معرفی اسلحه های بازی Alan Wake - Alan Wake 1 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

معرفی اسلحه های بازی Alan Wake


CHRIS-7

پست های پیشنهاد شده

-1787322734.jpg

هفت تیر اسلحه اول و ابتدایی بازی است که ظرفیت آن 6 گلوگه است و حداکثر 42 گلوله از آن را میتوان حمل کرد. محدوده آتش این اسلحه همانند دقت آن بسیار خوب است. تنها ایراد هفت تیر قدرت آن است و تاثیر آن بر دشمنان کم است. این اسلحه در اعلب موارد و همچنین وقتی که دشمن یا دشمنان خیلی قوی نیستند مناسب است.

 


-1787322718.jpg

اسلحه منور یک اسلحه بسیار عالی و قدرتمند است اما به ندرت دیده و پیدا میشود. این اسلحه منور شلیک میکند که میتواند هر دشمنی از تاریکی را نابود کند. این اسلحه دو نوع کاربرد دارد. اول اینکه میتوانید با آن به آسمان شلیک کنید و اطراف را به خوبی دیده و دشمنان را بترسناید و دور کنید و دوم اینکه به یک گروه از دشمنان شلیک کنید. در نوع دوم عملکرد این اسلحه شبیه بمب است و میتواند گروهی از دشمنان را منفجر کند. به یاد داشته باشید که این اسلحه مهمات بسیار محدودی دارد و نباید همیشه از آن استفاده کرد بلکه در موارد ضروری و همچنین ظرفیت خشاب آن هم یک قشنگ است و پس از هر شلیک باید بارگزاری شود.

 


-1787322703.jpg

شاتگان یک اسلحه قدرتمند است. بعد از از بین بردن تاریکی از دشمنان, شاتگان اسلحه خوبی برای نابود کردن دشمنان است. متاسفانه برای شاتگان بیشتر از 12 فشنگ نمیتوان حمل کرد.

 


-1787322687.jpg

اسلحه شکاری یکی دیگر از اسلجه های خوب است. این اسلحه 5 گلوله ظرفیت دارد اما قدرت و دقت آن عالی است. در درجه های سختی پایین حتی قوی ترین دشمنان هم با یک شلیک از این اسلحه میمیرند. اما این اسلحه دو مشکل دارد. اول اینکه به ندرت پیدا میشود و دوم اینکه زمان بارگزاری آن بسیار زیاد است.

 


-1787322671.jpg

شاتگان نیمه اتوماتیک یک اسلحه بسیار عالی است. قدرت این اسلحه فوق العاده است و 8 گلوله ظرفیت دارد. این اسلحه مخصوص دشمنان قوی است و آنها را به راختی از بین میبرد ولی متاسفانه به ندرت یافت میشود و برای فواصل دور کاربرد ندارد.

 


-1787298062.jpg

چراغ قوه یکی از ابزار حیاتی مورد نیاز شما است که بدون آن حتی نمیتوان بازی را تمام کرد! چراغ قوه برای مفابله با تاریکی درون دشمنان کاربرد دارد و بعد از نابودی آن میتوان به دشمنان آسیب زد. همچنین برای پیدا کردن وسایل مورد نیاز و مخفی, تله خرس ها و ... نیز کاربرد دارد. چراغ قوه به هر نحوه در بازی به دست شما میرسد و شما باید به میزان باتری آن هم توجه داشته باشید. وقتی که شما نور آن را متمرکز میکنید باتری چراغ به سرعت کاهش پیدا میکند که برای رفع آن یا باید باتری های جدید به آن بیندازید یا صبر کنید تا خود به خود افزایش یابد. در بازی چندین نوع چراغ قوه وجود دارد. در ابتدا شما با ضعیف ترین نوع مجهز میشوید ولی در طول بازی چراغ قوه های قوی تر و بزرگتری را پیدا میکنید.

 


-1787298046.jpg

منور ها همانند چراغ قوه ها میتوانند تاریکی درون دشمنان را نابود کنند. الن میتواند در طول نبرد یکی از منور ها را روشن کرده و در دست نگه دارد و یا روی زمین بیاندازد و برای مدتی دشمنان را دور نگه دارد. در مواقعی که مهمات شما تمام شده یا اسلحه ای ندارید منور ها بسیار موثر اند. هنگامی که شما یکی از آن ها را روشن میکنید و به زمین می اندازید تاثیر کمتری نسبت به وقتی که در دست نگه داشته اید دارد و دشمنان کمتر دور میشوند. به یاد داشته باشید که منور ها مدت زیادی روشن نمی مانند و در طول نبرد نباید پس از روشن کردن آن زیاد به آن متکی شوید.

 


-1787298031.jpg

نارنجک های فلش فوق العاده اند! این نارنجک ها تقریبا بر روی تمامی دشمنان بسیار تاثیر گزارند و میتوان آن ها را به هر طرف پرتاب کرد. آنها تاثیر بسیار زیادی دارند و بهتر است که آنها را جلوی گروهی از دشمنان انداخت. متاسفانه تعداد این نارنجک ها در طول بازی کم است.

 


 

منبع اصلی : gamepressure.com

منبع : gameshouse.ir

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...