معرفی شخصیت های بازی - Resident Evil 2 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

معرفی شخصیت های بازی


پست های پیشنهاد شده

  • موسس سایت

معرفی شخصیت های بازی

غیر اسپویلر

لیان اس کندی

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

متولد:1977

رنگ مو:بلوند

رنگ چشم:آبی

لیان به تازگی به استخدام پلیس راکون سیتی در آمده بود و قرار بود اولین روز کاری خود را بگذراند پس برای همین باید به ایستگاه پلیس می رفت اما به محض خروج از محل اقامتش با چیزی مواجه شد که اصلا انتظار آن را نداشت...

کلیر ردفیلد

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

متولد:1980

رنگ مو:قهوه ای قرمز

رنگ چشم:آبی

کلیر ردفیلد خواهر کریس ردفیلد یکی از دو شخصیت قابل بازی در اولین نسخه بازی ست.بعد از پایان یافتن نسخه اول کلیر به راکون آمد تا برادرش را پیدا کند اما او از وضعیت شهر اطلاعی نداشت...

ایدا وانگ

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

متولد:-

رنگ مو:مشکی

رنگ چشم:عسلی

او یک زن دو رگه چینی آمریکایی ست که لباسی قرمز رنگ و شیک به تن کرده و در کمپین لیان با او مواجه می شوید.به نظر می رسد ایدا برای پیدا کردن نامزد خود که فردی به نام "جان" است و از محققان آمبرلا می باشد به راکون سیتی آمده و به طور اتفاقی با لیان آشنا می شود.

شری بیرکین

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

متولد:1986

رنگ مو:بلوند

رنگ چشم:آبی

تنها فرزند و دختر محقق برجسته و یکی از کاشفان ویروس تی.با وصف این ها شری تنها یک دختر بچه معمولی ست که با لباس مدرسه در ایستگاه پلیس سرگردان است و در کمپین کلر با او مواجه می شوید.

آنت بیرکین

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

او همسر ویلیام بیرکین مادر شری بیرکین و از محققان شرکت آمبرلاست.او به دنبال همسر و دختر خود می گردد و در برخورد با شما عصبی به نظر می رسد.

بن برتولوچی

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

متولد:1972

رنگ مو:قهوه ای

رنگ چشم:قهوه ای

بن یک روزنامه نگار است که برای تهیه گزارش به شهر آمده و به دلیل نا امنی خود را در یکی از سلول های ایستگاه پلیس پنهان می کند اما...

برایان آیرونز

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

متولد:-

رنگ مو:قهوه ای

رنگ چشم:سیاه

شهردار شهر راکون.او مردی ست که به نظر می رسد ثروت زیادی دارد و و قتی به اتاق او وارد می شوید با کلکسیونی از عتیقه مواجه می شوید!

ویلیام بیرکین

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

متولد:1962

رنگ مو:بلوند

رنگ چشم:سبز

قد:178

گروه خون:0

محقق آمبرلا و از سازندگان ویروس است.او خود دچار ویروس می شود و ...

رابرت کندو

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

او یک اسلحه فروش و سازنده اسلحه در شهر راکون است که در اوایل بازی به مغازه اش وارد می شوید و به گمان اینکه شما دشمنش هستید به طرف شما نشانه می گیرد...او همچنین سازنده اسلحه مگنوم (که یکی از قدرتمند ترین اسلحه های بازی است) نیز می باشد.

دختر مایکل وارن

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

او همان جسد در لباس سفید است که روی میز برایان آیرونز می بینید.به نظر می رسد که بعد از ابتلا به ویروس توسط آیرونز کشته می شود.

راننده کامیون

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

این مرد یک راننده بود که مورد حمله زامبی ها قرار گرفت و بعد از ابتلا هم او بود که باعث انفجار و جدایی راه لیان و کلر شد.

هانک

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

هانک یک نظامی ست که از طرف آمبرلا اجیر می شود تا نمونه ای از ویروس را از شهر خارج سازد.

ماروین براناف

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

ماروین یکی از افسران پلیس شهر راکون است که در حالیکه به شدت مجروح شده با او ملاقات می کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 8 ماه بعد...

Claire Redfield

 

claire_redfield_re_dc_render_by_vicky_redfield-d6eybz3.png

 

پس از حادثه عمارت ، Chris آمریکا را به مقصد اروپا برای تحقیق در مورد سرانUmbrella ترک کرد. وی برای محافظت از Claire از شر صدمات احتمالی Umbrella، تمام ارتباطات خود با او را قطع کرد و به او اطلاع نداد که کجا میرود یا قصد دارد چه کار کند. پیامد وحشتناک این حرکت، زمانی خود را نشان داد که Claire کم کم پس از شکست در تمامی تلاش ها برای ارتباط با او برای او نگران شد. از این رو او تصمیم گرفت تا دانشگاه را برای مدتی تعطیل کند و به Raccoon City برود تا Chris را بیابد. زمانی که او رسید شهر توسط شیوع ویروس T نابود شده بود.

Claire برای رفع خستگی در رستوران Emmy توقف کرد و در همانجا مورد حمله دسته ای زامبی قرار گرفت . در حین فرار از ساختمان ، Leon S. Kennedy او را هدف قرار گرفت ولی بعد او را نجات داد. Leon یک پلیس تازه کار بود که همان لحظه به شهر رسیده بود تا نخستین روز کاری خود را شروع کند

آنها راه خود را با ماشین به سمت اداره پلیس ادامه دادند ولی کمی بعد به دلیل تصادف و انفجار یک تانکر از یکدیگر جدا شدند.

پس از رسیدن به اداره پلیس ، Claire پلیسی به نام Marvin Brannagh را دید که به او گفت آنها ارتباط خود را با کریس بیشتر از ده روز پیش از دست دادند و تمام افراد باقی مانده S.T.A.R.S نیز ناپدید شده اند. Claire خود را به دفتر S.T.A.R.S رساند و در انجا دفتر خاطرات Chris را یافت که معلوم میکرد او دیگر در Raccoon city نیست و از تصمیم برادرش در رابطه با قطع ارتباط و رفتن به اروپا مطلع شد.

آگاهی از این موضوع، موجب شد که Claire و Leon تصمیم بگیرند تمام نجات یافته ها را پیدا کنند و از شهر بگریزند.در این میان او با دختر کوچکی به نام Sherry Birkin روبرو شد که فرزند محقق اصلی Umbrella ، William Berkin بود.

Claire با رئیس پلیس Brian Irons روبرو و متوجه جنونش شد. Claire قبل از مرگ Irons چیزهایی درمورد G-Virus فهمید. آن دو توسط Wiliam Birkin جهش یافته و Tyrna(T301) که برای گرفتن گردنبد Sherry فرستاده شده بود تعقیب شدند.

Sherry در کانال فاضلابی که برای مدفون کردن زباله ها استفاده میشد گم شد، و در انجا پدرش که جهش یافته بود او را بهEmbryo آلوده کرد. وقتی Claire تلاش می کرد بار دیگر Sherry را بیابد با Annette Birkin روبرو شد و حقیقت تخریب شهر را از زبان Annette شنید. Annette گمان میکرد Claire جاسوسی از سوی Umbrella باشد.

Claire بار دیگر با Sherry که اکنون آلوده شده بود روبرو شد. آن دو به آزمایشگاه مخفی آمبرلا دست یافتند .Claire ، Sherry را در اتاق نگهبانی گذاشت و خود به دنبال واکسن رفت.

در حین تلاش برای پیدا کردن واکسن ، Annette را دید. وی که ابتدا میخواست Claire را به خاطر کشتن William بکشد، متوجه شد که Sherry به ویروس آلوده شده است. در این لحظه او مورد حمله شوهرش قرار گرفت. درست پیش ازانکه بر اثر جراحات وارد شده از سوی شوهر جهش یافته اش بمیرد دستور العملی برای ساخت واکسن ویروس به Claire داد. Claire با Leon تماس گرفت تا Sherry را به قطار که برای فرار آماده شده بود، ببرد. پیش ازاینکه حالت خود تخریبی آزمایشگاه فعال گردد. Claire واکسن را ساخت و تلاش کرد تا خود را به Leon و Sherry برساند. با اینحال، Claire Redfield بار دیگر با Birkin روبرو شد و مجبور شد با هیولا بجنگد و بعد خود را به قطار رساند.

آن سه برای آخرین بارمورد هجوم Birkin جهش یافته قرار گرفتند که موجب شد حالت خود تخریبی قطار فعال شود. آنها از دست Birkin فرار کردند و ترتیبی دادند تا قطار را متوقف کرده و پیش از انفجار قطار از تونل ، فرار کنند. بعد از فرار، Leon از Claire خواست با توجه به اصرار وی برای یافتن برادرش، Sherry را نزد او بگذارد و خود به دنبال Chris برود.

Leon و Sherry هردو به مراقبت های پزشکی فوری نیاز داشتند و توسط دولت آمریکا بازداشت شدند.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...