معرفی کامل دشمنان بازی - Resident Evil: Revelations - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

معرفی کامل دشمنان بازی


پست های پیشنهاد شده

Globster

Globster_Diorama_Figure.jpg

 

مشخصات

 

پایه: انسان

سال ساخت: 2005

نحوه ی ساخت: آلودگی با ویروس t-Abyss

هدف از ساخت: تصادفی

وضعیت: غیرفعال

 

Globster موجودی است که بر اثر جهش غیر عادی توسط ویروس t-Abyss بوجود می آید.

 

تاریخچه

 

برای اولین بار اعضای ولترو در کشتی Queen Dido به این موجودات تبدیل شدند.هنگامی که تعدادی از آنها در حال جهش مردند (هنگام انفجار) تعدادی دیگر نیز وارد آب شدند و به زیر آب رفتند.در سال 2005 به نزدیک ترین ساحل رفتند و برای اولین بار مورد آزمایش (و کشتن) توسط ماموران B.S.A.A جیل و پارکر قرار گرفتند.

بیولوژی

 

Globster ها با جثه ای گوشت آلود و صورتی و دهانی بسیار بزرگ و پر از دندان ظاهر میشوند.با وجود اینکه آنها از انسان ساخته شده اند ولی هیچ اثری از انسانیت در آنها دیده نمیشود.آنها هیچ چشم,گوش,دماغ,پا و دستی ندارند.آنها بر روی زمین با حرکات موج آلود بدنشان به آرامی حرکت میکنند.اما درون آب آنها بسیار سریع و خطرناک هستند و میتوانند سریع تر از انسان شنا کنند همانطور که در قسمت های آبی کشتی Queen Dido دیده شدند.

Globster ها وقتی به دهانشان شلیک میشود آسیب بسیار زیادی میبینند چرا که دهان آسیب پذیرشان نقطه ضعفشان است.هنگام حمله و حرکت آنها دهانشان را باز میکنند و دهانشان به خوبی نمایان میشود.در زیر آب این موجودات بسیار خطرناک و کشنده هستند و در یک لحظه میتوانند هر بازیکنی که در دیدشان باشد را با قورت دادن بکشند.

نکات

 

در کشتی Queen Dido تعداد زیادی از ماموران ولترو بعد از آلودگی توسط ویروس t-Abyss به این موجود تبدیل شدند اما بسیاری از آنها زنده نماندند.اما این با بقیه قسمت های بازی تناقض دارد.در این بازی ما دشمنان حاصل از ویروس t-Abyss یعنی Ooze یا Sea Creeper را که حکم زامبی در سری بازی را دارد بسیار میبینم.حال مشکل اینجاست که چرا بعضی از ماموران ولترو به جای تبدیل شدن به این موجودات به Globster تبدیل شده اند؟یکی از احتمالات این جهش این است که بعضی از ماموران ولترو در تماس بیشتری با ویروس t-Abyss بوده اند.یک احتمال ضعیف دیگر و کاملا متفاوت هم این است که Ooze ها میتوانند جهش یابند و به Globster تبدیل شوند.همانگونه که زامبی ها به کریمسون هد و لیکر ها جهش میافتند.

-

انتخاب نام "Globster" با توجه به توده ی گوشتی آنها بر اساس آلودگی و همچنین Globster گرفته شده است که موجوداتی سمی,گندیده,شکلی ناجور از توده های گوشتی که در بسیاری از نقاط جهان در ساجل ها وجود دارد و پس از تمیز کردن ساحل ها پیدا و گزارش شده اند گرفته شده است.

Globster.jpg

 

منبع :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Farfarello

 

Hunter001.jpg

 

مشخصات

 

پایه: انسان/خزنده

ساخته شده توسط: ویروس T و t-Abyss

هدف: آزمایش برای تولید زیست سلاحی بهتر

وضعیت: فعال

 

Farfarello (به معنی:جن,دیو,روح شیطان) یک نوع مستقل و جهش یافته از هانتر هاست.

 

توضیحات

 

Farfarello توسط گروه تروریستی ولترو و با آلوده کردن هانتر های معمولی توسط ویروس t-Abyss ساخته شده است.پس از آلودگی توسط ویروس t-Abyss این موجود ویژگی آبزی بودن پیدا کرد و با آب سازگار شد.همچنین با محیط اطراف خود نیز سازگار و همرنگ شده و رنگ روشنی و در واقع به گونه ای نامرئی شکلی در می آیند که بر اثر همین ویروس جدید است.اما به دلیل افزوده شدن ویروس t-Abyss به آنها این موجودات بسیار ناآرام و کنترل آنها بسیار سخت است.

 

این موجودات بسیار قدرتمند تر از هانتر های معمولی بوده و اندازه ی بزرگتری نسبت به آنها دارند.آنها بوسیله ی دستگاه Genesis یا هنگامی که بسیار آسیب ببینند به خوبی قابل رویت میشوند.همچنین میتوان به وسیله ی لیزر اسلجه هم آنها را تشخیص داد یعنی وقتی که لیزر به صورت دایره شکل مشاهده میشود و به نظر میرسد که نزدیک تر از محلی است که به آنجا لیزر انداخته اید.همچنین از بالا آمدن برف هنگام راه رفتنشان روی برف نیز میتوان برای پیدا کردنشان استفاده کرد.

 

استراترژی

 

در کمپین بازیکنان میتوانند از جنسیس برای پیدا کردن و دیدن Farfarello ها استفاده کنند و پس از پیدا کردن Farfarello ها برای مدتی کوتاه قابل رویت میباشند تا بازیکن بتواند به آن شلیک کند.یک راه دیگر برای یافتن محل این موجودات هم در کمپین و هم در رید مد این است که به با دقت به برف نگاه کرده و بالا آمدن برف هنگام قدم زدن این موجود و رد پایش این موجودات را پیدا کرد.همچنین میتوان نشانه گرفته و وقتی که به نظر میرسد لیزر روی یک شی افتاده است شلیک کرد و به این روش با Farfarello مقابله کرد.

 

اسلحه ی مشین گان و شلیک متعدد توسط آن همانطور که بر هانتر ها موثر است,بهترین اسلجه برای مقابله با Farfarello ها نیز میباشد.

 

نکات

 

"Farfarello" از بین 13 نام شیاطین که در Divine Comedy اثر Dante Alighieri بود انتخاب شده است.

-

این موجودات شباهت بسیاری به Novistador های رزیدنت اویل 4 دارند و میتوانند همانند آنها نامرئی شده و حمله کنند.

-

وقتی که این موجودات ظاهر میشوند رنگشان تقریبا بنفش و خاکستری است.در حالی که هانتر ها رنگ سبز تیره دارند.

-

Farfarello میتواند شما را به یک ضربه و به صورت ناگهانی بکشد حتی اگر نامرئی باشد.

-

به دلیل آبزی بودن ویروس t-Abyss قابلیت نامرئی شدن این موجود احتمالا به خاطر قابلیت Cephalopod ها مانند هشت پا ها و سفره ماهی است که میتوانند رنگ پوست خود را با محیط یکی کرده و مخفی شوند.

Keith%2C_Quint_and_Farfarello_1.jpg

 

منبع :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Ghiozzo

 

300px-Ghiozzo.png

 

مشخصات

 

پایه: ماهی

نحوه ی به وجود آمدن: آلودگی آب

هدف: زیست سلاح

وضعیت: زنده

 

Ghiozzo یک زیست سلاح در بازی Resident Evil Revelations است که بر پایه ی یک نوع ماهی گوشت خوار است.

Ghiozzo ها ماهی هایی بودند که بر اساس تماس مستقیم با ویروس T-Abyss بوجود آمدند.قدرت حمله ی این موجودات شباهت بسیار زیادی به ماهی های ساکن اعماق آب که حامل اصلی ویروس T-Abyss بودند دارد.پس از آلوده شدن این ماهی ها اشتهای فوق العاده ای پیدا میکنند و میتوانند هر چیزی را با آرواره ها دندان های تیز و جهش یافته ی محکمشان خرد و نابود کنند.قدرت این موجودات به اندازه ای است که با حمله ی گروهی میتوانند در عرض چند ثانیه پستانداران بزرگ و حتی استخوان هایش را بخورند و شباهت بسیار زیادی به هجوم پیرانا ها در فیلم Piranha 3D دارد و بدتر از آن اینکه پس از آلودگی این موجودات جهش یافته و به دوزیست تبدیل شده اند و میتوانند در خشکی هم به همان اندازه خطرناک باشند.Ghiozzo ها در مقابل انفجار و نارنجک های برقی آسیب پذیرند و میتوان گروهی از آنها را با یکی از این نارنجک ها نابود کرد.

 

نکته: Ghiozzo کلمه ای ایتالیایی است و در انگلیسی همان Goby است.Goby یک نوع ماهی است که در واقعیت هم وجود دارد.

 

Ghiozzo.png

 

منبع :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اوز های معمولی

 

Ooze_Diorama_Figure.jpg

 

اینها همان انسان هایی هستند که به ویروس آبیس مبتلا شده اند در روبروی دهان خود چیزی مانند دندان نیش بسیار بلندی دارند که بطور منظم در کنار یک دیگر قرار دارند این موجودات دندان ندارند البته نیازی به دندان ندارند زیرا که مجهز به یک لوله ی خرطوم مانندی درون دهان خود هستند که قربانی را با دستان خود به طرف خودشان میکشند و سپس آن لوله ی خرطوم مانند خود را درون بدن قربانی کرده و میتوان گفت مایعات بدن را میکشند و بعد از چند دقیقه او را ول میکنند این موجودات گوشت خوار نیستند و فقط از مایعات بدن قربانی خود استفاده می کنند ، این موجودات پس از ابتلا کمی از هوشیاری خود را دارند البته نه در حد کنترل خود ، بلکه برای جست و جوی غذا البته به مرور زمان این هوشیاری کم کم از بین خواهد رفت . راه رفتن آنها جوری است که قربانی را به هراس می اندازد این موجودات در مکان های مرطوب زندگی میکنند تا بتوانند عطش خود را برطرف کنند. از مشخصه های ظاهری آنها این است که دارای پوستی بدون مو هستند و در کل میشود گفت پوست نرم و بسیار لغزنده ای دارند یک دست آنها تقریبا مانند یک سپر است و دست دیگر دارای تعدادی استخوان ماهی شکل هستند. این موجودات بسیار سریع حرکت میکنند.

 

اوز دارای قلاب

 

Ooze_Pincer_Diorama_Figure.jpg

 

این نوع اوز همانند اوز قبلی عمل میکند با این تفاوت که در دستان خود دارای قلابی خوش تراش هست که امکان حمله و گسترش مبارزه رو برایشان بیشتر میکند و براحتی میتوانند به قربانی خودشان آسیبات جدی وارد کنند هر چند که کند تر از اوز های اولیه هستند ولی کم اهمیت تر از انها نیستند و از نقاط ضعف انها میشود به آتش اشاره کرد که باعث آسیبات جدی به انها شده و همچنین سرعت انها را کمتر میکند توصیه میشود در موقع مواجه شدن با انها با رعایت فاصله بهشان ضربه بزنید این موجودات دارای کله ای مانند کلاه خود می باشند یک دست آنها مانند دست خرچنگ و دست دیگر آنها از انتهای آرنج مانند یک مسطتیل شده که از طرف طولی آنها شا خه هایی بیرون زده است.

 

اوز های انفجاری ( توده ای )

 

Ooze_Chunk_Diorama_Figure.jpg

 

این اوز ها آهسته حرکت میکنند و زمانی که قربانی به انها نزدیک باشد و یا اینکه کشته شده باشند ، بعد از چند ثانیه منفجر میشوند ، سعی کنید با رعایت فاصله از آنها ، به سمتشان شلیک کنید ، اگر زیاد نزدیک شوید احتمال کمی وجود دارد که زنده بمانید اینها درجه ی خطر بسیار بیشتری نسبت به دیگر B.O.W ها برای انسانها دارند.

 

اوز ها استخوانی

 

Ooze_Tricorne_Diorama_Figure.jpg

 

این اوز ها با شلیک استخوان به شما سعی در نابودیتان دارند ، بهتر است با رعایت فاصله و با استفاده از اسلحه دوربرد با آنها درگیر شوید .

 

(Fenrir (fenris فنریر

 

Scan131.jpg

 

فنریر ها گرگ هایی هستند که به ویروس تی - آبیس آلوده شده اند . این موجودات ورژنی از سربروس های ساخته شده آمبرلا هستند ، اما قوی ترند. در بازی دو نوع از این گرگ ها وجود دارند یکی سایز معمولی و دیگری سایز بزرگتر ، آنهایی که سیاه هستن وحشی تر و خطرناک تر هستن و سایز بزرگتر هم سخت جان تر می باشند.

برای کشتن این موجودات باید از کلت معمولی و یا اسلحه شکاری استفاده کنید.

این موجودات چابک یکی از ضعیف ترین موجودات بازی رولیشن هستند و اگر بخواید دقیق حساب کنید ضعیف ترین موجودات ( از خانواده سگ های رزیدنت اویل ) می باشند زیرا که با چند تیر کلت معمولی از پا در می آیند این موجودات دومین گونه از موجودات گرگی این سری بازی های رزیدنت اویل بودند که اولین بار در بازی رزیدنت اویل 4 آمدند.

فنریر (فنریس) در اصل از اساطیر نورس آمده است که یک گرگ سیاه و غول پیکر است که یکی از فرزندان لوکی میباشد.

 

منبع :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Scagdead

 

Scagdead_Diorama_Figure.jpg

 

Scagdead یکی از هزار نفری است که در مقابل ازمایشات ویروس T-Abyss مقاومت داشته است و توانسته است زنده بماند اما از یک جهت زنده ماندن او نیز برای سازنده ی ویروس بیهوده بوده است با مصرف ویروس T-Abyss فرد به یک انسان جهش یافته بدل میشود اما سرعت او بسیار کند است . پیشرفت در این موجودات بسیار طول میکشد و چند هفته و چند روز وقت میبرد تا به طور کامل رشد کنند و در حین رشد تب بالا و گرفتگی شدید به سراغ فرد الوده میاید . بعد از رشد تومور ها به شکل قوی به سراسر بدن گسترش میابند .

در حین جهش تکاملی قسمتی از ذهن فردی که میزبان ویروس است باقی میماند و نیمی از شخصیت اصلی او حفظ میشود و میتوانند مانند کسی که در خواب راه میرود کلماتی را به زبان بیاورد اما بعد از تکامل کلی میزبان به یک Scagdead تبدیل میشود و ویژگی های قبلی را به طور کامل از دست میدهد .

 

منبع :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

Ooze Rachel

 

F075e38c8a4778adbc66eb13309bf1a110345709.jpg

 

Rachel توسط ضربه هایی که از طرف موجود حامل T-Abyss دیده بود نزد جیل ولنتاین زخمی شد و مرد اما ویروس T-Abyss از راه نیش و زخم و خراش فرد را الوده میکند پس جای تعجب نیست که بعد از مرگ جسد او به دوره ی جهش رسیده.

 

Resident-evil-rachel.png

 

بعد از اینکه جهش تبدیل شدن او تکمیل شد Rachel شبیه موجودی شد که شباهت زیادی به همان Licker های سابق داشت همینطور زبان دراز او ، او را بیشتر شبیه Licker ها میکرد .

 

Noorachel.jpg

 

Ooze Rachel با جمله ی "Found you..." اعلام حضور میکنه اما بعد از اینکه به رگبار از تیر ببندینش فرار میکنه و جمله های مختلفی میگه دست سمت چپ راچل کامل تغییر شکل داده و شبیه دست های اوز ها شده در زمان حمله خودش رو پرت میکنه و پای شما رو میگیره پس مراقب باشید . زمانی که نزدیک میشه حرکاتش خطرناک میشه اما اگر درست هدف گیری کنید و به نقاطی مثل دست یا پا ها و سرش بزنید سریع فرار میکنه . شما راچل رو سرانجام با کمک پارکر نابود میکنید .

سرانجام او باید در راهرو های کشتی cruise به مصاف با Jill برود .

 

Rachel3-0.jpg

 

منبع :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

Draghignazzo

 

Baby_Draghignazzo_CG_model.jpg

 

Draghignazzo برای اولین بار بر روی سقف اسانسور به Jill حمله میکند و بعد از ان به عنوان یک Boss با هر دو عضو BSAA در گیر میشود . ااین موجود تقریبا تمام بدنش توسط زره پوشیده شده است و تنها چند نقطه از بدن او ضد گلوله نیست و قادر به صدمه زدن به ان هستید . نام این موجود بخشی از کمدی Dante Alighieri است .

Draghignazzo یک موجود بسیار قوی است که هم حالت دفاعی دارد و هم میتواند به خوبی حمله کند و به شما اسیب جدی وارد کند پس باید مواظب حملات او باشید . او به غذا و علقه دارد پس شما باید ابتدا برای جلب توجه او طعمه ای را پیدا کرده و حواس او را پرت کنید بعد به او شلیک کنید . برای مبارزه با Draghignazzo به فضای باز نیاز دارید که بتوانید به راحتی به او شلیک کنید و فاصله ی خود را با او رعایت کنید . برای راحت تر از پای دراوردن او میتوانید از Refile یا مسلسل استفاده کنید .

 

منبع :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

Jack Norman

 

Jack_normanrender.png

 

Jack Norman رئیس گروه Il Veltro بود که خود را توسط ویروس T-Abyss الوده کرد تا از Morgan انتقام بگیرد اما Chris و Jill امده اند تا او را نابود کنند . Jack Norman از لحاظ اعصاب و روان وضع خوبی نداشته و معمولا افسرده بوده است که سر انجام همین باعث میشود به فکر گرفتن انتقام بیفتد .

Jack Norman بعد از اینکه جهش یافت به موجودی شبیه به تایرانت تبدیل شد که میتواند با حرکات سریع از پشت یا نزدیک کاراکتر ظاهر شود و به او صدمه بزند . علی رغم اینکه Jack Norman خیلی سریع هست قدرت حمله ی خوبی نیز دارد و میتواند به سرعت به شما خساراتی وارد کند . اما در حینی که او سریع در کنار شما ظاهر میشود میتواند به نقاط ضعف او (قلبش) شلیک کنید با اسلحه ای قوی مانند مگنوم بهش تیر بزنید ولی با دقت چون سریع قلب پنهان شده و جک نورمن هم غیب میشه و چند موجود تقلبی که شبیه جک نورمن هستند ظاهر میشن و با تکرار اینکار میتوانید از شر او خلاص شوید که البته کار ساده ای هم نیست . Jack Norman یکی از Boss های سخت جان است که نمیشود به راحتی از ان گذشت پس باید به خوبی نقطه ضعف های او را که قلب و تومور پشتش است شناسایی کرده و به ان ها صدمه بزنید .

 

Ultimate_Abyss.jpeg

 

منبع :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

Malacoda

 

CLUB96_Malacoda.jpg

 

Malacoda یکی از رئیس های بازی است که شما باید با او در دریاهای ازاد بجنگید . فرم اصلی Malacoda در واقع گسترش یافته ی فرم قبلی یک Larva بوده است که درون یک Eingeplanzt بوده است یا بلعیده شده است .Malacoda از طریق موجودات و انگل های داخل اب الوده تغذیه میکند و بر قدرت خود میافزاید و عظیم الجثه تر میشود . انگل میتواند بر بدن فرد قربانی کنترل پیدا کند در نتیجه قربانی دارای توانایی های خارق العاده میشود و میتواند شاخک های بی شماری را در زمان کمی تولید و ترمیم کند .

Malacoda شبیه به یک ماهی یا نهنگ غول پیکر رشد میکند . Chris و Sherawat باید در دریاهای باز به جدال با Malacoda بروند و سر انجام او را با یک Launcher یا شلیک های هلیکوپتر از پای دراورند .

Malacoda بعد از رهبر شیطان در کمدی Dante Alighier نام برده شده است .

 

Mantheharpoons.jpg

 

منبع :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

Sea Creeper

 

Sea_creeper_scan.jpg

 

یه موجود جهش یافته است که از جنس مونث می باشد که با يك پوسته بدن اين موجود رو كاملا پوشش ميده. اين جانور آبزي داراي بازوچه هايي هست كه قرباني رو با سرعت ميگيره و به دهان خود ميبره پس وقتی که در آب هستید مراقب باشید و اگر هم مشاهده کردید یا به او تیر اندازی کنید یا فرار کنید در زیر آب هم می توانید از نارجنک برای کشتن او استفاده نمایید.

 

Sea_creeper_emerges.jpg

 

منبع :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

Aculezzo

 

Aculeozzo.jpg

 

آکالیزو یک نوع ماهی عجیب غریب،در مینی گیم Raid Mode وجود آکالیزو بزرگ به رنگ نارنجی روشن و پف کرده است.و ظاهر منحصر به فردی دارد.

این مخلوق از سلامت کمتری برخوردار است اما دفاع باورنکردنی دارد،آنقدر که با قوی ترین سلاح ها آسیب کمتری میبیند.

در مینی گیم Raid Mode بعد از کشتن نورمن در مرحله ی"Ghost Ship" به همراه دیگر گیزو ها در Level 60 رو به رو میشوید. بعد از کشتن این موجود یک سلاح قوی پاداش می گیرید.

شلیک به این موجود بی فایده است بهترین راه برای از بین بردن این موجود استفاده از نارنجک شوک است از آنجا که زیاد خطرناک نیستند چاقو گزینه ی مناسبی برای حمله است.

 

"Acleo" در زبان ایتالیایی به معنی ستون فقرات یا خار هایی که از یک پوست بیرون زده است.

 

این تصویر زیر هم نمایی از این موجود در مینی گیم می باشد ، ضمنا این موجود به اندازه یک ماهی ( Ghiozzo ) می باشد که در بعضی از قسمت های مینی گیم به صورت بزرگ جهت گرفتن امتیاز بیشتر در بازی قرار داده شده است.

 

Blowfish-2.png

 

HUNK_fights_Giant_Aculeozzo.jpg

 

منبع :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • مدیر انجمن

Wall Blister

 

Wall_blister.png

 

Wall Blister یک موجود وحشتناک در بازی است که بدن او شبیه حلزون مار پیچ است و در بعضی از قسمت های بازی در سقف و دیوار پنهان شده که در درون پوسته رویین تن خود در خواب زمستانی به سر می برند و هنگامی که نزدیک آنها شوید و یا از کنار آنها رد شوید سریع از خواب بیدار شده و شما باید او را کشته یا فرار کنید ، زیرا اگر نزدیک شما شود با دستان قوی خود پای شما را گرفته و با دست دیگر بدن شما را فشار داده و تمامی استخوان های بدن شما را می شکند ، به قول گفتنی شما را همانند یک لباس خیس می چراند ، پس سعی کنید نزدیکش نشوید و نگذارید نزدیکتان بشود و حواستان باشد که در بعضی از دیوار ها در بازی این موجود وجود داره و سریع شما را غافلگیر می کنه.

 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
×
×
 • اضافه کردن...