دشمنان - Resident Evil: Revelations 2 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

پست های پیشنهاد شده

afflicted

rev2_site1.png

. مبتلا شده دشمن اصلی بازی است که تو اپزوید کلر و مویرا یافت میشن و تا حدی خطر ناک هستن

این نوع دشمن تو هیچ کدوم از سریع قبلی رزیدنت اویل نبوده و اولین حضورشون تو رزیدنت اویل هست

از نظر ضربه خظرناک هستن و باید مراقب اونا باشین ولی اگه یه نفر باشن اسون هستند ولی دسته جمعی کار سختی در مقابل اونا دارید

انواع

اسپلودرها نوعی از afflicted های جهش یافته هستند که غده قرمز رنگی بر روی بدنشان دارند که به هنگام نزدیک شدن به هدفشان می ترکد. بروی صورت بعضی از آنها تاول های سرخ رنگی وجود دارد. با وجود اینکه اساس تمامی afflicted ها یکی می باشد چنانچه به سر این afflicted ها شلیک شود کیستی تولید میکنند و در نتیجه آن "تکه های متعفن قرمز رنگ " موجب میشود که نور چراغ قوه مویرا دیگر بر دیدِ آنها اثری نداشته باشد.

روند بازی

از آنجا که afflicted ها به شدت وحشی هستند، به بازیکن در یک لحظه حمله میکنند. حمله آنها چنگ زدن یا حمله به بازیکن با هر سلاحی است که در دست دارند. اگر afflicted ی فرصت این را بیابد که بازیکن را بگیرد، تا زمانی که کنار زده نشود، تلاش میکند تا بازیکن را گاز بگیرد. چنانچه که آنها مسلح باشند، با حرکات سریع و متناوب تلاش میکنند تا به بازیکن با هر چه در دست دارند، صدمه بزنند.

حتی سلاح های دستی ساده مانند اچ جی – ام پی ام میتوانند afflicted را متوقف کنند. یک شلیک به پا یا بدن آنها ، سرعت حمله بعدیشان را کم میکند. صدمه زدن به صورت و سر آنها موثرترین راه برای متوقف کردنشان است. بازیکنانی که با مویرا بازی میکنند میتوانند با متمرکز کردن نور چراغ قوه، آنها را گیج کنند. حرکات ناگهانی نیز میتواند تاکتیک های موثری باشند. مخصوصا مویرا با میله ای که در دست دارد، میتواند از پشت آنها را غافلگیر کند. همچنین این میله به عنوان سلاح برای کلیر نیز مفید است و میتواند به کلیر کمک کند تا کار afflicted ی را که بر روی زمین افتاده است، تمام کند.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Rotten

250?cb=20141202140015

روتن ها انسان جهش یافته هستند که تقریبا مثل زامبی هستند و پوست ندارند و تو اپزوید بری و ناتالیا یافت میشوند

History :

هستند که زنده شدندAfflicted این موجودات تو نسخه های قبل حضور نداشتند و تقریبا شبیه زامبی ها هستند و راه رفتن مثل زامبی هستند این مجودات مرده

Game Play :

 

Rotten ها به طور عمده در سناریو Barry و Raid Mode و اکسترا اپیزود The Struggle دیده می شوند

Rotten ها سلامتی نسبتا کمتری در مقایسه با Afflicted ها دارند و از آنها آرام تر حرکت می کنند. آنها زیاد باهوش نیستند. معمولا به کند حمله می کنند و این باعث می شود که خطرناک نباشند.

 

موقعی که آنها بر اثر ضربه گیج شوند ,بروی زمین افتاده و خود را روی زمین می کشند . موقعی که انها به این حالت راه میروند حملات مداوم به اسانی بروی انها اعمال می شود .موقعی که آنها توسط صربه به سرشان گیج میشوند , ضربات فیزیکی میتواند بر روی انها بکار برود.

 

آنها موقع وارد شدن ضربه مرگبار تمایل به زنده ماندن دارند.و در عوض روی زمین افتاده و به حالت سینه خیز در می آیند.

 

به هر میزان که ضربات وارد شده یکی پس از دیگری وارد شود واقعا انها رو میکشد.

یکی از حملات انها چرخاندن دست است که شامل حرکت رفت و برگشتی کوتاه میباشد که موقعی که این حرکت رو انجام می دهند اهسته تر نزدیک می شوند.

 

دیگر حملات انها حرکت با هر دو دست برای چنگ زدن به بازیکن میباشد که موجب متوقف شدن ناگهانی بازیکن میشود.

موقع استفاده از این نوع ضربه , انها حرکت رو به جلو را ادامه میدهند و تنها میتواند خودشان را کمی بچرخانند تا بازیکن را دنبال کنند.

در اخر آنها حرکت مشابه رفت و برگشتی کند با دست های خود دارند که موقع سینه خیز رفتن از آن استفاده میکنند.

 

بعضی از انها خود را به مردن می زنند و تا زمانی که بازیکن نزدیک شود به هوش نمی ایند. به هر حال ناتالیا می تواند با استفاده از قدرتش انها را تشخیص دهد

img_creature02_modal.png

Strategy :

 

انها معمولا بخ صورت گروهی حمله میکنند و به تنهایی زیاد خطرناک نیستند.

 

توصیه میشود که با استفاده از هندگان انها رو گیج کنید و سپس به انها ضربه بزنید.و یا به منظور صرفه جویی در مهمات از پشت سر انها رو بکشید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Glasp

388.png

گلاسپ یکی از دشمنان درون بازی است که تا حده زیادی خطر ناک هست .

گلاسپ ها نا معلوم هستند و وقتی نزدیک اونا میشید صفحه نمایش قرمز میشه این موجودات که معمولا تو اپزوید بری و ناتالیا یافت میشن و قدرت بالایی هم دارن .

این موجود از سلاح های بیوارگانیکی است که Alex Wesker از ویروس T-Phobos آن را حلق کرد.

استراتژی

 

بازیکن باید به سرعت Glasp را از پای درآورد. چون اگر این موجود قدرت تماس با بازیکن را پیدا کند ، مرگ آنی بازیکن را نتیجه خواهد داشت.

 

در اپیزود چهارم پارت کلیر ، جعبه ها می توانند محل Glasp ها را مشخص کنند. آنها با حرکت و پرواز باعث خورد شدن جعبه ها می شوند.

 

بمب های دودی ، مکان آنها را قابل رؤیت می کند.

 

در سناریوی بری می توانید به کمک ناتالیا و با استفاده از آجر به Glasp ها حمله کنید. با دو الی سه آجر کشته می شوند. البته به اینکه در قسمت Skill ها چقدر توانایی حمله با آجر ناتالیا را بالا بردید هم بستگی دارد.

 

یک روش ساده و مفید برای از بین بردن Glasp این است که منتظر بمانید تا او نزدیک شود و سپس با یک بطری انفجاری ، او را بکشید. حتی در حالت No Escape Mode هم می توان به این روش او را با یک ضربه کشت.

 

در Raid Mode هم با مهارت Ground Pound گابریل به راحتی می توان Glasp ها را از پا درآورد. بدون اینکه نیازی به تشخیص موقعیت و مکان آنها باشد.

 

زیست شناسی

 

Glasp می تواند با انتشار ویروس T-Phobos ، به طور اتفاقی در جزیره حضور پیدا کند. این ویروس به صورت یک گاز مخفی از بدن او منتشر می شود و می تواند به بینایی هر موجودی در مجاورش آسیب برساند. بخاطر دارا بودن این مزیت ، او خودش را به طور پنهانی به شکار نزدیک کرده و بدون هیچ هشداری به او حمله می کند.

 

او پاهای بسیار قوی ای دارد که می تواند با استفاده از آنها شکار را نگه دارد. این پاها فقط مثل چنگال نیستند. آنها قادرند با پاهایشان حتی ستون فقرت یک انسان را خورد کنند. وقتی آنها شکاری را می گیرند ، درون بدن او تخم گذاری می کنند تا فرزندانشان با استفاده از بدن طعمه ، رشد کنند.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 1 ماه بعد...

Splasher

latest?cb=20150515002433

. ها هستند که اولین حضورشون تو سری رزیدنت اویل هست b.o.w اسپلاشر ها یکی از دشمنان خظرناک بازی هستند و باید با اسلحه قوی بزنیدشون البته میتونید با کلت دستی هم بکشیدشون اما وقتی تعداد انها 1 باشه که معمولا چنین اتفاقی نمیوفته.

History :

این نوع b.o.w تو هیچ کدوم از نسخه های قبلی رزیدنت اویل وجود نداشتند اما از اندام اونها میشه فهمید که جنسیت اونها مونث بوده

Game Play :

اسپلاشرها در اپزوید بری حضور دارند و تقریبا تعداد متوسطی تو هر اپزوید بری وجود داره سلامتی نسبتا بالایی دارن اما با زدن نقطه ظعف اونا راحت میشه از پا انداختشون

اسپلاشرها سرعت متوسطی در حمله دارن از فاصله دور خطرناک نیستن اما نزدیک خطرناک هستن و اگر حمله کنن میتونن خون زیادی از شما کم کنن

Strategy :

استراتژِی که بشه اسپلاشر ها رو کشت باید اول سرعت عمل داشته باشید و به دست و نقاط برجسته شلیک کنید و بعد قلب اسپلاشر ها معلوم میشه و تیر زدن به قلب راحت از پا درمیان هرگز نزارید نزدیک شما بشن و از فاصله ایمن و با اسلحه قوی مثل مگنوم یا اسنایپر بزنیدشون (اسنایپر پیشنهاد نمیشود)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

IRONHEAD

xz.PNG

کله اهنی ها یک نوع مینی باس در بازی هستند که نمونه اونها تو اویل 5 هم بوده . کله اهنی ها یا ایرون هد در اپزوید کلر حضور دارن و بسیار قوی هستن .

History :

این نوع از دشمن یک همتا در رزیدنت اویل 5 داشت که اونها جلاد بودن . پس خیلی قریب نیست و نمونه قبلی اونها در سری بوده.

Game Play :

IRONHEAD در اپزوید های کلر حضور دارن و معمولا هم با 1 یا 2 نفر از میان سرعت کندی دارن و میشه از کنار اونها فرار کرد در

حملات باید مراقب انها باشید اگر از اونها دور هستید که هیچی اما اگر نزدیک به شما باشن کشتن اونها سخت میشه خون زیادی دارن و به راحتی نمیشه کشتشون.

Strategy :

برای کشتن کله اهنی یا IRONHEAD از سلاح قوی استفاده کنید نقطه ظعف کله اهنی ها گردن و قسمت قرمز پایین گردنشون هست که پیشنهاد میشه با شاتگان یا سلاح قوی دیگه از پشت به کمر و نقاط خونی بزنید تا بمیره

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 2 هفته بعد...

GIANT WHIP SPIDER

nb.PNG

غول عنکبوت یکی از دشمنان ضعیف بازی به حساب میاد که در بازی خیلی کم حضور دارن

History :

موجودات کنه زیاد در سری بودند اما این عنکبوت اولین حضورش تقریبا اشناست .

Game Play :

این نوع دشمن در اپزوید های بری و کلر حضور دارن اما خیلی کم سر و کله انها پیدا میشه خون خیلی کمی دارن و حتی با چاقو هم میمیرن !

Strategy :

کشتن عنکبوت ها کاره خیلی خاصی نداره و با چاقو معمولی هم میمیرن بهترین راه برای اینکه مهمات شما هم حفظ بشه با چاقو به جون انها بیفتید به همین راحتی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 1 ماه بعد...

ORTHRUS

vdsfe.PNG

این موجود که اسم مشخصی هم نداره یک دشمن جدید در سری به حساب میاد و ترکیبی از سگ و کله خوک است !

History :

این نوع b.o.w در نسخه های دیگر حداقل به این شکل حضور نداشته

Game Play :

این b.o.w در اپیزود کلر حضور دارن و سرسخت هم هستن

Strategy :

برای کشتن این سگ باید مراقب باشید چون حمله ها خطرناکی دارن وقتی زیاد هستند اصلا از شاتگان هایی که 2 تیر در خود جا میده استفاده نکنید چون تیر کم میارید و خون زیادی از دست میدید پیشنهاد میشه از سلاح هایی استفاده کنید که تیر یا ( ammo ) زیادی جا بگیره و قدرت بالایی داشته باشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...