رفتن به مطلب

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

اطلاعیه
  • ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

کدام انیمیشن Resident evil بهتر عمل کرد؟  

9 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام انیمیشن Resident evil بهتر عمل کرد؟

• (2008) Resident Evil Degeneration
      1
    • (2012) Resident Evil Damnation
      4
    • (2017) Resident Evil Vendetta
      4

پست های پیشنهاد شده

فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

به نظر شما کدام یکی از 3 انیمیشن رزیدنت اویل بهتر از بقیه بود و شما را بیشتر جذب کرد؟

***لطفا نظر خودتونو با ذکر دلیل بگید و بحث دوستانه ای باهم داشته باشید***

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به عنوان یه اویل باز باسابقه بنده تمام انیمیشن های بالا به جز وندتا رو دیدم البته وندتا رو هم خواهم دید ولی از بین دو انیمیشن دمنیشن و دجریشن بنده دمنیشن رو ترجیه می دم به خاطر وجود شخصیت هایی همچون لیان و ایدا :dirol: در مورد وندتا هم باید بگم شاید از دو انیمیشن دمنیشن و دجریشن بهتر باشه البته باید ببینمش.

لینک به ارسال

بنظر من موفق ترین و بر جسته ترین انیمیشن رزیدنت اویل وندتا نام دارد ، زیرا با توجه به وجود شخصیت دوست داشتنی من کریس ردفیلد :دی و لیون اسکات کندی :afro:

ولی خودمونیم ها یه مقدار از نظر گرافیک چهره هاشون بد طراحی شده بود نسبت به خود گیم بازی که واقعا کیفیت طراحی چهرشون تو گیم خیلی بهتره و موفق تر بوده.

• تشکر 1

لینک به ارسال

رزیدنت اویل وندتا

از نظر داستانی گستردگی خوبی داره و شخصیت منفی اریاس و حضور ربکا از طرفی همکاری کریس و لیان باعث جذابیت این فیلم میشه

ولی کمی کیفیت فیلم از دو انیمیشن قبلی پایین بود و البته طراحی چهره کریس تو این نسخه متفاوت تر بود.

لینک به ارسال

خب میبینم که اکثرا از وندتا خوششون اومده ولی من صادقانه بگم از این انیمیشن خوشم نیومد و دمینیشن رو بهش ترجیح میدم اون به چن تا دلیل:

1- مهم ترین علتش ضعفی که در ساخت حرکات اکشن کاراکتر ها به کار بردن بود صحنات آخر انیمیشن که آریاس و کریس با هم مبارزه میکنن یا صحنه ی بعدش که لیان با موتورش میاد و حالا اون با آریاس جهش یافته مبارزه میکنه(اون مبارزه مزخرف ترین مبارزه ای بود که تو عمرا دیدم یه لحظه فکر کنید دیگه شاهرخ خان هم تو فیلماش رو دست یارو قل نمیخوره و همون موقع بهش تیر بزنه!!!!!:dash::dash::dash:) در صورتیکه هم دمینیشن هم دجریشن صحنات اکشن معقول تر و قشنگتری نسبت به این انیمیشن داشتن!

2- از نظر کیفیت باید یه چیزی بهتر از اینا میشد و مخصوصا تو طراحی قیافه کریس هیچ خلاقیتی به خرج نداده بودن! و فقط ربکا عالی طراحی شده بود!

3- حرکات کاراکتر ها مصنوعی بود و فقط رو جزئیاتی مثل حرکات لب و دهن یا نشون دادن مستی لیان کار کرده بودن!

4- واقعا موسیقی مزخرفی داشت!

5-پایان مناسبی براش در نظر نگرفته بودن!

6- دیالوگ های تکراری کارکترهاش رو مخ بود مخصوصا کریس که با هر حرف ربکا فقط سرشو بالا پایین میکرد! این شکلی::yes:

7-زنده نگه داشتن اون دختره ایده ی درستی نبود چون طبق اخبار کپکام دیگه حالا حالاها انیمیشن نمیسازه و اون دختر هم رفت پیش ریموند و جسیکا و خیلی شخصیتایی که کپکام ولشون کرده!

خب فعلا به خاطر همین موضوعات ازش بدم اومده اگه چیزی یادم اومد بهش اضافه میکنم.:دی

ولی واقعا از نظر داستان عالی و دجره یک بود خیلی با داستانش حال کردم از صحنات داخل عمارت و دانشگاه ربکا هم خیلی خوشم اومد!

لینک به ارسال

منم با دمینیشن موافقم .:afro:

دلایل:

1- این همه کپکام واسه وندتا تبلیغات کرد ، با اون همه تبلیغات خیلی بیشتر از اینا ازش انتظار داشتم.

2-وندتا داستان خیلی قشنگی داشت اما کپکام خیلی ام پی فور داستان رو سرهم کرد . اصلا با اون داستان خوب خیلی پایان کلیشه ای واسش در نظر گرفته بودن.

3- مهم ترین دلیل من واسه انتخاب دمینیشن همینه: بیش از اندازه مصنوعی بودن حرکات اکشن!!! حرکات اکشن کاراکترا به طرز فجیعی مسخره و هندی و مصنوعی طراحی شده بود.:Ahhh: شما خودتون صحنه مبارزه لیان و ایدا با استونالا رو با صحنه ی مبارزه آخر کریس و آریاس مقایسه کنین! یا ا صحنه ی مبارزه لیان و آریاس... لیان رو هوا تیر میزنه بعد رو دست یارو جفتک میزنه .:Ahhh::Ahhh: حالا اون هیچی موتور سواری لیان. لیان با پا گاز میده ، کج میشه ، راست میشه ، تیر میزنه اما موتور حتی یه ذره هم کج نمیشه!:Ahhh::dash: آخه تا این حد دیگه خود هندیا هم نمیسازن!:dash:

حالا شما توی دجریشن اون صحنه ای که کلر با تفنگ لیان زامبی ها رو میکشه رو نگاه کنین ، اصلا آدم کیف میکنه! یا حرکات ایدا با چاقو توی دمینیشن! اصلا آدم حال میکنه!:cool:

لینک به ارسال

منم به دمینیشن رای دادم به خاطر اینکه کلا بیشتر از بقیه انیمیشنا بهش جذب شدم.:like:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...