رفتن به مطلب

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

اطلاعیه
  • ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

پست های پیشنهاد شده

بازی برای هر کس، یک معنا دارد. از اقدس خانم سر کوچه که نشسته اسنیک گوشی یازده دو سفر بازی میکنه تا من و شمایی که هرکدوم یه سلیقه ای داریم. آه گیم گیم گیم... بازار این تنور نونوایی داغه، بازی های با اسم های عجیبی مثل: داستان ** آشفته و پلنگ مریخی تا آموزش زدن دکه خرید شیر مرغ!

در این میان تنها بعضی از بازی ها جاودانه میشوند... همان هایی که با ایده ای ناب می آیند و جهان بازی برای آن ها به قهقرا میرود... ایده هایی که برایشان هایپ میشویم. اما درباره اسطوره گیم، مرد خسته، قاتل خدایان،نفرین شده توسط پدر، مورد تهاجم برادر، تحت تعقیب جهنم، و تسخیر شده توسط روح فرزند و زنش، میتوان لحظه ای فکر کرد که میتوانست بهتر از این هم باشد؟اصولا یک نقطه در هر کاری هست که به آن ایده آل میگویند... سوال: آیا گاد اف وار ایده آل جامعه گیمریست؟ بی شک اگر این سوال را از من بپرسید اعصابم به حدی خورد میشود که سیستمم را به زمین کوبیده، سر به بیابان میگذارم.

بگذارید گاد اف وار ، حرمت هایش شکسته نشود... بگذارید در صدر بماند و دنیا بداند این کریتوس خودمان است که به اینجا رسیده

داستان بازی چه حرفی برای زدن دارد؟

من در هنگام بازی، گریه ام گرفته بود! از برادرش که رفت، تا ارس که آمد! حتما میدانید که داستان چیست! این کریتوس سر به هوا ، جنگاور دلیر اسپارتان ها بوده، روزی سرلشگر بربر ها، تبر خویش را به قصد سر کریتوس مقدس پایین آورد، اما کریتوس ما که بیشتر از او زرنگ بود با تلگرام پیامی به ارس داده و خود را بنده او خطاب کرده و از او طلب کمک کردن دارد... ارس هم که خدای جنگ بود، دو رشته سیم محکم به همراه یک چاقو میوه خوری به دست او برای ابد بست و کریتوس ما جان سالم بدر برد.از آن پس کریتوس قاتل بلفطره ارس بود تا روزی که ارس فرمان داد کریتوس به معبدی حمله کند...بعد قتل جنازه زن و بچه اش را دید و تصمیم گرفت تا ارس را از بهشت خدایان به جهنم نفرستد آرام نگیرد... بعدش هم می افتد دنبال کار های قتل ارس!

خلاصه... قسمتی از داستان که دربالا آورده شد، بس بود تا اگر تابحال آن را بازی نکرده اید، به سرعت رغبت بازی کردن این عنوان درشما ایجاد شود... داستانی غنی برای کسانی که طرفدار داستان هستند

گرافیک بازی هم چیزی میگوید یا موت است؟

میدانیم و میدانید و میدانند این نسخه مال حال حاضر نیست، و در زمان خود بهترین گرافیک را داشته است، فریم ریت بازی، و همچنین دقت در طراحی محیط یکی از جنبه های خوب است ولی رنگ بد زامبی ها و تکسچر نه چندان زیبای خون، دل را زده میکند. به هر حال، گرافیک بازی زیباست!

گیمپلی؟

گیم پلی این بازی از زبان بقال سر کوچه مان که اگر بهش بگویی که بازی میخواهم 1 تن بازی را داخل کیسه کرده و به تو میدهد، اینطور است: گیم پلی بازی بکش و برو است... یعنی یک چیزی دور و بر فست فود! راست هم میگفت خدابیامرز، فقط باید بکشی، و کار دیگری نیست... البته پازل هم هست که بعضی وقت ها باعث میشود سرم را محکم به دیوار بکوبم و بگویم : من هزار رکعت نماز میخوانم به اذن رد شدن از این پازل... باس های بازی هم که از نظر من و جناب کریس فقط اژدها های به خون تشنه خوب اند... نظر دیگری هم هست مگر؟ آها یادم آمد، وقتی در جهنم هم بودیم خوش میگذشت.... خیلی!

لپ کلام: اگر یه راست از سیب زمینی سرخ کردن نشستی پای بازی تا اینکه زمان عرضه آستروئید سلطانش بودی، بازی کن که بازی نکردنش حرامه

صداگذاری

از گاد اف وار بعید است که صداگذاری اش یک فاجعه باشد، چه در پلی استیشن چه در امولاتور، صحنه ورود زامبی ها به کشتی و صحنه تیزاندازی آنها به ما، خیلی داغان جلوه میکند... ولی در بقیه بازی به نظر خوب است.

جمع بندی و نمره نهایی:

بازی که میگن اینه، که به مزاق همه خوش بیاد، در عین حال بتونه یه تنه با تموم انحصاری های تموم کنسول های حال حاضر دنیا رقابت کنه... الان نسخه های جدید بازی اومدن... از من میشنوین هرجور شده یه سیستمی دست و پا کنید و حتی تو امولاتور بازی رو برید تا شاهکار رو حس کنید...

نمره نهایی

9.85

پانزده صدم به خاطر صداگذاری کم شد وگرنه این بازی شاهکار است شاهکار

ویرایش شده توسط DeAtH_JoKeR

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...