رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

نمرات final fantasy xv

پست های پیشنهاد شده

b2268b9b-52e5-4cd1-9131-a960f44ce395.jpg

از شما دعوت می*کنیم با لیست کامل نقدها همراه باشید:

لیست نقدها: (بروزرسانی می*شود)

LaPS4: 95

Hobby Consolas: 92

Twinfinite: 90

Destructoid: 90

حتی هنگامی که بازی تعادل خود را از دست می دهد، دنیای پرآوازه و باز آن، مبارزات سریع و روانش و انسانیت 4 شخصیت راس داستان جریان بازی را سوی ماجراجویی ای شگفت انگیز و زیبا روانه می کند که منتظر شماست.

GamesRadar+: 90

Time: 90

Eurogamer Italy: 90

Polygon: 90

این بازی چیزهایی را در خود جای داده که هر 2 سمت یعنی طرفداران سبک و سیاق سنتی و بازیکنان تازه اشنا با این سری را ناامید می کند اما در عین حال تازگی خاصی را به فرد القا می کند که نتیجه اش بدست اوردن شوقی برای شروع یک ماجراجویی کلاسیک نقش آفرینی است که امیدوارم در آینده تبدیل به الگویی برای دیگر فرنچایز ها شود. عنوان "فاینال فنتزی 15" در برخی از انتخاب ها و اعمال خود غیرقابل وصف می باشد اما در سرتاسر آن، بیشتر از آنچه که از دست بدهد نشان می دهد، بازی انرژی و شور و شوق بسیار بالایی همراه خود دارد که من عاشقش هستم، احساسی متشکل از دوستی، همراهی و ماجراجویی که ایده های قدیمی ای را که در حال دست و پا زدن می باشند را با فرمولی جدید پر می کند.

SpazioGames: 90

Atomix: 90

Gameblog.fr: 90

Stevivor: 85

درحالی که به شخصه فکر نمیکنم اسم راستین این عنوان "فاینال فنتزی" باشد، این باعث نمی شود که از خوبی های بازی چیزی کاسته شود. برخلاف تمامی انتقاد های بالا، من همچنان نتوانسته*ام کنترلر خود را برای دستشویی و یا تمدید ذخایر انرژی بدنم پایین بگذارم. (اشاره به اعتیادآور بودن بازی)

Vandal Online: 85

Game Informer: 85

IGN: 82

چیزهای خوب زیادی در این عنوان وجود دارد، احساسات زیاد بخصوص درمیان شخصیت اصلی بازی "Noctis" و برادران ابدی اش. این عنوان فقط با مقداری تغییر به میدان آمده است، تغییر در جاهایی که برخی مواقع برای یک طرفدار از این سری لمس کردن و درک آن سخت است.

Meristation: 80

The Daily Dot: 80

GameSpot: 80

درحالی که شخصیت های این عنوان در نشان دادن خود و شگفت زده کردن ما شکست خورده ظاهر شدند، دنیای زیبای "فاینال فنتزی 15" و چالش های زیبایش این اثر را سراپا نگه داشته*اند.

USgamer: 80

ThisGenGaming: 70

"فاینال فنتزی 15" یک بازی بد نیست، اما پس از آن همه هایپ من به عنوان کسی که اولین بارش است این سری را تجربه می کند، از محتوایش نامید شدم. امکانات و مشخصات زیادی در بازی است که جای تقدیر دارد همچون مبارزات و یا دیالوگ هایش، اما نکات منفی نیز وجود دارد که ظاهر آنرا به عنوان اولین تجربه از این سری کمی نامید کننده نشان می دهد. من احساس می کنم این بازی با نظرات مختلفی روبه رو خواهد شد، همچنین مطمئنم که بسیاری آنرا زودتر تجربه کرده و با خود می گویند که این بازی عالی است، اما به شخصه برای من این بازی هم خوب بود و هم نااُمیدکننده.

میانگین نمرات بازی: 86

662714803475302489_1%20-%20Co.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...