رفتن به مطلب
اطلاعیه
  • ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید
CHRIS-7

سالگرد تاسیس انجمن خانه بازی ها

پست های پیشنهاد شده

Happy_Brithday_For_gameshouse.ir.jpg

عرض سلام خدمت بازدیدکنندگان انجمن خانه بازی ها بنده اولین ( 1 ) سالگرد تاسیس انجمن را به همه کاربران عزیز تبریک عرض می نمایم ، انجمن خانه بازی ها از تاریخ 1394/12/3 فعالیت خود رو به صورت کاملا رسمی در زمینه خانه بازی ها و ... آغاز کرده ، این انجمن یک انجمن کاملا تخصصی و حرفه ای در زمینه انواع خانه بازی ها و ... می باشد ، هدف این انجمن فراهم کردن بهترین و کاملترین آرشیو از بهترین و پر فروش ترین بازی ها در سبک های ترسناک و ... ، برای تمام طرفدارن این سبک بازی ها است در این انجمن به موضوعاتی از قبیل نقد و بررسی ، پیش نمایش ، اخبار بازی ها ، تریلر ، دانلود ، راهنمایی و ......... انواع بازی ترسناک میپردازیم ، امیدواریم بتونیم این انجمن رو مطابق با میل تمام طرفداران سبک بازی هاى ترسناک کامل کنیم.

در راستای همین سالگرد برنامه هایی برای سایت در نظر گرفته ایم که به زودی به اطلاع کاربران عزیز می رسانیم.

با تشکر مدیریت انجمن خانه بازی ها

• تشکر 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2ndanniversaryforgameshouse.ir.jpg

سلام و ادب خدمت اعضای دوست داشتنی و همیشگی انجمن خانه بازی ها ، ضمن تبریک دارم خدمت همه دوستان محترم ، همانطور که می دانید ما دوسال ( 2 ) از تاسیس انجمن را پشت سر گذاشته ایم و این که از سال 1394/12/3 با کمک هم و زحمت های فراوانی که برای پایداری و پیشرفت آن کشیده ایم را مفتخریم تا از همه عزیزان سپاس گذاری کرده و سلامتی و زندگی شادی را برایشان آرزو مندیم ، انشاالله در سال جدیدی که در پیش رو داریم بتوانیم شاد و سربلند در کارهای زندگی باشیم.

• تشکر 3

لینک به ارسال

155171581145508_3.png

با عرض پوزش و کمی تاخیر ، ضمن تبریک دارم خدمت همه دوستان محترم ، انجمن ما سه ( 3 ) ساله شد و پیش روی تا اینجای کار بدون شما غیر قابل انجام بود و نمی توانستیم پیشرفت کنیم و تشکر می کنم از همه کسانی که به صورت پیوسته در سایت فعالیت دارند و هر هفته مطالب جدید اختصاصی و مفیدی قرار می دهد که مورد توجه خیلی ها بخصوص شبکه های اجتماعی اینستاگرام و جستجو گر گوگل قرار گرفته ، امیدوارم همیشه و در همه حال در زندگی روزمره تان با توجه به وضعیت کشورمان ایران سربلند و موفق باشید و سختی ها را مثل همیشه پشت سر بگذاریم.

• تشکر 4

لینک به ارسال

4.png

عرض سلام و تبریک دارم خدمت همه دوستان محترم ، انجمن ما چهار ( 4 ) ساله شد و جا داره از تمامی دوستانی که در این برهه زمانی به انجمن سر میزنند و مطالب های خوب و مفید برای باقی اعضا پست میکنند تشکر کنم و در راستای همین امر قصد دارم از قالب جدیدی که در دستور کار هست را بر روی انجمن پیاده سازی بشه که امیداوارم مورد پسندتون قرار بگیره.

• تشکر 2

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...