دشمنان بازی 1 Alan Wake - Alan Wake 1 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

دشمنان بازی 1 Alan Wake


CHRIS-7

پست های پیشنهاد شده

دشمنان اصلی بازی الن ویک انسان هایی هستند که توسط تاریکی گرفتار و تسخیر شده اند و به اصطلاح به آنها "تسخیر شده" میگویند. از آنجایی که این دشمنان همان انسان هستند پس ظاهر انسانی دارند ولی لباس و بدنشان تاریک و سیاه شده است و ناگهانی حمله میکنند و صداها و حرف های عجیبی میزنند. این انسان های تسخیر شده انواع مختلفی از نظر قدرت و اسلحه ای که به آن مسلح اند دارند ولی از آنجایی که اسم خاصی به هر نوع از آنها داده نشده است همگی را تسخیر شده نامیده و به بررسی آنها میپردازیم.

 

-1787264234.jpg

دشمنانی با ظاهر انسان های معمولی که عمدتا یک سلاح در دست دارند و در طول بازی بیشترین نوع دشمنانی هستند که با آنان مواجه میشوید. این موجودات تقریبا کند هستند و با آسانی می توان آنها را کشت. اگر یک گروه از آنها به شما حمله کرد بهتر است که از آنها فاصله بگیرید و مبارزه کنید و همچنین آنها قدرت محاصره کردن شما را ندارند.

میزان حضور در بازی: زیاد

-1787264218.jpg

این دشمنان نیز شباهت زیادی به انسان های معمولی دارند ولی سریع تر بوده و میتوانند تبر,چاقو و اسلحه هایشان که تیز است را به طرف شما پرتاب کنند. آنها نیازی ندارند به شما نزدیک شوند زیرا میتوانند اسلحه های خود را که تمام هم نمیشود را به طرف شما پرتاب کنند و این دلیل خطرناک بودن آنهاست. در ابتدای نبرد بهتر است این تسخیر شده ها را اول نابود کنید تا در طول نبرد به شما آسیب نزنند و اگر مهماتی در اختیار ندارید فرار کنید و آن هم به صورت زیگ زاگ بدوید تا تبر هایشان به شما برخورد نکند.

میزان حضور در بازی: زیاد

-1787264203.jpg

این نوع تسخیر شده ها قد بلند تر و ظاهر بهتری دارند و سخت جان تر هستند. آنها میتوانند آسیب بسیار زیادی به شما بزنند ولی حرکت آنها بسیار کند است. آنها میتوانند ضربات نیرومندی وارد کنند ولی به راحتی میتوان از دستشان فرار کرد. بهتر است با آنها از دور مبارزه کنید و اگر باتری چراغ قوه تان تمام شد به تردید به آن باتری بیاندازید و همینطور رو به آنها نگه دارید تا تاریکی آنها نابود شود زیرا آنها میتوانند تاریکیشان را بازگردانند پس بنابراین نور را از جلوی آنها قطع نکنید. پس از نابودی تاریکیشان,آنها را میتوان با یک شلیک توسط شاتگان یا اسلحه شکاری نابود کرد.

میزان حضور در بازی: متوسط

-1787264187.jpg

نوع دیگری از تسخیر شده ها که جثه کوچکی دارد ولی بسیار سریع است. آنها بسیار سریع و به صورت آکروباتیک حرکت میکنند و در طول نبرد از طرف دیگر دیوار,پنجره ها و چیز های دیگر میپرند و در مقابل شما ظاهر میشوند. این موجودات علاوه بر اینکه بسیار سریع حرکت میکنند بسیار سریع هم حمله کرده و ضربه میزنند و بسیار خطرناک هستند و نباید بگزارید به شما نزدیک شوند. خوشبختانه این دشمنان بسیار ضعیف اند و به راحتی میتوان آن ها را نابود کرد.

میزان حضور در بازی: متوسط

-1787264171.jpg

تسخیر شده های بسیار قدرتمند و مسلح به اره برقی که به طور شگفت انگیزی مقاومت داشته و بسیار کند هستند. این تسخیر شده ها معمولا با نابود کردن چیزی ظاهر میشوند. از قوی ترین اسلحه های خود برای نابودی آنها استفاده کنید. اگر یکی از این دشمنان همراه چند تسخیر شده ی دیگر به شما حمله کردند اول آن یکی ها را کشته و در آخر خودش را نابود کنید.

میزان حضور در بازی: کم

-1787264156.jpg

آخرین نوع تسخیر شده که با توجه به نوع حرکتشان قابل شناسایی اند. این موجودات کند هستند ولی وقتی شما را ببینند مثل گاو وحشی با سرعتی فوق العاده به سمتتان می آیند و بسیار مهلک اند. وقتی یکی از این موجودات پس از دویدن متوقف شد به طرفش نور گرفته و زود تاریکی اش را نابود کنید. این موجود پس از چند بار دویدن دیگر خسته شده و کشتنش آسان میشود. وقتی یکی از این تسخیر شده ها همراه تسخیر شده های دیگر به شما حمله کرد اول دیگران را نابود کرده و در آخر این موجود را نابود کنید.

میزان حضور در بازی: کم

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

و حالا دشمنان دیگر بازی:

 

-1787234265.jpg

پرندگان دشمنان نسبتا قدرتمندی در بازی هستند. آنها با پرواز دست جمعی به سوی شما به شما حمله میکنند ولی نمیتوان حدس زد از کدام طرف حمله میکنند. به همین دلیل شما باید هوشیار باشید و دائم به آنها توجه کنید که کی حمله میکنند و وقتی که صدای آنها زیاد شد و قصد حمله داشتند زود چراغ قوه را به سمتشان بگیرید. تنها راه نابودی آنها استفاده از چراغ قوه است.

میزان حضور در بازی: متوسط

-1787234250.jpg

علاوه بر موجودات زنده بعضی اشیا هم به تسخیر تاریکی در آمده اند تا به شما صدمه بزنند. هر وقت که یک شیء تسخیر شده بخواهد به شما حمله کند ابتدا کمی به سمت بالا میرود و بعد ناگهان با سرعت بسیاری به سمت شما پرتاب میشود. متمرکز کردن نور چراغ قوه بر روی آنها تنها راه مقابله با آنهاست. همچنین با روشن کردن منور و یا انداختن نارنجک های فلش نیز میتوان با آنها مقابله کرد. در واقع تنها چیزی که روی آنها اثر میگزارد و نابودشان میکند نور است.

میزان حضور در بازی: زیاد

-1787234234.jpg

لکه های تاریکی که شبیه لکه های بزرگ نفت میباشند و به روی زمین و اشیا چسبیده اند! این لکه ها هیچ کاری نمیتوانند بکنند و تاثیری بر روی شما ندارند تا وقتی که به آنها نزدیک نشوید. هر تماسی با این لکه ها به شما صدمه میزند و میزان سلامت شما را کم میکند. برای نابود کردن آنها از نور چراغ قوه و یا نور وسایل دیگر استفاده کنید.

میزان حضور در بازی: کم

-1787234218.jpg

ماشین ها دشمنان خطرناک و قدرتمندی هستند و همانند اشیاء تسخیر شده به سمت شما می آیند. تنها تعداد معدودی ماشین های تسخیر شده در بازی موجود است که بیشتر آن هم ماشین آلات کشاورزی و صنعتی مانند ماشین برداشت محصول یا بولدوزر. بهتر است از این ماشین ها فرار کنید تا اینکه با آنها مبارزه کنید ولی اگر مجبور شدید که با آنها مقابله کنید تنها راه مقابله با آنها استفاده از نور است. مثل نور چراغ قوه یا منور و یا نارنجک های فلش.

میزان حضور در بازی: کم

منبع اصلی : gamepressure.com

منبع : gameshouse.ir

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...