دشمنان بازی رزیدنت اویل 2 - Resident Evil 2 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

دشمنان بازی رزیدنت اویل 2


پست های پیشنهاد شده

  • موسس سایت

دشمنان بازی رزیدنت اویل 2

T-103

بعد از اینکه پروژه نمسیس با شکست مواجه شد آمبرلا موجود جدیدی از ویروس

Ne-a

تحت عنوان مستر ایکس ساخت.مستر ایکس را در سناریوی دوم می توانید ببینید.

Licker

لیکر ها دارای بدنی عضله مانند و سفت زبانی دراز و سری مغز مانند هستند آنها می توانند خود را بالای سقف آویزان کنند یا راه بروند و می توانند با زبان شان شما را گرفته یا در هنگاه بر خورد قوی شما به سوی سقف بپرند.

Poison Ivy

پیچک سمی در اثر آزمایش های آمبرلا بر روی گیاهان به وجود آمده است.این گیاه از روی گیاه 42 که در رزیدنت اویل 1 دیدیم کپی برداری شده و دارای شاخه های بسیار بلند بوده و توانایی زدن ضربه را دارند.همچنین دارای یک نوع سمی نیز هست که می تواند به سوی شما سمی اسیدی پرتاب کند.

Alligator

این تمساح که به دلیل ابتلا به ویروس به رشد غیر عادی ای رسیده را می توانید اولین بار در فاضلاب ببینید.

به زودی کامل می شود...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 2 سال بعد...

توضیحات بیشتر و تکمیل تر...

 

T-103

 

1536308895618775_mrx.jpg

 

بعد از با شكست مواجه شدن پروژه T-002 كه Goddess of Vengeance يا Nemesis نام داشت، Umbrella سرباز جديدي از ويروس نوع NE-α با فيزيك NE-T تحت عنوان T-103 يا Mr.X ساخت. Mr.X رو مي تونيد تو سناريوي دوم Resident Evil 2 ببينيد.

 

Licker

 

1536308890134865_licker.jpg

 

ليكر ها نسل جديد دشمنان در سري Resident Evil هستند، در Resident Evil 2 اولين ليكر بالاي سقف در ايستگاه پليس ديده ميشه. ليكر ها با زبان دراز و ماهيچه و مغز نمايان توصيف ميشن، ليكر هاي توانايي نيش زدن و پريدن و حتي راه رفتن روي سقف و ديوار رو دارن.

 

Cockroaches

 

15363088861009734_cockroach.jpg

 

كاك-روچز يا سوسك ها؛ حشراتي كه تو سري Resident Evil به ندرت ديده ميشن. در Resident Evil 2 اين حشرات رو مي تونيد در كانال هواكش ببينيد.

 

Moths

 

1536308895629792_moth.jpg

 

ماز ها يا پروانه هاي بزرگ؛ حشراتي شبيه به پروانه يا شاپرك كه بوسيله T-Virus بزرگ و عظيم جثه شدند. مازها با اينكه جثه بزرگي دارن اما به راحتي ميتونن پرواز كنن.

 

G-Larvae

 

1536308890208339_glarvae.jpg

 

دكتر بركين بعد از تزريق ويروس جي تبديل به موجود عظيم جثه اي ميشه كه G-Larvae نام داره.

 

Cerberus

 

1536308881408892_140px-redsceerus.png

 

سربروس ها سگ هايی هستند كه به ويروس تی آلوده شده اند.آنها معمولا به صورت گروه هايی به تعداد دو يا سه نفره حمله می كنند و در صورت محاصره بسيارخطرناك می شوند.

آنها برای ضربه زدن بر روی كاراكتر می پرند و حمله می كنند.اين موجودات برای اولين بار در زيرزمين و پاركينگ ساختمان R.P.D قابل مشاهده هستند.

 

Ivy/Poison Ivy

 

1536310383858251_ivy.jpg

 

پويزن آيوي يا پيچك سمي؛ آيوي ها نتيجه آزمايشات آمبرلا روي گياهان هست، كه دقيقاً از روي Plant 42 ساخته شدن. اين گياهان سبز رنگ داراي شاخه هاي بسيار بلند كه توانايي ضربه زدن رو دارن و گل هاي نارنجي رنگ هستند. بعضي از آيوي ها سمي هستند.

 

Alligator

 

1536310395991879_alligator.png

 

آليگيتور يا تمساح؛ تمساح هاي بزرگي هستند كه در سري Resident Evil وجود دارن. اولين تمساح رو ميتونين در Resident Evil 2 در فاضلاب ببينيد.

 

Giant Crocodile

 

1536310382164561_giant crocodile.jpg

 

Giant Crocodile کروکودیلی بزرگ است که از لحاظ اندازه 5برابر یک تمساح عادی است.این تمساح بعد ازین که توسط ویروس T آلوده شد،در کانال های فاضلاب به حیات خود ادامه داد

و شروع به تولید مثل کرد.

قدرت این موجود به حدی است که میتواند با یک حرکت انسان را ببلعد.سرانجام توسط لیان با شلیک بر قوطی گاز موجود در کانال فاضلاب کشته میشود.

درضمن Giant Alligator تنها تمساحی بود که به ویروس T آلوده شده بود.

 

Web spinner یا عنکبوت غول پیکر

 

1536310383701882_web_spinner.jpg

 

اسپینرها عنکبوت های غول پیکری هستند که توسط عفونت به t-virus جهش یافته اند. این ویروس باعث شده که عنکبوت رشد سریع داشته باشد و جسه بزرگی پیدا کند

این عنکبوت توانایی پرتاب تف سمی بطرف شکار خود را دارد ، اما بیشتر بصورت مستقیم حمله میکنه و ر بر روی دیوار و ها میمونند.

اولین اسپینر رو در فاضلاب زیر زندان ملاقات خواهید کرد.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

"G"

 

1536310379292678_g_type.jpg

 

"G"، محصول ویروس G است که اگر با DNA میزبان سازگاری داشته باشد، انسان ها را به عنوان حاملان زاده های خود استفاده میکند.

میزبانان ناسازگاربه جای آن، سلولی را که به شیوه ی خودش رشد میکند را رد میکند.

 

گونــه ها:

 

G-imago

 

G-imago، موجودی کوچک و لزج مانندی است که توسط “G” بالغ تولید می شود. G-imago ها میتوانند از طریق یکی از دو شیوه ایجاد شوند. "G" نسل اول، مانند ویلیام بیرکین یا کورتیس میلر ، انسان هایی را که میداند پتانسیل حمل زاده های آن را به عنوان میزبان پارازیت ها دارد شکار می کند.

 

اگر حامل گروه خونی مشابه کاشت را داشته باشد، ادغام شدن با پارازیت را از پیش تعیین می کنند و به صورت "G" اصلی نمو می یابند.

در عوض G-imago هایی که با گروه خونی میزبان سازگاری نداشته باشند، درمدت کوتاهی از کاشت، پس زده می شودند و سینه ی میزبان را یرای فرار می شکافند.

سپس آن ها یه صورت مستقل از میزبان زندگی می کنند و به G بالغ تبدیل می شودند.

 

G-imago همچنین میتوانند دوباره توسط همین " G" های ناموفق ایجاد شوند.اما قابلیت تبدیل به فراتر از حالت نابالغ خود را ندارند.

 

 

G بالغ ( سازگار)

 

" G" هایی هستند که با هریک از پارازیت هایشان یا ویروس G که به خودشان تزریق کرده اند. این ها دارای پتانسیل تغییر به دفعات متعددی هستند تا از مزیت های شرایط استفاده کنند. هیچ G بالغی که بنابر سازگاری گروه خونی ایجاد شده باشد، مشاهده نشده است.

 

نسل اول "G" هم در ویلیام برکین و هم در کورتیس میلر، توانایی فوق العاده ای را در نمو به اشکالی دیگری که فرض می شود تا حدی مهم است نشان دادند. در سال 1998، به عنوان مثال بیرکین میخواست برای استفاده از محیط ، به منظور شکست دادن لیان اس کندی و کلر ردفیلد یا فرار از حالت های متحرک و ارتجاعی، به دفعات تغییر پیدا کند.

 

مشکل این موجودات، این است که تکامل آن ها کاملا هماهنگ نیست. برکین در تکامل مجدد صفات از دست رفته ناموفق شد و بعد از تلاش پایدار برای اصلاح بدنش بعد از مجادله، به صورت یک حباب محض درآمد.

 

G بالغ ( نا سازگار )

 

G های بالغی که از G-imago های ناسازگار با میزبان خود، به شکل ظاهر انسانی با پشتی پوشیده از زائده های تومور مانند هستند.( در برخی به منظور اهداف دفاعی، چشم هایی نمو می یابد). این G های بالغ ، گرچه توانایی تولید مجدد را دارند اما بیشتر ازبن تکامل پیدا نمی کنند.

این G-imago ها گرچه به هیچ وجه توانایی تغییر ندارند. نمونه ی بارز آن مونیکا در رزیدنت اویل شیوع است.

 

نکــته:

 

تکامل نطفه ی G شبیه تکامل xenomorphs در سری های بیگانه (َAlien) است به طوری که موجود در بدن میزبان قرار میگیرد و لقاح پیدا میکند و موجود بدن میزبان را میشکافت و او را در این فرایند می کشد و سرانجام به شکل موجودی بزرگتر و قوی تر نمو می یابد.

 

G بالغ معمولا دارای پشم های اضافی و زائده های تومورمانند است

تصور کلی از G بالغ؛ به نظر میرسد لیان مورد حمله ی او قرار گرفته است

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...