راهنمای قدم به قدم بازی - Dino Crisis 1 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

راهنمای قدم به قدم بازی


پست های پیشنهاد شده

Easy Mode

 

شما در ناحیه 1 برای ملاقات با GAIL به غرب بروید. سپس وارد اتاق 1 شوید. داخل اتاق 1 کلید روی قفسه چپ را برداشته و فراموش نکنید که MEDIKIT را نیز از روی قفسه دیگر بردارید (باید قفسه را هل دهید). از اتاق 1 خارج شوید. به درب جنوبی ناحیه 1 بروید تا صحنه ای ببینید. RICK از شما میخواهد ک ژنراتور را فعال کنید. سپس GAIL از شما کلید را خواهد گرفت. او را تا ناحیه 2 دنبال کنید. داخل درب غربی و ناحیه 3 شوید. به رفتن ادامه دهید تا GAIL و یک جسد انسان را ببینید. با GAIL صحبت کنید. وارد اتاق 2 شوید.به انتهای اتاق 2 بروید تا 2 پنل ببینید. این اولین معما میباشد. کلید فعال کردن در جلوی اولین پنل را بفشارید. به ترتیب :

قرمز ابی سبز سفید (چپ ب راست)

حالا کلید فعال کردن در جلوی پنل دوم را فشار دهید. اینکار باید ژنراتور را به کار بیاندازد. حالا از اتاق خارج شوید. صدای جیغ و یک شلیک خواهید شنید. از اتاق خارج شده متوجه خواهید شد ک GAIL مفقود شده است. به جلو رفته و صحنه هایی رو خواهید دید. یک سوسمار بزرگ به شما حمله خواهد کرد. یا بکشیدش یا به ناحیه 2 فرار و سپس وارد ناحیه 1 شوید. RICK با شما تماس گرفته و از شما میخواهد که او را در اتاق کنترل ملاقت کنید. حالا وارد اتاق 3 شوید. داخل اتاق 3 به سمت شمال بروید. صحنه ای خواهید دید. حرکت را به سمت غرب ادامه دهید تا یک نرده لیزری ببینید. در کنار آن یه سوئیچ قرمز برای بکار انداختن لیزر وجود دارد اما شما فعلا نمیتوانید از آن استفاده کنید. وارد کانال هوا شوید. در کانال هوا مسیر را دنبال کرده و از اولین سوراخی ک دیدید پایین بروید. حالا در اتاق شماره 4 هستید. به سمت جنوب و سپس کمی به غرب بروید. حالا باید دربی را ببینید. وارد درب شوید. حالا در اتاق کنترل هستید. در اینجا باید چند صحنه ببینید. سپس به اتاق ذخیره بازی بروید. داخل اتاق ذخیره به سمت شمال خودتان بروید. کنار درب یک سوئیچ قرمز وجود دارد. آنرا فشار دهید. DDK-H را در قفسه چپ بردارید. وارد اتاق سمت چپی شوید. یک مرد مرده خواهید دید. مدال LEO را در کنار مرده بردارید. قفل ایمنی را باز کنید. شماره ترکیبی 0357 است. کلید داخل صندوق ایمنی را بردارید. وارد اتاق 5 شوید و بازی را ذخیره کنید. چند صحنه خواهید دید. DINO را بکشید. نرده لیزری را از کار بندازید. وارد اتاق 6 شوید. DDK-H روی قفسه را بردارید. وارد اتاق 7 شوید. به طبقه دوم بروید. وارد اتاق 8 شوید. داینو را بکشید. وارد اتاق 9 شوید و داینو مخفی را بکشید. صندوق ایمنی در دیوار اتاق عقبی را باز کنید. شماره رمز 7687 است. تصحیح کننده جهت موشک را بردارید. از اتاق 9 خارج شوید. حالا باید 2 عدد DDK-H داشته باشید. یکی دیسک کد و دیگری دیسک کلید است. به طرف درب منتهی به اتاق 10 بروید. دکمه ACTIVE در سوئیچ کنار درب را فشار دهید.

کد : HBCEFAGDI

کلید : BC F G I

پاسخ : H E A D

وارد اتاق 10 شوید. صحنه دیگری خواهید دید. حالا مدال sol را خواهید داشت. پس از صحنه DDK-H را بردارید. دور میز بچرخید تا بوسیله یک T-REX مورد حمله قرار گیرید. T-REX موجودات زنده را میخورد و اکنون قصد شما رو کرده. به آن شلیک کنید. پس از چند شلیک T-REX خواهد رفت.

ادامه راهنمایی به زودی

ویرایش شده در توسط Lone Survivor
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حالا از مدال LEO و SOL برای جعبه قرمز روی دیوار نزدیک پنجره شکسته استفاده کنید. SOL سمت چپ و LEO سمت راست قرار میگیرد. شماره ترکیبی 705037 میباشد. (اگر SOL را برگردانید 705 و برای LEO عدد 037 خواهید داشت). L-disk را بردارید. به طبقه اول برگردید. DDK-H نزدیک نعش را بردارید. خارج شده ، بسمت جنوبی (زیر راه پله) بروید. RICK با شما تماس خواهد گرفت.درب را باز کنید (حالا دیگه میدونید چجوری این کار رو انجام بدید).

 

کد : ABNDEFG

ADWCDFGH

ABDFGHOM

ABDEFGHR

کلید : ABDFGH

پاسخ : NEWCOMER (همه حروف کلید را از کد حذف کنید)

 

وارد اتاق 11 شوید. نقشه وسط اتاق را بردارید. نرده لیزری را از کار بیندازید. به رفتن ادامه دهید تا 2 داینو به شما حمله کنند. آنها را بکشید. داخل اتاق 13 شوید. کلید انتهای اتاق را بردارید (نزدیک تخته وایت برد). یه داینو به شما حمله خواهد کرد.ضربدر را سریع بزنید تا خودتان را آزاد کنید. GAIL وارد شده و داینو را خواهد کشت. پس از مشاهده صحنه ها وارد اتاق 14 شوید. درب شمالی را باز کنید.به اتاق کنترل برگردید.یه صحنه دیگر خواهید دید. Gail به شما میگوید که توانتان را برای زیرزمین ذخیره کنید. به منطقه 1 بازگردید.وارد ناحیه 5 شوید. از پله ها به طرف B1 پایین بروید. در دیواره غربی این اتاق یک پنل با یک لامپ سبز چشمک زن خواهید دید.دکمه عمل در جلوی آنرا فشار دهید.دوشاخه را بردارید.آنرا روی پنل دیوار جنوبی استفاده کنید. دکمه راست وسط چپ راست وسط و راست را فشار دهید.ژنراتور را فعال کنید. RICK از شما میخواهد که او را در اتاق کنترل ملاقات کنید.در مسیرتان بطرف اتاق کنترل بوسیله یک داینو در اتاق 3 مورد حمله قرار میگیرید. آنرا بکشید. پس از رسیدن به اتاق کنترل GAIL میگویدکه چه چیزی در زیرزمین دیده است. سپس کسی با REGINA تماس گرفته و RICK میخواهد او رانجات دهد. اما GAIL میخواهد زیرزمین را در جستجوی موجودات زنده یا دکتر KIRK بگردد. GAIL و RICK بحث میکنند. به شما یه انتخاب داده میشود. اگر میخواهید GAIL را دنبال کنید انتخاب اول و اگر میخواهید RICK را دنبال کنید انتخاب دوم را برگزینید.

 

 

ادامه راهنمایی به زودی

ویرایش شده در توسط Lone Survivor
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...