معرفی لوکیشن های Resident Evil 6 - Resident Evil 6 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

معرفی لوکیشن های Resident Evil 6


پست های پیشنهاد شده

Lanshiang

تایپیک به مرور بروز رسانی خواهد شد.

105535-Lanshiang_RE6.png

موقعیت : شرق چین

جمعیت : 4 میلیون نفر

حوادث مهم : شیوع ویروس سی

 

لنشیانگ ایالتی در جمهوری خلق چین است که منطقه ای را در کنار ساحل دربرگرفته است. این ایالت (حداقل) شامل دو شهر Waiyip و Tatchi می شود.

Tatchi

Tatchi یکی از شهرهای ایالت چینی لنشیانگ است که توسط رودی از شهر Waiyip جدا شده است. می توان گفت که این شهر تقریبا از حمله ی جاووها سالم مانده است، سکنه ی این شهر توسط ابری از ویروس سی که ناشی از یک موشک بود، آلوده شدند.

با کم تر شدن حضور جاوو ها در شهر مجاور، BSAA به دلایل پیشگیرانه ای تصمیم به تخلیه ی بی سر و صدای شهر گرفت. در اول جولای، موشکی توسط هواپیمای جنگی ِتحت کنترل نئو آمبرلا، به این شهر شلیک شد که به یک کلاهک ویروس سی مجهز بود. انفجار این موشک ابری (مه) از ویروس معلق در هوا را منتشر کرد که با عبور از میان شهر، بازماندگان این انفجار را آلوده و تبدیل به زامبی کرد.

138833-Tatchi.jpg

Waiyip

در June 2013 این شهر مورد حمله ی یک گروه بیوتروریستی با نام مستعار "نئو آمبرلا" قرار گرفت. این گروه با استفاده از ارتشی از جاووها باعث آشفتگی و ترس گسترده ای در سراسر این شهر شدند. این اتفاق وارد عمل شدن BSAA و متعاقبا بازگشت قابل پیش بینی کریس ردفیلد بعد از شش ماه بازنشستگی را به دنبال داشت.

138834-Lanshiang.jpg

Wikia

gameshouse.ir

ویرایش شده در توسط RAYAN
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

138835-Tall_Oaks_Outbreak.jpg

Tall Oaks

موقعیت : آمریکا

شکل گیری : نامشخص

جمعیت : +70,000

حوادث مهم : شیوع ویروس

وضعیت فعلی : تخریب شده است (June 29th, 2013)

 

تال اوکس شهری است در ایالات متحده ی آمریکا که در سناریوی لیان اس کندی و هلنا هارپر معرفی و رونمایی شد.

History

به گفته ی اینگرید هانیگن، در طی شیوع ویروس دست کم 70,000 نفراز مردم این شهر، آلوده شدند. مدتی بعد از این اتفاق، برای جلوگیری از پیشروی آلودگی، این شهر را با استفاده از یک بمب نابود کردند.

 

Area

ساکنان این شهر انگلیسی زبان هستند.

 

Ivy University

Tall Oaks Station

Modern Red

Sizemore Park

After Hours

STAGLA Gas Station

Berke's Gunshop

Forest Cemetary

Tall Oaks Cathedral

Tall Oaks Station

138836-rail-yard_01.jpg

 

[/size]

این ایستگاه مترو در شهر تال اوکس واقع است. قسمتی از سناریوی لیان و هلنا در این ایستگاه جریان دارد، ایستگاهی که در طی شیوع ویروس لبریز از زامبی شده است. قطاری دیده می شود که بر روی ریل های این ایستگاه در حال حرکت است (که احتمالا افراد آلوده را حمل می کند.) و همانطور که در تریلر دیده شد، نزدیک بود با لیان تصادف کند.

 

Ivy University

105536-MaNy4.png

این دانشگاه تا قبل از شیوع ویروس در سال 2013 ، یک مرکز آموزشی در شهر تال اوکس بود. ویروس سی از طریق مه آبی رنگی که توسط Lepotitsa ایجاد شده بود، در منطقه پخش شد و قسمت عظیمی از دانشگاه و مناطق اطراف آن را آلوده کرد و ساکنان آن را به زامبی تبدیل کرد. این منطقه درست همانجایی بود که رئیس جمهور آمریکا،آدام بنفورد، به منظور فاش کردن حقایق پشت پرده ی حادثه راکون سیتی و دخالت دولت در این حادثه، سخنرانی کرد. وقنی که شیوع اتفاق افتاد، ماموران DSO ،لیان اس.کندی و هلنا هارپر در این دانشگاه بودند. دختر جوانی به نام لیز یکی از دانشجویان این دانشگاه بود که در طی شیوع آلوده شد.

 

Tall Oaks Cathedral

این کلیسا،عبادتگاهی در شهر آمریکایی تال اوکس بود. بعد از این که لیان اس کندی مجبور به کشتن رییس جمهور آلوده شده ی آمریکا، آدام بنفورد، شد، هلنا هارپر لیان را به این کلیسا آورد تا سرنخی پیدا کنند که مسبب شیوع ویروس را مشخص کند.

138838-Leon_Chapter_2_icon.jpg

 

در این بین مشخص می شود که این کلیسا به دست خانواده ی درک سی سیمونز ساخته شده است و اخیرا آزمایشگاه زیرزمینی ای به این کلیسا اضافه شده است که در آن آزماش های گوناگونی بر روی ویروس سی و B.O.W ها انجام شده است.

Wikia

gameshouse.ir �

کپی فقد با ذکر منبع!

ویرایش شده در توسط RAYAN
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 2 هفته بعد...

Edonia Republic

105537-PD8kp.png

موقعیت : شرق اروپا

شکل گیری : نامشخص

جمعیت : نامشخص

حوادث مهم : جنگ داخلی | شیوع ویروس سی

وضعیت فعلی : مخروبه

 

ادونیا ایالتی در شرق اروپاست که در قرن بیست و یکم گرفتار حمله ی بیوتروریستیِ مزدوران آلوده شده به ویروس سی شد.این مزدوران قبل از آلوده شدنشان جزو حامیان نیروی شبه نظامی ضد دولت بودند.وقتی که گرووه BSAA برای پایان دادن به این بحران فراخوانده شدند ، این شهر به یک میدان جنگی به تمام معنا تبدیل شد.

105538-H5zfu.png

History

تا اواخر دهه ی 80، ادونیا بخشی از بلوک شرق بود. ادونیا در برقراری دموکراسی ای که در سراسر قاره گسترش یافته بود، شرکت کرد،اگرچه این کار به آسانی صورت نگرفت. اما اوضاع داخلی کشور در طی این سال ها رو به وخامت رفت. تا این که یک کودتا در قرن بیست و یکم، موفق به اشغال ساختمان شهرداری پایتخت شد. تلاش آن ها برای تصرف دولت، منجر به وخیم تر شدن اوضاع شد.

 

 

 

از دست دادن حمایت عمومی باعث شد تا نخست وزیر و دولتش در حفظ و برقراری نظم شکست بخورند ، در عوض ، نخست وزیر پارلمان مردم ادونیا را منحل کرد که این کار او باعث شد فردی دیکتاتور شناخته شود. او بر روی قوه ی مقننه تسلط و کنترل کامل داشت و به همین سبب قادر بود که قدرت سیاسی نیروهای نظامی خائن را تضعیف کند. او برای این که نشان دهد بر اوضاع و مشکلات کنترل کامل دارد ، این کار را انجام داد تا روابطش با کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا را محکم تر کند . اما شورشیان هنوز هم در برابر "دموکراتیزه کردن" ِدولت مقاومت می کردند. به سبب بی ثباتی سیاسی کشور های مجاور مانند جمهوری اسلاو شرقی، شورشیان ادونیا دوباره حمایت سیاسی به دست آوردند. سرانجام، در سال 2010 ، هر دو کشور گرفتار جنگ داخلی شدند.

 

 

 

 

�منطقه ای در شمال یونان با همین نام وجود دارد و ممکن است نام ادونیا از آن منطقه گرفته شده باشد.

 

Edonia City Hall

138839-Edonia_City_Hall.jpg

کریس ردفیلد ، پیرز نیوانس و مامورین دیگر BSAA در این ساختمان با زن آبی پوش روبه رو می شوند و همچنین با جاووها و Chrysalid ها مبارزه می کنند.

 

Wikia

gameshouse.ir �

ویرایش شده در توسط RAYAN
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Underwater Facility

jguauhxxew7k.png

تاسیسات زیرزمینی، یکی از تاسیسات نئو آمبرلاست که در اقیانوس اطراف ساحل چین ساخته شد و با نمایی فریبانه از تجهیزات نفتی، مخفیانه به اقدامات غیر قانونی خود ادامه می داد. این تاسیسات برای پروژه ی هائوس طراحی شده بود.

History

کریس ردفیلد و پیرز نیوانس پس از پیدا کردن مختصات و محل دقیق این تاسیسات، به آن نفوذ می کنند. این محل به شدت توسط Neo-J'avo ها محافظت می شد. سرانجام آن ها موفق به پیدا کردن انکوباتور هائوس می شوند که این B.O.W. ِعظیم الجثه از آن بیرون می آید. کریس و پیرز از دست هائوس فرار می کنند، اما بالاخره این موجود به آن ها می رسد و به پیرز حمله می کند که سبب می شود بازوی پیرز از جا کنده شود! و بعد کریس را می گیرد و قصد دارد که او را در چنگال خود له کند! مقداری ویروس سی در بازوی پیرز نفوذ کرده و باعث می شود که بازوی او جهش پیدا کند. او به هائوس حمله میکند و او را مجبور می کند که کریس را رها کند. سپس آن ها به مبارزه با آن جانور غول پیکر ادامه می دهند و موفق می شوند که او را از پا در آورند و سپس تاسیسات را ترک می کنند.

 

در همین حال، جیک مولر و شری بیر کین، که بار دیگر توسط نئو آمبرلا دستگیر شده اند، موفق به فرار از سلول هایشان می شوند و قصد فرار از تاسیسات را دارند. سرانجام آن ها منبع برق تاسیسات را پیدا می کنند (دستگاه عظیم تولید انرژی ای که از نیروی آتشفشان های دریایی برای تامین کردن انرژی تاسیسات استفاده میکند.) وقتی که آن ها کمی پیشروی میکنند، سر و کله ی Ustanak پیدا می شود که قصد دارد کار جیک و شری را یک بار برای همیشه تمام کند. پس از یک نبرد طولانی، Ustanak شکست می خورد، اما این نبرد صدمه ی زیادی به دستگاه نیرو وارد می کند و این تاسیسات شروع به سقوط و از هم پاشیدن می کند. جیک و شری با موفقیت از منطقه خارج می شوند.

 

در نقطه ای دیگر، وقتی که مامورین BSAA قصد دارند که از تاسیسات زیرزمینی فرار کنند، اوضاع پیرز بدتر می شود و می فهمند که او به زودی آگاهی و هوش خود را از دست خواهد داد ، به همین دلیل کریس را مجبور می کند که او را رها کند و برود. وقتی که تاسیسات منفجر می شود، پیرز و هائوس نابود می شوند.

Wikia

gameshouse.ir

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Neo-Umbrella Medical Facility

Neo_Umbrella_medical_facility.png

این مکان شبیه به یک عمارت چینی مجلل ساخته شده بود تا توجه مقامات دولتی منطقه را به خود جلب نکند و مخفیانه به کارهای غیرقانونی خود ادامه دهد. آزمایشگاه های این تاسیسات در زیر عمارت واقع شده بودند. یکی از اهداف اصلی این تاسیسات، انجام آزمایش های بیشتر بر روی ویروس سی و بهبود فرم آن بود. این تاسیسات یک سلول ویژه نیز برای جیک مولر داشت. بعد از این که جیک مولر و شری بیرکین توسط نئو آمبرلا دستگیر شدند، به این تاسیسات آورده شدند و به مدت 6 ماه مورد آزمایش قرار گرفتند. با آزمایش بر روی خون جیک مولر، کارلا رادامز، موفق به بهبود ویروس سی شد و این کار سبب شد که او بتواند انتقامش را از سیمونز بگیرد.

 

images.jpg

بعد ها جیک مولر راهی برای فرار از سلولش پیدا می کند و شری برکین را نیز آزاد می کند. آنها با سیستم دفاعی تاسیسات (از جمله یک تانک جنگی! ) مبارزه می کنند و پس از نابودی دشمنان، به وسیله ی موتوری که در گاراژ عمارت بود، موفق به فرار می شوند. اما این پایان کار نیست؛ زیرا جاووها و یک هلی کوپتر آن ها را تعقیب می کنند.

Wikia

gameshouse.ir �

ویرایش شده در توسط RAYAN
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Biohazard 6 Locations

105554-qfas_untitled.png

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

105555-Neo-Umbrella_submarine.png

Neo Umbrella submarine

این زیردریایی متعلف به شرکت Neo Umbrella و شخص Carla Radames میباشد . گرچه این زیردریایی جز نیرو دریایی USA است اما جز تشکیلات نئو آمبرلا و کارلا بحساب می آید که شما قسمتی از چپتر 1 و 2 Ada Wong و چپتر 1 Leon.S.K در این مکان میگذرانید .

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

Location History

گرچه اکثر مردم بر این معتقد بودند که این زیردریایی متعلق به ایالات متحده است ، اما در اصل این زیردریایی متعلق به خانواده میباشد . پس از موفقیت پروژه ی ایدا Derek C. Simmons این زیر دریایی را به کارلا هدیه داد و کارلا نیز آن زیردریایی را به تشکیلات نئو آمبرلا برد .

 

در ژوئن سال 2013،کارلا رادامز از طرف درک سیمونز با شکل وی با ایدا وانگ ارتباط برقرار کرد.کارلا ،ایدا رو به داخل زیر دریایی دعوت کرد و بیان کرد اطلاعات جالبی در آنجا هست.در برسی زیر دریایی،ایدا مجموعه ای از اطلاعات شخصی در مورد خود پیدا می کند.همجنین تاریخ و ماموریت هایی که وی در آن حضور داشته اما هیچ خاطره ای به یاد ندارد.در طول فرار ایدا،یک جاوو به وسیله شلیک به یک بشکه محترقه آن را منفجر میکند که آتش سوزی در زیر دریایی ایجاد میکند. ایدا از یک اژدر زیر دریایی به عنوان غلاف ،به صورت عمودی،در عمق 25000متری پایین تر از سطح دریا به بالا رفت.

 

اخبار زیردریایی بصورت عمومی تحت پوشش بود و پس از حمله ی تروریستی در Tall Oaks سه روز بعد اخبار مربوطه منتشر شد . اخباری که از ناپدید شدن این زیردریایی خبر میداد .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Camping

ماموریت مربوط به Neo Umbrella Submarine رو در Ada Wong Chapter 1 & 2 و Leon Scott Kennedy Chapter 1 تجربه خواهید کرد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Source : ResidentEvil.Wikia.com

 

© gameshouse.ir

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...