رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

ترجمه Manuscript های بازی Alan Wake's American Nightmare

پست های پیشنهاد شده

Location 1: Motel

"هتل"

صفحه 1: Alan Wake, the Writer

"الن ویک, نویسنده."

من یک شبه نویسنده نشدم.مثل بیشتر نویسنده ها من با ان درگیر شدم.یک داستان کوتاه در اینجا,یک مقاله انجا.بعد من کمی شانس اوردم و مدت یک سال به عنوان نویسنده برنامه تلوزیونی Night Spring مشغول به کار شدم.

ان رمان معروف امریکایی از تخیلات من نبود.اما به من نظم و ترتیب و هنر رو اموخت,و همچنین فرق بین اینکه بخواهید فقط یک نویسنده باشید و یا اینکه واقعا بنویسید.

صفحه 2: Hunting Mr. Scratch

"شکار Mr. Scratch"

Mr. Scratch یک کپی پیچیده از من است, قوی و خطرناک.اما من میدونم میتونم با او بجنگم.فکر نکنم کس دیگه ای به غیر از من بتونه.انها متوجه نمیشند اون نماینده چه چیزی هست,یا تمام کارهای وحشتناکی که در اینجا انجام میده, در مقایسه با ان چیزی که در زمین رها میکنه تقریبا ناچیز هستند, حداقل شانسی باقی میمونه.

اما من از مکان تاریک جان سالم بدر بردم.ان به من چیز هایی اموخت.چگونه از پس مشکلات بر بیای, چگونه زمانی که دنیا اشوب میشود تعادل خودت را حفظ کنی.او دو قدم از من جلوتر است.اما من میتونم او را پیدا کنم, و باور دارم که میتونم اون رو متوقف کنم.

صفحه 3: Rewriting Reality

"باز نویسی واقعیت"

واقعیتی که ما ان را درک نمبکنیم, نرمتر و انطباق پذیر تر از چیزی هست که تصور میکنیم.تحت شرایط صحیح, شما میتونید ان را تغییر شکل دهید, ان را تقریبا به هر شکلی که خواستید تبدیل کنید.زمانی که ان اتفاق افتاد, هیچ کس متوجه نمیشود.ان چیزی نیست که ما فرموش کردیم, ان چیزی هست که بعد از تغییر اتفاق افتاده هست.هیچ چیزی برای به یاد اوردن وجود ندارد.

فقط کسانی که به طور مستقیم با قدرتی که میتواند واقعیت را جابجا کند در تماسند, از این تغییر اگاه هستند.بسیاری بوسیله ان دیوانه میشوند.بقیه میتوانند بر ان غلبه کنند.من یکی از ان افراد هستم. و من میدانم چطور باید ان قدرت که توانایی بازنویسی واقعیت را دارد کنترل کرد.

• Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

صفحه 4: The Devil is in the Details

"شیطان در جزئیات است"

برای عوض کردن واقعیت, باید ان را به سمت درست هدایت کنید.واقعیت حقیقی که شما میخواهید, در انجا قرار دارد, منتظر شماست و در صدد این است که به حقیقت تبدیل شود.تمام کاری که شما نیاز دارید انجام دهید این هست که به او کمک کنید تا نیروی خودش را ازاد کند.شیطان در جزئیات قرار دارد.

شما جزئیات صحنه رو تغییر میدهید, تا اتها را با چیزی که بر روی کاغذ هست مطابقت دهید.اگر شما جزئیات را درست انجام دهید, اگر شما با موفقیت به هدف اصلی دست پیدا کنید, تغییر اتفاق خواهد افتاد و واقعیت جدید جای خود را به انچه که قبلا وجود داشت میدهد.

دروغ--مهم نیست که چقدر بد و زشت است--اکنون به حقیقت تبدیل شده است.

صفحه 5: The Splitter

"جداکننده"

بعضی از انواع تیکن ها مثل بقیه نیستد.این نوع تیکن ها بر عکس بقیه حساسیت بسیار شدیدتری نسبت به نور دارند.زمانی که انها در معرض نور شدید قرار میگیرند, واقعا به دو تیکن جدید تبدیل میشوند.در نتیجه ان, دو تیکن نصفه و نیمه ضعیف تر بوجود می اید, اما با زیاد شدن تعداد انها قدرتشان نیز افزایش میابد.

این یک تکامل گیج کننده است.دوسال پیش, زمانی که من با تاریکی روبرو شدم او قوی بود, اما قدرتی فراتر از تصور نداشت.مسلما, Mr. Scratch نمی تواند مثل او باشد.

صفحه 6: Too Many Legs

"پاهای فراوان"

دسته تارهای عنکبوت در نور چراغ قوه می درخشیدند, ظریف و نازک.انها تازه بودند, و درست بر سر راهم قرار داشتند.

من نفسم را حبس کردم و منتظر ماندم,با دقت گوش دادم, هیچ چیزی نبود.به حرکتم ادامه دادم, بر روی هدفی که داشتم تمرکز میکردم.فقط چیزی را که به دنبالش هستم بگیرم , سپس از انجا خارج شوم, همش همینه.مدام این جمله رو برای خودم تکرار میکردم.

برای یک لحظه,فکر کردم واقعا همه چیز به همین سادگی هست.اما ناگهان صدای پاهای زیادی را شنیدم که بر روی زمین لیز میخوردند.

منبع: gameshouse.ir

با تشکر مدیریت سایت خانه بازی ها

• Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...