رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

پست های پیشنهاد شده

راهنمایی جهت حل مشکلات و ارور های بازی ها

با سلام در این مطلب قصد داریم تا با موضوع " راهنمایی جهت حل مشکلات و ارور های بازی ها " در خدمت شما دوستان عزیز باشیم. توجه داشته باشید که با این پست اکثر مشکلات شما از بابت نصب و اجرا بازی حل خواهد شد.

نکته مهم : قبل از نصب بازی باید مطمئن بشید که سیستم کامپیوتری یا لپ تاپ شما می تواند بازی را اجرا کند یا ضعیف بوده و نمیتواند بازی را اجرا کند.

1 – باید ویندوز وسیستم عامل شما آپدیت یا بروز باشد.

برای آپدیت ویندوز سون 7 به ادرس زیر در ویندوزتون مراجعه کنید :

Control Panel\System and Security\Windows Update

بعد از وارد شدن به روی Check for updates کلیک کنید تا ویندوز شما اپدیت و بروز شود.

نکته: اگر ویندوز شما اصل نیست باید به شکل آفلاین ویندوز خودتون رو بروز یا آپدیت کنید.

تمامی درایور سخت افزارها به خصوص کارت گرافیک و کارت صدا باید آپدیت شوند .

============================================

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پسورد فایل ها : soft98.ir می باشد.

3- نصب یا به روز رسانی آخرین نسخه دایرکت ایکس .

معمولا تمام بازی ها شامل آخرین ورژن DirectX را در پوشه installer در پکیج بازی هستند.

شما باید نرم افزارهای زیر را نصب کنید :

5- برای بهبود در نرخ فریم بازی ، آنتی ویروس و برنامه های درحال اجرا را غیرفعال کنید .

6- ارور ” MSVCR110.dll, , MSVCR100.dll or MSVCR71.dll is Missing

راه حل : برای حل این مشکل باید نرم افزار Visual c++ 2010 ویا 2012 را دانلود و نصب کنید .

(لینک دانلود Visual c++ 2010 ویا 2012 در بالا قرار دادم.) بند 4

7- ارور ” (The application was unable to start correctly (0xc0000142

راه حل : اگر شما هم با ارور “(The application was unable to start correctly (0xc0000142 ” مواجه شدید پس بهتر آخرین نسخه نرم افزار Microsoft .NET Framework رو نصب کنید .

(لینک دانلود Microsoft .NET Framework در بالا قرار دادم.) بند 4

8-ارور xlive.dll is missing

راه حل :این خطا مربوط به Games for Windows LIVE است که جزو امکانات ویندوز میباشد، و پاک شدن این برنامه از ویندوز باعث بروز این خطا میگردد.برای برطرف کردن این خطا، پکیج Games for Live را دانلود کنید. سپس روی آن کلیک راست کرده و Run as administrator را بزنید و برنامه را نصب کنید. سپس ویندوز را ریستارت کرده و دوباره بازی را اجرا کنید.

پسورد فایل ها : www.yasdl.com می باشد.

9-سیاه شدن صفحه بازی، یا خطای Stopped Working : گاهی اوقات در هنگام اجرای بازی، صفحه سیاه میشود. و یا خطای Stopped Working ظاهر میشود.

برای حل این مشکل، روی آیکن بازی کلیک راست کنید و Properties را بزنید.سپس وارد قسمت Compatibility شوید و گزینه Run this program in compatibility mode for را تیک بزنید و Windows XP SP2 را انتخاب کنید. سپس دوباره بازی را اجرا کنید.اخطار Available Memory Less Than 15mb هم با این روش برطرف میگردد.

• Thanks 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 2 years later...

سلام و خسته نباشید

من تو اجرای بازی رزیدنت اویل 2 ریمیک یک مشکل عجیب دارم

بازی بالا میاد ولی وقتی همون اول به قسمت انتخاب زبان میرسه موس کار میکنه و میشه زبان ها رو انتخاب کرد یا زیرنویس رو فعال یا غیرفعال کرد ولی دکمه space کار نمیکنه تا بره به قسمت بعدی

اگه میشه بگید باید چیکار کنم

با تشکر

لینک ارسال
  • 4 months later...

با سلام خدمت بچه های گل سایت من امروز میخواستم بازی رزیدنت اویل رولیشنز رو دوباره تو سیستمم نصب کنم اما بعد از نصب به یه ارور عجیبی روبه رو شدم:

قبل از نصب آنتی ویروس رو غیر فعال کرده بودم اما نمیدونم مشکل از کجاس اگه کسی میتونه کمک کنه ممنونم میشم.

ویرایش شده توسط M.A.S
لینک ارسال
با سلام خدمت بچه های گل سایت من امروز میخواستم بازی رزیدنت اویل رولیشنز رو دوباره تو سیستمم نصب کنم اما بعد از نصب به یه ارور عجیبی روبه رو شدم:

قبل از نصب آنتی ویروس رو غیر فعال کرده بودم اما نمیدونم مشکل از کجاس اگه کسی میتونه کمک کنه ممنونم میشم.

"The Program can't start because d3dx9_39.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem."

میگه : برنامه نمی تونه شروع بشه زیرا فایل d3dx9_39.dll از کامپیوترتان گم یا مفقود شده. برای حل این مشکل سعی کنید برنامه رو دوباره نصب کنید.

راه حل :آخرین ورژن برنامه DirectX رو نصب کن . لینک =>

پسورد فایل فشرده : soft98.ir می باشد.

• Thanks 2
لینک ارسال
"The Program can't start because d3dx9_39.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem."

میگه : برنامه نمی تونه شروع بشه زیرا فایل d3dx9_39.dll از کامپیوترتان گم یا مفقود شده. برای حل این مشکل سعی کنید برنامه رو دوباره نصب کنید.

راه حل :آخرین ورژن برنامه DirectX رو نصب کن . لینک =>

پسورد فایل فشرده : soft98.ir می باشد.

دستت درد نکنه درست شد باورم نمیشد مشکل از DirectX باشه.:give_rose::give_rose::give_rose:

لینک ارسال
  • 1 year later...

سلام وقت بخیر بنده ویندوز 10 دارم و هوس بازی igi 1 کردم نصب کردم اجرا کردم بازی خیلی لگ داره توی اینترنت هم جستجو کردم نشد مشکلش رو رفع کنم نرم افزار dgvoodoo هم تست کردم نشد روی ویندوز 7 و xp هم گذاشتم بازم نشد خواستم ببینم اساتید راه حلی دارن براش یا نه

مشخصات سیستمم خوبه

لینک ارسال
در 4 ساعت قبل، M.R.M گفته است :

سلام وقت بخیر بنده ویندوز 10 دارم و هوس بازی igi 1 کردم نصب کردم اجرا کردم بازی خیلی لگ داره توی اینترنت هم جستجو کردم نشد مشکلش رو رفع کنم نرم افزار dgvoodoo هم تست کردم نشد روی ویندوز 7 و xp هم گذاشتم بازم نشد خواستم ببینم اساتید راه حلی دارن براش یا نه

مشخصات سیستمم خوبه

یک هم چنین نکته ایی در مورد فیکس لگ فریم ریت پیدا کردم. ببین جواب میده یا نه !

نقل قول

In order to play the game using this software, copy the DLLs from the MS sub folder (check the tutorial above) into the game installation directory. After doing so, copy the dgVoodooSetup.exe file into the same folder. Finally, enter the game and the problem should be fixed.

میگه که فایل های dll رو از فولدر MS sub با توجه به آموزش لینک بالا در مسیر پوشه بازی کپی کرده و بعد از انجام فایل dgVoodooSetup.exe رو همان پوشه کپی کنید و سپس وارد بازی که شوید مشکل باید حل شده باشد.

• Thanks 1
لینک ارسال
در در ۱۳۹۹/۷/۲۱ در 17:29، CHRIS-7 گفته است :

یک هم چنین نکته ایی در مورد فیکس لگ فریم ریت پیدا کردم. ببین جواب میده یا نه !

میگه که فایل های dll رو از فولدر MS sub با توجه به آموزش لینک بالا در مسیر پوشه بازی کپی کرده و بعد از انجام فایل dgVoodooSetup.exe رو همان پوشه کپی کنید و سپس وارد بازی که شوید مشکل باید حل شده باشد.

سلام نه نوشتم که نرم افزار dgvoodoo هم تست کردم جواب نداد ، بعد در مورد بازی cold fear هم یه  مشکل خاصی دارم رزولوشن بازی رو بالا میبرم اوکیه ولی وقتی از بازی میام بیرون دوباره میخوام برم وقتی رو ایکنش میزنم بازی اجرا میشه میپره بیرون باید از همون رزولوشن پیشفرض استفاده کنی تا اجرا بشه اینم برای من سواله چرا همچین اتفاقی میوفته:dash:

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...