فایل های بازی Resident Evil: Umbrella Chronicles - فایل ها - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

فایل های بازی Resident Evil: Umbrella Chronicles


پست های پیشنهاد شده

ترجمه فایل های بازی به فارسی

 

 

"برای لیزا"

 

روز به روز احساس میکنم هوشیاری و توجه ام را از دست میدهم.

تزریقاتی از طریق مرد سفید پوشی به من شده است که این باعث می شود مقداری از بی تابی های مادر از بین برود امروز انها یک تزریق دیگری زدن به نام "تقویتی".

وقتی که این تزریقات را به من می زنند مامان می تواند بطور جدی فکر کند.

اما مادر شوکه شده و غمگین است بخاطر اینکه مامان نمی تواند در هر زمانی به شما فکر کند. ترس مامان. ترس مامان از فراموش کردن همه چیز است. بخصوص خاطراتی که از شما و بابا دارد ... .

این که چهره تان چه شکلی بود، اینکه قبلا همگی با هم بودیم.

همه انها تا حدودی دارند از ذهنم ناپدید و محو می شوند

اوه لیزا آرزو میکنم کاش میتوانستم صورتت را لمس کنم و تو را در آغوش گرمم بگیرم تا بتوانم خاطرات زیبای شما و بابا را حفظ کنم.

 

لیزا ما نمی توانیم بیشتر از این اینجا بمانیم و باید فرار کنیم.

 

گوش کن لیزا؛

آخرین فرصت مان برای فرار زمانی است که با یکدیگر به آزمایشگاه می رویم وانمود میکنیم که بیهوش هستیم. شانس مان زمانی است که مرد سفید پوش نگهبانی اش تموم می شود.

 

وقتی که بیرون رفتیم بیا دنبال پدر بگردیم. بسیار خوب عزیزم؟

قوی باش لیزا!

 

13 نوامبر 1967

جسیکا ترور

-------------------------------------

"یاداشت های تاسیسات تحقیقاتی عمارت ارکلی"

 

تاسیسات تحقیقاتی آمبرلا در اعماق جنگل های راکون بنا شد، قسمت عظیمی از تاسیسات در اعماق زمین مخفی شده بود، در حالی که دو طبقه ی عمارت به عنوان نما بر بالای سطح زمین ساخته شده بود (قرار گرفته بود).

ساختمان عمارت شامل یک منطقه وسیعی از دستگاه ها و تله های خطرناکی بود که توسط معمار آن جورج ترور ساخته شده بود..

به زودی کامل میشود

 

منبع :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پروفایل Ada Wong :

Ada Wong زنی است پوشیده از رمز و راز.او به لیان می گوید که برای پیدا کردن عشقش به راکون سیتی آمده است اما این فقط یک پوشش است. او در واقع جاسوسی است که برای بدست آوردن نمونه ای از ویروس جی به آنجا آمده است. او آموزشات ویژه ای در زمینه سلاح های گرم و حرکات آکرباتی گرفته که وی را به فردی حرفه ای تبدیل میکند. Ada حتی در سخت ترین شرایط نیزهمیشه آرام و خود دار است. او سرد و مرموز است، اما هر از چند گاهی میتواند چهره ی زنانه خود را نیز نشان دهد. اینکه آیا او واقعا کسی را دوست دارد یا اینکه فقط از جذابیت خود استفاده می کند تا در دل مردم نفوذ کند، هیچ گاه مشخص نیست. Ada Wong واقعی کیست؟

------------------------

پروفایل Albert Wesker :

یکی از افرادی که پشت سوانح زیست- محیطی است و همیشه به صورت سایه همه جا حضور دارد، Albert Wesker است. او دارای دانش زیادی در زمینه ی مهندسی بیولوژیکی است و سابقا یکی از ماموران شرکت آمبرلا بوده است. او وارد تیم استارز شد تا جاسوسی افراد این گروه را بکند که بعد ها حتی فرمانده این تیم شد. توانایی های رزمی یکی از اعضای آن گروه به نام کریس باعث شد Wesker در حالی که خود فرماندهی گروه را به عهده داشت، توجه خاصی به او بکند. او بسیار خونسرد است و مشکلی با خیانت به افرادی که به وی اعتماد دارند، ندارد.او به مارکوس خیانت کرد و او را کشت. همچنین اعضای تیم استارز را فریب داد و آنها را به عمارت کشاند و تقریبا همه ی آنها را از بین برد و حتی وانمود کرد که مرده است تا به این وسیله بتواند وارد شرکتی که رقیب آمبرلا بود، بشود. Wesker کسی بود که Ada Wong را برای بدست آوردن نمونه ی ویروس جی فرستاد.هم چنین او در سوانحی که در جزیره ی راکفورد رخ داد نیز مقصر بود. به نظر می رسد او قصد دارد تا جایی که ممکن است در مورد سلاح های بیو- زیستی که از ویروس ها بدست می آید اطلاعات جمع کند. از زمانی که او ویروسی را در عمارت به خودش تزریق کرد، قدرتش مافوق قدرت یک انسان معمولی شده است.

-----------------------

ملکه ی قرمز :

ملکه ی قرمز نام کد سیستم دفاعی AL است که توسط آمبرلا طراحی شده است. AL شامل UMF-13 است.به هر حال سیستم AL دسترسی نامحدودی به تمامی قسمت ها و شبکه های آمبرلا دارد که وظیفه اش دیده بانی و انجام دادن کارهایی مشخص است. این سیستم اضافی، سیستمی امنیتی ضد نقصی است. اما در بیشتر شرایط ملکه ی قرمز در دورنما فعالیت می کند که وظیفه ی عمده اش دیده بانی است. در مواقع اضطراری، می تواند نقشی فعالانه تر داشته باشد، به این ترتیب که از سیستم های حساس در مقابل ورود های غیر مجاز به سیستم و دشمنانی که قصد پاک سازی برنامه را دارند،محافظت کند. این سیستم خود آگاه است و می تواند در مورد این مسائل خودش قضاوت کند.

----------------------

مشخصات بیلی کوئن :

در اصل یک ستوان دوم در U.S.M.C به نام بیلی کوئن به جرم نقش داشتن در قتل عمد 23 نفر محکوم به مرگ شده بود.

 

بیلی فرد تیز و باهوشی است و میتواند از هر اسلحه ای به طور حرفه ای استفاده کند.

بدنش از طریق اموزشهای نیرو دریایی ورزیده شده است و حریف خوبی برای هر هیولایی در نبرد است.

او تا اندازه ای مرد غرغرویی است اما حس شدید عدالتخواهی دارد و بسیار وظیفه شناس است.

---------------------

پروفایل Jill Valentine :

Jill Valentine ،یکی از اعضای زبردست تیم آلفا، و متخصص قفل شکنی است، که این مسئله باعث شده است به نوعی به وی لقب " استاد گشایش " را بدهند. او نه تنها در خنثی کردن بمب ها ، بلکه همینطور در تفکیک هر شرایط و تعیین بهترین راه برای انجام عملیات مهارت دارد. سال هایی که او در تیم دلتای ارتش آمریکا برای آموزش گذرانده است، او را به تیراندازی ماهر تبدیل کرده است. پس از نابودی شهر راکون ، Jill و Chris هردو به یک واحد ضد بیو – زیستی پیوستند تا بتوانند آمبرلا را یکبار برای همیشه از بین ببرند. او جدی و دارای حس بالایی برای عدالت طلبی است.همینطور در عملیاتش بسیار دقیق است. او معمولا طرف سرسخت و خشن خود را به دیگران نشان می دهد اما گاهی پیش می آید که گارد خود را کنار بگذارد و طرف مهربان خود را نیز نشان دهد.

---------------------

پروفایل Hunk :

هانک ماموریت های موفقیت آمیز زیادی را به انجام رسانده است. ماموریت های زیادی که تنها وی از آنها زنده بازمانده بود. به همین علت به او نام اختصاری " آقای مرگ " را داده اند. او یکی از اعضای ویژه ی آمبرلاست و کسی بود که دست تنها توانست G- Virus را جمع آوری کند. این در حالی بود که سایر اعضای تیم، توسط موجودی که از ویروس جی تکامل یافته بود ( ویلیام برکین ) بطور کامل از بین رفتند. او سرد، ساکت و عاری از احساس است. به او می توان آدم ماشینی گفت، چراکه او هیچ گاه شخصیت واقعی اش را بروز نداده است و حتی چهره ی واقعی اش نیز مشخص نیست.

 

-------------------

پروفایل Leon S. Kennedy :

پس از فارغ التحصیلی از دانشکده ی افسری، او درخواست کرد که به اداره ی پلیس شهر راکون منتقل شود که کارکنان آن درحال تحقیق درباره ی قتل های عجیب در منطقه بودند. بمحض ورود به شهر ویران شده، او نهایت تلاش خود را کرد تا بازماندگان را نجات دهد. علیرغم اینکه تجربه ی عملی کمی داشت، با روحیه ی قوی برای نجات یافتن و با توانایی های ذاتی اش آن را جبران کرد. پس از فرار از شهر راکون استعداد او کشف و مامور دولت آمریکا شد. او حسی قوی برای عدالت طلبی دارد و هیچ گاه برای اقداماتش عجله به خرج نمی دهد. جوانی او گاهی ممکن است سبب گمراهی در برخورد با جنس لطیف شود.

--------------------------

فایل S.T.A.R.S :

(S.T.A.R.S (Special Tactics And Rescue Service

به معنیه فنون جنگی ویژه و گروه نجات است. این تیم در ساختمان پلیس شهر راکون تاسیس شد و به دو تیم آلفا و براوو تقسیم می شود. این گروه برگزیده تشکیل داده شد تا به تروریسم و جرم های سازمان یافته و وقایع اضطراری که انجامش برای اعضای معمولی پلیس سخت بود، پاسخ دهد. اعضای آن شامل اعضای متخصص و دست چین است که بهترین بهترین ها هستند. بودجه این تیم توسط شرکت های خصوصی به ویژه از شرکت آمبرلا تامین می شد.

---------------------------

مشخصات برد ویکرز :

برد ویکرز عضو گروه آلفای استارز و رییس بخش حفاظت شیمیایی و خلبان گروه هست.

او یک بزدل و ترسو هست که از نمونه های ترسو بودن او میتوان به رها کردن تیمش در عمارت و پرواز کردن او اشاره کرد ، هر چند ، به دلیل عذاب وجدانی که او میگیرد ، مجبور به بازگشت میشود و سعی در نجات بازماندگان میکند ، به رغم اینکه او در یک لحظه شجاعانه عمل میکند ، اما هرگز نمیتواند طبیعت واقعی خود را تغییر بدهد ، در آخر نیز او توسط نمسیس تعقیب و کشته میشود.

--------------------------------

مشخصات کارلوس اولیورا :

یک مزدور جوان که خون آمریکای جنوبی در رگش جریان دارد ، کارلوس اولیویرا یکی از اعضای فعال گروه چریکی ضد دولتی بود که در آمریکای جنوبی (جنوب آمریکا) عملیات انجام میدادند ، پس از اینکه سازمان او به دست نیروهای ویژه ی دولتی نابود شد ، او توسط شرکت آمبرلا مامور شد تا به یگان ویژه ی U.B.C.S ملحق بشه ، او در استفاده از سلاح های سنگین و همچنین استفاده از خودرو های عملیاتی تخصص به خصوصی داره ، که همین هم باعث با ارزش بودن اون میشه ، او بسیار خون گرم و شوخ طبع شناخته میشه ، نتایج به دست آمده نشان میدهند که او در هنگام خطر شجاعانه عمل میکند و همیشه می خواهد تا جان خود را برای دیگران به خطر بی اندازد

------------------------------

پروفایل James Marcus :

جیمز مارکوس اولین رییس تاسیسات آموزشی آمبرلا بود . او یکی از موسسان شرکت آمبرلا و یکی از پیشگامان کشف ویروس مادر بود. او آنقدر درگیر تحقیقاتش شده بود که شروع به استفاده از کارمندان آمبرلا به عنوان نمونه آزمایشاتش کرد. تعداد قربانیان سر جمع نزدیک به 20 نفر بود. آلبرت وسکر و ویلیام برکین که تحت دستورات ویژه از ازول اسپنسر کار میکردند، دکتر مارکوس را در سال 1998 به قتل رساندند. به هر حال پس از 10 سال از مرگ او، او به طرز مرموزی زنده شد. برای اینکه انتقامش را بگیرد، او شروع به انجام فعالیت های مخفی با هدف اینکه نه تنها آمبرلا بلکه کل دنیا را از بین ببرد، کرد.

--------------------------------

فایل G- Notes :

200px_G.png

1) این ویروس بسیار قدرتمند تر از ویروس تی است و توسط یک محقق به نام ویلیام برکین رشد و تکامل یافته است. ویروس تی می تواند فقط یک نسل از تغییر شکل ویروس را نشان دهد، اما ویروس جی می تواند تغییر شکل بیش از یک نسل نیز داشته باشد. وقتی نمونه اصلی نمسیس روی لیزا ترور آزمایش شد، بدن او منبع اصلی کشف ویروس جی به حساب می آمد.

Resident_Evil_Operation_Raccoon_City_561937.jpg

2) ویلیام ویروس جی را به خودش تزریق کرد و تبدیل به یک هیولا شد. به این هیولا هم " جی" گفته می شود. اما برای اینکه نامش از نام ویروس تفکیک شود، گاهی " جی برکین " نیز نامیده می شود. این هیولا متحمل تغییر شکل های بسیاری شد تا بالاخره بتواند به شکل پنجمش برسد و این زمانی بود که او توسط لیان و کلر در تاسیسات تحقیقاتی زیر زمینی راکون سیتی نابود شد.

-----------------------------

فایل R.P.D Notes :

img1.jpg

اداره ی پلیس راکون سیتی توسط برایان آیرونز اداره می شد. برایان عمیقا با آمبرلا مرتبط بود و در پشت صحنه با این شرکت کار می کرد. آر پی دی شامل واحد ویژه ی استارز است و بر خلاف آنچه که برای شهر کوچکی مثل شهر راکون انتظار می رود، به لطف کمک های مالی آمبرلا با تکنولوژی مناسبی مجهز شده است.هم چنین اداره ی پلیس بیشتر با کارها و قطعات گران قیمت هنری پر شده بود و بیشتر شبیه موزه بود تا اداره ی پلیس. افسران شجاع آر پی دی هر آنچه در توان داشتند برای ساکنان راکون سیتی در مقابل پخش شدن ویروس تی انجام دادند، اما رئیس آنها از این اقدامات آن ها ( به خاطر کار با آمبرلا) آشفته بود و به آنها دستورات گمراه کننده ای می داد. بخاطر این ناهماهنگی علیرغم اینکه برخی از آنها از بهترین های کشور بودند موفق نشدند و سرانجام همگی از بین رفتند.

---------------------------

مشخصات بری برتون :

juk6kfp9q9n19b21ad4b.jpeg

عضوی از تیم الفا استارز بری برتون در یک واحد نظامی همراه با کریس ردفیلد خدمت میکند و کارشناس متخصص در اسلحه های گرم استخدام می کند تا اسلحه هایی برای گروه تهیه و تدارک ببیند. او فردی مهربان، دل رحم و با حس وظیفه شناسی عالی است. او بسیار عاشق همسرش کیتی و دو دخترش موریا و پولی است. بعد از اینکه از عمارت فرار کرد او خانوده اش را به کانادا فرستاد و به تنهایی به راکون سیتی برگشت تا دوستش و رفیق سابقش را از استارز نجات دهد!

---------------------------

پروفایل Lisa Trevor :

لیزا ترور نزدیک به 30 سال در عمارت زندانی شده بود و در معرض آزمایشات پی در پی ای بود که در آخر او را به یک هیولا تبدیل کرد. آزمایشات ویروسی زیاد نیز او را در برابر مرگ مصون کرده بود و همین مسئله باعث شد که برکین به کشف ویروس جی نزدیک شود. لیزا عادت دارد پوست صورت قربانی هایش را بکند و آنها را به جای صورت خود بگذارد. تلاش های زیادی صورت گرفت تا او را از بین ببرند اما همگی با شکست رو به رو شد.سرانجام او را بسته و ترک کردند تا در راهرو های عمارت سرگردان بگردد.

---------------------------

فایل Raccoon City Forest :

Arklay_Mountains_2_320x200.jpg

جنگل بزرگ راکون در قسمت شمالی حومه ی شهر راکون قرار گرفته و کوه های آرکلی را نیز در بر می گیرد. این مکان یک بوم غنی است و خانه ی بسیاری از موجودات جنگلی است. فراوانی زندگی در جنگل یک عامل همکاری کننده با پخش شدن سریع ویروس و تغییر شکل آن است که نتیجه ی آن یک فاجعه ی بیو – زیستی می باشد. تاسیسات تحقیقاتی آرکلی و مدیریت تاسیسات آموزشی هر دو در داخل جنگل هستند.

-----------------------------

پایان

منبع :

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

کاری از تیم تحریریه سایت خانه بازی ها

ویرایش شده در توسط Jill Valentine
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...