راهنمای قدم به قدم تصویری و کامل بازی Resident Evil Outbreak File #1 - Resident Evil:Outbreak File #1 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

راهنمای قدم به قدم تصویری و کامل بازی Resident Evil Outbreak File #1


پست های پیشنهاد شده

به علت اینکه مطالب و حجم نوشته ها زیاد است ، ما در هر پست سوا یک سناریو را کامل بازگو و برای شما در انجمن قرار خواهیم داد .

نکاتی در باره بازی : یک بازی بسیار زیبا ، جذاب ، پیچیده و معمایی برای کسانی که این نوع بازیها را دوست داند و می پسندند .

 

یادتان باشد همیشه فایلهایی که در بازی میگیرید با دقت مطالعه و فایلها را برسی کنید تا بتوانید در طول بازی معما ها را راحت از همین طریق حل کنید .

 

از همکاری در همه جا استفاده کنید و به تیم خود اسلحه و خون ویا مهمات برسانید .

 

شما میتوانید در اب شنا کرده از دست حیوانات دریایی { کوسه ماهی ها } فرار کنید ،به نقشه محل توجه کامل داشته باشید تا بتوانید مسیر خود را راحت پیدا کنید . در ابتدای بازی برای خود یک save مجازی درست کرده تا بتوانید بازی را ذخیره کنید .

 

یک نکته مهم و ویژه : در باز ی مثلا در سناریو 5 شما نصف راه را امدید و میخواهید بازی را تا جایی که امدید { اتاق ذخیره } به وسیله دستگاه ذخیره ، بازی را ذخیره کنید میتوانید بازی را در جایگاهایی که در نقشه وجود دارد یا دیده اید بازی خود ر ا ذخیره کنید ، وقتی بازی ذخیره شد { اتوماتیک از بازی بیرون میایید ، بعد دوباره سناریو را انتخاب به شما گزینه YES یا NO میدهد روی YES ضربدر را زده میتوانید بازی را ادامه دهید} منتها اگر در حین بازی game over شدید یا میخواهید ادامه بازی را بعدا بازی کنید یادتان باشد در موقع لودشدن بازی از شما باز همین سوال پرسیده مشود اگر برحسب اتفاق گزینه NO را انتخاب کردید بازی ذخیره شده و بازی از نو از همان اول جایی که باید سناریو ها را انتخاب کنید برمیگردد و شما باید همان سناریو را که رفته بودید را انتخاب و از اول بازی را شروع کنید . در این مواقع که از شما سوال پرسیده میشود همیشه روی YES کلیک کنید تا بازی را ادامه دهید .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در ابتدا بعد از زدن استارت 5 گزینه برای شما نشان خواد داد .

 

SINGLE PLAY : انتخاب بازی

 

NETWORK PLAY : انتخاب بازی به صورت اینترنتی

COLLECTION : خرید ایتم های که ازاد میشود

 

CHARACTER LOG : کارهایی که با هرکدام از افراد انجام میدهید .اعم از امتیاز گرفتن فایل و ....

 

OPTIONS :______________________________________

 

بعد از زدن استارت روی اولین گزینه به شما دو گزینه دیگر میدهد .

 

که اولی : SCENARIO : میتوانید سناریو ها را انتخاب کنید .

و دومی : علامت سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که با خرید یا تکمیل کردن کل مراحل بازی در حالت های مختلف باز میشود و میتوانید به ان دسترسی داشته باشید .

 

شما حالت های نرمال ، هارد ، سخت و خیلی سخت و بعضی ایتمها ، فیلمها ،عکسها و بقیه موارد را با تکمیل کردن مراحل و باز شدن ایتم در قسمت خرید میتوانید این موارد را خریداری کنید و استفاده کنید .

 

 

کنترل در بازی :

دکمه select توقف کامل بازی + صفحه options

 

دکمه start صفحه موجودی + رد کردن فیلم یا دمو

 

جهت ها : { جهت دسته}

بالا : حرکت بازیکن به سمت جلو

پایین: حرکت بازیکن به سمت عقب

راست : حرکت بازیکن به سمت راست

چپ : حرکت بازیکن به سمت چپ

 

جهت ها : {شوک ها }

شوک سمت چپ به سمت بالا : حرکت بازیکن به سمت جلو

شوک سمت چپ به سمت پایین : حرکت بازیکن به سمت عقب

شوک سمت چپ به سمت راست : حرکت بازیکن به سمت راست

شوک سمت چپ به سمت چپ : حرکت بازیکن به سمت چپ

شوک سمت راست به سمت بالا : فرمان اول حرکت به سمت جلو

شوک سمت راست به سمت پایین : فرمان دوم حرکت به سوی بازیکن {فراخوانی } امدن

شوک سمت راست به سمت چپ : کمک خواستن ، یا با نگه داشتن دکمه+ L 2 از تیم اول یا دوم کمک بخواهید .

شوک سمت راست به سمت راست : تشکر کردن

R1 و R2 نشانه روی یا حالت حمله یا اماده بودن

L 2 + شوک سمت راست به بالا : صدا کردن تیم اول

L 2 + شوک سمت راست به چپ : صدا کردن تیم دوم

L 2 + شوک سمت راست به پایین : انتخاب بله

شوک سمت راست + R 3 فرمان ایستادن ، منتظر شدن

 

عملکرد دکمه های { دسته در بازی }

مثلث : اوردن نقشه یا دیدن نقشه بازی

دایره + دسته یا شوک سمت چپ به جلو + عقب +بالا +پایین : دویدن بازیکن

مربع : حرف زدن خالی

ضربدر : گرفتن اشیاه یا تفنگ یا وسایل

 

در صفحه انتخاب سناریو 10 سناریو وجود دارد که با تکمیل کردن هر سناریو سناریو بعدی باز و با تکمیل 5 سناریو اول در حالت های اسان ، نرمال ، و سخت { هارد } دیگر سناریو باز خواهد شد . در روی هر سناریو دکمه مثلث را زده تا صفحه ای باز شود که در بالای ان تعدادی اسم بازیکن اصلیرا میبینید که با رفتن تک تک هر کدام از ادمها اسمشان پرنگ شده و به شما نشان میدهد که مثلا با اسم دیوید این سناریو را کامل کردید،که برای کامل کردن این اسمها با تمامی ادمها هر یک از سناریو ها را کامل کنید ، بعد از روی سناریو که استارت زدید نوبت به انتخاب شخصیت بازی میرسد بعضی از اشخاص در بازی با خود تفنگ دارند که جزو لیست ایتم انها میباشد .

 

مثلا یوکو دارای 8 تا 10 جا میباشد ولی بقیه فقط 4 جای خالی برای گرفتن ایتم دارند . که امتیاز یا برتری ان نسبت به دیگران بیشتر می باشد . در اینجا در لیست بازیکنان بعد از خرید در قسمت ایتمها یک ادمک سفید رنگ باز خواهد شد که با تکمیل ان وقتی روی ادمک سفید هستید با زدن جهت بالا یا پایین میتوانید ادمهای دیگر را نیز انتخاب کنید و با انها بازی کنید . با تکمیل کردن هر سناریو شما پول دریافت کرده در اخر تعدادی ایتم ازاد خواهد شد اعم از فیلم ، عکس بازیکنان وغیره.... که در قسمت COLLECTION میتوانید با پولی که جمع آوری کرده اید ایتم مورد نیاز را خریداری کنید ، بعد از انتخاب سناریو نوبت به انتخاب حالت مثل اسان ، نرمال ، سخت و..... میشود وبعد از دیدن دمو یا فیلم بازی شروع خواهد شد .

 

*************************************************************************************************************

 

شروع بازی : کافه جی | سناریو اول }

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

 

نکته مهم: در حالت های مختلف { آسان ، نرمال ، سخت و خیلی سخت } بازی همیشه در اتاق اصلی نیستید یا بازی را در اتاق اصلی شروع نمی کنید . در این سناریو { سناریو اول } هدف شما راه یافتن به طبقه دوم که مانع شما با ان دربی است که بسته است در حالت معمولی مثل اسان کلید پشت میز کافه قرار دارد . در حالت اسان تعدادی زیادی ایتم میتوانید در اینجا یا جاهای دیگر پیدا کنید که با رفتن به حالت های سخت و غیره.. تعداد ایتمها کم و مرحله سخت تر شده و شما در حالتهای سخت جابه جایی در وسایل مثل کلید و غیره.... دارید که در بازی با ان برخورد خواهید کرد . و منظور من را متوجه خواهید شد .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در اول بازی اگر اسان را انتخاب کنید با هر بازیکن که باشید میتوانید روبروی خود روی میز کافه یک اسلحه پیدا کنید که در جالت سخت یک چاقو میباشد، روی پیشخوان 1 اسپره خون وجود دارد پشت میز کافه یک عدد اسپره کور کننده و کلید می باشد که دربی که گوشه سمت چپ شما قرار دارد را باز و از ان به طرف طبقه بالا بروید . در حالت سخت این کلید را ویلی خدمتکار دارد موقعی که زامبی ها او را خوردند در روی جسد وی پیدا خواهید کرد که زامبی های زیادی دور بر او پرسه خواهند زد و شما اینجا باید ریسک کنید ولی اگر با الیسا هستید میتوانید درب را سنجاق قفلی باز و به طبقه بالا بروید . شما اگر با مارک بازی را شروع کنید صحنه ای از زامبی شدن ویلی خدمتکار را می بینید و اگر شما به باب کمک کرده باشید سری به دستشویی ها بزنید قبل از رفتن به طبقه بالا

 

دستشویی مردانه

شما در دستشویی یک گیاه سبز و یک کلت کمری خواهید یافت کنار صندوقچه

 

دستشویی زنانه

در دستشویی زنانه در حالت سخت تعدادی زیادی زامبی خواهید دید .

دربی را که باز کردید بغل درب فایلی روی زمین قرار دارد ان را بردارید و به بالای پله ها بروید درست بالای پله ها یک زامبی از سمت پنجره به شما حمله میکند ان را نادیده بگیرید و به سمت درب سمت راست که باز است رفته در اینجا تعادی درب برای باز شدن وجود توجه در حالت های سخت باید تمامی اتاقها را بگردید تا ایتم ، کلید ، خون و..... را پیدا کنید . به وسط محوطه یا اتاق بروید روی میز روزنامه را بدارید و زیر ان کلید قرمز رنگ است که درب سمت راست شما که قفل است را باز میکند { در راه روی اصلی که وارد شدید } داخل کمدی که نیمه باز است یک خشاب برای کلت کمری وجود دارد در حالت سخت کلید قرمز که زیر روزنامه قرار دارد را در باید در اتاقهای مجاور جستجو کنید . روی میز کناری یک تفنگ میخ پرت کن وجود دارد شما به هیچ عنوان ان را به عنوان اسلحه نمیتوانید استفاده کنید فقط در دست تیمی که با شماست کار میکند ولی میتوانید از دربی که وارد شدید تعدادی تخته کنار دیوار بود اگر دقت کرده باشد بغل تخته ها بروید و روی این تفنگ میخ پرت کن ضربدر را زده تا صحنه ای به بینید با این کار زمان شما برای پیدا کردن اشیاه دیگر زیاد تر شده چون مانع از ورود زامبیها به اتاق میشود ولی این کار چند دقیقه بیشتر طول نمیکشد پس بهتر است در کارتان عجله داشته باشید تا زودتر مرحله را رد کنید . کلیدی که از زیر روزنامه گرفتید را روی درب که گفته شد استفاده { اگر نمیخواهید اتاقهای دیگر را بگردید } استفاده و به اتاق استراحت برسید .

 

اتاقهای مجاور

اتاق استراحت :

یک نقشه روی صندوق وجود دارد در انتهای میز یک خشاب برای کلت کمری و زیر تخت هم یک خشاب دیگر وجود دارد در حات سخت در این اتاق زامبی وجود دارد

 

اتاق نقاشی :

در روی میز یک فندک وجود دارد و یک خشاب کالبر 45 که برای کویین میباشد و خشاب اسلحه کلت کمری روی زمین وجود دارد در گوشه هم یک لوله اهنی وجود دارد که به عنوان سلاح میتوانید استفاده کنید در این اتاق کمدی وجود دارد که اگر با الیسا باشید با سنجاق قفلی میتوانید درب را باز و سپس یک تفنک کلت کمری بردارید در اتاق هم یک فایل روزنامه وجود دارد . در حالت سخت ممکن است در اینجا یک کلاغ و یک زامبی وجود داشته باشد .

 

اتاق شخصی :

 

در حالت سخت کلید قرمز رنگ را میتوانید در اینجا پیدا کنید و نیز میتوانید 2 گیاه سبز نیز پیدا کنید در حالت اسان یا معمولی داخل این اتاق یک زامبی با یک گیاه ابی و روی زمین هم یک خشاب برای کلت کمری و در گوشه اتاق هم اسلحه شکاری و روی میز هم یک فایل قرار دارد .

 

اتاق رخت کن :

 

در قسمت بالای اتاق خشابهای کلت کمری را پیدا خواهید کرد سیندی میتواند کمد خودش را باز کند و دو گیاه سبز رنگ را بردارد در انتهای اتاق یک قرص ابی و و تخته چوب که به عنوان اسلحه سرد میتوانید استفاده کنید و فایلی وجود دارد .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

میخانه : دربی که بسته بود { احتیاج به کلید قرمز رنگ داشت }

از درب گذشته بغل خود یک درب دیگر میبینید داخل شده و در حالت اسان کلیدی روی میز و جود دارد روی زمین هم اسپره خون وجود دارد تعدادی در اینجا و بیرون محوطه شیشه هایی وجود دارد که سمی هستند و میتوانید به طرف زامبیها پرتاب کنید . بعد از گرفتن وسایل از در ب خارج شده وارد راهروی طولانی میشوید به انتهای راهرو بروید روی بشکه ها هم بطریهایی وجود دارد که به عنوان سلاح میتوانید استفاده کنید . انتهای راهرو بغل دیوار یک پلیکان وجود دارد که باید از ان بالا بروید و به ان سوی کانال بروید که وسط راه میبینید که راه باز نیست شما قبل از رفتن به بالای پلیکان کنار ماشین لیفتراک ایستاده کلیدی که گرفتید را روی ان استفاده کنید لیفتراک روشن شده حالا دوباره روی لیفتراک ضربدر را زده تا به شما گزینه yes یا no بدهد روی yes کلیک کنید تا لیفتراک جعبه ای را به طرف بالا حل دهد اینک میتوانید از نربان بالا رفته و و به سوی کانال بروید . در حالت سخت شما باید بطری هایی را که برداشتید به اول طبقه برگردید به اتاق شخصی از بطریها روی تابلوی نقاشی استفاده تا کلید لیفتراک را دریافت کنید بعد از اینکه از داخل کانال رد شدید خود را در یک محمطه تنگ خواهید دید نکته: اگر تیم شما به دنبال شما نیامد با پایین رفتن از پله ها درب کر کره ای که کنار لیفتراک بود و بسته بود را میتوانید باز کنید تا تیم شما بتواند وارد شود .

به انتهای راه رو بروید گوشه دیوار روبرو یک اسپره خون وجود دارد روی میز هم کلیدی وجود دارد که برای درب داخل محوطه استفاده میشود حالا از درب گذشته خود را در پشت بام خواهید یافت .

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پشت بام :

در اینجا در حالت اسان تعدادی کلاغ و تعدادی رامبی خواهید دید در محوطه میتوانید جستجو کنید در اینجا اتاقی خواهید یافت که قفل است کلیدی که گرفتید را روی ان استفاده تا باز شود داخل شوید یک اسپره خون با یک خشاب کلت کمری در بالای جعبه ها پیدا خواهید کرد اگر زامبی وارد درب شد زامبی را کشته از درب خارج شوید کلاغ ها حتما بکشید یا بگذارید تیمتان این کار را بکنند از درب که خارج شدید روبروی درب کنار نرده ها تیکه ای از نرده را می بینید که ضعیف است سعی کنید با ضزبات تنه یا دستو پا ان را بشکنید بالا رفته از راه رو هم گذشته به انتها میرسید در انجا باید دور خیز کرده و از مانع بپرید این کار ا با دکمه دایره انجام دهید . نکته: اگر برحسب اتفاق از دیوار روبرو اویزان شدید سعی کنید خودرا بالا بکشید یا تیمتان را صدا کنید که به کمک شما بیایند در غیر این صورت به پایین افتاده game over خواهید شد .

بعد از گذشتن از دیوار رو.بروی خود روی زمین خشاب کلت کمری را بردارید و به انتهای راه رو رفته وارد درب شوید کنار اسانسور گیاه قرمز رنگ را بردارید و سوار اسانسور شده .

 

طبقه هم کف :

در اینجا گیاه سبز را برداشته این راهرو را ادامه تا از درب دیگر خارج شوید در اینجا یک زامبی وجود دارد ان را نادیده بگیرید وسریع خود را به درب انتهای راه رو رسانده وارد شوید .

 

بیرون محوطه :

در اینجا اول از هرکاری به سمت ماشین پلیس رفته ان را هل دهید تا راه را ببندد در غیر این صورت زامبیها سریع خودرا به شما رسانده مجبورید مهماتتان را بیهوده هدر دهید با این کار وقتتان نیز تلف خواهد شد . در اینجا گشته ایتمها را بردارید برای رد کردن میتوانید در اینجا منتظر باشد تا صحنه ای به بینید . بعد از گذشتن از این درب شما در دیگر محوطه بزگ هستید که باید دربی را باز از ان بگذرید در اینجا ایتمها را جمع اوری کنید و میتوانید به پلیس برای شکستن درب کمک کنید مواظب زامبیها باشید بعد از دیدن صحنه ای شما باید به طرف پلیس مرده رفته فندک او را بردارید یا اگر فندک در ایتم شما بود به سمت ماشین بنزین که در انتها پارک شده رفته شیر ان را باز کرده تا صحنه ای به بینید بعد از ان به کنار ماشین کوچک رفته و روی ایتم فندک رفته ان را انتخاب تا صحنه ای به بینید بعد از دیدن صحنه منطقه در اتش میسوزد باید خود را به پایین فاضلاب پرت کنید صحنه ای به بینید بعد ان شما داخل اب هستید باید خود را به تونل برسانید و از ان بگذرید داخل تونل میتوانید محوطه را گشته و ایتمها را جمع اوری کنید و از سوی دیگر تونل به وسیله نردبان به بالا بروید .

 

پشت کافه جی :

شما به سمت بالا بوید تا به چند اقسر پلیس و تعدادی مجروح میرسید در اینجا میتوانید نقشه را از روی ماشین بردارید و منتظر شوید تا صحنه ای به بینید بعد از دیدن صحنه به پشت کامیون رفته میتوانید ایتمهای ضروری را بردارید و به تیم خود نیز بدهید { کامل خود را مسلح کنید} چون به مهمات بیشتر احتیاج دارید .

راه را ادامه دهید در بالای پلکان روی پنجره نیز یک تفنگ وجود دارد راه را ادامه داده از مسری گذشته خود را در راه رویی شبیه به پیاده رو می بینید در وسط ان

شما صحنه ای از حجوم زامبی ها به شهر می بنید و افسرا پلیس که سعی در مهار کردن ان دارند بعد از دیدن صحنه شما به انتهای راهرو رفته از پلیکان گذشته به پایین امده خود را در محوطه بزرگ میبینید .

 

نکته : شما میتوانید سریع این سناریو را تمام کنید با این روش که شما حداقل 2 جای خالی احتیاج دارید در سمت راست شما رو به جلو بسته مواد منفجره را خواهید یافت و در سمت چپ زیر تیر چراغ برق هندل انفجاری را که با هم ترکیب میکنید و به وسط محوطه جایی که سبد مانندی ان جا قرار دارد رفته از ان استفاده تا صحنه پایانی را به تماشا بنشینید . ویا میتوانید تا تمام شدن مهمات زامبیها را کشته تا ایتم و پول بیشتری نصیب شما شود .

 

پایان سناریو اول {1}

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شروع سناریو دوم {2} Below Freezing Point

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در محوطه کوچکی هستید گیاه سبز را برداشته به سمت درب بزرگ بروید منتظر شوید تا دمویی به بینید بعد از دیدن دمو به بالای سکوی قطار بروید به سمت جلو رفته تا دمویی دیگر به بینید بعد از دیدن دمو به داخل راهرو رفته باید به سمت ریل قطار بروید از سکو پایین پریده از پلیکان به سمت بالای ریل قطار رفته و در اخر به جایی می رسید که واگنی راه شما را سد کرده در همین جا کانالی را مشاهده میکنید داخل کانال شده . توجه اگر شما مدت زیادی را صرف بالا پایین کردن یا هدر دادن وقت خود بکنید واگنی که در اخر مشاهده کردید راه شما را سد و شما {game over } خواهید شد . بعد از خارج شدن از کانال شما باید تمامی منطقه را برای جستجوی ایتم بگردید. شما در اینجا باید قطاری را جهت رفتن به مرحله بعد راه اندازی کنید { قطار اویل دو } این قطار احتیاج به یک kay card و یک کلید دارد که در مرحله اسان راحت میتوان انها را پیدا کرد ولی در حالت های سخت باید دقت بیشتر و تمامی نقاط را وجب به وجب بگردید .

 

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

زیر زمین : قسمت اول

 

تقریبا با هر بازیکن بعد از گذشتن از کانال منطقه فرق میکند .در حالت های مختلف . برای این بازیکنان جورج ، سیندی ، دیوید باید به پایین بروید از اولین زامبی رد شده و از درب دیگر راهرو وارد درب مرکز امنیتی شوید ، در مرکز امنیتی سمت راست رفته وارد درب شوید . اگر با کوین هستید به بالا بروید و از کنار جسد عبور کرده و اسلحه کلت کمری را از بالای راهرو برداشته و در انتها اچار را بردارید و وقتی بر میگردید زامبی زنده شده او را بکشیدو راهرو را ادامه داده از سمت چپ تا به چند شاخه برسید . در مرکز امنیتی از روی کامپیوتر دستی نقشه را برداشته در اینجا ایتمها را جمع و به تیم خود نیز ایتم برسانید هدف شما این است که با هندل دستی که بدست می اورید یک درب که در لابراتوار میباشد و دومین جایی که باید استفاده شود نردبانی است که شما را به بالاترین طبقات میرساند . در لابراتوار جعبه ای روی دیوار مشاهده میکنید برای باز کردن و گرفتن این هندل دستی باید این را به دو طریق باز کرد اولی : شکستن این جعبه میباشد که به طریق ممکن میشود این کا را کرد و دومی : به توسط اچاری که میگیرید البته ان اچارکه یخ زده را در جایی باید یخ ان را اب کرده و در اینجا از ان استفاده کنید برای اب کردن یخ اچار به سمت درب سمت چپ رفته به پایین راهرو بروید و از جسد عبور کرده یک ماشین محتوای مواد غذایی خواهید دید .در اینجا یک چاقو با یک خشاب تفنگ وجود دارد انها را بردارید در جلو زامبی خواهید دید ان را کشته و راه را ادامه تا به اتاق استراحت وارد شویددر اینجا ایتمها را جمع اوری کرده و اگر با الیسا باشید او میتواند اخرین کمد را باز و تفنگ وینچستر را بردارد به سمت ظرفشویی که پشت کمدها قرار دارد رفته و اچار را در انجا استفاده کرده تمام راه را برگشته تا جعبه مذکور را باز نمایید . وقتی هندل را گرفتید ان را روی درب وسط محوطه استفاده کنید تا ان را باز کرده ایتم را برداشته و از پلیکان پایین رفته و از درب خارج شوید .

بهتر است برای اطلاف وقت جعبه را شکسته و این هندل دستی را بردارید .

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

زیر زمین : قسمت دوم

اگر شما یوکو یا جیم باشید اینجا نقطه شروع بازی است به بالا در انتهای راهرو بروید چند شاخه را نادیده گرفته و وارد درب شوید تا به ازمایشگاه برسید . اگ

ر با الیسا هستید به انتهای راهرو رفته وارد درب ازمایشگاه شوید .

 

ازمایشگاه :

در اینجا چند زامبی وجود دارد میتوانید انها را کشته یا نادیده بگیرید { بستگی به درجه سختی بازی دارد } فایلها را بردارید در اینجا باید کدی را پیدا کنید که باید روی کامپیوتری استفاده شود تا یک ایتم را بردارید . در اینجا ایتمهایی وجود دارد انها را جمع اوری کنید ، به سمت درب راست بالایی برگردید و از سمت دیگر به اتاق انبار شیمیایی میرسید وارد درب شده و زامبی را کشته و بستگی به درجه سختی بازی دارد راهرو را گشته و ایتمها را جمع اوری کنید و در اینجا یک کامپیوتر در سمت راست خود در کنار دیوار وجود دارد در بین فایلهایی که گرفتید جستجو کنید کدی را خواهید یافت که برای این کامپیوتر است کد را وارد و صحنه ای به بینید به سمت قفسه ای که باز شد رفته و ایتم umb-3 را بردارید و خارج شوید به اتاق امنیتی بروید و به سمت 3 شاخه رفته و وارد اتاق شیمیایی شوید وارد درب شوید و زامبی را از پای در اورده و ایتم vp-17 را گرفته و دو ایتم را باهم مخلوط کنید این محلول را باید روی درخت استفاده کنید تا راه برای شما باز شود در اینجا اسپره خون را از روی بشکه بردارید خارج شوید به سمت پایین رفته و وارد درب قهوه ای رنگ شوید که کانال اصلی میباشد . اگر اسپره خون دارید ان را به مردی که روی زمین افتاده بدهید تا اسلحه شکاری را بگیرید به سمت درخت رفته و ان محلول را روی ان استفاده کنید صحنه ای می بینید . حال به بالای نردبان بروید .

 

کانال اصلی :

شما در اینجا باید هندل دستی را داشته باشید تا دو نردبان را یکی کنید و از این منطقه بگذرید . در اینجا شما دو مسیر انشعابی خواهید دید که برای بدست اوردن kay card و کد عبور باید این دومسیر را بروید .

 

مسیر انشعابی : بدست اوردن kay card :

از پله ها بالابروید تا به اخرین درب که از ان بخار بیرون میاید بروید داخل شده وارد محوطه ای میشوید در اینجا سه درب وجود دارد دو درب در انتها که خراب هستند و باز نمیشوند و دیگری در وسط محوطه است داخل شوید اینجا محوطه اصلی میباشد .

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

محوطه اصلی :

 

در اینجا تعدادی زامبی یخ زده و یک خشاب تفنگ شکاری یا وینچستر وجود دارد و یک پروانه غول پیکر نیز در اینجا وجود دارد که باید از شر ان خلاص شوید چون مدام به سوی شما سم پرت میکند یا در موقعتهایی افراد را دزدیده به جایگاه خود میبرد و در انجا زندانی میشوید . در اینجا 2 راه اصلی موجود است برای سریع کار کرد شما از سمت چپ داخل راهرو شده و از درب گذشته خود را در محوطه بایک واگن قطار خواهید یافت .

 

واگن قطار :

 

شما در اینجا باید واگن قطار را راه اندازی کنید تا از این مرحله عبور کنید روی زمین پهلوی جسد یک اسپره خون و جود دارد کنار قطار یک عدد کلید زرد رنگ و card kay وجود دارد که در صورت جا داشتن میتوانید هردو را بردارید که البته کلید زرد رنگ را بر ندارید چون مجدادآ باید به اینجا برگردید و از کلید روی پنل قطار استفاده کنید . بهتر است همیشه 2 جای خالی داشته باشید برای جمع کردن ایتمهای مهم ، تمام راه را برگردید و از محوطه اصلی گذشته به سمت نردبانی که از ان بالا امدید بروید از نردبان پایین امده وارد درب شوید .

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

کانال ها :

 

تا انتهای راهرو رفته در اینجا فایل را بردارید و از سوراخ کانال بعدی رد شده و در محوطه بعدی هم یک فایل با یک عدد تفنگ وینچستر موجود است از سوراخ کانال بعدی نیز رد شده خود را در محوطه بزرگ می بینید به سمت درب روبرویتان کنار پنل رفته ضربدر را زده تا درب باز شود سپس به داخل رفته روی پنل بعدی کارت را استفاده کنید تا درب باز شود داخل شوید .

اتاق کامپیوتر :

 

در اینجا تعدادی ایتم موجود است روی کامپیوتر رفته و ضربدر را زده تا دربی که در طبقه دوم وجود دارد باز شود .

نکته : اگر شاپرک را نکشته باشید . در مواقعی شما یا تیمتان را ربوده به این قسمت میاورد و زندانی میکند، باید با خود گیاه ابی داشته باشید .

محوطه اصلی :

همه راه را تا محوطه اصلی جایی که شاپرک بزرگ بود برگردید از سمت راست محوطه راه رویی که با نور ابی مشخص شده بروید داخل شده و راه را ادامه دهید در سمت راست خود پنلی خواهید دید از کارت روی ان استفاده تا درب باز شود به داخل رفته و روی کامپیوتر ضربدر را زده تا درب باز شود

وارد شده در اینجا شما دیگر به کارت احتیاج ندارید میتوانید با ایتم دیگر عوض کنید روی جسد زامبی که روی زمین افتاده ضربدر را زده و ایتم blowtorch را بردارید در اینجا اسپره خون و فایل را بردارید نکته مهم همیشه به تیم خود مهمات یا تفنگ یا اسپره خون برسانید تا زنده بمانند تیم در هر جایی میتواند باعث موفقیت شما شود . بعد اینکه ایتم ها را جمع کردید از درب خارج و راه را ادامه و داخل درب بعدی شوید در اینجا روی ادمی که روی کامپیوتر افتاده رفته از ایتم blowtorch روی ان استفاده کنید صحنه ای میبینید .

 

توجه: بعد از این کار میتوانید بازی را در همینجا ذخیره که در صورت game over شدن بتوانید ادامه بازی را انجام دهید .

در اینجا شما ایتم و فایل پیدا خواهید کرد انها را بردارید و به محوطه اصلی برگردید و دوباره از سمت چپ خودتان به سمت قطار حرکت کنید در اینجا زامبیهایی که یخ زده بودند همگی ازاد شدن هرچه سریعتر خود را به قطار برسانید .

نکته : تا میتوانید باید مهمات داشته باشید و حداقل یک اسپره خون چون بعد از اینکه قطار را راه انداختید باید با غول بجنگید .

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

واگن قطار :

 

به محوطه قطار که رسیدید زامبیهایی که به شما حمله میکنند را کشته و منتظر بمانید تا صحنه ای به بینید صحنه ای از اب شدن یخها بعد از دیدن صحنه شما کلید زرد رنگ را گرفته و روی پنل استفاده کنید . در اینجا شما شاهد 3دقیقه زمان هستید که به شما داه میشود فقط پهلوی قطار باشید تا تایم به نصفه برود صحنه ای خواهید دید این بار وقت وقتی به اخر رسید واگن قطار حرکت کرده و به سوی بالا میرود بعد از دیدن صحنه شما باید با غول بجنگید ، در داخل محوطه در انتها نیز ایتمهایی وجود دارد مانند اسپره خون و تیر تفنگ ، به غول فرصت ندهید تکان بخورد ، با مهماتی که دارید سریع غول را کشته چون از خود موجودات ریزی بیرون میریزد که به شما چسبیده و خونتان را کم میکنند این غول را میشود به دوطریق کشت

اولی : شما میتوانید با تفنگ به کمک تیم خود این کار را انجام دهید . بهترین تفنگ وینچستر میباشد .

دومی : در پشت واگن قطار در سمت چپ در انتها پانلی وجود دارد که به کمک ان میتوانید غول را کشته البته قبل ان باید غول را به داخل محوطه فرستاد و تیم خود را بیرونبفرستید یا صدا کنید که به سمت شما بیاییند ، این کار را انجام دهید و 2بار این کار را انجام تا غول کشته شود .

پایان سناریو دوم {2}

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شروع سناریو سوم {3} THE HIVE

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

هدف بازی شما در این قسمت: باید 2 عدد فایلرا پیدا کرده با هم جمع + و کدی بدست بیاد که طبقات دیگر برای اسانسور فعال شود ، و همچنین تیم را زنده نگه دارید تا به وسیله مرد زالو نما تبدیل به زامبی { مرد زالو نما } نشوند که کارتان 2چندان میشود .

نکته مهم دیگر در بازی : در هیچ اطاقی امنیت کامل ندارید چون مرد زالو نما بشدت بدنبال شما خواهد بود از هر سوراخی خود را به شما رسانده و سعی در از بین بردن شما دارد و همچنین برای گرفتن ایتمها شما نیاز نیست همه ایتمها را جمع کنید توجه داشته باشید عزیزان شما در این قسمت برای از بین بردن مرد زالو نما فقط به یک کارت کلید { KAY CARD } احتیاج دارید و یک بسته کیسه خون و کدی که اسانسور را راه اندازی میکند . بعد از ان که مرد زالو نما از بین رفت میتوانید با خیال راحت و ازادانه به عقب برگشته در تمام اتاقها جستجو کنید و ایتمها را بگیرید .

 

شروع بازی : طبقه سوم بیمارستان

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

 

بعد از دیدن صحنه شما به سمت درب بروید صحنه ای از وارد شدن دکتر و او با شما صحبت کرده میرود و شماهم به دنبال او از درب خارج شوید .

در اینجا در سمت راست بازیکن در انتهای دیوار شمایک جارو پیدا خواهید کرد تا موقعی که اسلحه گیر نیاوردید این اسلحه شما خواهد بود مگر با کویین یا مارک باشید که خودشان تفنگ دارند . در سمت دیگر اسانسور وجود دارد که فعلا بدون استفاده می باشد و یک درب شما به سمت جلو رفته در انتها که میله هایی راه را بسته اند و یک گل ابی و یک درب دیگر در اینجا وجود دارد اتاق 302 در این اتاق ایتمها را جمع اوری کنید و در ب کمد را باز و اسلحه کلت کمری را گرفته صحنه ای خواهید دید مرد زالو نما به شما حمله میکند فعلا هیچ چیز نمیتواند او را بکشد از تیر زدن و تنه و بقیه چیزها و هدر دادن وقت خود پرهیز و سریع از درب خارج شوید و خود را به در نزدیک اسانسور برسانید و داخل شوید ابتدا فایلها و نقشه را جمع اوری به سمت دکتر رفته تا صحنه ای به بینید بعد از دیدن صحنه به ان سوی جعبه رفته و اسپره و 2 عدد کیسه خون را بردارید این کیسه خون ها بعدا به دردتان خواهد خورد ، برگشته و از درب خارج شوید . همین که از درب خارج شدید دیگر از دست این موجود زالو نما به ستوه خواهید امد چون هم وقتتان را هدر میدهد هم مجال فکر کردن را از شما میگیرد چون مدام به دنبال شما یا تیمتان است سریع از آسانسور استفاده تا الان این اسانسور غیر فعال بود که دکتر ان را فعال کرد از آ سانسور استفاده و خود را به منطقه 2F در اینجا از درب بغل خود وارد شده.

 

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

اتاق پرستاران :

در اینجا بغل درب یک قفسه شیشه ای میبینید روی ان ضربدر بزنید شیشه میشکند و زالوهایی به روی شما پریده شما ضربه خورده اید { اگر ضربه خورده اید کمی زمان میبرد تا خوب شوید یا میتوانید از اسپره خون استفاده کنید } اینک روی کمد جایی که شیشه شکست همانجا ضربدر را زده اولین فایلی که با ان باید کد درست کنید را در اینجا میگیرید به انتهای اتاق رفته سه کیسه خون را از دستگاه بردارید { اگر مرد زالو نما به شما حمله کرد یکی از کیسه خونها را روی زمین استفاده کنید و از زمان استفاده فرار کنید } یک خشاب بغل میز وجود دارد ان را نیز بردارید در بغل درب نیز یک تفنگ کلت کمری وجود دارد میتوانید ان را بردارید و سریع از درب خارج شده به سمت روبرو رفته و در انتها اسپره خون را بردارید و در سمت دیگر پلیکانی مشاهده خواهید کرد بغل پلیکان نیز دربی وجود دارد وارد ان شوید اتاق 202 در اینجا سریع ایتمها و خشاب کلت کمری را از مابین تختها روی کشوی میز ضربدر را بزنید تا ان را بگیرید و سریع از اینجا خارج از پلیکان به پایین رفته بغل پلیکان دربی و جود دارد سریع داخل شده .

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

 

نکته مهم : به تیمتان اسلحه + خشاب + اسپره خون داده تا انها نیز به شما کمک خواهند کرد و در ضمن میتوانید ایتمها را به انها داده برایتان حمل کنند و در صورت لزوم از انها استفاده کنید .

 

اتاق بایگانی :

در اینجا شما از روی دستگاه خشاب کلت کمری را گرفته و روی دستگاه ضربدر را زده تا سوییچ دربهایی که بسته شده باز شود که اولی بیرون همین اتاق سمت راست شماست در این اتاق یک کلت کمری نیمه اتوماتیک که تا 20 تیر میخورد روی جعبه در حال اتش می بینید ان را بردارید سعی کنید در صورت داشتن اسلحه و مهمات به تیم نیز مهمات و اسلحه و خون برسانید و همیشه تیم را فراخوانی کنید بعد از گرفتن ایتم ها از درب خارج شده و سوییچ بغل خود را زده تا درب باز شود ولی داخل نشوید از دربی که بیرون امدید روبروی ان نیز درب دیگری است داخل شده .

 

نکته : اگر شما تعدادی بسته خون دارید میتوانید در اینجاهایی که میخواهید منطقه را جستجو کنید در صورت ظاهر شدن مرد زالو نما استفاده کنید تا او را سرگرم و شما به جستجوی خود ادامه دهید .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

اتاق رخت کن :

در اینجا یک جارو و در انتها هم تعدادی کمد قرار دارد که داخل بعضی از انها ایتم و فایل وجود دارد اگر مرد زالو نما ظاهر شد سریع از درب بعدی عبور کنید

 

نکته مهم بعدی : { در جلوی شما یک پنجره وجود دارد مواظب باشید به محض نزدیک شدن به این شیشه شیشه جلوی شما شکسته میشود و یک زامبی نمایان شده اگر جلوی او باشید یا نزدیک پنجره باشید زامبی شما را گرفته و به طرف بیرون برده game over خواهید شد} در این اتاق ارام به سمت جلو بروید شیشه پنجره جلوی شما میشکند و یک زامبی نمایان میشود او را کشته در کنار هم یک زامبی را می بینید که روی میز افتاده سریع روی میز ضربدر را زده تا card key را بگیرید زامبی بلند شده میتوانید این زامبی را نادیده بگیرید هم میتوانید بکشید ولی مهمات در وحله اول برایتان مهم می باشد همراه با خون درجایی که کارت را از روی میز گرفتید دربی وجود دارد داخل ان فقط سگ با یک زامبی و یک گیاه وجود دارد در سمت دیگر داخل درب شوید بغل کمدها ، هم یک قرص و یک فایل وجود دارد

در اینجا میتوانید بازی را ذخیره کنید . تمام راه را تا آسانسور برگشته و این بار طبقه B1F رازده تا به مسیر ادامه دهید .

 

طبقه اول زیر زمین :

در اینجا بغل دست خود اتاق ذخیره وجود دارد در اینجا میتوانید بازی را ذخیره کنید و در این اتاق چند ایتم وجود دارد از درب بیرون امده به راه ادامه دهید در اینجا دو زالو به فاصله ای معین روی زمین هستند مواطب انها باشید در نیمه راه دربی وجود دارد فعلا وارد نشوید روبروی خود راه را ادامه دهید تا به انتها برسید مرد زامبی را کشته و از کارت کلید روی ان استفاده کنید . راهرو را ادامه دهید تا به وسط راهرو برسید در اینجا یک لوله اهنی و یک زامبی وجود دارد راه را ادامه دهید و از درب بگذرید .

زیر زمین :

در اینجا در بالا 2 گیاه را بردارید زالو ها را که 2 تا هستند یکی در همین جا و دیگری پایین پلیکان میباشد را کشته یا دست به سر کنید وارد اب شده به سمت راست بروید و بالا رفته زامبی را کشته و کلید را بردارید و همه راه را تا اسانسور برگردید . اگر موفق به دریافت و حل معمای کد ها شدید میتوانید در اتاق کنترل آسانسورها شانس خود را امتحان کنید در اینجا نیز یک خشاب کلت کمری و یک گیاه و یک فایل و اسپره خون وجود دارد . و اگر نه سوار اسانسور شده برای گرفتن فایل بعدی اقدام کنید سوار اسانسور شده و به طبقه بعدی1F شوید .

اتاق دکترها :

در اینجا فایل و گیاه و یک زامبی وجود دارد از درب بغل گیاهی که گرفتید وارد شوید .

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

دفتر : گرفتن فایل دوم

در اینجا یک زالو روی زمین و یک فایل که دنبالش هستید روی میز و یک اسپره خون بالای کمد وجود دارد ، از درب بعدی خارج شده گیاه سبز را بردارید و روی دستگاه که در انتها وجود دارد رفته ضربدر را زده یک فایل بگیرید و همه راه را برگشته تا به آسانسور برسید و خود را به طبقه B1F برسانید .

طبقه اول زیر زمین :

درب کنار خود را که اتاق ذخیره است وارد شوید در اینجا میتوانید استراحت کوچکی کنید و هم میتوانید 2 فایلی که گرفتید را بررسی و کد را بیرون اورید و روی دستگاه کنترل اسانسور در اتاقی که گفتیم از ان استفاده کنید معماها به این صورت میباشد .

برای مثال: مثلا در اینجا کد 3555 برای اسان

برای نرمال ممکن است 2335 باشد

برای هارد 4559

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

 

این برگه ها را یکی در طبقه دوم مرکز پرستاران و دیگری در بخش پزشکان است در یکی از فایلها اینگونه میباشد

c-4041 ، e-1160 ، t-7221 ، k-1210 ، i-2005

در فایل دیگر عدد عدد +2345 نوشته شده که شما باید با 5 عدد دیگر اینها را ترکیب تا کد اصلی را بدست اورید .

برای مثال

 

اولین عدد c-4041 که با+2345 ترکیب میشود مثل جمع اعداد به این گونه

 

4041

2345+

_____

6386

 

و جواب یا کد به اینگونه میباشد 6386 بقیه را نیز به همین ترتیب ،نباید کدها از 4 رقم بیشتر باشد .

 

کدها را طبق گفته ها با هم جمع کنید در مجموع 3 یا 4 کد بیرون میاید که همه را تک تک روی صفحه کلید امتحان کنید . یاد اوری کنم هربار در مثلا اسان ممکن است کد 3555 باشد با { هر ادمی} که نیاز نیست فایلها را پیدا کنید و باهم ترکیب کنید تا رمز را بدانید وقتی روی پنل رسیدید میتوانید این عدد را در صورت درست بودن وارد و اسانسور را فعال کنید در غیر اینصورت باید فایلها را پیدا کنید .

 

کدها اینها هستند 8211 و5315 و 2468 و 5333 و 3555

کد پشت بام 0930 میباشد

درهر بار بازی عدد فایلها و حروف تغییر میکند که شما باید انها را با عدد 2345+ ترکیب تا کد اصلی را بدست اورید .

 

میتوانید کد 0930 پشت بام را زده و به انجا هم سری بزنید .

بعد ان که شما آسانسور را راه انداختید سوار شده و طبقه B2F را زده و وارد میشوید .

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

 

 

لابراتوار :

 

در اینجا زالوهایی روی زمین هستند و روی دستگاه میتوانید یک کیسه خون پیدا کنید و از درب بعدی خارج شوید داخل راهرویی هستید اگر راه را ادامه دهید در انتها به دربی بر خواهید خورد که کارت کلید میخواهد و زالوهایی روی زمین هستند بغل درب هم یک فایل وجود دارد . برگشته از دربی که بغلتان بود وارد شده تا به کنترل اصلی وارد شوید .

اتاق کنترل :

 

در جلو درب را باز کرده وارد شده و کیسه خون را روی زمین داخل اتاق ریخته و منتظر شوید تا مرد زالو نما وارد و وارد این اتاق شود شما و تیمتان به بیرون رفته روی دستگاه بغل درب ضربدر زده و گزینه HIGH را انتخاب و صحنه ای به بینید بعد از صحنه دوباره روی دستگاه گزینه LOW را زده تا دمای اتاق به حالت معمولی برگردد چون دمای اتاق بالاست و نمیتوانید کارت را از روی جسد بردارید بعد از ان که دمای اتاق را پایین اوردید به داخل رفته و از روی جسد یا روی زمین کارت کلید را برداشته و از این اتاقها بیرون امده و به انتهای راهرو برسید اگر صحنه ای ندیدید معنی ان این است که شما در امنیت کامل به سر میبرید میتوانید همین راه را ادامه داده یا برگشته به عقب تمام منطقه هایی که مرد زالو نما نمیگذاشت در انجا جستجو کنید را میتوانید الان بگردید و ایتمها را بگیرید ولی اگر نمیخواهید با کارت درب را باز وارد شده در اینجا ایتمها و خشاب را برداشته از کلید روی قفل قایق استفاده کنید صحنه ای می بینید سوار قایق شده .

نکته در اینجا قبل از سوار شدن به بینید افراد شما یا خودتان وضعیت خون و مهمات تان چطوری و در چه وضعیتی میباشد . اول یک ارزیابی از خود و تیمتان بکنید بعد با خیال راحت سراغ غول بروید .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

غول :

بعد از اینکه سوار قایق شدید صحنه ای می بینید و بعد از شما داخل اب هستید و یک زالوی بزرگ هم با شما در اب وجود دارد برای سریع کشتن ان فقط باید به سر ان شلیک کنید و مهمات را بیخود هدر ندهید یا او را به سمت فلکه هایی که در سر راه بود برده و با شلیک درست به فلکه های بخار به او ضربه بزنید تا او را از پای در اورید و فیلم انتهایی بازی را به بینید .

 

پایان سناریو سوم { 3 }

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شروع سناریو چهارم {4} Hell Fire

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در ابتدا بعد از دیدن فیلم شما داخل محوطه ای هستید به سمت سنگ وسط محوطه امده فایل را برداشته در این جا 3 درب وجود دارد و یک درب بزرگ دودهنه که خراب است و باز نمیشود وارد درب شکسته کوچک شده در اینجا ایتمها را جمع کنید و از نردبان بالا بروید در اینجا دو پلاک وجود دارد که مال اتش نشانها بود انها را بردارید . از پلیکان که بالارفتید وارد درب شوید .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

توجه در اینجا تعداد بیشماری درب وجود دارد که همه انها مورد استفاده قرار نمیگیرد .در حالت های سخت ممکن است بعضی از دربها به روی شما منفجر شده و خونتان راکم کند یا شما game over خواهید شد . همیشه به نقشه راه توجه کنید .

 

در اینجا باید شما یک kay card و یک الماس بگیرید ، همچنین پنل برق را باید راه اندازی کنید تا برق منطقه ای که قطع شده جریان یابد برای اینکار شما 2 کلید یکی طلایی و دیگری نقره ای را نیاز دارید که کلید نقره ای را شما بدست اورده ولی کلید دیگر که طلایی میباشد را یکی از افراد تیمتان دارد که باید خود را به او برسانید تا کلید را از او بگیرید .

در اینجا یک اتاقی است که یک تابلو وجود دارد که در حالت آسان اهمیتی ندارد که این تابلو را درست کنید یانه ولی در حالت سخت شما باید تمام خانه های این تابلو را روشن کنید چطوری؟؟؟

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در بغل همین اتاق{ طبقات بالا و همین طبقه } شما در اتاقهای مجاور تابلویی می بینید که روی هر کدام که کلیک کنید به شما گزینه yes یا no میدهد که شما با زدن هرکدام از این گزینه ها { خانه هایی } که در تابلویی که در عکس بالا میبینید را روشن یا خاموش میکنید .

در حالت های آسان تمام تابلو ممکن است روشن باشد ولی در حالتهای سخت یا خیلی سخت تر همه خانه های تابلو روشن نیست .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

نکته مهم : در حالت سخت شما کلید طلایی را باید خودتان بگیرید ان هم اول به این اتاقی که تابلو در ان است آمده خانه هایی که خاموش هستند را به یاد داشته باسید بعد داخل اتاقهای مجاور گشته تابلوهایی که با تابلوی اصلی مطابقت دارد را یافته ان را روشن کنید تا همه خانه های تابلوی اصلی روشن شود برای مثال خانه شماره 5 باید اتاقی را بگردید که تابلوی شماره 5 در ان هست ،، روی هر کدام از تابلو ها که کلیک کنید اسم یا شماره تابلو را خواهید یافت .

 

نکته مهم دیگر :اهمیت تیم شما همین است چون تعدادی ایتم وجود دارد که شما نمیتوانید بگیرید یا وقتتان به هدر رفته تا ان ایتم را جمع اوری کنید تیمتان برایتان انجام میدهد { البته بیشتر در مواقع بازی های انلاین } اگر تفنگ یا مهمات یا اسپره خون دارید به تیمتان بدهید و همیشه تیم را زنده نگه دارید تا در مواقعی به کمک شما امده یا ایتمهایی را برایتان جمع کند . شما در حالتهای اسان اگر از گیم شارک استفاده کرده اید میتوانید بعضی از دربها را با تفنگ باز کنید { شلیک به درب } بدون اینکه نیاز به کلید داشته باشید { بعضی از دربها } نه همه

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

طبقه اول :

 

در اینجا مسیر هایی برای پیدا کردن کلید نقره ای و طلایی وجود دارد بستگی به چگونگی استفاده از این مسیرها میباشد .

شما میتوانید از مسیر سوم استفاده کنید و کلید نقره ای را دریافت کنید یا از مسیر اول رفته که در طبقه اول میباشد تا کلید طلایی را بدست اورید اگر از مسیر طبقه سوم میروید از نردبان بالا رفته و وارد درب شده و اگر از مسیر طبقه اول میخواهید بروید بیرون برگشته تا به میدان مسافرخانه برسید .

 

مسیر های انشعابی برای بدست اوردن کلید نقره ای و طلایی :

 

در نزدیکی خود زامبی راکشته به سمت راست رفته و اسلحه کلت کمری را از کنار اتش بردارید .به سمت چپ رفته وارد درب شده در راهروی شمال شرقی سوم سمت راست رفته و وارد درب شوید . در توالت گیاه قرمز را بردارید و یک گیاه قرمز مابین تخت وجود دارد زامبی را بکشید در بیرون گیاه سبز را بردارید کلاغها را در جلو کشته به بالای سکو بروید به سمت دیگر بروید اگر کلاغها را نکشته باشید برایتان دردسر درست میکنند . بهتر است قبل از هرکاری کلاغها را کشته بعد به بالای سکو بروید و از لبه دیوار اهسته اهسته خود را به انطرف لبه دیوار برسانید در بین راه مواظب اتشی که از پنجره بیرون می اید باشید به بالای نردبان رفته و وارد درب شده .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

طبقه دوم :

زامبی را بکشید اسلحه را در سر راه بردارید وارد درب سبز رنگ شوید در اینجا ایتمها و فایل را برداشته جعبه را به سمت سوراخ هل دهید از ان بالا رفته وارد طبقه بالا شوید .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

طبقه بالا :

فایل را برداریدکه برای معمایی می باشد یک سنگ بزرگ کنار اتش در سمت راست وجود دارد به بیرون از درب امده در راهروی اول یک تفنگ وجود دارد زامبی را کشته دو درب در گوشه محوطه بسته هستند به طرف درب سمت راست رفته وارد شوید فایلی که گرفتید شامل کدهای 3 تایی هستند این کدها را تک تک روی گاو صندوقی که در اتاق روی دیوار است استفاده کنید تا باز شود کلید نقره ای را بردارید در اینجا فایل و گیاه سبز را بردارید در توالت هم ایتم وجود دارد انها را نیز بردارید با این کلید اکثر دربهایی که با این کلید باز میشوند را باز کنید کلید طلایی فقط برای یک درب استفاده میشود که ان پنل اتاق منبع برق می باشد . با این کلید شما درب بالایی در گوشه راهرو را باز کنید اگر به جلو بروید اسلحه ای پیدا خوهید کرد

درب سمت دیگر اتاق شما را به شروع بازی برمی گرداند همان درب کوچکی که درکوشه محوطه که بسته بود .

به سمت راست راهرو بروید به سمت دربی که در سمت راست دربالای دیوار قرار دارد بروید هدف شما همان درب بالای دیوار می باشد وارد شوید و به پله های استراحت گاه برسید در این اتاق به سمت راست رفته و توسط پله ها به سمت طبقه سوم بروید .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

طبقه سوم :

در راهرو به سمت راست و وارد اتاق 30x شوید ایتمها را برداشته و از سوراخ دیوار به ان سو بروید زامبی را کشته در حالتهای سخت باید دیوار را خراب کنید تا به ان طرف برسید . در نزدیکی جسد اتش گرفته یک تفنک بازوکا وجود دارد آن را گرفته و به بیرون درب امده به بیرون راهرو امده و وارد درب دیگر شوید از کلید نقره ای استفاده کنید در داخل درب زامبی را کشته الماس قرمز را بردارید { روی جعبه ای کوچک روی میز } به بیرون راهرو امده و از پله ها به طبقه دوم بروید به بالا رفته وارد اتاق امنیتی شوید در اینجا شما همکار خود را خواهید یافت او کلید طلایی را دارد در اینجا ایتمها را بردارید این اتاق را به خاطر داشته باشد چون دوباره باید به اینجا برگردید هنوز کارتان تمام نشده با گرفتن کلید باید دربی را باز کنید که برق این منطقه را وصل میکند در اینجا نیز میتوانید بازی را ذخیره کنید . در اینجا کمدی را به سمت جلو هل داده تا دربی نمایان شود از الماس روی مجسمه استفاده کنید تا زمانی که برق این منطقه وصل نشود نمیتوانید از این درب رد شوید . از اطاق خارج شده و خود را به طبقه اول برسانید.

طبقه اول :

به بیرون راهرو رفته و از سمت چپ وارد راهروی اول درب شمال شرقی شوید از کلید روی درب اخر استفاده کنید و وارد شوید.

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

اتاق منبع نیرو :

شما دکمه ها را با دایره روشن میکنید و با ضربدر خاموش ، باید کل صفحه روشن شود اینکار معمایی است که اگر دقت کنید سریع میتوانید ان را انجام دهید و کاری کنید کل صفحه روشن شود بعد ان به اتاقی که گفتیم به یاد داشته باشید برگردید .

 

 

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

اداره امنیتی :

 

وقتی وارد شدید اگر خواستید میتوانید بازی را ذخیره کنید در اینجا از درب رد شده خود را در یک اتاق نسبتآ بزرگ میبینید به سمت راست خود امده و یک پنل را می بینید ان را راه اندازی کنید و از پله ها پایین بروید در اینجا دو موجود { زامبی} وجود دارد انها را کشته ایتمها را جمع و از روبرو سعی کنید از داخل محوطه به بیرون بروید صحنه ای خواهید دید اینک باید با غول مبارزه کنید .

 

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

 

غول : شما اصلا سعی نکنید نزدیک غول شوید چون با زبان دراز خود به شما یا تیمتان ضربه میزند تقریبا جایی باستید که زبانش به شما اصابت نکند با بهترین تفنگها به او شلیک کنید تا اورا کشته بعد ان به سمت درب بروید و صحنه پایانی را تماشا کنید .

 

پایان سناریو چهارم {4}

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شروع سناریو چهارم {4} Hell Fire

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در ابتدا بعد از دیدن فیلم شما داخل محوطه ای هستید به سمت سنگ وسط محوطه امده فایل را برداشته در این جا 3 درب وجود دارد و یک درب بزرگ دودهنه که خراب است و باز نمیشود وارد درب شکسته کوچک شده در اینجا ایتمها را جمع کنید و از نردبان بالا بروید در اینجا دو پلاک وجود دارد که مال اتش نشانها بود انها را بردارید . از پلیکان که بالارفتید وارد درب شوید .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

توجه در اینجا تعداد بیشماری درب وجود دارد که همه انها مورد استفاده قرار نمیگیرد .در حالت های سخت ممکن است بعضی از دربها به روی شما منفجر شده و خونتان راکم کند یا شما game over خواهید شد . همیشه به نقشه راه توجه کنید .

 

در اینجا باید شما یک kay card و یک الماس بگیرید ، همچنین پنل برق را باید راه اندازی کنید تا برق منطقه ای که قطع شده جریان یابد برای اینکار شما 2 کلید یکی طلایی و دیگری نقره ای را نیاز دارید که کلید نقره ای را شما بدست اورده ولی کلید دیگر که طلایی میباشد را یکی از افراد تیمتان دارد که باید خود را به او برسانید تا کلید را از او بگیرید .

در اینجا یک اتاقی است که یک تابلو وجود دارد که در حالت آسان اهمیتی ندارد که این تابلو را درست کنید یانه ولی در حالت سخت شما باید تمام خانه های این تابلو را روشن کنید چطوری؟؟؟

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در بغل همین اتاق{ طبقات بالا و همین طبقه } شما در اتاقهای مجاور تابلویی می بینید که روی هر کدام که کلیک کنید به شما گزینه yes یا no میدهد که شما با زدن هرکدام از این گزینه ها { خانه هایی } که در تابلویی که در عکس بالا میبینید را روشن یا خاموش میکنید .

در حالت های آسان تمام تابلو ممکن است روشن باشد ولی در حالتهای سخت یا خیلی سخت تر همه خانه های تابلو روشن نیست .

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

نکته مهم : در حالت سخت شما کلید طلایی را باید خودتان بگیرید ان هم اول به این اتاقی که تابلو در ان است آمده خانه هایی که خاموش هستند را به یاد داشته باسید بعد داخل اتاقهای مجاور گشته تابلوهایی که با تابلوی اصلی مطابقت دارد را یافته ان را روشن کنید تا همه خانه های تابلوی اصلی روشن شود برای مثال خانه شماره 5 باید اتاقی را بگردید که تابلوی شماره 5 در ان هست ،، روی هر کدام از تابلو ها که کلیک کنید اسم یا شماره تابلو را خواهید یافت .

 

نکته مهم دیگر :اهمیت تیم شما همین است چون تعدادی ایتم وجود دارد که شما نمیتوانید بگیرید یا وقتتان به هدر رفته تا ان ایتم را جمع اوری کنید تیمتان برایتان انجام میدهد { البته بیشتر در مواقع بازی های انلاین } اگر تفنگ یا مهمات یا اسپره خون دارید به تیمتان بدهید و همیشه تیم را زنده نگه دارید تا در مواقعی به کمک شما امده یا ایتمهایی را برایتان جمع کند . شما در حالتهای اسان اگر از گیم شارک استفاده کرده اید میتوانید بعضی از دربها را با تفنگ باز کنید { شلیک به درب } بدون اینکه نیاز به کلید داشته باشید { بعضی از دربها } نه همه

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

طبقه اول :

 

در اینجا مسیر هایی برای پیدا کردن کلید نقره ای و طلایی وجود دارد بستگی به چگونگی استفاده از این مسیرها میباشد .

شما میتوانید از مسیر سوم استفاده کنید و کلید نقره ای را دریافت کنید یا از مسیر اول رفته که در طبقه اول میباشد تا کلید طلایی را بدست اورید اگر از مسیر طبقه سوم میروید از نردبان بالا رفته و وارد درب شده و اگر از مسیر طبقه اول میخواهید بروید بیرون برگشته تا به میدان مسافرخانه برسید .

 

مسیر های انشعابی برای بدست اوردن کلید نقره ای و طلایی :

 

در نزدیکی خود زامبی راکشته به سمت راست رفته و اسلحه کلت کمری را از کنار اتش بردارید .به سمت چپ رفته وارد درب شده در راهروی شمال شرقی سوم سمت راست رفته و وارد درب شوید . در توالت گیاه قرمز را بردارید و یک گیاه قرمز مابین تخت وجود دارد زامبی را بکشید در بیرون گیاه سبز را بردارید کلاغها را در جلو کشته به بالای سکو بروید به سمت دیگر بروید اگر کلاغها را نکشته باشید برایتان دردسر درست میکنند . بهتر است قبل از هرکاری کلاغها را کشته بعد به بالای سکو بروید و از لبه دیوار اهسته اهسته خود را به انطرف لبه دیوار برسانید در بین راه مواظب اتشی که از پنجره بیرون می اید باشید به بالای نردبان رفته و وارد درب شده .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

طبقه دوم :

زامبی را بکشید اسلحه را در سر راه بردارید وارد درب سبز رنگ شوید در اینجا ایتمها و فایل را برداشته جعبه را به سمت سوراخ هل دهید از ان بالا رفته وارد طبقه بالا شوید .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

طبقه بالا :

فایل را برداریدکه برای معمایی می باشد یک سنگ بزرگ کنار اتش در سمت راست وجود دارد به بیرون از درب امده در راهروی اول یک تفنگ وجود دارد زامبی را کشته دو درب در گوشه محوطه بسته هستند به طرف درب سمت راست رفته وارد شوید فایلی که گرفتید شامل کدهای 3 تایی هستند این کدها را تک تک روی گاو صندوقی که در اتاق روی دیوار است استفاده کنید تا باز شود کلید نقره ای را بردارید در اینجا فایل و گیاه سبز را بردارید در توالت هم ایتم وجود دارد انها را نیز بردارید با این کلید اکثر دربهایی که با این کلید باز میشوند را باز کنید کلید طلایی فقط برای یک درب استفاده میشود که ان پنل اتاق منبع برق می باشد . با این کلید شما درب بالایی در گوشه راهرو را باز کنید اگر به جلو بروید اسلحه ای پیدا خوهید کرد

درب سمت دیگر اتاق شما را به شروع بازی برمی گرداند همان درب کوچکی که درکوشه محوطه که بسته بود .

به سمت راست راهرو بروید به سمت دربی که در سمت راست دربالای دیوار قرار دارد بروید هدف شما همان درب بالای دیوار می باشد وارد شوید و به پله های استراحت گاه برسید در این اتاق به سمت راست رفته و توسط پله ها به سمت طبقه سوم بروید .

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

طبقه سوم :

در راهرو به سمت راست و وارد اتاق 30x شوید ایتمها را برداشته و از سوراخ دیوار به ان سو بروید زامبی را کشته در حالتهای سخت باید دیوار را خراب کنید تا به ان طرف برسید . در نزدیکی جسد اتش گرفته یک تفنک بازوکا وجود دارد آن را گرفته و به بیرون درب امده به بیرون راهرو امده و وارد درب دیگر شوید از کلید نقره ای استفاده کنید در داخل درب زامبی را کشته الماس قرمز را بردارید { روی جعبه ای کوچک روی میز } به بیرون راهرو امده و از پله ها به طبقه دوم بروید به بالا رفته وارد اتاق امنیتی شوید در اینجا شما همکار خود را خواهید یافت او کلید طلایی را دارد در اینجا ایتمها را بردارید این اتاق را به خاطر داشته باشد چون دوباره باید به اینجا برگردید هنوز کارتان تمام نشده با گرفتن کلید باید دربی را باز کنید که برق این منطقه را وصل میکند در اینجا نیز میتوانید بازی را ذخیره کنید . در اینجا کمدی را به سمت جلو هل داده تا دربی نمایان شود از الماس روی مجسمه استفاده کنید تا زمانی که برق این منطقه وصل نشود نمیتوانید از این درب رد شوید . از اطاق خارج شده و خود را به طبقه اول برسانید.

طبقه اول :

به بیرون راهرو رفته و از سمت چپ وارد راهروی اول درب شمال شرقی شوید از کلید روی درب اخر استفاده کنید و وارد شوید.

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

اتاق منبع نیرو :

شما دکمه ها را با دایره روشن میکنید و با ضربدر خاموش ، باید کل صفحه روشن شود اینکار معمایی است که اگر دقت کنید سریع میتوانید ان را انجام دهید و کاری کنید کل صفحه روشن شود بعد ان به اتاقی که گفتیم به یاد داشته باشید برگردید .

 

 

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

اداره امنیتی :

 

وقتی وارد شدید اگر خواستید میتوانید بازی را ذخیره کنید در اینجا از درب رد شده خود را در یک اتاق نسبتآ بزرگ میبینید به سمت راست خود امده و یک پنل را می بینید ان را راه اندازی کنید و از پله ها پایین بروید در اینجا دو موجود { زامبی} وجود دارد انها را کشته ایتمها را جمع و از روبرو سعی کنید از داخل محوطه به بیرون بروید صحنه ای خواهید دید اینک باید با غول مبارزه کنید .

 

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

 

غول : شما اصلا سعی نکنید نزدیک غول شوید چون با زبان دراز خود به شما یا تیمتان ضربه میزند تقریبا جایی باستید که زبانش به شما اصابت نکند با بهترین تفنگها به او شلیک کنید تا اورا کشته بعد ان به سمت درب بروید و صحنه پایانی را تماشا کنید .

 

پایان سناریو چهارم {4}

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • مدیر انجمن

شروع سناریو پنجم {5} پایانی Decisions

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

هدف از بازی در این سناریو

: شما باید

سه عدد کپسول

را جمع اوری کرده و این سه عدد کپسول را در یک دستگاه گذاشته تا

پاد زهری

درست کند و خود را از شر

ویروسی

که در بدن دارید رها کنید . یکی از این کپسولها روی

بدن غول

میباشد این سناریو کمی پیچیده و سخت میباشد .فقط باید در این سناریو

سرعت عمل

خوبی داشته باشید تا بتوانید این سناریو را تمام کنید . در وحله اول شما باید

کدی

را برای راه اندازی آسانسور و

دو الماس یکی آبی و دیگری قرمز

را پیدا کنید تا وارد

مرحله دوم

بشید .

در کل بازی ایتم و خون و مهمات زیادی وجود دارد که اگر از انها درست استفاده کنید اضافه هم خواهید اورد .سعی کنید

بهترین تفنگ ها

را جمع کنید در این مرحله تفنگ شکاری ،کلت کمری و اسلحه رگبار m4 می باشد . در حالت های سخت شما جابه جایی وسایل دارید و کمی سردرگم خواهید شد چون وسایلی که در حالت اسان یا معمولی می گرفتید در حالت سخت و سخت تر ممکن است در جاهایی باشد که فکرش را هم نمیکنید یا نمیکردید این تفنگها در اینجا باشد .باید از وقت خود درست استفاده کنید البته این رو اضافه کنم حداقل اگر 2بار کل سناریو را رفته باشید مثلا هر سناریو را با 2نفر تمام کرده باشید در اسان یا نرمال یا هارد هم مکان ها به یادتان خواهند ماند هم ایتمها و معماها در مرحله سوم رفتن این سناریوها برایتان اسان خواهد بود ، البته با هر کارکتر راه ها و معماها فرق میکند .

 

اتاق اصلی { حال } شروع بازی

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در ابتدا بعد از دیدن دمو شما وارد محیطی میشوید { حال اصلی } که شبیه محیط رزدینت اویل 1 میباشد در اینجا تعدادی ایتم روی میز وجود دارد یک تفنگ و یک اسپره خون توجه داشته باشید همه اتاقها را احتیاج نیست بروید در کل بازی در جایی که بازی شروع میشود به سمت راست خود ایستاده باشید روبرو دربی وجود دارد . این اتاق اولین اتاقیست که باید بروید اگر روی میز بالای پلیکان ایتمها را نمیخواهید بگیرید اگر با فردی هستید مثل کوین او یک تفنگ دارد و احتیاج نیست از روی میز تفنگ را بردارید اگر هم تفنگ اضافه گرفتید ان را به تیمتان بدهید مثلا اگر کوین را انتخاب کردید یوکو همراه شما خواهد بود میتوانید ایتمهای اضافه را به او بدهید تا برایتان حمل کند چو ن او 8 جای خالی دارد .

71.jpg

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

گرفتن الماس قرمز :

بعد از اینکه وارد اتاق شدید اول زامبی را کشته و از روی میز خشاب تفنک کلت کمری را بردارید و ایتمها را جمع اوری کرده و درست انتها در سمت راست میزی میبینید کشو ی میز را برسی تا تفنگ دیگری پیدا کنید بعد از گرفتن ایتم و فایل شما وارد درب بعدی شوید در اینجا گل ابی را بردارید و تابلو کوچکی روی دیوار بغل گل ابی بود ان را با ضربدر به کناری برده و روی سوییچ دوباره ضربدر را زده تا صفحه ساعت روشن شود . در اینجا فایل را بردارید و روی ساعت ضربدر را زده حال با جهت عقربه کوچک را روی 3 و ضربدر را بزنید بعد دوباره باجهت عقربه بزرگ را روی 25 تنظیم کنید { 3:25} حال صحنه ای میبینید الماس قرمز را بردارید ، این روند در حالت اسان ممکن است باشد ولی در حالت نرمال یا سخت جهت عقربه های ساعت فرق میکند، بعد از ان به عقب برگردید یه حال اصلی ، در هارد ممکن است 8:45 باشد .

 

نکته همیشه میتوانید برای گم نکردن راه خود یا سردرگمی نقشه را نگاه کنید و اسم منطقه ها یا مکان ها را میتوان در نقشه پیدا کرد .

 

اتاقهای انتظار یا { استراحت }

 

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

وقتی وارد حال اصلی شدید وارد درب بغل دست خود شوید داخل راهرو هستید زامبی را کشته و گیاه سبز را بردارید وارد درب بعدی شوید میز کنار دست خود را به جلو هل داده و اسپره خون را بردارید زامبی را کشته و جلوتر هم میز دیگری وجود دارد ان را نیز هل داده و خشاب کلت کمری را بردارید تا انتهای راهرو رفته و وارد درب بعدی شوید در اینجا فایل را برداشته که خیلی مهم می باشد برای راه اندازی آسانسور به این کد که یک کد 3رقمی است و یک کد تک رقمی دیگر احتیاج دارید این کد تک رقمی 4 هرگز عوض نمیشود ان را راحت میتوانید به خاطر بسپارید ولی کد 3رقمی که الان گرفتید این فایل ، کد ان با هر بار بازی عوض خواهد شد به جلو رفته سیمی را اویزان خواهید دید که در حال جرقه زدن می باشد و سوییچی راهم نزدیک ان روی دیوار می بینید یک بار امتحان کنید به بینید عمل ان چگونه است که چگونه باید با ان کار کرد وقتی شخص روی زمین در قسمت سایه درست زیر سیم قرار گرفت سوییچ را زده و به او شوک وارد میکنید این برای غول است در مرحله دوم .

جلوتر دربی را میبینید این درب یک طرفه است به سمت حال اصلی و فقط از همین طرف قابل دسترسی خواهد بود در زمانهای مختلف این درب کاربردی به سزایی دارد . تا انتها رفته در اینجا یک درب دودهنه میبینید که به سمت محوطه پشتی میرساند که شما برای باز کردن ان به یک عدد card kay نیاز دارید . راه را تا درب یک طرفه برگردید و وارد شوید

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

حال اصلی :

در حال اصلی هستید از پلیکان استفاده کنید به سمت بالا و به سمت چپ راه را ادامه تا به دربی در گوشه قرار دارد برسید وارد شوید . میز را به جلو هل داده میله اهنی را بردارید جلوتر گیاه ابی را بردارید در اینجا زامبی را کشته به جلو رفته دو درب خواهید دید درب قرمز و درب سبز اول وارد درب قرمز شوید .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

گرفتن الماس آبی :

 

وارد اتاق شده روی میز در دو طرف اسلحه کلت کمری و یک قرص و روی مجسمه عینک را بردارید که تا چند لحظه دیگر باید از ان استفاده کنید وجود دارد . گیاه را بردارید و از درب بعدی خارج شوید در اتاق بعدی زیر میز خشاب کلت کمری خواهید یافت و روی شومینه ضربدر را زده و گزینه yes را انتخاب کنید و به شما دو راه پیشنهاد میشود کشیدن کدام بند ، شما سمت راست { ابی } را انتخاب کنید صدایی خواهید شنید یک زامبی داخل کمد مانندی خواهید دید قبل از ان که زامبی به طرف شما بیاید اتاقها راترک کنید در اینجا درب سبز را انتخاب کنید در اینجا در رو برو مجسمه ای خواهید دید ضربدر را زده و الماس ابی را گرفته و در سمت چپ خود در روی زمین خشاب کلت کمری را بگیرید به بیرون امده مسیر را تا انتها ادامه دهید که یک مجسمه در انتها وجود دارد عینک را روی مجسمه استفاده کنید تا درب مخفی باز شود به داخل رفته و اسلحه را جلوتر گرفته از نردبان پایین امده اینجا نیز باز از همان سیم های اویزان و جرقه ای میبینید، که اگر در مرحله قبل نتوانستید به غول ضربه بزنید در اینجا میتوانید این کار را میتوانید هر بار در هر چند ثانیه تکرار کنید. مسیر را تا انتها رفته خشاب را از روی زمین بردارید و درب را باز وارد شوید . اینک در منطقه 1F - PASSAGE B هستید از درب کناری خود استفاده تا با حال اصلی برگردید .

 

حال اصلی :

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در حال اصلی در پشت پلیکان ها مجسمه سر یک گوزن روبروی درب وجود دارد الماس ها را روی سر گوزن استفاده کنید درب باز میشود داخل شوید . از پلیکان پایین رفته تا انتها بروید صحنه ای خواهید دید در اینجا تعدادی فایل و قرص وجود دارد انها را بردارید حال خارج شوید اینک باید به سمت آسانسور رفته و ان را به وسیله کامپیوتر فعال کرده از درب که بیرون امدید سمت چپ خود مسیر را رفته و به اتاقی در انتها در گوشه برسید که میزی بغل ان وجود دارد وارد شوید .

 

اتاق کامپیوتر :

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در اینجا فایلها را نگاه کنید این فایلها

فایل اولی که فقط عدد 4 در ان بود : TORN MEMO

فایل دومی که سه عدد بعدی در ان وجود دارد : PART OF TORN MEMO

که عدد 4 در اولش قرار میگیرد و 3 عدد دیگر در ادامه که کد آسانسور میباشد در کامپیوتر وارد کنید تا آسانسور فعال شود .

 

برای مثال : عدد چهار در اول 4 و بقیه اعداد در ادامه ان 356 به عبارتی میشود 4356

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در اینجا نقشه و یگ گیاه وجود دارد انها را برداشته سوار آسانسور شده طبقه B4F را زده در این طبقه تعدادی ایتم وجود دارد در انتهای سمت سمت چپ بازیکن در انجا هم دربی وجود دارد وارد شوید ، به جلو رفته از پله ها پایین رفته در اداه راه دو عنکبوت را کشته و از راه پله بعدی پایین رفته و به سمت خروجی بروید

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

منطقه راه اهن : مترو

 

در کنار خود واگن قطاری میبینید بالای سکو رفته ایتمها را در انتها و جلو جمع اوری کرده اسله رگبار M 4 را از روی واگن برداشته راه را به سمت راست خودتان ادامه دهید در اینجا شما میتوانید هم بیرون قطار راه رفته و هم داخل قطار شده راه را ادامه دهید اگر بیرون قطار به سمت جلو بروید تعدادی زنبور به شما حمله میکنند ولی داخل قطار 2عدد زامبی وجود دارد با تعدادی ایتم از قبیل اسپره خون و مهمات بستگی به شما داره در انتها هم دربی وجود دارد سریع وارد شوید .

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

مسیرهای انشعابی : روشن کردن پنل برق و راه انداختن آسانسور

 

در اینجا 2 راه وجود دارد که راه سمت راست خود را بعدآ باید بروید که دارای پلیکان و سه زامبی میباشد و تعدادی درب{ به این گونه عمل کنید} و سراغ دربهای بیخود نروید و وقت خود را الکی هدر ندهید { در حالت اسان } از دربی که امدید راهرو ی سمت راست زا تا انتها بروید .

توجه این درب را میتوانید با تنه یا تفنگ باز کنید برای راحتی کار خود یا در پایین کانالی وجود دارد که از ان وارد محیط پشتی میشوید در اینجا تعدادی زنبور میباشد و باید از روی سکو ارام به ان سوی سکو رفته و از کانال بعدی رد شده و خود را به اتاق منبع برق برسانید و اگر ازدرب رد بشوید یک زامبی در اینجا خواهد بود و جلوتر کمد را هل داده در انتها و از کانال به سوی اتاق نیرو رفته،، یا درب را بشکنید { بستگی به شما دارد }

 

اتاق منبع برق :

در اینجا مثل سناریو 4 پازل را حل کرده تا کل صفحه روشن شود با اینکارتان آسانسوری که باید با ان به طبقات بالا بروید فعال کردید تمام راه را برگشته تابه همان جایی که 3 عدد زامبی بود از نردبان بالا بروید و به سمت چپ تا انتها بروید ایتم را برداشته و از درب عبور کنید .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

آسانسور : طبقات دایره ای

 

از درب که خارج شدید سمت چپ خود وارد آسانسور میشوید روی پنل ضربدر را بزنید تا آسانسور حرکت کند در ادامه مواظب زنبورها باشید . در آسانسور باید زنبورهایی که به سمت شما حمله میکنند از پای در اورید تا به اخرین طبقه برسید وقتی آسانسور ایستاد از آسانسور خارج شده .

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

مسیرها: طبقات دایره ای

بعد از این که از آسانسور به بیرون امدید سمت چپ خود را همانطور ادامه داده و کمی جلوتر کپسول اول را بردارید و همانطور ادامه تا به بالای طبقه برسید در این طبقه هم ایتم وجود دارد اگر نمیخواهید ایتمها را جمع کنید وارد درب روبرویتان شوید .

 

اتاق بایگانی :

در این اتاق ایتمهایی وجود دارد انها را جمع کنید و از درب بعدی خارج شوید صحنه ای میبینید. بعد از دیدن صحنه شما درمحوطه پشتی قرار دارید .

 

محوطه پشتی :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در اینجا به سمت جلو به سمت ماشین بزرگ رفته { کامیون } از کنار جسد KAY CARD را بردارید و به سمت درب دو دهنه که بغل شماست بروید ،، این درب همان دربیست که شما به ان در انتهای ( مسیر اتاقهای انتظار یا { استراحت } ) برخورد کردید . اینک میتوانید ان را باز کنید به وسیله همین کارت کلید ولی داخل نشوید مسیر را برگردید چون دوباره به اینجا باز خواهید گشت در اینجا تعدادی ایتم و فایل وجود دارد . به سمت دری که امده بودید برگردید درب دیگری بغل دربی که امدید وجود دارد وارد ان شوید و از پلیکان پایین رفته .

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

منطقه ابی :

 

در اینجا پلی برای عبور خود خواهید یافت و همچنین دو کوسه ماهی هم در اینجا هستند در اینجا در حالت اسان یک اسپره خون خواهید یافت روی پل در حالت های سخت کارت کلید را اینجا باید بگیرید . مواظب کوسه ماهی که بیرون اب است باشید ، کوسه شما را به سمت کوسه ای که درون محوطه شنا میکند پرتاب میکند اگر نتوانید شنا کنید یا از دست کوسه ماهی فرار کنید GAME OVER خواهید شد . پس دقت کنید وقتی به ان سوی پل رفتید ایتمها را از روی بشکه جمع کنید و به سمت درب سمت راست خود شده وارد شوید .

 

انبار:

در اینجا یکی دیگر از افراد تیمتان را می بینید او کپسول دوم را پیدا کرده و در اینجا تعدادی ایتم وجود دارد میتوانید ایتمها را جمع اوری و سوار اسانسور شده به ظبقه 3F بروید اگر میخواهید بازی را ذخیره کنید میتوانید به طبقه 1F برگردید .

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

لابراتوار :

در اینجا تعدادی ایتم وجود دارد انها راجمع کرده و از درب بعدی گذشته و در اینجا نیز میتوانید بازی را ذخیره کنید . در سمت دیگر دربی را می بینید این درب فعلا بسته است بغل ان دستگاهی می باشد دو کپسول را روی دستگاه استفاده کنید هنوز کپسول سوم را نگرفته اید باید راه را تا حال اصلی برگردید فقط کافیست سوار اسانسور شده طبقه 1F را بزنید و از درب خارج شوید .

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

حال اصلی :

در اینجا صحنه ای می بینید غول به شما حمله میکنید سعی کنید بدون اینکه به او ضربه بزنید او را به سمت سیم های اویزان در منطقه هایی که گفتیم برده و به او شک برسانید نزدیک ترین همان منطقه یا انتهای مکان اتاقهای انتظار یا { استراحت } اگر یادتان باشد . روی سوییچ رفته و منتظر شوید وقتی غول به زیر سیم در وسط قرار گرفت سوییچ را بزنید تا غول بیافتد سریع روی غول ضربدر را بزنید و اخرین کپسول را گرفته و برگردید به لابراتوار که کپسولها را در دستگا گذاشتید . اخرین کپسول را روی دستگاه استفاده کنید صحنه ای خواهید دید بعد از دیدن صحنه وارد دربی که بسته بود شوید .در اینجا نیز در روی زمین ایتمهایی را پیدا میکنید ایتمها را برداشته و به سمت پرده ای که وسط اویزان است بروید و در اینجا بعد از دیدن صحنه ای شما به سمت کامپیوتر ها رفته و روی هردو کامپیوتر ضربدر را میزنید تا دربی باز و دستگاه که شما کپسولها را در ان گذاشتید به کار بیافتد .

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

نکته : شما میتوانید پایان بازی را به دو گونه تجربه کنید این که اگر شما از درب سمت راست خود که مشخص است خارج شده و به مرحله اخر بروید بعد این که شما سوار هلی کوپتر شدید { در فیلم } با وجود ویروس در بدن شما شما تبدیل به زامبی خواهید شد .

 

دومی به سمت دستگاه بروید و پادزهر را بخورید و به سلامت از اینجا خارج شوید .

 

اگر اینطور است به سمت دستگاه رفته دستگاه هر 20 ثانیه به شما یک پاد زهر اماده میکند شما پادزهر را گرفته اول به تیم خود بدهید بعد خودتان بخورید هر نفر هم میتوانند یکی استفاده کنند در اینجا نیز به شما هفت دقیقه فرصت داده شده تا از این محوطه خود را به محوطه پشتی برسانید دقت کنید بعد از اینکه سرم را خوردید راه را تا همین اتاقی که دکتر مرده امده از سمت چپ خود دربی دیگریست از ان خارچ شوید و خود را به وسیله نقشه به محلی که گفتیم برسانید به همان درب دودهنه که با کارت کلید ان را باز کردید . از ان خارج شوید .

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

منطقه پشتی :

در اینجا میتوانید با خیال راحت تا تمام شدن وقت ایتمها را که ضروری نیست دور ریخته ایتمهای اصلی را جای گزین کنید یا ایتمهایی که در این محوطه وجود دارد همراه با فایل انها را جمع کنید . به سمت چپ تا انتهای مسیر رفته دربی خواهید دید بغل درب باستید بعد از دیدن صحنه از سمت کامیون به سمت جلو رفته و مواظب زنبورها باشید همانطور به جلو بروید به سمت همان دربی که بغل ان بودید رفته وارد ان درب شوید در اینجا هم تعدادی ایتم از قبیل اسپره خون ، مهمات ، تفنگ و غیره.... وجود دارد انها را برداشته خود را به ان سوی ماشین بزرک { تریلی } رسانده و به سمت درب بروید صحنه ای خواهید دید . برای بار اول باید با غول بجنگید به او با بهترین تفنگ ها ضربه بزنید تا او را از پای در اورید و صحنه ای به بینید بعد از دیدن صحنه شما باز باید با غول بجنگید این بار او یک دست دراز دارد باید به قلب او شلیک کنید و او را از پای در اورید و صحنه پایانی را تماشا کنید .

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

پایان سناریو پنجم {5} پایانی

 

منبع : gameshouse.ir

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • مدیر انجمن

عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران گرامی ، شما می توانید این راهنما را به صورت قالب PDF از لینک زیر دانلود نمایید.

pdfdownload.png

حجم فایل : 2,615 KB می باشد.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...