شخصیت های بازی شیطان درون - شخصیت ها دشمنان و اسلحه ها - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

شخصیت های بازی شیطان درون


پست های پیشنهاد شده

سباستین کستلانوس

 

250?cb=20140918193022

 

نام: سباستین کستلانوس

سن: 35

جنسیت : مرد

ملیت: آمریکایی

قد: 182 سانتی متر

وزن: 79 کیلوگرم

وضعیت: زنده

 

سباستین کستلانوس یا سیاستین کاستیانوس (انگلیسی: Sebastian Castellanos) شخصیت و قهرمان اصلی داستان بازی شیطان درون (The Evil Within) است. او همچون دو همکار دیگرش جولی کیدمن و جوزف اودا یک کارآگاه پلیس در شهر کریمسون سیتی است. این کارآگاه 35 ساله اوایل کار خود را در اداره پلیس به عنوان یک کارآگاه نه چندان مطرح آغاز کرد و در این مسیر همکار و دوست او جوزف اودا بود. او در کار خود به سرعت پیشرفت می کرد ولی یک بار به خاطر دو اتفاق بد این مسیر مختل شد. او خودش را مسؤل این اتفاقات می دانست اما به هر حال او با کمک جوزف اودا مجددا مسیر پیشرفت خود را در اداره پلیس طی کرد.

سباستین، جوزف اودا و جولی کیدمن به عنوان کارآگاه از طرف اداره پلیس شهر کریمسون به بیمارستان روانی Beacon فرستاده شدند تا پیرامون چندین قتل هولناک در آن تحقیق کنند. ماموران پلیس قبلی که به این محل رفته بودند هرگز بازنگشته اند و سباستین و همکارانش در بدو ورود با ماشین های پلیس خالی مواجه می شوند. سباستین و جوزف وارد بیمارستان می شوند ولی او به جولی می گوید تا بیرون از ساختمان بماند تا در موقع لزوم به کمک بیاید. سباستین و جوزف در محوطه داخلی بیمارستان با جنازه هایی مواجه می شود که به طرز مشمئزکننده ای در این طرف و آن طرف محوطه افتاده اند. آن دو به جستجو در محوطه برای پیداکردن پلیس های پیش تر فرستاده شده بودند تا اینکه جوزف یک دکتر نیمه جان را پیدا کرد. دکتر پس از یک مکالمه کوتاه مرد، سباستین در این اتاق (اتاق کنترل) یکی از فیلم های دوربین مدار بسته را دید. تعدادی پلیس در حال فرار هستند، آن ها برمی گردند و تیراندازی می کنند اما یک موجود ناشناخته با روپوشی سفید با سرعتی خیره کننده همه پلیس ها را می کشد. سباستین که از دیدن این فیلم متحیر شده بود به محظ این که خود را پیداکند، همان موجود را دید، شخصی که در ادامه آن را با نام روویک (RUVIK) خواهد شناخت. این آغاز یک داستان دیوانه کننده بود.

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جوزف اودا

250?cb=20140918193248

 

نام: جوزف اودا

سن: 33

جنسیت : مرد

ملیت: آمریکایی

قد: 175 سانتی متر

وزن: 67 کیلوگرم

وضعیت: نامعلوم

 

جوزف اودا (انگلیسی: Joseph Oda) یکی از مهمةرین شخصیت ها و شخصیت اصلی همراه در باز شیطان درون است. جوزف اودا یک کارآگاه پلیس در شهر کریمسون سیتی است و با دو همکار دیگرش سباستین کستلانوس و جولی کیدمن فعالیت می کند. او و سباستین همکاران قدیمی یکدیگر هستند و از نظر خلق و خو مکمل هم محسوب می شوند.

او و دو همکارش جولی و سباستین از طرف اداره پلیس به بیمارستان روانی Beacon اعزام می شوند تا در مورد گزارش چندین قتل هولناک و همچنین مفقود شدن چند پلیس که قبل از آن ها به این بیمارستان رفته بودند تحقیق کنند. او و سباستین پس از ورود به داخل بیمارستان با جنازه هایی روبه رو می شوند که به طرز فجیعی به قتل رسیده بودند. پس از جستجو در محوطه عمومی بیمارستان، او یک دکتر نیمه جان را پیدا می کند که پس از مکالمه کوتاهی دکتر می میرد. سباستین در همان اتاق و از فیلم های ضبط شده دوربین های مدار بسته فیلمی دید که تعدادی پلیس در حال فرار هستند، آن ها برمی گردند و تیراندازی می کنند اما یک موجود ناشناخته با روپوشی سفید با سرعتی خیره کننده همه پلیس ها را می کشد. سباستین که از دیدن این فیلم متحیر شده بود به محظ این که خود را پیداکند، همان موجود را دید، شخصی که در ادامه آن را با نام روویک (RUVIK) خواهد شناخت. این آغاز یک داستان دیوانه کننده بود.

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جولی کیدمن

250?cb=20140918193031

 

نام: جولی کیدمن

سن: 27

جنسیت : زن

ملیت: سفيد پوست* آمریکایی

قد: 175 سانتی متر

وزن: 54 کیلوگرم

وضعیت: نامعلوم

 

جولی کیدمن (انگلیسی: Julie Kidman) یکی از شخصیت*های اصلی همراه در بازی شیطان درون است. او همچنین در دو بخش از DLC این بازی شخصیت اصلی و قابل بازی است. کیدمن یک کارآگاه پلیس شهر کریمسون سیتی و همکار سباستین کستلانوس و جوزف اودا است.

جولی کیدمن یک کارآگاه است که به تازگی به بخش کستلانوس منتقل شده است. در جریان یکی از ماموریت*ها او، سباستین و جوزف به یک بیمارستان روانی اعزام می*شوند تا پیرامون گزارش چندین قتل و همچنین مفقود شدن یک گروه پلیس تحقیق کنند ولی این آغاز یک کابوس بود، او وارد یک دنیای شیطانی می*شود که با خاطرات مختلفی از زندگی خود مواجه می*شود.

کیدمن دارای شخصیتی مرموز است، او بخش بزرگی از خاطرات گذشته خود را از دست داده است، از خاطرات دوران کودکی خود، پدر و مادرش و اینکه چگونه به اینجا رسیده بی*اطلاع است بنابراین او در این دنیای مرموز هرگاه که با این قسمت از خاطرات خود مواجه می*شود، به آن نگاه نمی*کند. نگرانی*های جولی این است که در این دنیا باید چه کاری انجام دهد و چگونه در آن زنده بماند.

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روویک

 

Ruvik.png

 

نام: روویک

سن: 37 سال در حالت نامرئی

جنسیت : مرد

ملیت: سفيد پوست* آمریکایی

قد: 178 سانتی متر

وزن: 71 کیلوگرم

وضعیت: نامعلوم

 

روویک (انگلیسی: Ruvik)، با نام اصلی روبن ویکـتوریانو (انگلیسی: Ruben Victoriano) دشمن و ضدقهرمان اصلی در بازی شیطان درون (The Evil Within) است. او لاغر و سریع است و در سرتاسر بدنش آثار سوختگی و زخم*های شدید وجود دارد که با لیاس مندرس و سفیدی که می*پوشد حالت یک جسد متحرک را تداعی می*کند. روویک به*دور از قوانین طبیعی در دنیای حقیقی می*تواند در دنیای خود به طور نامحدود خود را از هر نقطه به نقطه دیگر انتقال دهد، آسیب*ناپذیر باشد و به هر جسم فیزیکی در دنیای خودش حمله کند.

روویک، یکی از اعضای خانواده ویکتوریانو بوده است. این خانواده از پدر و مادر، روبن و خواهرش لاورا ویکتوریانو تشکیل شده بود. روبن و خواهرش در دوران کودکی طی یک حادثه دچار سوختگی شدید بر اثر آتش*سوزی شدند. روبن ویکتوریانو که با نام روویک شناخته می*شود اینک به عنوان دانشمند و محقق به دور از دنیای بیرون و در بیمارستان روانی Beacon مشغول آزمایش و تحقیق شد. او با اینکه محدودیت*های مختلف حرکتی و ... به دلیل سوختگی داشت ولی هیچ*گاه سوختگی*های خود را درمان نکرد. در بیمارستان روانی Beacon او با دکتر مارسلو خیمنز در مورد پروژه جدید و تحقیقاتی او صحبت کرد، در خصوص به اشتراک*گذاری مغز یک شخص میان چند نفر که در آن یک مغز در حکم میدان و فضای پایه و مشترکان آن در درون آن فضا قرار می*گیرند. روویک خود به دکتر پیوست و او را در این پروژه یاری کرد، پروژه*ای که سرانجام با موفقیت به پایان رسید و این خود روویک بود که مغز خود را فضای پایه قرار داد.

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لزلی ویترز

250?cb=20141103082334

 

نام: لزلی ویترز

سن: 25

جنسیت : مرد

ملیت: سفيد پوست* آمریکایی

قد: 172 سانتی متر

وزن: 51 کیلوگرم

وضعیت: نامعلوم

 

لزلی ویترز (انگلیسی: Leslie Withers) یکی از شخصیت*های مرموز در بازی شیطان درون است. او یک بیمار در بیمارستان روانی Beacon است و در اصل بیمار برادر دکتر مارسلو خیمنز یعنی والریو خیمنز است. او یک بیمار روانی است و همیشه سعی می*کند برای جبران مشکل خود برای برقراری ارتباط با اطرافیانش صداها و حرکات آن*ها را تقلید کند. تقلید حرکات و یا افکار دیگران، دقیقا چیزی بود که روویک برای ساخت دنیای ذهنی خود به آن نیاز داشت.

او به عنوان یک بیمار روانی در بیمارستان روانی Beacon تحت درمان قرار داشت و به دلیل انجام شدن آزمایش*های مختلف بر روی او، به اطرافیانش بسیار بدگمان و بی اعتماد شده بود.پدر و مادرش لزلی را در دوران کودکی رها کردند او این موضوع را نمی*داند و بنابراین خود را همواره در رویایی می*بیند که در کنار آن دو حضور دارد.

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • مدیر انجمن

مارسلو خیمنز

 

250?cb=20141022012805

 

نام: مارسلو خیمنز

سن: 50

جنسیت : مرد

ملیت: اسپانیایی / آمریکایی

قد: 178 سانتی متر

وزن: 71 کیلوگرم

وضعیت: نامعلوم

 

مارسلو خیمنز (انگلیسی: Marcelo Jimenez) یکی از شخصیت*های مهم در بازی شیطان درون است. او یک پزشک در بیمارستان روانی Beacon است و با عنوان دکتر خیمنز شناخته می*شود. او در این بیمارستان دست به انجام آزمایش*های مختلفی روی بیماران زد و پروژه مشترکی را با روویک انجام داد.

شخصیت دکتر خیمنز در ابتدا یک شخصیت سطحی در بازی است ولی با پیشبرد داستان نقش او پررنگ می*شود. او برادر والریو خیمنز دیگر پزشک این بیمارستان است و از بیمار سابق او، لزلی ویترز مراقبت می*کند.

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • مدیر انجمن

تاتیانا گوتیرز

 

hpzca9eosiwt3d122cak.png

 

نام: تاتیانا گوتیرز

سن: 38

جنسیت : مرد

ملیت: اسپانیایی / آمریکایی

قد: 174 سانتی متر

وزن: 56 کیلوگرم

وضعیت: نامعلوم

 

تاتیانا گوتیرز (انگلیسی:Tatiana Gutierrez) یکی از شخصیت*های بازی شیطان درون است. او یک پرستار و مسؤل پذیرش در بیمارستان روانی Beacon است.

این پرستار معمولا در محوطه بیمارستانی است که سباستین کستلانوس از آن برای ذخیره بازی یا ارتقاع وضعیت خود استفاده می*کند. این پرستار بیمارستان روانی به دلیل مشاهده صحنه*های زجرآور و عذاب*دهنده دارای شخصیتی بدون عاطفه و بی*روح است. پس از شکست دادن روویک سباستین او را لحظه*ای در کنار کیدمن می*بیند.

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...