راهنمای بازی - Silent Hill: Homecoming - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

راهنمای بازی


پست های پیشنهاد شده

بیمارستان

 

هنگامی که خدمتکار بیمارستان که الکس را به بیمارستان آورده است در محوطه بیرون توسط جلاد کشته میشود با خرد کردن دکمه ای که روی صفحه نشان داده میشود خود را از شر بندها خلاص کنید

این اتاق یک صحنه عملیات در دو طبقه است درهای دوتایی را باز کنید و به طرف سری دوم از درهای دوتایی بروید تا جاشوا را در پشت دروازه پیدا کنید این دروازه قفل است و یک صفحه کلید در نزدیکی خود دارد در کنار صفحه کلید را که به مرکز پرستاری راه دارد باز کنید نقشه بیمارستان را بردارید در روی صفحه قسمتی از عکس رادیو لوژی وجود دارد باید نیمه دیگر عکس را پیدا کنید به اتاق 203 بروید در داخل حفره به دنبال یک عروسک شبیه به بچه بگردید و صدایش را قطع کنید خون را بردارید پنجره اتاق 204 شکسته است از آن به داخل بپرید و عکس رادیو لوژی را بردارید حالا برگردید و نیمه عکسها را کنار هم بگذارید تا رمز کامل شود و آن را در صفحه کلید کنار در وارد کنید جاشوا را در توالت مردانه به طرف انبار دنبال کنید اینجا میتوانید بازی را سیو کنید.

 

بازی را به طرف سرویس بهداشتی زنانه ادامه دهید چاقو را از روی آینه بردارید به محظ برداشتن چاقو به otherworld میروید

دشمن را از بین ببرید از شکاف رد شوید و به سرویس بهداشتی مردانه بروید ، از روی دیوار نزدیک در جلویی خون را بردارید

از پلکان نزدیکتان به طبقه سوم بروید . الکس میتواند چراغ قوه اش را خاموش کند،شیشه پنجره را شکسته و به داخل اتاق بروید دو پرستار حواسشان پرت تلوزیون است میتوانید از کنارشان یواشکی رد بشید،با استفاده از چاقو شکافی را که نزدیک تلوزیو است را باز کنید و به اتاق 303 بروید در اینجا بازی را سیو کنید

در راهروی بیرون اتاق 303 حشرات را از بین ببرید راه را به سمت اتاق رختشویی ادامه دهید و از روی قفسه ها خون را بردارید

به طبقه سوم اتاق عمل رفته و چراغ قوه خود را خاموش کنید از پیاده رو ها عبور کرده روی سکوی پایین بپرید و به پایین ترین طبقه بروید سعی کنید بسیار آهسته از کنارشان رد شوید و به وسایل برخورد نکنید تا متوجه نشوند شکاف ان طرف تخت جراحی را باز کنید و به آن طرف بروید ، تا انتهای پله بالا بروید کلید اتاق عمل را از جسد نصفه بردارید به پایین ترین طبقه اتاق عمل برگردید با استفاده از آن درهای دوتایی را باز کنید به سمت راهروی خارج از اتاق عمل حرکت کنید تا جاشوا را ببینیدحالا باید یک اسباب بازی پیدا کنید به مرکز پرستاری رفته و خون را ازروی باجه بردارید و بازی را سیو کنید

 

مسیر را به سمت اتاق 203 ادامه دهید ، اینبار به جای پنجره یک در وجود دارد با یک سوراخ که از آن خون بیرون میریزد

خرگوش اسباب بازی درون آن افتاده است .به سمت سوراخ بروید و دستتان را داخل آن کنید و آماده باشید تا کلیدی که نشان داده میشود را بزنید

الکس آن را برمیدارد،بعد از برداشتن عروسک همین راه را برای رسیدن به جاشوا برگردید.در دروازه را باز کنید.به طرف در آسانسور طبقه دوم در انتهای راهرو بروید،

کلید را بزنید تا آسانسور بیاید.صدایی میشنوید

یک راننده کامیون الکس را در دره Shepherd نزدیک خیابان Main پیاده میکند.به طرف ساختمان شهرداری رفته و قاضی

Margaret Holloway رو ببینیدبرای صحبت بیشتر با Holloway الکس میتواندوارد ساختمان شهرداری شود و چند وسیله پیدا کند .

بعد از وارد شدن از در جلویی دفتر سرم را از روی میز بردارید.خون را از بخاری کنار Holloway بردارید و بازی را سیو کنید

 

خیابان Carven را ادامه دهید تا به خانه الکس برسید،در طبقه دوم ا،در اتاق بچه ها چراغ قوه را از روی تخت بردارید

قفسه کتاب نزدیک مجموعه سوسک ها را چک کنید،قفسه کتاب یک معما دارد که باید کتابها را جابجا کنید.

3 سری از کتابها را به سمت چپ ببرید تا یک سوییچ مخفی پیدا شود،آن را فشار دهید تا در مخفی باز شود،حالا نقشه خانه را از روی جعبه بردارید،به سمت سالن اصلی طبقه اول بروید تا مادر الکس را ببینید.اسلحه ای را از او میگیرید . در زیرزمین الان باز است ،به آنجا بروید.در اینجا دشمنی که زیر آب است را ازبین ببرید و کنترل از راه دور گاراژرا از روی پمپ آب بردیرید.از همان دری که آمدید خارج شوید و روبروی در گاراژوایستید.در گاراژرا باز کنید سپس دشمن را زا بین ببرید.لوله فولادی را بردارید.از لوله فولادی به عنوان اهرم استفاده کنید تا قفل کابینت را بشکنید . قوطی خالی بنزین را بردارید.گاراژرا ترک کنید و مراقب دشمنی که از سوراخ دیوار بیرون میپرد باشید.به داخل سوراخ بروید و راهتان را برای رسیدن به پارک ادامه دهید.در پارک توسط لوله فولادی دری که به کوچه منتهی میشود را باز کنید.قوطی خالی بنزین را به سمت تانکر کامیون برده و پرش کنید.حالا به زیرزمین خانه تان برگردید.سوخت را به پمپ آب برسانید تا آب زیر زمین تخلیه شود.حالا قفل در ورودی به حیاط خلوت را باز کنید.در آشپزخانه خون را از داخل یخچال بردارید.در ادامه به حیاط خلوت برگشته و از در حصار آن رد شوید تا کوله پشتی جاشوا را پیدا کنید.بعد از ترک حیاط خلوت جاده کوتاه را به طرف در پشتی گورستان Rose Heights دنبال کنید کمی بعد از رسیدن به آنجا در سردابه قدیمی نقشه گورستان Rose Heights را از روی نیمکت بردارید.ابتدا به باغچه شرقی بروید.آنجا مردی را میبینید که دارد قبری را میکند ولی او متوجه شما نمیشود.به سطح پایینی باغچه شرقی رفته و سگ را بکشید.تخته سنگ تک را که روی فواره قرار دارد را برداریدبه انتهای باغچه شرقی بروید.از میان سردابه های خانوادگی بگزرید تا جایی که فقط یک مسیر وجود دارد.در یکی از سردابه های نزدیک باغچه شرقی یک سیو وجود دارد.

 

از شکاف میان یکی از تخته های یک سردابه عبور کرده تا به وسط منطقه برسید.خون را از درون یکی از سردابه های نزدیک شکاف بردارید.از میان یک سوراخ بخزید و در ادامه از یک شکاف دیگر رد شوید تا به Founders’ Row برسید.از نواحی فاضلابی عبور کنید تا به Founders’Garden برسید.به سمت باغچه غربی بروید.سنگ را از کنار فواره بردارید.در مسیر پایین فواره برای باز کردنقفل دروازه از دو سنگی که پیدا کرده اید استفاده کنید.خیابان رابه سمت پایگاه پلیس (SGPD) ادامه دهید تا Elle را ببینید.خون را از جلوی پایگاه پلیس بردارید.بعد از پایگاه پلیس به راهتان ادامه دهید و به سمت River View Rd.برگردیدو به سمت قسمتی که در نقشه مشخص نشده بروید.از پل سرپوشیده بگزرید تا به منطقه وسایل اوراق برسید.وارد کلبه اصلی شوید تا Curtis Ackers را ببینید.الکس اسلحه قدیمی را به او میدهد و Mk23 Handgun را میگیرد.مهمات را از روی میز بردارید.در اتاق پشتی نقشه،مهمات و خون را بردارید.بازی را سیو کنید.

 

در نزدیک سیو را باز کنید و به گورستان برگردید،قبل از وارد شدن به گورستان مهمات را از کنار تابلو اعلانات بردارید.

به سمت Founders’ Row بروید و از بین قبر های خانوادگی دوباره از همان شکاف و سوراخ رد شوید و بازی را سیو کنید

در باغچه غربی از بالا خانه رد شده و وارد قبرBartlett شوید.مقبره وسطی یک معما دارد که باید قطعه بالایی را پایین بیاورید

قطعه کوچک سمت راست را چپ ببرید و دو قطعه سمت چپ را به راست ببرید

وقتی مقبره باز میشود یک ساعت مچی پیدا میکنید و ناگهان میافتید و به خواب میروید

در یک جاده بهوش میایید.به انتهای خیابان به سمت ماشین آتشنشانی تصادفی بروید.

به سکوی پایینی بپرید و به زیر ماشین آتش نشانی برویدFire Axeرا در سمت دیگر پیدا میکنید.

به طرف وسط خیابان و ورودی هتل بروید.با استفاده از تبر وارد شوید.خون را از کنار راهرو بردارید.پشت میز پذیرش نقشه را بردارید.

آسانسور کار نمیکند،به داخل محفظه آسانسور بپرید و کلید تاسیسات را از داخل جعبه قرمز بردارید.به سمت در ورودی برگردید.

روبروی در اصلی هتل بایستید و به سمت چپ نگاه کنیدتا یک حصار ببینید.با کلید در آن را باز کنید.

در داخل کوچه خون را از کنار یک پنجره بردارید.تابلو برق یک معماست.برای حل معما باید بوسیله سیم قسمتهای بالا و پایین را به هم وصل کنید.

به این شکل معما را حل کنید:

 

بالا 1-2-3-4-5

پایین 2-1-4-3-5

 

آسانسور فعال میشود،به هتل برگردید.وقتی آسانسور پایین آمد کلید آن را بزنید.حالا برگردید و دشمنهایی که به شما حمله میکنند را بزنید.

حالا آسانسور رها میشود و ترمز های آن فعال میشوند.به طرف در برگردید.از شکاف بالا بروید و قبل از اینکه آسانسور از بین برود

خود را به راهرو طبقه سوم برسانید.

راهروی روبروی آسانسور بسته است.نقاشی کنارش را پاره کرده و وارد شوید.از راهروی مخفی به داخل سوراخ بروید تا به اتاق 302 برسید.

بازی را سیو کنید

 

از اتاق 302 خارج شوید تا در اتاق 301 یک زن مرموز پیر را در پشت دری که یک سوراخ دارد ببینید.

او از الکس میخواهد تا 3 کارت پستال که خاطرات خوشی را به یادش می آورد را پیدا کند.الان ما باید طبقات 3 تا 5 را برای پیدا کردن آنها بگردیم.

با استفاده از تبر سوراخ اتاق 309 را باز کنید.برای رسیدن به اتاق 406 از پاره آجر ها بالا بروید.حالا از آن خارج شوید و دشمنان را از بین ببرید.

در اتاق 402 پرستار را بکشید.قفسه را کنار بزنید و از سوراخ به اتاق 404 بروید.در سرویس بهداشتی اتاق 404 کارت پستال را از قفسه بردارید.

حالا به طرف پاره آجرهایی که راهروی بیرونی را بسته اند در نزدیکی اتاق 406 برگردید.الکس جلاد را میبیند و ناگهان در نزدیک به او منفجر میشود و حشرات به او حمله میکنند آنها را از بین ببرید و وارد اتاق 405 شویدو بوسیله ی سوراخ به اتاق 407 بروید.

بوسیله ی تبر سوراخ سرویس بهداشتی اتاق 408 را باز کنید.حالا سوراخ راه پله طبقه چهارم را باز کنید و به طبقه پنجم بروید.

از روی شکاف سر راهتان بپرید.بعد از کشتن دشمنها سوراخ اتاق 504 را باز کنید.مهمات را از روی تخت بردارید.به اتاق 505 بروید.

قفسه را کنار بزنید و از سوراخ به اتاق 507 بروید.از روی تخت کارت پستال دوم را بردارید.خون را از سویس بهداشتی بردارید.

بدون وارد شدن به اتاق 508 به راهرو بروید.از سوراخ به اتاق 503 بروید.از شکاف به اتاق 403 بپرید.در وان حمام کارت پستال را بردارید.

حالا باید به اتاق 301 برگردید.در آنجا کلید را از پیرزن بگیرید.با کلید اتاق 306 در راهروی مخفی پشت نقاشی را باز کنید.

از روی شکاف به سمت جاشوا بپرید.الکس به اتاق ناهار خوری میوفتد.بازی را سیو کنید

 

خون و مهمات را برداریداز درهای دوتایی به راهروی کوتاه بروید.سعی کنید درهای مربوط به اتاق میانی را باز کنید و به اتاق ناهار خوری برگردید.

دوباره درهای اتاق میانی را امتحان کنید.الکس به جای دیگری میرود(Otherworld) در آنجا درهای اتاق میانی باز میشوند.در اتاق میانی باBartlettصحبت کنید

بعد از تمام شدن صحبت باید مبارزه کنید.در اولین مرحله غول از وسط اتاق آویزان شده و شروع به تاب خوردن و مشت زدن میکند.

الکس میتواند به نوبت 4 قسمت در گوشه های اتاق را بزند.بعد از آنکه 4 قسمت از بین رفت و یا غول خیلی صدمه دید غول روی زمین میوفتد.

حالا بهتر است به سر او حمله کنید و کلیدهایی که نشان داده میشود را بزنید تا نمیرید.بعد از شکست دادن این غول الکس در سلول زندان ایستگاه پلیس بیدار میشود.

باWheelerبه اتاق بایگانی میروید.بازی را سیو کنید

 

در راهروها Wheeler جلوی چندSchism را میگیرد ،از او دور شوید و راهرا به طرف انتهای راهرو ادامه دهید.

بعد از از بین بردن Schism در سمت چپ ، در انتهایی را باز کنید.در کنار پنجره را باز کنید و وارد شوید.اینجا سلاحهای خودتان را دوباره بدست میاورید.

نقشه پایگاه را از روی میز بردارید.از دفتر خارج شوید.ریزش آجرها باعث جداشدن شما از Wheeler میشود.با تبر راه خود را باز کنید تا به راهرو برسید.

بعد از ازبین بردن دشمنها به آن طرف میز پذیرش بروید و خون را از کابینت بردارید.یک خون دیگر در سینک سرویس بهداشتی مردانه است.

از سوراخ رد شوید و دشمنها را از بین ببرید و مهمات شاتگان را از کابینت بردارید.در را با تبر باز کنید تا به راهرو برسید و از آنجا به گاراژبروید.

در داخل اتاقک یک کمد با صفحه کلید وجود دارد.با توجه به یادداشت روی ماشین پارک شده زمان نشانه ای از کد است.ساعت روی دیوار زمان 2:06 را نشان میدهد.

عدد 206 را وارد کنید.از داخل کمد مهمات و خون را بردارید.اهرم روی دیوار را بکشید تا کرکره باز شود.

از پنجره به محوطه خارجی گاراژبروید و دشمن را از بین ببرید.بعد از کشتن دشمن الکس با آزاد کردن Elle به سمت فاضلاب میرود.

در داخل فاضلاب یک شیرفلکه قرمز میبینید.آن را بچرخانید و از دروازه رد شوید.حالا از ترکهای دیوار رد شوید تا به یک حفره آب گرفته برسید.

از آن طرف به سمت بالا بروید تا به یک پیاده رو که در آن یک تانکر شکسته وجود دارد برسید و از آن مهمات را بردارید.

به سمت وسط تانکر بروید و بازی را سیو کنید.

 

از این قسمت نقشه فاضلاب و مهمات را بردارید.به راهروی قبلی که یک پیچ داشت برگردیدو به سمت شیر فلکه بروید.

با استفاده از لوله دروازه را باز کنید و با شیرفلکه آب تانکر را خالی کنید.حالا میتوانید از نردبانها بالا بروید.در مسیر دروازه8 خون را از کنار دیوار بردارید.

با استفاده از فلکه دروازه8 را باز کنید.اول زنی که همراه شماست میرود و بعد باید الکس به او کمک کند وخود به دروازه 4 برود.وقتی به دروازه 4 برگشتید Elleآن را باز میکند.

داخل شوید و دشمنها را از بین ببرید.در مسیر بعد از دروازه4 مهمات را از لوله شکسته بردارید.مسیر را به طرف آبراه Sluice ادامه دهید.

در انتهای مسیر مهمات را بردارید.اهرم کنار چراغ را بکشید تا در کنار آن باز شود.بعد از افتادن از یک سکوی بلند به دنبال یک آلاچیق بگردید و در آنجا بازی را سیو کنید.

به سمت آبراه اصلی بروید و شیر فلکه را بچرخانید تا elle وارد شود.سه دشمنی که وارد اتاق میشوند را از بین ببرید.

وقتی تمام دشمنها را کشتید دروازه باز میشود.خطوط فاضلاب و رد خونی که از رادیوی Elle تا نردبان ادامه دارد را دنبال کنید.

از فاضلاب خارج میشوید و به خانه خود میرسید ولی راه ورود با سیم بسته شده و بعد از تماس Wheeler باید به مطب دکتر Martin Fitch بروید.

در جلوی تالار شهرداری بازی را سیو کنید

 

خیابانMainرا ادامه دهید تا به مطب دکتر که در نقشه مشخص شده است برسید.ابتدا یک نفر را در خیابان میبینید و او فرار میکند ،او را دنبال کنید.

در داخل مطب دکتر Health Drink را از روی پیشخوان بردارید.داخل اتاق بیماران که شبیه اتاق دختر بچه هاست شوید.

جعبه قفل روی میز آرایش را بررسی کنید(کنار عروسک) و سپس 5 پرستار را از بین ببرید.بعد از آنکه انها را از بین بردید به همان اتاقی که از آن آمدند بروید.

کلید را از روی تخت بردارید.حالا جعبه را باز کنید.به Otherworld میروید و عروسک Scarlet را برمیدارید.

از سوراخ دیوار به یک قسمت که شبیه زندان است بروید.بعد از وارد شدن به سوراخ داخل دیوار به یک راهروی بن بست میرسید

که یک عروسک در انتهای آن است.اگر آن عروسک را بررسی کنید ناگهان یک دشمن به شما حمله میکند.از محفظه هواکش پایین بپرید.

مهمات را از روی میز نزدیک آلاچیق بردارید.بعد از پریدن از روی سکو به روی پله ها به سمت یک سکوی بلند بروید.خون را از روی میز بردارید.

در مسیر جاشوا را میبینید که به سمت چپ میدود.مسیر را ادامه دهید و از سکوها پایین بپرید و از نردبان پایین بروید تا به یک منبع مواد مذاب برسید.

یک دوراهی میبینید . اول به چپ بروید.از راهروها و چندین نردبان عبور کنید.از یک شکاف و یک پروانه هواکش عبور کنید.بعدCrowbarرا از روی میز بردارید.

حالا برگردید به دوراهی و به راست بروید.الکس به مجموعه هواکشها میرسد.اهرم کنار دیوار را بکشید تا یکی از آنها از کار بیوفتد و از آن رد شوید.

از هواکش بعدی رد شوید و از شکاف عبور کنید.اهرم بعدی را بکشید.از هواکشی که روی زمین است پایین بپرید.به دو تونل هواکش که معما دارد میرسید.

باید اول برق را به هواکشهای 5 به 4 به3 به 2 و بعد برق را از 6 به 5 به 4 به 3 منتقل کنید.

هواکشهای 4و6 در تونل راست می ایستند.از آنها رد شوید و از نردبان پایین بروید تا به یک پیاده رو برسید و بازی را سیو کنید.

 

حالا تا انتهای مسیر بروید.از چند ورودی بگذرید و با Fitch صحبت کنید و عروسک Scarlet را به او بدهید تا مبارزه شروع شود.

شما اول باید اعضای بدنش را از بین ببرید.اول سعی کنید پاهایش را از بین ببرید.هروقت غرش کرد یعنی میخواهید حمله کند پس بیشتر دقت کنید.

وقتی به اندازه کافی به پاهایش صدمه زدید برای مدتی زمین میافتد و سریعا از فرصت استفاده کنید و به بازو وسرش ضربه بزنید تا زمانی که کلید نمایش داده شود.

در مرحله دوم مبارزه حالت غول از ایستاده به خزیدن تبدیل میشود.در این حالت سریعتر حمله میکند اما در عوض فرصتهای بیشتری هم به الکس برای حمله میدهد.

اینقدر به سرش ضربه بزنید تا بعد از چند بار نمایش کلید غول از بین برود.مطب دکتر را ترک کنید و به شهرداری برگردید.دشمنهای زیادی در خیابان میبینید بهتره با اونها درگیر نشید.

به اتاق کناری اتاق قاضی Holloway بروید و بازی را سیو کنید

 

در اتاق مرکزی با استفاده از کلید Founders در میز جاکتابی را باز کنید تا پله های مخفی زیر زمین پیدا شود.در انتهای پله ها خون را بردارید.در زیر زمین هر دو تونل به یک ناحیه زیر زمینی راه دارند.در داخل حفره زیر زمینی سعی کنید تا حد امکان از درگیری با پرستار ها خودداری کنید.خنجر را از روی مجموعه صفحات عجیب بردارید.الکس متوجه میشود که با آن میتواند درهای خاصی را باز کند.در حفره زیر زمینی در مخفی میان دو کتاب را با استفاده از خنجر باز کنید.تونل ها را طی کنید.هیچ دشمنی اینجا نیست در پایان راه از نردبان بالا بروید.از نردبان به مقبره Fitch در گورستان Rose Heights میبرد.با استفاده از خنجر قفل در را باز کنید و بیرون بروید.حالا در مقبره Holloway را در آنطرف حیاط باز کنید و خون را بردارید.حالا الکس میتواند از در پشتی به خانه خود برود اما بهتر است اول به منطقه وسایل اوراق بروید.در بیرون محوطه وسایل اوراق خون و مهمات را بردارید.دوباره به سمت گورستان بروید.تنها تفاوت مسیر اکنون با مسیر قبل تغییراتی در نواحی فاضلاب مانند پایین تر از سطح است که باعث میشود الکس یک انحراف جزئی داشته باشد.قبل از اینکه به طرف Founders’ Row بروید خون و مهمات را در انتهای مسیر بردارید.به سمت قبر های فامیلی بروید.با استفاده از تبر راه ورودی را باز کنید و Chrome Hammer Pistol را بردارید و بازی را سیو کنید

 

در باغچه شرقی به سطح پایین بپرید و سگها را از بین ببرید.از طرف دیگر بالا بروید.بعد از رد شدن از قبرستان به حیاط پشتی خانه تان بروید.

بعد از اینکه به حیاط پشتی رسیدید به آشپزخانه بروید.با تبر ورودی اتاق غذا خوری را باز کنید.در انتهای میز غذا خوری خون را بردارید.از حیاط پشتی به زیر زمین بروید.از شکاف عبور کنید.با خنجر قفل اتاق شکار را باز کنید.

کلید اتاق زیر شیروانی را از روی میز برداریدوBluesteel Shotgun را هم از کابینت بردارید.با استفاده از کلید اتاق انتهایی راهروی طبقه دوم را باز کنید.از پله ها بالا بروید تا به شیروانی برسید.

قفسه را کنار بزنید تا در مخفی را پیدا کنید.در روی میز اتاق مخفی،معمایی وجود دارد.شما باید قطعات را طوری جا بجا کنید که تصویر کامل شود (مثل پرده ای که بالای پازل است)

یک راه این است که قطعات بالا و وسط سمت راست را در مکان تقریبا صحیح قرار دهید بعد روی دو ردیف آخر کار کنید و قطعات را به سمت چپ و راست پایین ببرید تا تصویر کامل شود.

بعد از اینکه قطعات را بطور صحیح قرار دادید یک کشو از میز بیرون میاید.نامه و نقشه را بردارید و به طبقه اول بروید.بعد از یک حمله ناگهانی به Otherworld میروید.

بعد از وارد شدن به نیمه تاریک خانه به طور خودکار وارد ورودی تالار اصلی میشوید.اول به اتاق نشیمن برگردید و بازی را سیو کنید

 

در ورودی چهار قفل دارد که آنها هم به چهار معما که در اطراف خانه در پشت چهار دروازه پراکنده اند متصلند.الان سعی نکنید در را باز کنید(یک نصیحت دوستانه).

با ساتفاده از اهرمی که در ورودی تالار اصلی قرار دارد در هر بار یکی از چهار دروازه باز میشود.بدون دست زدن به اهرم به تالار طبقه دوم بروید.Cleaver را از روی کمد انتهای تالار بردارید.

در سویس بهداشتی اتاق خواب اصلی در طبقه دوم ماسک را از توی سینک و خرگوش عروسکی را از وان حمام بردارید.اهرم طبقه اول را در موقعیت اول قرار دهید.با باز شدن اولین دروازه به آشپزخانه بروید.

دشمنهایی را که از سوراخ بیرون میریزند را نابود کنید.از روی باجه خون را بردارید.ماسک را از روی باجه بعدی بردارید.در آشپزخانه یک در وجود دارد که به اتاق دوخت ودوز میرود.

دو جسدی که روی صلیبند معما دارند.برای حل معما باید روی صورت هرکدام ماسک صحیح را قرار دهید.بعد از این کار یکی از قفلهای در اصلی باز میشود.اهرم طبقه اول را تا رسیدن به حالت دوم بکشید.

با باز شدن دروازه دوم به اتاق متصل به شیروانی در طبقه دوم بروید.کمد را کنار زده و مدال را از زیر لبه باریک بردارید.مسیر را به بالای شیروانی ادامه دهید.از شکاف بگذرید تا یکسری وسیله پیدا کنید.

در انتها مهمات را بردارید.در طرف دیگر بالای پله ها از سوراخ رد شوید و مدال را از روی مانکن بردارید و از سوراخ خارج شوید.به سمت اتاق مخفی شیروانی بروید.مدال را از قفسه مدالها بردارید.

در همین اتاق یک مانکن با یونیفرم نظامی وجود دارد.با توجه به فرورفتگیهای قفسه مدالها سه مدال را روی یونیفرم قرار دهید.اگر ترتیب مدالها درست باشد یک قفل دیگر از در اصلی باز میشود.

 

به این صورت:

مدال Fallen Star سمت چپ

مدال Heart of Darkness وسط

مدال Vile Acts راست

 

اهرم طبقه اول را به حالت سوم ببرید.با باز شدن دروازه سوم وارد اتاق خواب بچه ها در طبقه دوم شوید.شکاف را باز کرده و وارد جالباسی شوید.چاقو را از روی جعبه بردارید.به اتاق خواب بچه ها برگردید.

ساعت کنار شکاف را چک کنید.زمان را روی 2:06 تنظیم کنید.با این کار پنجره های اتاق باز میشوند.پنجرا های باز شده یک معما داند که شما باید اسباب بازی محبوب جاشوا را آویزان کنید.

خرگوش عروسکی را که از حمام بدست آوردید در پنجرا روشن استفاده کنید.حالا یک قفل دیگر باز میشود.اهرم طبقه اول را به حالت چهارم ببرید.به زیر زمین بروید.از سوراخ و شکاف رد بشید تا به اتاق شکار برسید.

در اتاق شکار چاقوی Bogeyman را از روی جسد بردارید.میز کار و قفسه چاقو معما دارد.شما باید تمام چاقوهایی را که تا حالا پیدا کردید را سر جایشان قرار دهید.بعد از این کار از آنجا خارج شوید.

اگر درست گذاشته باشید آخرین قفل هم باز میشود.

چاقو ها را باید اینطوری بزارید:

Cleaver در قلابهای سمت راست

Butcher در قلابهای بالایی

Bogeyman روی سری که روی میز است فرو کنید

به خاطر یک اشکال یکی از چراغهای در ورودی در تمام مراحل خاموش میشود اما بعد از حل تمام معما ها میتوانید در را باز کنید.

بعد از اینکه از خانه رفتید الی را میبینید و با هم ویلر را میبینید و با قایقی به سمت سایلنت هیل میروند.الکس جعبه یادگاری الی را برمیدارد.بعد از یک حمله الکس بیهوش میشود.

الکس در اسکله شرقی سایلنت هیل بهوش میاید.از پله های چوبی بالا بروید و از سوراخ دیوار به سمت خیابان Sagan بروید.الکس یک پیام از ویلر دریافت میکند که مکان خود و الی را به او میگوید.

قبرستان Dargento یک جایزه دارد اما تا وقتی که بقیه قسمتها را نگردید نمیتوانید آنرا بگیرید(قبل از زندان)سوراخی که در سمت شرقی به باغچه Janus قبرستان راه دارد اما حالا به آنجا نروید چون یک دشمن آنجاست.

اول برید به فروشگاه غذای ماهی و از سورخ حصار به قسمت پشتی بروید و از روی جعبه مهمات را بردارید و بازی را سیو کنید

 

حالا باید از روی تخته ای که روی گودال است رد بشید تا به دروازه های زندان برسید.موقعی که به زندان میرسید Wheeler میگوید که باید بدنبال یک ورودی دیگر بگردید.

راه را به سمت غرب ادامه دهید و در دیواره ساختمانی را که به بقیه منطقه راه دارد را باز کنید.در کنار ورودی زندان برق دارد و اول باید برق را قطع کنید.

به اتاق بخار در جنوب بروید.خون را از نزدیکی دیگهای بخار شمالی بردارید.بعد ار خروج از در غربی به طرف خیابان koonz به سمت شرق بروید.مهمات را از روی دیوار بردارید.

در حیاط ورودی بیمارستان خون را از نیمکت بردارید.در غربی دفتر toluka lake را باز کنید.در اتاق پذیرش مهمات را از قفسه بردارید.در اتاق بزرگ بعد از انبارها فیروزه را از داخل سینک بردارید.

خون را از روی میز بردارید.از روی شکاف بپرید و به اتاق استراحت بروید.بازی را سیو کنید

 

برای ورود به آشپزخانه با تبر در را باز کنید.Toluca Lake Water و کلید را از روی باجه ها بردارید.در فرودگاه پایینی را با Toluca Lake Water و در نیروگاه را با کلید دیگر باز کنید.

نیروگاه یک معما دارد.برای حل آن باید شیر فلکه ها را در یک جهت خاص بگردانید.اگر اشتباه کنید باید از اول شروع کنید.

به این صورت:

اول شیر فلکه ای که در کنار توربین اصلی طبقه دوم است و بعد فلکه طبقه اول و بعد فلکه ای که نزدیک ژنراتور یدکی در طبقه دوم است را بچرخانید.

حالا اهرم طبقه دوم را بکشید.قبل از اینکه از نیروگاه بیرون بیاید همه ی قسمتها رو بگردید و تمام اشیای مورد نیاز را پیدا کنید و بردارید.

با قطع شدن برق و داشتن فیروزه به سمت زندان برگردید.وقتی به ورودی زندان میرسی یک دشمن به شما حمله میکند.قبل از ورود به زندان به گورستان بروید.از در ورودی اصلی که مقابل دروازه زندان است وارد شوید.

ورودی اصلی گورستان به باغچه ای به نام sun میرسد که کمی بعد از آن به یک دیوار میرسید که باید با تبر خرابش کنید.سنگ را از روی نیمکت بردارید.دروازه ای که در این باغچه کوچک است به باغچه Janus میرسد.

مجسمه ای که اینجاست دو شکاف دارد و میتوانید دو سنگ را در آنها بگذارید.سنگهای فیروزه و Garnet را در آنها بگذارید.حالا کلید باغچه را برداریدوبا آن در باغچه moon را باز کنید و از داخل شکاف دیوار اسلحه را بردارید.

به زندان بروید.در وسط محوطه زندان از پشت ماشین باری Pulaski Axe را بردارید.خون را هم بردارید.در شمالی ورودی زندان را باز کنید.به بازداشتگاه Overlook در راهروهای امنیتی میروید.

بازی را سیو کنید

 

شما باید در پاسگاه با کشیدن اهرم دروازه را باز کنید.این دروازه ها بعد از مدتی خود بخود بسته میشوند.بعد از اولین دروازه امنیتی با استفاده از Pulaski Axe راه ورودی پاسگاه بازرسی را باز کنید و در یکی از باجه ها خون را بردارید.

به راهرو برگردید و با شکستن یک پنجره به قسمت زندانی ها بپرید.به محض رسیدن به سطح پایین دارهای دوتایی را باز کنید و به قسمت بازرسین برگردید و مهمات را از داخل قفسه بردارید.

در پاگرد پایینی نزدیک پله ها نقشه زندان را از روی دیوار و خون را از توی قفسه بردارید.از پله ها بالا بروید تا به طبقه دوم برسید.راه را ادامه بدهید تا به یک شکاف برسید.از روی آن بپرید.

وارد قسمت امنیتی طبقه دوم که در اون صفحه کنترل و اهرم است شوید.اهرم را بکشید تا دروازه سلول طبقه دوم باز شود.اهرمی که در آنجا است را بکشید تا دروازها باز شود.

از این پله ها به طبقه اول بروید.در یک راهروی بن بست بین قسمت B سلول طبقه اول و مکان دوش گرفتن مهمات را از قفسه بردارید.

داخل گذرگاه خارجی به قسمت b سلول بزرگتر طبقه اول بروید.ویلر اینجاست.اهرم روبروی سلول او را بکشید تا آزاد شود.حالا ویلر کدی را در دروازه وارد میکند.به دنبال او بروید.از یک شکاف رد شوید و اهرم را بکشید تا در باز شود.

ویلر به اتاق امنیتی که صفحه کنترل در آن بود برمیگردد.ویلر میتواند درهارا برای شما باز کند.شما باید به سمت قسمت a سلول طبقه دوم بروید.در سلول a6 از توی سینک خون را بردارید.به راهروی خارجی بروید.

شما باید کمی به عقب برگردید تا ویلر دروازه مربوط به قسمت a سلول طبقه اول را باز کنید.در این سلول دشمنی را که از حفره سلول a1 بیرون میاید را بکشید.بعد از آن ویلر دروازه ای را که به اتاق دوش گرفتن راه دارد را باز میکند.

در طرف دیگر اتاق دیوار را خراب کنید.از اینجا میتوانید به اتاق دیگ بخار طبقه اول بروید.

به راهروی طبقه دوم بروید و بازی را سیو کنید.

 

در های دوتایی نزدیک قسمت نیمه آب گرفته را بزنید ویلر میگوید باید از راه دیگری بروید.به طبقه پایین برگردید.وارد دروازه کنار راهپله شوید.به قسمت a سلول بزرگ طبقه اول بروید.دری که به منطقه بازداشتگاه میرود را امتحان کنید.

صفحه کلید بخاطر قطع بودن برق غیر فعال است.قسمت a سلول بزرگ معمایی دارد که باید سیمهای اتاق نگهبانی طبقه دوم را درست کنید.اول باید 3 سیم را پیدا کنید.از سوراخ سلول a11 وارد شوید و از شکاف رد شید تا به سلول a110 برسید.

سیم آبی را از چراغ شکسته بردارید.از پله ها به قسمت a سلول طبقه دوم بروید.خون را از روی قفسه ها بردارید.در سلول a20 سیم قرمز را از رادیو بردارید.در راهروی طبقه دوم سیم زرد را از روی میز بردارید.حالا به اتاق نگهبانی طبقه دوم بروید.

سیمها را در صفحه ای که دو سیم دارد بذارید.شاید مجبور بشید هر بار برگردید تا درستی سیمها رو امتحان کنید.

به این صورت وصل کنید:

 

بالا 5-4-3-2-1

پایین 1-4-5-3-2

 

حالا با وصل شدن برق اهرم های طبقه اول و دوم فعال میشوند.اهرم کنار صفحه سیمها را بکشید تا دروازه سلول a15 در طبقه دوم باز شود.از شکاف بپرید و به آنجا بروید.خون را بردارید.

اهرم طبقه اول را بکشید تا سلول a12 باز شود.این سلول را بگردید تا شماره 110391 را پیدا کنید.به سمت صفحه کلید راهروی طبقه اول بروید و برای باز کردن در راهروی بازداشتگاه رمز را وارد کنید.

لیلیان بخاطر زجری که میکشد از شما میخواهد بکشیدش.در هر صورت او میمیرد و شما به Otherworld میروید.

به پیاده رو بروید و بازی را سیو کنید

 

در ادامه به یک معمای دیگر میرسید.چیزهایی در اطراف اتاق هستند که راهنمایی برای تصاویر روی چراخها اند.

شما باید سمت چپی را روی اسب تنظیم کنید و پشتی رو روی تابوت و راستی رو روی قسمت خالی بگذارید.حالا به حفره جلویی بروید و ستون را جابجا کنید.

به داخل حفره استوانه ای که میاید بپرید.در انتهای راهرو ویلر را میبینید.بازی را سیو کنید.از داخل شکاف رد شوید و راه را مستقیم ادامه دهید.

در تالار بعدی دو دشمن به شما حمله میکند آنها را بکشید.قبل از مخزن گاز به انبار بروید و بازی را سیو کنید.از داخل قفسه ها خون را بردارید.

در مخزن گاز بایستید تا غول ظاهر شود.او را بزنید تا کلید نشان داده شود و بعد از چند باز غول پنجره را میشکند و میمیرد.از پنجره بیرون بپرید و از در عبور کنید.

مهمات را از کنار هواکش بزرگ بردارید و راه را ادامه دهید و با چرخاندن شیر فلکه دروازه را باز کنید و به خیابان بروید.

خون را از روی زمین بردارید.در کنار پله های قبل از کلیسا مهمات را بردارید.به داخل کلیسا بروید و نقشه را از پشت نیمکت های سمت راست کلیسا نزدیک در ورودی بردارید.با خنجر دروازه های شرق و غرب را باز کنید(باید خنجر را در شکاف ارگ بزنید)

از حفره پاره آجرها رد شوید به طبقه اول قسمت غربی بروید.شیر فلکه را بپرخانید.از جسدهای شناورChalice Plate را بردارید.

به اتاق شرقی طبقه دوم که میرن توش اعتراف میکنن برید و بازی را سیو کنید.

مردی داخل اتاق اعتراف است و فکر میکند شما کشیش هستید و برای شما اعتراف میکند تا ببخشیدش.مرد آنجا را ترک میکند و شما باید لوح را از آنجا بردارید.

ورودی بعد از اتاق اعتراف را که به یک راهرو بنبست میرود را باز کنید.

شمع خاموش را از روی میز و خون را از کنار چاله بردارید.به تالار اصلی برگردید اگر درست عمل کرده باشید دو دشمن به شما حمله میکنند.

 

ازسوراخ آجرها رد شوید تا به طبقه اول قسمت غربی بروید.شمع خاموش را جلوی مجسمه استفاده کنید.لوحی که مجسمه میاندازد را بگیرید.

خشاب کنار مجسمه را بردارید.اگر تا اینجا درست عمل کرده باشید دروازه غربی طبقه دوم باز میشود.

به آنجا بروید و خون و مهمات را بردارید.نقاشی را پاره کنید و لوح را بردارید.یک دشمن دروازه راهروی طبقه دوم را خراب میکند او را بکشید و وارد شوید و مهمات را بردارید.

لوح دیگری را از شیشه پنجره بردارید.ارگ کلیسا معمایی دارد که با لوح ها حل میشود.

به این صورت:

شمشیر در قسمت بالایی.

مرد در قسمت چپ.

درخت در راست.

شمع در قسمت راست پایین.

و جام در قسمت چپ پایین.

 

حالا ارگ باز میشوند و پدر الکس را میبینید.جلاد میایاد و صحبت شما قطع میشود.خون را از روی زمین بردارید.از پله ها به سمت معدن پایین بروید.

بخاری ای را در سمت راست میبینید.به سمت چپ بروید.لباس را بردارید و از بخارها رد شوید.کلید آسانسور را بزنید.

شما پیش Halloway برده میشوید.کلید نمایش داده شده را بزنید تا آزاد شوید و دریل را به طرف سر خود Halloway بفرستید.

حالا باید دنبال اسلحه بگردید.ایتمهای اتاق را بردارید و بازی را سیو کنید.

 

 

اتاق را ترک کنید و به اتاق 212 در بخش 2 بروید.دشمن را بکشید و لوله را از جسد بردارید.شیشه را بشکنید و به اتاق 211 بروید.

کلید بخش 3 را از جاکلیدی بردارید.

اسلحه را از روی میز بردارید.از کابینت مهمات را بردارید.به راهروهای بخش 2 برگردید.به بخش 3 بروید.دشمن را بکشید و با لوله در را باز کنید و به سمت اتاق 320 بروید.

الی در اتاق 320 است.از حصار کناری بالا بروید.یخچال را هل بدهید و با لوله در پشتی اتاق 321 را باز کنید.

بعد از کشتن Ackers الی را آزاد میکنید.قبل از خارج شدن از دروازه به سمت اتاق شکنجه الی برگردید تا ایتمهای باقی مانده را بردارید.

از اتاق 321 کلید اتاق 301 را از صفحه کلید بردارید.

به اتاق اصلی بخش 3 برگردید.به اتاق 301 بروید و کیسه روی میز را بردارید.بقیه ایتمها را هم بردارید.

شیشه را بشکنید و به اتاق 302 بروید و از یخچال خون را بردارید.حالا به بخش 1 بروید و با الی از دروازه رد شوید.

در اتاق 113 اسلحه رابردارید.از شیشه به اتاق 112 بروید.در اینجا باید ویلر را نجات بهید و گزینه بله را انتخاب کنید.

در اتاق 111 را باز کنید.راهرو را ادامه دهید تا به سیو برسید و بازی را سیو کنید

 

در اتاق دایره ای یک معما وجود دارد.خنجر را در روی سوییچهای استوانه ها به کار ببرید تا نوشته ها معلوم بشن.حالا با استفاده از صفحه کنترل حلقه ها را بچرخانید.

به این صورت:

حلقه داخلی را اونقدر بچرخانید تا علامت انسان در شکاف پایین و سمت راست،علامت کوهها در پایین و سمت چپ و علامت هوا در بالا قرار گیرد.

حالا حلقه خارجی را بچرخوانید تا علامت چشم و علامت انسان در پایین و علامت ترازو با علامت هوا در یک ردیف قرار گیرند.

حالا با حل شدن معمای حلقه های روی زمین به طرف درهای دوتایی که جلوتر هستند بروید.حلقه داخلی را بچرخانید تا علامت قطره آب در شکاف قرار گیرد.

حلقه خارجی را هم بچرخوانید تا علامت منحنی (علامتی که دوتا به سمت راست علامت مثلث است)در جایگاه قرار گیرد.حالا در باز میشود.

قبر را بررسی کنید تا مبارزه با غول نهایی شروع شود.بعد از نابود کردن غول آخر الکس از حلقه استفاده میکند و بازی تمام میشود.

 

 

 

 

پایان

 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...