داستان Residentevil5 - Resident Evil 5 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

پست های پیشنهاد شده

رویدادهای این بازی در سال ۲۰۰۹، یعنی ۶ سال پس از نابود شدن شرکت آمبرلا رخ داده*است. کریس ردفیلد به سازمان «B.S.A.A» پیوسته بود. این سازمان به شکل نظامی با فعالیت*های غیرقانونی بیولوژیکی، در جهان مبارزه می*کرد.کریس توسط این سازمان برای بررسی موارد قاچاق سلاح*های بیولوژیکی در آفریقا به آنجا فرستاده می*شود. به محض ورود کریس به منطقه خود مختار کیجوجو، دوست و همکار جدیدش را می*بیند، شوا آلومار، از مقر B.S.A.A در غرب آفریقا با کریس در انجام ماموریتش همراه می*شود. آن دو با هم، به سوی قرار گاه گروه آلفا (که زیر مجموعه B.S.A.A بود) حرکت کردند. آنها در تلاش برای جلوگیری از فعالیت*های یک قاچاقچی سلاح*های بیولوژیکی، به نام ریکاردو ایروینگ هستند. به هر حال طولی نکشید، که مردم بی*آزار این شهر نیز قربانی آزمایش*های بیولوژیکی و ژنتیکی قرار گرفتند و به موجوداتی به نام ماجینی، در حال تغییر بودند آن دو سرانجام تنها بازمانده گروه آلفا، فرمانده دِ چنت را پیدا کرده و مدرکی را بر ضد ایروینگ از او دریافت می*کنند. یافتن مدرک بر ضد فعالیت*های ایروینگ نخستین و مهمترین ماًموریت آن دو بود. با پیشبرد بازی، کریس و شوا، ایروینگ را پیدا می*کنند، ولی ایروینگ با کمک زنی ناشناس موفق به فرار می*شود اما ایروینگ از خود یک پرونده را جا گذاشت. کریس و شوا موفق شدند توسط آن پرونده، در مورد فعالیت*های ایروینگ اطلاعاتی به دست بیاورند و آن را با مرکز فرماندهی درمیان گذاشتند. دیری نپایید که B.S.A.A گروه دلتا را به پشتیبانی آن دو فرستاد. فرمانده جاش استون، رهبر گروه دلتا، به کریس یک کارت حافظه که شامل عکس*هایی از پژوهش*های مهم بود داده و کریس با بازکردن و مشاهده عکس*ها به شکل ناگهانی عکسی از جیل ولنتاین را می*بیند. پس از آن کریس در مورد مرگ جیل در رویداد عمارت اسپنسر، دچار تردید می*شود. کریس و شوا به دنبال یافتن ایروینگ بودند، اما نمی*دانستند که جیل نیز در این رویدادها حضور دارد.

 

 

کریس ردفیلد

با پیشبرد بازی، کریس و شوا از موقعیت تقریبی ایروینگ، که در یک پالایشگاه وابسته به شرکت ترایسل بود آگاه شدند و به سوی آنجا حرکت کردند. درست زمانی که آن دو به پالایشگاه رسیدند، ایروینگ با یک کشتی از آن مکان فرار کرد و با بمب*های ساعتی که در پالایشگاه جاسازی کرده بود آنجا را نابود کرد، کریس و شوا پیش از نابودی پالایشگاه به کمک جاش استون، از آنجا فرار می*کنند و به دنبال ایروینگ حرکت می*کنند. پس از رسیدن به کشتی ایروینگ و وارد شدن به آن، ایروینگ با تزریق یک ویروس به خودش، به هیولایی بزرگ تبدیل می*شود. شوا و کریس پس از نابود کردن هیولا، از ایروینگ که در حال مرگ بود پرسسش*هایی را مطرح کردند. ایروینگ از زنی به نام اکسلا گیونه نام برد و او را در پس این ماجراها معرفی کرد.

 

کریس و شوا در جستجوی این زن برآمدند. با پیشبرد بازی آن دو با اکسلا رو به رو می*شوند. کریس و شوا از او در مورد پژوهش*های غیرقانونی شان و البته جیل می*پرسند و اکسلا به آنها توضیحاتی در آن مورد می*دهد. آنها موفق به کشف ویروسی شده بودند، که در آن، میزبان این ویروس، به موجودی به نام «یو-۸» (U-۸) تکامل می*یافت. این «B.o.w» جدید دارای هوش بالاتر، قدرت تخریب بیشتر و البته با ویژگی فرمان برداری بود. اکسلا، آن دو را با این مخلوق تنها گذاشته و آن مکان را ترک می*کند. شوا و کریس پس از یک نبرد دشوار با این موجود، او را از پای درمی*آورند و دوباره به جستجوی اکسلا می*پردازند.

 

کریس و شوا با دشواری فراوان موفق به پیدا کردن اکسلا می*شوند. کریس باز هم در مورد جیل و مکان او، از اکسلا می*پرسد، که در این لحظه، همان زن ناشناس که به ایروینگ کمک می*کرد، وارد صحنه شده و با کریس و شوا درگیر می*شود. در این درگیری نقاب زن ناشناس از صورتش جدا می*شود، ولی هویت او همچنان نامشخص می*ماند. در این هنگام آلبرت وسکر وارد صحنه شده و هویت آن زن را برای شوا و کریس آشکار می*کند. آن زن ناشناس، جیل ولنتاین است و اینک برای وسکر کار می*کند. کریس که به شدت در حال تعجب است، تلاش می*کند تا خود را به جیل بشناساند، اما گویی جیل هیچ*کدام از حرف*های کریس را متوجه نمی*شود. وسکر، کریس و شوا را به مبارزه*ای دو به دو با خود و جیل دعوت می*کند. مبارزه با فرا انسانی به نام وسکر و دوست و همکاری قدیمی به نام جیل والنتاین. در نهایت پس از هفت دقیقه مبارزه، وسکر به کریس اعلام می*کند که باید آن دو را برای انجام کارهایی مهمتر از مبارزه ترک کند. با پیشبرد بازی، بازیباز متوجه می*شود که جیل، با یک کپسول دارای مادهٔ P۳۰ که به سینه*اش نصب شده بود، در کنترل وسکر قرار داشت، و از روی اراده این کار را انجام نداده بود. مادهٔ P۳۰، اثری زود گذر داشت و بنابراین باید مرتب به بدن جیل، با کمک آن کپسول تزریق می*شد. میزان تزریق نیز با کمک یک ریموت که در اختیار وسکر بود تعیین می*شد.

 

کریس و شوا بدون جیل، به حرکت خود برای پیدا کردن وسکر ادامه دادند و وارد کشتی وسکر شدند. با پیشبرد بازی، کریس و شوا با اکسلا رو به رو می*شوند. در حالی که اکسلا از درد به خود می*پیچید، صدای وسکر از بلندگو پخش شد. آلبرت وسکر جدیدترین اکتشافات بیولوژیکی شرکت ترایسل را بر روی اکسلا آزمایش کرد. با در اختیار بودن منابع غذایی و ژنتیکی برای این انگل، این قابلیت را دارد که در یک بالانس از خود ۶ بیلیون انگل دیگر متولد کند. اکسلا پس از تبدیل شدن به یک هیولای بزرگ و ترسناک به کریس و شوا حمله کرد. آن دو پس از فرار به درون کابین آن کشتی غول آسا، برای بار دیگر مجبور بودند با هیولا مبارزه کنند. پس از یک نبرد بسیار نفسگیر با این هیولا، کریس و شوا موفق به نابودی آن می*شوند، و برای پیدا کردن وسکر حرکت می*کنند. در این هنگام جیل با کریس تماس گرفته و نقطه ضعف وسکر را برای کریس فاش می*کند. یک سرم به نام PG67A/W وجود دارد که اگر به مقدار زیاد به بدن وسکر تزریق شود، او را سمی می*کند. با پیشبرد بازی، کریس و شوا، وسکر را یافته و با او مبارزه می*کنند. پس از نبرد کریس موفق می*شود تا این سرم را به بدن وسکر تزریق کند. سپس وسکر تعادل جسمی و روانی خود را از دست داده و به کریس می*گوید که این پایان کار نیست. وسکر می*خواست با یک هواپیمای موشک انداز، موشک*های دارای ویروس اوروبوروس (Uroburos)[۱۶] را آزاد کند. به همین منظور خود را به هواپیما رساند و آماده پرواز شد. کریس و شوا نیز به دنبال او رفته و موفق شدند خود را به هواپیما برسانند. با پیشبرد بازی هواپیما به یک منطقهٔ آتشفشانی سقوط می*کند. وسکر ویروس اوروبوروس را به بدن خود وارد کرده و دارای قدرتی بسیار بیش از پیش می*شود. کریس و شوا در پایان یک نبرد هیجان انگیز با وسکر در آن محیط آتشفشانی، موفق به شکست وسکر می*شوند، وسکر به درون آتش می*افتد و کریس و شوا توسط یک بالگرد که جیل و جاش در آن بودند، نجات می*یابند. اما این پایان ماجرا نبود و وسکر هنوز زنده بود و در درون آتش، بالگرد را گرفته بود که در این لحظه با پیشنهاد جیل، کریس و شوا با شلیک ۲ راکت به وسکر و در حالی که در آتش می*سوخت او را نابود کردند.

 

نویسنده:RAYAN

منبع:http://residentevil.wikia.com/Resident_Evil_5

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...