Nemesis كيست ؟ - Resident Evil 3 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

پست های پیشنهاد شده

Nemesis.jpg

 

حضور در بازی

 

از جایی که امبرلا قصد نابودی تیم استارز را داشت و میخواست هر طور که شده باقیمانده ی اعضای تیم را نابود سازد به راه های مختلفی مانند امارت اسپنسر دست زد اما باز هم تعدادی از تیم استارز باقیماندند برای همین تیم فرانسوی آمبرلا تصمیم گرفت تا آخرین سلاح بیولوژیکی خود را از نوع Tyrant که بعد ها نام ان را Nemesis (به معنای الهه ی انتقام) نامیده بود برای اتمام کار اتمام نشده روانه سازد. اسم نمسیس به این جهت انتخاب شده بود چون به نوعی میخواست انتقام آمبرلا را از اعضای استارز که موجب کشته شدن (Tyrant-01) شده بود, بگیرد. ماموریت نمسیس نابودی تمامی از اعضای تیم استارز من جمله جیل ولنتاین بود . این موجود که خود نوعی تیرنت بود و از طرفی تیرنت ها نسبت به زامبی ها خیلی باهوش ترند به هر راهی برای نابودی جیل دست میزد . او خلبان تیم استارز را در جلوی سالن R.P.D کشته و به جیل حمله کرد اما جیل توانست از این قضیه جان سالم به در ببرد اما باز هم نمسیس دست بردار نبود و این بار او را در یکی از راهرو های شهر راکون تعقیب کرد و قصد کشتن او را داشت جیل باز هم فرار کرد خلاصه تعقیب و گریز جیل توسط نمسیس ادامه داشت تا اینکه جیل با فردی به نام کارلوس اشنا شد جیل و کارلوس میخواستند با قطاری که در راکون سیتی بود از انجا خارج شوند ولی به محض ورود به قطار میکاییل را دیدن که زخمی شده است . ان ها همرا میکاییل و فردی دیگر برای خروج از شهر راه افتادند اما نمسیس باز هم وارد قطار شد میکاییل با نارنجک خود و نمسیس و قطار را منفجر کرد اما باز هم نمسیس نمرد و قطار از راه رفتن متوقف شد جیل و کارلوس توسط برج ساعت تقاضای کمک کردند و هلکپتری برای نجات انان راهی شد تا اینکه باز هم ان هلکپتر توسط نمسیس مورد حمله قرار گرفت و در همان حال جیل با نمسیس درگیر شد و به ویروس الوده شد کارلوس پادزهر را پیدا و به جیل تزریق کرد اما باز هم نمسیس در تعقیب ان ها بود تا اینکه دوباره نمسیس با جیل روبرو شد اما اینبار جیل توانست جان سالم به در ببرد و با استفاده از 3 دقیقه زمانی که داشت از دست نمسیس فرار کند اما بار دیگر با نمسیس روبرو شد و توانست او را با انرژی الکتریکی متوقث کند او و کارلوس در حال فرار از منطقه بودند که نمسیس دوباره زنده شد اما باز هم جیل فرار کرد و توسط هلکپتری از منطقه دور شد و شهر راکون توسط موشکی منفجر شد ! لازم به ذکر است که راننده ی هلکپتر همان بری بود ! اما این پایان کار نمسیس نبود از این موجود خبری نبود تا اینکه اویل سارویور 2 منتشر شد ضاهرا نمسیس در این شماره هم حضور داشت چون وقتی زمان فرار از منطقه تمام میشد نمسیس ازاد میشد و برای کشتن استیو و کلیر می امد !

 

حضور در فیلم

 

نمسیس علاوه بر بازی اویل در فیلم های اویل حضور داشت او مثل بازی برای کشتن افراد به خصوصی برنامه ریزی شده بود در شماره ی دوم اویل دوست پسر الیس توسط ازمایشاتی که رویش انجام شده بود به نمسیس تبدیل شده بود اما در اواخر فیلم احساساتی را از خود بروز میداد ! در شماره ی سوم فیلم هم یکی از دانشمندان که به ویروس مبتلا شده بود با تزریق بیش از حد پادزهر به خود نمسیس را به وجود اورد که این نمسیس توسط الیس و لیزر های خطر کشته و قطعه قطعه شد !

 

یه چندتا نکته راجع به نمسیس

1.تنها تایرنتی بود که از اسلحه استفاده می کرد

2.برای این اسمش نمسیس بود که از استارز انتقام بگیرد

3.از هوش بسیار بالایی برخوردار بود

4. برنامه ریزی شده بود تا سر راه استارزی ها سبز شود

5.به خاطر بخیه ای که روی صورتش است معلوم است که انسانی بوده که مغزش را در آوردند و چیز دیگری درونش گذاشتند ( خدا می دونه مغزه یا تراشه )

6. هیچ احساسی درونش وجود نداره ( البته تو فیلم دیدیم که آلیس را شناخت ولی فیلم ها برای من معتبر نیست )

7.قابلیت تعقیب شما را در شهر داشت

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...