رفتن به مطلب
اطلاعیه
! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

بهترین مکان در کل رزیدنت اویل ؟

پست های پیشنهاد شده

به نظر شما بهترین مکان در سری رزیدنت اویل کدوم بود ؟

خودم اول راکون اویل 3 و بعد عمارت اسپنسر و بعد عمارت بیکر ها !

دلیل خود رو هم ذکر کنید !

دلیل من اینه که راکون اویل 3 خیلی خوب حس ترس و تنهایی رو به بازیکن منتقل میکرد .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شهر مرده و متروکه راکون سیتی اویل 3 که صدای زامبی ها همه جا رو گرفته بود و هیچ جای امنی نداشت انتخاب اوله

بعد اون عمارت اسپنسر و بعد از اون روستای اویل 4

لینک ارسال
به نظرم عمارت اسپنسر اوله چون با اون شروع کردم بنده بعد راکون سیتی بعدش کلبه بیکرها

موافقم ، تازشم عمارت اسپنسر خیلی پیچیده بودش تو هر دری که می رفتی با زامبی ، سگ ، هانتر ، زامبی هایی که تند تند دنبالت می کردن روبه رو می شدی ، واقعا خیلی برام خاطره انگیز بودش و خواهد ماند . انتخاب من اول عمارت اسپنسر ،دوم هم شهر آمریکا یا همون راکون سیتی اویل 3 ، سوم خونه بیکر ها.. :good:

• Thanks 1
لینک ارسال
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
عمــارت اسـپـنســر توی اویــل 5 خــعلی خــوف بــود:dirol:

ایــن خونــه ی بیــکرها توی اویــل7 هــم شبیــه همـــونه:joon2:

خب این بخاطر اینه ک کپکام خیر سرش خیلی سعی کرده بود تا اویل7 رو شبیه اویلای کلاسیک بسازه:sad:

لینک ارسال
خب این بخاطر اینه ک کپکام خیر سرش خیلی سعی کرده بود تا اویل7 رو شبیه اویلای کلاسیک بسازه:sad:

بنـظـرم تـا حدودی مـوفـق بـود:دی همیـن خـونه و محیـطــای تـاریـک و تـرس بیـشـتـر و کـم شـدن اکـشـن:gamer3:

یـه چـیـزی شبـیـه اویـل 1 سـاخـتـه بـودن

لینک ارسال

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

|

خدمت دوستان عرض کنم که :

فضای بازی رزیدنت اویل 7 ماهرانه طراحی شده است. شما در مکانی قدم می زنید و حرکت می کنید که کاملا گنگ و تو در تو است. سایه هایی که روی دیوار ها در حال حرکت هستند و در و دیوار شکسته و ترک خورده به این قسمت از بازی کمک شایانی برای ترساندن می کند. ضمن این که در بازی Resident evil 7 صدای کشیده شدن پای دشمنان همه جا شنیده می شد. کف پوش های خانه بیکرها مدام غژ غژ می کردند و با صدایشان روی اعصاب می رفتند. اما بازی نمی گذارد که حتی یک لحظه هم آرام باشید و در عرض ثانیه ای با کوبیدن چیزی به دیوار کناریتان جان را به لبتان می رساند که این یکی از مهم ترین بخش هایی است که در سری خانه بازی ها باید به خوبی کار شود که کپکام هم به نحو احسن انجام داده است.

• Thanks 1
لینک ارسال

|

خدمت دوستان عرض کنم که :

فضای بازی رزیدنت اویل 7 ماهرانه طراحی شده است. شما در مکانی قدم می زنید و حرکت می کنید که کاملا گنگ و تو در تو است. سایه هایی که روی دیوار ها در حال حرکت هستند و در و دیوار شکسته و ترک خورده به این قسمت از بازی کمک شایانی برای ترساندن می کند. ضمن این که در بازی Resident evil 7 صدای کشیده شدن پای دشمنان همه جا شنیده می شد. کف پوش های خانه بیکرها مدام غژ غژ می کردند و با صدایشان روی اعصاب می رفتند. اما بازی نمی گذارد که حتی یک لحظه هم آرام باشید و در عرض ثانیه ای با کوبیدن چیزی به دیوار کناریتان جان را به لبتان می رساند که این یکی از مهم ترین بخش هایی است که در سری خانه بازی ها باید به خوبی کار شود که کپکام هم به نحو احسن انجام داده است.

کاملا درسته حسین عزیز

اما مشکلی که بنظرم این بازی داره اینه که کاملا به ریشه ها بر نگشت این بار هم کپکام سعی کرده بود که یه سری تغییرات به بازی اضافه کنه مثل همین محیط ها که اگه دقت کنیم میبینیم ک اکثر اویل ها در یه شهر یا شهرک کوچیک اتفاق میوفته در حالیکه محیط این بازی به شهر نمیومد:دی البته این موضوع خودش یکم به ترسناک شدن بازی کمک کرد مثل نمای اول شخص

یا مثلا نبود کااکتر ها یا عوض کردن عجیب قیافه ی کریس:huh: ولی در کل بازی خوب و ترسناکی بود که از نظر من هنوز رزیدنت اویل نیست:دی:دی

لینک ارسال
کاملا درسته حسین عزیز

اما مشکلی که بنظرم این بازی داره اینه که کاملا به ریشه ها بر نگشت این بار هم کپکام سعی کرده بود که یه سری تغییرات به بازی اضافه کنه مثل همین محیط ها که اگه دقت کنیم میبینیم ک اکثر اویل ها در یه شهر یا شهرک کوچیک اتفاق میوفته در حالیکه محیط این بازی به شهر نمیومد:دی البته این موضوع خودش یکم به ترسناک شدن بازی کمک کرد مثل نمای اول شخص

یا مثلا نبود کااکتر ها یا عوض کردن عجیب قیافه ی کریس:huh: ولی در کل بازی خوب و ترسناکی بود که از نظر من هنوز رزیدنت اویل نیست:دی:دی

همانطور که می دونید برای ما گیمر ها اویل ویتین 2 که یه بازی خوب و ترسناک اوپن ورلد (یعنی : قابل گشت و گذار بیشتر در محیط ها) هستش بیشتر شبیه سری بازی های رزیدنت اویل هست تا اویل 7 - تازه اون دشمنان اویل 7 (مُولدی) ها اصلا خوب نبود بجاش اگه یه مش زامبی های متحرک مثل رولیشنز 2 می گذاشتن بهتر بود. :negative: ولی در کلام آخر اگه بخواهیم این دو بازی (The Evil Within 2 VS Resident Evil 7) رو به صورت کلی و دقیق مقایسه کنیم مطمئن باشید اویل 7 برنده این مقایسه خواهد شد. :undecided: در صورتی که من به شخصه اویل ویتین 1 و 2 رو به شدت دوست دارم ولی خب مقایسه بی طرف هستش ! :upset:

• Thanks 1
لینک ارسال
همانطور که می دونید برای ما گیمر ها اویل ویتین 2 که یه بازی خوب و ترسناک اوپن ورلد (یعنی : قابل گشت و گذار بیشتر در محیط ها) هستش بیشتر شبیه سری بازی های رزیدنت اویل هست تا اویل 7 - تازه اون دشمنان اویل 7 (مُولدی) ها اصلا خوب نبود بجاش اگه یه مش زامبی های متحرک مثل رولیشنز 2 می گذاشتن بهتر بود. :negative: ولی در کلام آخر اگه بخواهیم این دو بازی (The Evil Within 2 VS Resident Evil 7) رو به صورت کلی و دقیق مقایسه کنیم مطمئن باشید اویل 7 برنده این مقایسه خواهد شد. :undecided: در صورتی که من به شخصه اویل ویتین 1 و 2 رو به شدت دوست دارم ولی خب مقایسه بی طرف هستش ! :upset:

مـنـم موافقـم:wink::wink:

موجـودات اویــل 7 دیــگه عیــن قبــل زامــبی مانند نبــودن :hang: ولــی خـب کپـکـام بــایــد یــه سـری تغـییر تـوی اویــل می داد کــه ظاهـرن موفــق بودـع ولــی ایـنکــه همـش بـایـد تـوی یـه کلـبـه بـاشـی بـعد یــه مدتـی کسـل کننــده میــشه:nono:

لینک ارسال
  • 5 weeks later...
  • موسس سایت

نظرها متفاوت و شخصیه

اما تنها جایی که به من حس سری بازیهای اویل خالص رو میده قشنگه شروع همکاری لیان و کلر و حضور باشکوه سلطان نمسیس و مرکز اصلی بازی شهر جایی نیست جز

اداره پلیس راکون سیتی بهترین مکانه

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...