رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

کیفیت نقد خوب بود یا بد  

2 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کیفیت نقد خوب بود یا بد

• خوب
      1
    • بعد
      1

پست های پیشنهاد شده

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

وقتی چیزی از 99 درصد گذشت و در حد 99.5 درصد شد بجای گفتن تقریبا کلمه همه را بکار میبریم... مثلا میگوییم همه ایران شاغل اند(برگرفته از کتاب شترمرغ ها پاستیل خرسی میخورند)

یا همه خانه بازی ها، بچه هارا میترسانند... و این یکی: همه دنباله های بازی ها... یک شکست بوده است...

همین طور که گفتم همه دنباله های بازی ها شکست بوده... ولی باید بایستیم! چون هنوز کار 0.5 درصد مانده است... این نیم درصد شامل عنوان هایی مثل borderlands 2, css,gta san است.

اما سلطان این قسمت از بازی ها که هر قسمت که پیش میرویم میبینیم باز هم بازی بهتر شده، قطعا god of war است.نقد بازی gow 1 را که نوشتم... بلافاصله به این قسمت فکر کردم که چگونه شروع کنم... و در عین تعجب الان این ایده به ذهنم رسید برای مقدمه،خوب سر شمارا به درد نیاورم (و امید وارم به درد نیاورده باشم)

داستان بازی:

داستان بازی اینبار بی نقص تر از نسخه قبلی جلوه کرده... شما از رتبه خدایان دوباره به یک نیمه خدا تبدیل میشوید... باز کلی سختی میکشید تا بروید و دخل پدر خلافکار و بد خود را بیاورید... او یک خداست و شما یک نیمه خدا... و تصور کنید تمام خدایان از خدای مردگان گرفته تا خدای اینترنت ایران در خدمت شما هستند و منتظرند که شما بیاید

خلاصه ... در عین حال که داستان کل بازی آزاد کردن خشم خود بر سر خدایان بیچاره است... هردفعه که بازی را بازی میکنید، جادو میشوید! یک جادوی خوب! یک ساعتی از عمر خود را در یونان میگذرانید و کمی هم با خدایانشان آشنا میشوید(جوکر: عجب غلطی کردم این حرفو زدم، از فردا این بازی جرمش اعدام خواهد بود! :دی)

اینبار دشمن اصلی شما کیست؟ پدرتان زئوس! اورا باید به بدترین شکل های ممکن بکشید... ولی مطمئن باشید که آزاد نخواهید ماند از دست او

نتیجه از بخش داستان: شاهکار است شاهکار . داستانش از لیلی و مجنون هم خواندنی تر است!!

گرافیک بازی:

پیشرفت چشمگیری که بعد از نسخه اول داشت، باعث شد که من اورا به بهترین عنوان سری یاد کنم..

اولا که طراحی بسیار ظریف است، دویم توانسته اند رنگ آبی را بیشتر از بقیه رنگ ها جلوه بدهند، سِیُم کاری کرده اند که در ps3 بازی شود و همانند god of war 3 باشد...

جمله بی بند و اساس بالا میگوید که گرافیک پیشرفت چشمگیری داشته است، اما مگر میشود شیره کنسول را به تمامی بیرون کشید؟ بلی، سازندگان god of war یک بار بعد از این مجموعه هم توانستند با ascension قدرت واقعی یک کنسول نسل هفت را نشان دهند... به هر حال گرافیک بازی و فریم ریت آن به حدی هست که شما در حال حاضر در سال 2017 از آن راضی باشید... آن هم بعد ساخته شدن 5 قسمت بعد آن

صدا گذاری

صداگذاری راجع به قسمت قبلی بسیار پیشرفت کرده و همین امر باعث شده که نمره ای از این بخش از این بازی کم نکنم:no:

اما باز هم میتوانست بهتر باشد... خیلی بهتر!

جمع بندی و نمره نهایی:

18 بالای هجده سال هستید باید این بازی را کامل بازی کنید:grin:

نمره

9.5 از 10

نیم نمره کم شده به علت مبهم بودن داستان برای کسانی که تازه شروع کرده اند

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...