رفتن به مطلب
اطلاعیه
! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

فایل های Resident Evil Revelations

پست های پیشنهاد شده

(به نظر میاد قسمتی از یک اعلامیه باشه)

نمیخوام به نظر پرحرف بیام ولی سرنوشت چیزی است که حتی قبل از اینکه فرصتی برای اظهار نظر داشته باشیم به وجود آمده که خواست قدرتی والاتر از ماست.

افراد ناپاک نفرین نشده اند؛ بلکه این سرنوشتشان است که به وسیله دندانهای سگان قطعه قطعه شوند.

من نمیتونم برای قربانیان این جهان حس دلسوزی داشته باشم؛ آنها خودشان این را به وجود آورده اند. این همان دنیایی است که سگ را از گزندگی اش محروم میکند.

من دیگر عزاداری نمیکنم؛ دندان هایم را تیز میکنم. من دیگر فریاد نمیزنم؛ چنگال هایم را تیز میکنم. تمام یاران ما منتظر زمانی هستند که باید خودشان را قربانی این هدف کنند. فقط سگان هدفشان خالصانه است و فقط آنها میتوانند این دنیا را پالایش کنند.

ما تنهایی شکار نمیکنیم، ما گروهی به شکار میپردازیم، ما ولترو هستیم.

Earl Brinvico

gameshouse.ir

تایپیک به مرور تکمیل خواهد شد.

ویرایش شده توسط RAYAN
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

(معلوم نیست نویسنده این متن کیست)

(نوشته خونی است)

من رو مجبور کردن که به این ماموریت بیام وگرنه خودم هیچ علاقه نداشتم برای کاری که ممکنه به کشته شدنم ختم بشه بیام اینجا. به هر حال مرحله اول تموم شده.

من کلید بالابر حمل بار رو پیدا کردم.

حالا به ته کشتی دست رسی دارم.

پارسال این کشتی به عنوان مقر عملیات حمله تروریستی به Terragrigia استفاده میشده. من وسیله ای بدون سرنشین رو روی عرشه جلویی کشتی پیدا کردم که ازش برای پخش ویروس استفاده میشده.

پیدا کردن اون وسیله خوب بود، ولی مورد حمله قرار گرفتن توسط اون هیولای زشت نه. از لحظه که این ماموریت رو برداشتم میدونستم خیلی گنده.

حس میکنم سرم میخواد دو تیکه بشه. تا اینجا یه چشمم رو از دست دادم. دیدن خیلی سخت شده. حس میکنم یه تیکه آشغالم.

تو بازوهام حس غریبی دارم.

دست راستم از وسط باز شده.

همه جام خونی شده، میتونم استخونام رو ببینم.

بدجوری به یه دکتر نیاز دارم.

gameshouse.ir

ویرایش شده توسط RAYAN
لینک ارسال

(درباره کامل شدن ویروس جدید)

t-Abyss، که ما آن را ساختيم.

ما Abyss و ژن ويروس تي را در هم آميختيم.

با اینکه به دلیل خطرش من نميتوانم به خودم افتخار کنم همچنين اين واقعيت است که ما پیشگامان رشته جديدي به عنوان سلاح هاي ويروسي دريا هستیم. هر چند براي من اهميت ندارد که درحال مشهور کردن خودم با بهترين سلاح ها در نسل هاي آينده هستم. احساس بغرنجی دارم..

نتايج پژوهش پيش بيني کرد که اگر مقدار مشخصی از محلول ويروسي غليظ شده در دريا رها شود تمام حيات دريا شامل باکتري هايي که در محيط هاي خارجي زندگي مي کنند چرخه عفونت را تکرار کرده و تمام اقيانوس در مدت کوتاهي آلوده مي شود.

درياي آلوده به t-Abyss اکو سيستم را به طور کامل تغيير مي دهد.

حتي نميتوان ميزان تخريبي که به نسل بشر و محیط زیست جهانی از آن عذاب خواهند کشید را تصور کرد.

آيا واقعا ميتوان گفت بخشي از تحقيق و پژوهش براي اين بود که از بيوتروريسم جلوگيري شود؟

gameshouse.ir

ویرایش شده توسط RAYAN
لینک ارسال

گیاه شناسی (چاپ سوم)

خواص دارویی گیاهان-چاپ سوم

انسان ها از زمان های قدیم برای درمان زخم ها و بیماری ها از گیاهان استفاده می کردند.

ما می خواهیم از گیاهان وحشی که در سراسر منطقه کوهستانی آرکلی رشد میکند به عنوان نمونه ایی از این گیاهان در این کتاب استفاده کنیم

شاخه و برگ این گیاه سبز روشن نه تنها خستگی را از بین می برد بلکه فرآیند درمان طبیعی زخم را تقویت می بخشد به طوری که زخم سریع تر بهبود می یابد

بعلاوه عملکرد فعالیت ایمنی که برای جلوگیری ار عفونت ویروسی بسیار مفید است را فراهم می کند.

درمان پزشکی کاربرد های زیادی دارد و به تازگی دارد در مکان های مراقبت های اورژانسی استفاده می شود.

لطفا مقداری از این گیاهان دارویی را به منظور حفاظت از خود وخانواده تان و خطر بیوتروریسم که غالبا در سال های اخیر رخ داده است نگه دارید.[/center]

gameshouse.ir

ویرایش شده توسط RAYAN
لینک ارسال

خاطرات افسر مخابرات

روز اول

تصمیم درستی گرفتم که به تفریحگاه بیام. به اندازه مدتی طولانیم غذا و نوشیدنی دارم. هنوز صدای اون چیزهارو میشنوم که به درم چنگ میزنن یا دنبال شکار میگردن. خیلی بده که نمیتونن وارد اینجا بشن!

نمیدونم کس دیگه هم زنده هست یا نه ولی من این ماجرا رو به خوبی به پشت سر خواهم گذاشت.

روز دوم

لعنتی! اون موجودات ملعون از کانالهای هوایی وارد اینجا شدن! ولی قبل از اینکه بتونن آسیب جدیی برسونن کارشون رو تموم کردم.

من برای اینکار تعلیم دیدم، سخت هم تعلیم دیدم، تشویقم کنید.

خوب شد وقتی این اتفاق اتفاد بیدار بودم، دیگه به خواب عمیقی فرو نخواهم رفت.

روز سوم

بعد از مهمونی غیرقابل پیشبینی دیروز پلکام روی هم نرفتن. اعصابم داغون شده. کاش اینجا تنها نبودم.

امروز خیلی خستم. حالم خوب نیست. بهتره مریض نشم. نباید حرکت کنم.

باید انرژی زخیره کنم. فقط دووم بیار

فکر کنم روز چهارم

تب دارم.

امیدوارم وقتی تو این وعضم سروکله اون هیولاها پیدا نشه. اصلا حوصلش رو ندارم. یعنی منم مبتلا شدم؟ فقط یه سرماخوردگیه؟

یه توده روی سرمه. خیلی درد. کاش یکی رو داشتم که باهاش حرف بزنم. خیلی تنها.

چند روز شده؟

یکی رو پیدا کردم که باهاش صحبت کنم. خیلی خوشحال. اون خیلی خنده داره. یه عالمه جک میگه. یه عالمه. اونا خنده دارن. من خندیدم... خنده. صورتش خیلی نزدیکه... به صورت من...

اونم فکر میکنه

جایی برای تکون خوردن نیست

دعوایی داشتیم

اون همه غذا رو میخواست

داشت گوشت میخورد... خوب، گوشت خوش مزه

صورتش رو دیدم... گاز میزنه... میخوره..

گوشتی برای من نیست... به نظر خوش مزه میومد...

سرش به نظر خوشمزه میاد..

کمک

نمیتونم حرکت کنم

تو تله افتادم

من خودم نیست

من کیم؟

کمک لطفا کمک

کمک کمـــــــــــــــــــــک

کــــــــــــــــــــــــ

مــــــــــــــــــــــــــــک

گوشت گوشت

خوردن خوردن خوردنی

گوشت

gameshouse.ir

لینک ارسال
  • 2 weeks later...

گزارش کارمند کازینو

بالاخره فهمیدم چه جوری باید سیستم امنیتی اتاق VIP رو دور بزنم.

اون اتاق همیشه برای اشخاص والامقام رزو شده برای همین خیلی کنجکاو بودم که بدونم توش چیه

خیلی راحته. تنها کاری باید بکنی اینه که داخل دهان مجسمه زن کنار درش سکه بندازی.

حتما باید وزنش دقیقا 107 گرم باشه. مبلغی اندک برای وارد شدن به اتاق VIP.

gameshouse.ir

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...