معرفی دشمنان بازی Resident Evil : Survivor 1 - Resident Evil: Survivor - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

معرفی دشمنان بازی Resident Evil : Survivor 1


پست های پیشنهاد شده

zombieslg.jpg

 

Zombie

 

معرفی

 

زامبی ها که دشمن همیشگی رزیدنت اویل بودن و هستن. معمولا زامبی ها با لباس های پاره پاره پوشیده شده اند و بکه های خون روی بدن و لباس هایشان هستن که باعث می شوند تا ترسناک به نظر بیایند. در رزیدنت اویل : بازمانده 1 زامبی ها انسان هایی هستند که به ویروس T مبتلا شده اند.این موجودات بسیار ضعیف هستند و سرعت خیلی کمی دارند و همچنین از اطراف خود هیچ آگاهی ای ندارند و تنها تشنه ی خون و گرسنه ی گوشت انسان ها هستند. این دشمنان همیشگی رزیدنت اویلی با اشکال و اندازه های متفاوتی خود را نشان می دهند.البته با این که گفته شد بسایر کند هستند ولی گاهی خیلی از آنها از دیگری تند تر یا بعضی از دیگر باهوش تر یا نیرومند تر است.

 

استراتژی

 

همانطور که گفته شد بیشتر زامبی ها کند هستند پس روش مقابله با آنها زیاد سخت نمی باشد.با اینکه دشمنانی به ظاهر آسان می آیند ولی اگر دز مکانی که شما را زامبی هایی زیادی احاطه کرده باشند شاید از کشنده ترین دشمنان باشند.

بیشتر برای مقابله با زامبی ها از تفنگ کمری ( دستی ) استفاده می شود.البته باید گفت که زمانی از اسلحه باید استفاده کنید استراتژی شما کشتن آنها باشد.در مقابله با زامبی ها 2 راه وجود دارد.

فرار از دست زامبی ها ( زامبی ها کند هستند پس همین باعث می شود که گاهی وقتا خیلی راحت بتوانید از گیر آنها فرار کنید.بیشتر زمانی این کار را بکنید که مهماتتان کم باشد یا زیاد حوصله کشتن آنها را نداشته باشید. البته میشه گفت یکی از لذت بخش ترین زمان های زمان هایی است که زامبی می کشید. )

کشتن زامبی ها ( کشتن زامبی از بخش های مورد علاقه من در رزیدنت اویل است. بیشتر زامبی ها هستند که به رزیدنت اویل معنا داده اند.برای انجام این استراتژی همانطور که در کمی پیش گفتم بهتر است که از اسلحه کمری استفاده کنید. )

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

cerburus_lg.jpg

 

Cerberus

 

معرفی

 

این موجود از مبتلا شدن سگ به ویروس T به وجود می آید.سگ های زامبی بر خلاف زامبی ها می توانند سریع باشند. با تحقیقات آمبرلا می شود فهمید که این سگ ها به نویز بسیار حساس هستند.این سگ های زامبی مانند زامبی های معمولی در رزیدنت اویل زیاد حضور داشته اند ولی تفاوت آنها در حضور هایشان این است که زامبی ها در همه سری ها حضور داشته اند ولی سگ های زامبی در تمامی سری های رززیدنت اویل حضور نداشته اند با این حال از دشمنانی هستند که زیاد می بینمشان.

 

استراتژی

 

سگ های زامبی سریع هستند و الگوی حرکتی آنها نامعلوم و تصادفی است.برای دفاع کوتاه از خود در مقابل آنها می توانید از اسلحه کمری ( دستی ) استفاده کنید ولی برای نابودی آنها بهتر است از شاتگان استفاده کنید.آنها عادت دارند که شما غافل گیر کنند به عنوان مثال می توان به اینکه از پنجره یهو می پرند جلوی شما یا اینکه از پشت حمله می کنند پس برای اینکه زیاد غافل گیر نشید باید آماده باشید تا صدمه کمتری به شما وارد شود و زودتر آنها را نابود کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

licker.jpg

 

Licker

 

معرفی

 

این موجود در رزیدنت اویل 2 هم حضور داشته است و با استفاده از مبلا شدن به ویروس T به وجود آمده اند.این موجود زبانی مانند شلاق دارد که می تواند به شما آسیب برساند.برای حمله از زبان و هر دو پنجه اش استفاده می کند.در مقایسه با زامبی ها این موجودات دارای چابکی بسایر زیادی هستند و برای حرکت از چهار پایشان استفاده می کنند.آنها چشم ندارند و با استفاده از یک حسی طبیعی و شنوایی موجودات اطراف خود را شناسایی می کنند.این موجودات برای ای به وجود آمادن دو برابر زامبی ها دوزبندی شده اند.

 

استراتژی

 

شایع ترین نوع حمله ی آنها از راه پنچه هایشان است برای اینکه زیاد آسیب نبینید باید از آنها فاصله بگیرید.مواظب زبان آنها هنگامی که نشسته اند و کمین کرده اند باشید حتی اگر هم فاصله داشته باشید می توانند با استفاده از زبانشان به شما آسیب بزنند.آنها به سرعت واکنش نشان می دهند. برای خلاص شدن از آنها سعی کنید از اسلحه های تقریبا قدرتمندتان استفاده کنید.هنگامی که به سمت شما یورش می آورند باید سعی کنید با استفاده از سلاحی که در اختیار دارید آنها را از خود دور کنید.خنده دار ترین عمل در آنجا استفاده از اسلحه ی کمری است. با این حال حتی می توانید برای دور کردن آنها از اسلحه کمری استفاده کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

cleaner.jpg

 

Cleaners

 

معرفی

 

سربازانی هستند که برای آشغال های شرکت آمبرلا به عمل آماده اند.مسلح با مسلسل MP5 هستند و توسز زره حفاظت می شوند.آنها برای پاکسازی به وجود آمده اند و به جزیره شینا آمدند تا بازماندگانی که از شیوع ویروس با خبرند را نابود ( پاکسازی ) کنند. کشتن آنها بسایر آسان است شاید با یک یا دو گلوله اسلحه کمری ولی زمانی به مشکل بر می خورید که با آنها رو در رو مبارزه کنید.

 

استراتژی

 

همانطور که در کمی پیش گفتم کشتن ( نابود کردن ) آنها بسیار آسان است تنها نیازی که وجود دارد این است که شما باید سریع هدف گیری کنید. استراتژِی برای نابود کردن آنها تنها این جمله است: « هدف گیری و شلیک کردن »

 

سال ساخت : 1998

هدف : پاک کردن تمام خطرات زیستی

وضعیت : غیر فعال

 

به این دشمن ها Umbrella Trash sweeper یا به اختصار UT می گویند . این نام برای B.O.W های انسان نما کاربرد دارد . آنها با هلیکوپتر اعزام شدند تا همه ی مدارک مربوط به تخلفات آمبرلا را پاک کنند .

 

اطلاعات تکمیلی دیگر

 

آنها خود را با لباس و ماسک پوشانده اند و ظاهری شبیه به انسان دارند . آنها زمانی که حمله می کنند طبیعت غیر انسانی خود را نشان می دهند . آنها هنگام حرکت مثل میمون جیغ می زنند همچنین بازوهای انها به طور غیر عادی بلند است و بدن خمیده ای دارند و قبل از اینکه بعد از مردن حل شوند فریاد می کشند .

آنها به طور غیر معمول B.O.W های هوشمندی هستند و به ظاهر قادر به فهمیدن زبان UT Commander هستند همچنین هنگامی دستوری به آنها داده می شود به آن عمل می کنند .

دقت آنها در استفاده از سلاح گرم بالاست و از بسیار از انسان ها سریع تر و چالاک ترند . با وجود این مزایا در مبارزات ، آنها از نظر جسمانی از B.O.W های دیگر ضعیف ترند و می توان آنها را تنها با چند تیر هندگان کشت .

ضعف فردی آنها به دلیل گروهی بودن حمله هایشان جبران شده است . این توانایی به همراه سریع بودن و استفاده خوب از اسلحه ، آنها را خطرناک ساخته است .

این موجودات برای انجام واکنش های سریع برای مقابله با شیوع ویروس تی با تعداد تلفات کم و این قبیل ماموریت ها ، توسط آمبرلا ساخته شده اند . علاوه بر آن ، آنها باید تمام شواهد و مدارک بر علیه آمبرلا را نابود می ساختند و شاهدین را می کشتند . همچنین برای اطمینان از حذف تمامی مدارک ، آنها طوری طراحی شده بودند که پس از مردن حل شوند .

آنها مجهز به دوربین دید در شب ، جلیقه ی سیاه رنگ مانند اعضای USS و اسلحه های Heckler & Koch MP5 هستند که بعضی از این اسلحه ها دارای لیزر می باشند به طوری که می توانند دشمنشان را از فاصله ی دور در حالی که پنهان شده است بزنند .

این موجودات با اینکه خودشان B.O.W هستند اما توسط یک انسان رهبری می شوند . حداقل در طول حوادث شیوع ویروس در جزیره ی شینا همین طور بوده است .

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

crow.jpg

 

Crow

 

معرفی

 

کلاغ هایی که بیشتر لاشه ها را می خورند و پس از خوردن لاشه آلوده شده از ویروس به این موجودات وحشی تبدیل می شوند.چشم های دانه دار و ناخن های تیز و برنده و همچنین منقار تیز و دیوانه دارند.آنها از تمام زاویه به شما حمله ور می شوند با امید اینکه بتوانند به شما آسیب بزنند یا شما را بکشند تا از لاشه ی شما به عنوان غذا استفاده کنند.با این حال شاید نسبت به دیگر دشمنان آن چنان خطر ناک نیستند.آنها معمولا با تعداد زیاد در کمین طعمه ی خود هستند و زمانی که طعمه را یافت می کنند به صورت گروهی به طعمه حمله ور می شوند.در بازی رزیدنت اویل 1 یک گله کلاغ باعث مرگ یکی از اعضای STARS بود پس شاید می توان گفت که اگر حواس خود را جمع نکنید و سریعا عکس العمل نشان ندهید می میرید و غذای کلاغ ها می شوید.

 

استراتژی

 

معمولا کلاغها برای حمله از چنگ هایشان استفاده می کنند.بهتر است که در مقابل آنها فرار کنید تا هم آسیب کمتری ببینید و هم سریعا از شر آنها خلاص شوید البته باید بدانید که چگونه فرارکنید البته فرار کردن فایده ی دیگری هم دارد و آن این است که مهمات خود را کمتر هدر می دهید. با این حال که پیشنهاد می شود که فرار کنید ولی اگر بخواهید آنها را بکشید باید سریع هدف گیری کنید و همچنین سریع شلیک کنید.البته باید گفت که به راحتی نابود می شوند ولی به حرحال نقطه قوت آنها سریع و کوچک بودن آنهاست.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

hunter.jpg

 

Hunter

 

معرفی

 

از انسانی که به ویروس T آلوده شده است یک شکارچی ماهر خزنده ساخته شده است البته باید گفت که این فقط یک فرضیه است.عضلاب بدن این موجود بسیار افزایش یافته است.این موجودات بسیار زیاد می توانند بلند بپرند و با چنگک های تیزی که دارند می توانند به شما آسیب بزنند. این شکارچی خزنده به دلیل حرکات دقیق و سریع به وجود آمده اند و هدف آنها از پا در آوردن دشمنان خود ( بیشتر اوقات انسان ها ) است.از آنجا که شبیه انسان های هستند می توانند دستورات آسان را بفهمند و انجام دهند.آمبرلا این موجودات را برای امنیت بیشتر سازمان ساخته است. این موجودات بسیار سخت می باشند و همنطور هوش آنها و ... باعث شده است که یکی از دشمنان بسیار مهم و سخت برای شما باشند.

 

استراتژی

 

استفاده از سلاح های دیگری چون شات گان و مگنوم باعث می شود که فکر می کنم شما احمق هستید.این شکارچیان بسیار سریع هستند پس باید شما هم مثل آنها سریع و با هوش باشید. سعی کنید از آنها فاصله بگیری هر چند که سریع به شما نزدیک می شوند. بیشتر اول روی این تمرکز کنید که آسیب نبینید و سپس به فکر نابود کردن آنها بیافتید. شما می توانید با شلیک کردن گلوله با اسلحه های مگنوم یا شات گان آنها را به زمین بکوبید.سعی کنید که گلوله هایتان را هدر ندهید و خوب نشانه گیری کنید.با استفاده از شلیک کردن به اندام پایینی بدن این موجود می توانید این موجود را از خود دور کنید.بریده بریده پریدن آنها باعث می شود که اعصاب بازی باز را خورد کنند.امید وارم برای مبارزه با این موجود فضای کافی داشته باشید تا راحت تر نابودش کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

roach.jpg

 

Roaches

 

معرفی

 

این سوسک های با مبتلا شدن به ویروس به موجودات تهاجمی تبدیل شده اند. این موجودات با نزدیک شدن به شما می توانند به ما نیش بزنند و همین کار را تکرار می کنند و همین باعث می شود که به نرخ باور نکردنی ای از سلامتی شما از بین برود.این موجودات در سری رزیدنت های اویل دیگر مشاده ندشده اند جز در رزیدنت اویل 2 در بازی کلر.

 

استراتژی

 

بهتر است آنها را نادیده بگیرید بجای اینکه به آنها شلیک کنید.آنها بسیار آزار دهنده هستند پس بهتر است تا آنها را مشاهده کردید به نزدیک ترین در یا نردبان بروید تا از شر آنها خلاص شوید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

moth.jpg

 

Giant Moth

 

معرفی

 

 

حشرات غول پیکری هستند که کار های شبیه به کلاغ ها را انجام می دهند ولی بیشتر برای مرگ دشمنان خود.آنها بیشتر از کلاغ ها خطر ناک هستند همین باعث می شود گفت که آنها به کشتن شما نسبت به کلاغ ها جلو تر هستند.خوشبختانه این موجودات فقط در دو جای از بازی رزیدنت اویل :بازمانده هستند.

 

استراتژی

 

بهتر است از اسلحه کمری ( دستی ) استفاده کنید و پشت سر هم شلیک کنید تا جایی که بمیرند.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

croc.jpg

 

Giant Alligator

 

معرفی

 

تنها دو تا از این موجود در سر تا سر بازی وجود دارد ولی با این حال از مهمترین و سخترین دشمنان بازی هستند.این موجودات بزرگ عصابی و گرسنه هستند.شکست دادن آنها به راحتی نیست و بیشتر از حد ممکن به شما آسیب می زنند. این موجودات تنها در فاضلاب اقامت دارند.

 

استراتژی

 

پس از رهایی از زندان زمانی که به فاضلاب می رسید هر دو به شما از دو جهت حمله ور می شوند و شما باید بسیار مواظب باشید.اگر با هوش باشید می توانید با استفاده از تنها حتی اسلحه کمری آنها را نابود کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

plant.jpg

 

Mutant Plants

 

معرفی

 

 

پس از شیوع ویروس تی در راکون سیتی حتی گیاهان هم جهش یافتند و رشد کردند.شرکت آمبرلا با تحقیقات بیولوژیکی اش توانست گیاه قاتل را به وجودبیاورد.این موجودان در بازی رزیدنت اویل 2 هم حضور داشته اند.

 

استراتژی

 

باید مواظب حمله های این دشمن باشید چون واقعا خطرناک هستند. بهترین راه برای نابودی آنها استفاده از آتش است که می توانید در این راه کار از نارنجک های آتشی استفاده ی خوبی بکنید. تازمانی که شما با آنها فاصله داشته باشید خطر کم تر شما را تهدید می کند پس سعی در فاصله گیری از این گیاه کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

mrx.jpg

 

Tyrant T-103

 

معرفی

 

پروژه تایرنت در آزمایشات آمبرلا بر روی انسان با استفاده از ویروس T است.از لحاظ ژنتیکی با استفاده از ژن های مغز انسان طراحی شده است. باعث شده تا تایرنت بزرگی و باهوشتری به وجود بیاید.این تایرنت ها در جزیره شینا چندین نفر هستند. این دشمن هم در رزیدنت اویل 2 حضور داشته است. فکری که به نظر من می رسد این استکه کپکام دشمنان رزیدنت اویل 2 را در رزیدنت اویل سوروایور 1 کپی کرده است.

 

استراتژی

 

این موجودات تا حد مرگ می جنگند و هدف قطعی آنها نابودی آنها است. همیشه آماده ی حمله هستند و بیشتر با مشت زدن به شما آسیب می رسانند. باید سعی کنید که زیاد به شما نزدیک نشود چون بازدن یک مشت به شما باعث می شود که مقدار زیادی از سلامتی شما از بین برود. خوشبختانه بیشتر زمانی که با این دشمن مبارزه می کنید فضای خوبی در اطراف برای فاصله گیری دارید.برای کشتن آنها تنها نیاز به هوش بالا و مهمات های قوی است.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

tyrantone.jpg

 

Hypnos Tyrant

 

معرفی

 

این نوع تایرنت ها سه نوع هستند که اولین نوع آنها این تایرنت است. این سه نوع تایرنت در بازی رزیدنت اویل بازمانده حضور دارند و از مهمترین دشمنان بازی به شمار می آیند.این موجودات با استفاده از میلیون های ژن در سلول ها به وجود آمده اند. پس از چندین بار آزمایش و اضافه کردن ژن های مختلف ژن Hypnos به شکل هسته جدید Hypnos-T در آوردند و به عنوان نمونه ی اولیه از آن استفاده کردند.

 

استراتژی

 

این نوع از تایرنت ها لاغر چابک و سریع می باشند برای اینکه بتوانید با این دشمن مقابله کنید و آن را از پا در آورید باید سریع شلیک کنید و از اسلحه های قدرتمندتان به خوبی بهره مند شوید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

tyranttwo.jpg

 

Hypnos Tyrant - Second Form

 

معرفی

 

نوع دوم تایرنت های بازی رزیدنت اویل بازمانده از نوع Hypnos Tyrant است که نسبت به قبلی قوی تر می باشد.این موجود نسبت به نوع قبلی خودش بسیار خطرناک تر ، باهوش تر ، وحشی تر ، خراش دهنده تر ، با استقامت بیشتر و چابک تر می باشد.

 

استراتژی

 

به هر حال این معلوم است که نسبت به نوع اول قوی تر است ولی نه تاحدی زیادی.شما باید سعی کنید فضای زیادی در فرودگاه هلکوپتر به دست آورید تا مبارزه با این دشمن خطرناک آسان تر و سریع تر انجام شود.در اینجا سعی کنید که زیاد از تفنگ های قویتان استفاده نکنید و بیشتر از تفنگ کمری استفاده کنید زیرا برای نابود کردن نوع سوم این تایرنت ها اگر مهمات کم داشته باشید زیاد به مشکل بر خواهید خورد.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

tyrantthree.jpg

 

Hypnos Tyrant - Third Form

 

معرفی

 

این نوع سوم و نوع آخر تایرنت ها است. این دشمن غول آخر بازی هم هست.البته باعث تاسف است که این دشمن سخت را تنها در بازی رزیدنت اویل بازمانده قرار داده اند.این موجود در شکل نهایی همه ی توانایی هایش را خاموش کرده است و تبدیل به یک موجود با خشم و بی فکر شده است مانند یک دشمن دیوانه. درد را احساس نمی کند و ماموریت خود را در اینکه هرچیزی در نزدیکی اش است از بین ببرد می بیند.

 

استراتژی

 

این نوع همانطور که گفتم بسیار سخت است. بیشتر از همه چیز باید مواظب سلامتی خود باشید باید به خوبی از گیاهان دارویی استفاده کنید و آنها را هدر ندهید.بهترین کار برای کشتن این موجود خطر ناک شلیک پشت سرهم است. سعی کنید از قوی ترین مهمات خود استفاده کنید. بهترین زمان برای شلیک به این موجود زمانی است که دارد در اطرا می چرخد.

 

پــــا یـــــان

منبع : residentevilfan& gameshouse.ir

مترجم و کاری از : CHRIS-7

کپی مطلب بدون ذکر منبع و لینک مستقیم پست ، مقدور نمیباشد.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
 • اضافه کردن...