رفتن به مطلب

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

اطلاعیه
  • ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

پست های پیشنهاد شده

انجمن: هواداران شاهزاده ایرانی یا Prince of Persia

popmobile.jpg

عرض سلام خدمت دوستان بزرگوار ، این انجمن مربوطه که از نامش پیداست برای هواداران این بازی ایجاد شده ، بیایید با رعایت قوانین و احترام گذاشتن به عقاید و سلیقه های دیگران از این بازی یاد کنیم.

با تشکر مدیریت سایت

• تشکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر از ایجاد تاپیک....

هعی یادش به خیر چه بازی بود زمان خودش....

یادمه نسخه ی شن های زمان رو وقتی دوم دبستان بودم تمومش کردم انقدر ناراحت شدم وقتی تمومش کردم .

یادش به خیر چشای آبی و ریش های مسخره ی پرنس و رو دیوار راه رفتناش.

هر چقدر که سه تا نسخه ی اول این بازی خوب بود یوبی سافت محترم تو نسخه ی شن های فراموش شده گند زد به گیم پلی و قیافه ی و همه چی این بازی.

به نظرم بهتر بود ادامه ی نسخه ی ریبوتش رو میساختن الانم که یوبی سافت فقط چسبیده به اساسین ول کن اساسین نیست! :دی

لینک به ارسال

واااای تاپیکی که تو هیچ سایتی پیدا نکرده بودمش رو پیدا کردم:victory:

واقعا پرنس عالیه البته من نسخه ی 4 رو میگم بامجموعه شن های زمان میونه ی خوبی ندارم!:nono:

نظر آقای M.A.S رو هم قبول دارم دیگه واقعا یوبی سافت آدمو خسته کرده از بس که اساسین میده!:cry:

لینک به ارسال

بنده نسخه 4 رو اصلا دوست نداشتم یعنی چی به خاطر یه دختر کل شهر و ادماش رو نابود کرد :angry:

ولی نسخه 3 رو خیلی دوست داشتم عالی :afro:

لینک به ارسال
بنده نسخه 4 رو اصلا دوست نداشتم یعنی چی به خاطر یه دختر کل شهر و ادماش رو نابود کرد :angry:

آره ، بهترین نسخه فقط نسخه سوم بودش ، البته نسخه پنجم هم خیلی زیبا بود ، یوبی سافت گفته که در آینده نسخه ششم را هم عرضه خواهد کرد ، من که زیاد اهلش نیستم ، فقط رزیدنت اویل :دی

• تشکر 1

لینک به ارسال
آره ، بهترین نسخه فقط نسخه سوم بودش ، البته نسخه پنجم هم خیلی زیبا بود ، یوبی سافت گفته که در آینده نسخه ششم را هم عرضه خواهد کرد ، من که زیاد اهلش نیستم ، فقط رزیدنت اویل :دی

اره مخصوصا حرکات اسلوموشن و مخفیکاری که هیجان بازی رو زیاد می کرد:cool:

لینک به ارسال

آقا آقا ... این چه حرفیه ؟:swoon: کی گفته کل شهر به خاطر اون دختره نابود شد؟:دی

اولا که اون دختره اسمش الکاست.دختر شاه (پرنسس) ایرانه و یکی از راهب های درخت زندگی بوده ! درخت زندگی هم جای بوده که اهریمن و نیروهای شیطانیش توش زندانی بودن.:professor:

بابای الکا وقتی دخترش بر اثر ی حادثه به رحمت خودا میره چون همسرش رو هم از دست داده بوده و خیلی دخترش (الکا ) رو دوس داشته با اهریمن ارتباط برقرار میکنه و اهریمن هم بهش میگه دخترت (الکا)رو زنده میکنم به این شرط که تو هم منو آزاد کنی!:hang:

وقتی شاه الکا رو بیدار میکنه خودشم دچار نیروی تاریکی و قدرتاش میشه که خوشش میاد حالا کاراکتر ک یه دزده با پرنسس به هم کمک میکنن تا هم جلوی شاه و هم جلوی اهریمن رو بگیرن. این چیش زیر سر دختره بود؟:angry:

البته از نظر خودم بهترین نسخه نسخه ی دوش یا همون جنگجوی درونه . خیلی عالی بود واقعا... من هر نسخه ی پرنس رو بالق بر 4 بار تموم کردم.:دی

لینک به ارسال

من که هیچوقت نتونستم نسخه 2 رو تموم کنم... حتی 1 رو... بس که بازی پیچیده و جذابی بود، در ضمن دلم هم نمیخواست تمام شه:grin:

لینک به ارسال

نسخه ی پنجم؟؟؟؟ منظورت شن های فراموش شدس؟ واقعا اون خوب بود؟ نه هیچ حرکت اکشنی نه داستان جالبی نه هیچ باس فایتی نه هیچی!!!!

واقعا نسخه ی شن های فراموش شده افتضاح بود هیچ چیز دلچسبی نداشت فقط مرحله آخرش خوب طراحی شده بود همین!

یوبی سافت گفته نسخه ششم رو هم عرضه میکنه؟ کی پس چرا انقدر دیر؟:angry:

من که هیچوقت نتونستم نسخه 2 رو تموم کنم... حتی 1 رو... بس که بازی پیچیده و جذابی بود، در ضمن دلم هم نمیخواست تمام شه:grin:

آره واقعا من و داداشم هم همینطور بودیم هیچ وقت نمیخواستیم تموم بشه این بازی!

از بس که این نسخه پیچیده و دلچسب بود!

واقعا یوبی سافت باید این بازیا رو ریمستر کنه!

لینک به ارسال

واقعا ک بازی زیبایی بود منم کاملا موافقم. نسخه ی دو واقعا پیچیده و جذاب بود مخصوصا اینکه برای گوداندینگ پدرت در میاد.:دی

لینک به ارسال

من در نسخه 2 از اون یارو همزادمون و داهاکا خیلی میترسیدم... به حدی که خاموش کردم دم و دستگاه رو برا چند روز:دی

تو شوک بودم خدایی!

لینک به ارسال
من در نسخه 2 از اون یارو همزادمون و داهاکا خیلی میترسیدم... به حدی که خاموش کردم دم و دستگاه رو برا چند روز:دی

تو شوک بودم خدایی!

اون ک خود پرنس بود فقط چون ماسک رو زده بود اون شکلی شده بود.

دهاکا اون سال بهترین باس فایت بازی ها شد واقعا خیلی عالی و هیجانی بود.:دی

مرحله آخرم ک باید میکشتیش خیلی خوب بود واقعا :afro:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...