رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

The Evil Within 2 یا The Evil Within 1

کـدام یــک ؟  

8 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کـدام یــک ؟

• TEW1
      4
    • TEW2
      4

پست های پیشنهاد شده

اگه از همه لحاظ بخوام انتخاب کنم خب معلومه شیطان درون 1 چون همه پتانسیلی که یه بازی ترسناک بخواد داشته باشه رو داشت ، الخصوص سنارویوی جولی کیدمن که اصلا نگو خیلی حرفه ایی و بی نقص بود و یک گیمر حرفه ایی حتما با مقایسه دو نسخه مطمئناَ نسخه اول رو انتخاب می کنه . :afro:

• Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من جفتشو هم بازی کردم و به نظرم روایت داستانی و شخصیت پردازی نسخه دوم بهتر و قوی تر از نسخه اول بود اما انتظار داشتم گرافیکش بیشتر باشه

به هار حال من به نسخه دوم رای دادم :دی

باتشکر از ایجاد تاپیک:good:

لینک ارسال

خب منم نظرم شبیه کریس7 هستش.

از نظر سبک ترس و بقا باید به شیطان درون 1 رای داد ولی از نظر شخصیت پردازی و روایت داستان مطمئنا شیطان درون 2 بهتر عمل کرد.

لینک ارسال
خب منم نظرم شبیه کریس7 هستش.

از نظر سبک ترس و بقا باید به شیطان درون 1 رای داد ولی از نظر شخصیت پردازی و روایت داستان مطمئنا شیطان درون 2 بهتر عمل کرد.

دقیقا ، همیشه در نظر داشته باشید که هر چیز جدید هم همیشه خوب نیست و مزایا و معایب خودش رو داره ! :professor:

• Thanks 1
لینک ارسال

درود

هر دوشون خوب بودن ولی من از فضا و اتمسفر نسخه اول خیلی خوشم میاد اما از لحاظ داستان شاید کمی گنگ به نظر برسه که البته تو نسخه دوم پخته تر شده :afro:

• Thanks 1
لینک ارسال
درود

هر دوشون خوب بودن ولی من از فضا و اتمسفر نسخه اول خیلی خوشم میاد اما از لحاظ داستان شاید کمی گنگ به نظر برسه که البته تو نسخه دوم پخته تر شده :afro:

شدیدا موافقم:afro:

نسخه اول از نظر ساخت چهره ها و صداگذاری و محیط خیلی خوب عمل کرده بود داستان بازی در اوایل گیرا و جذاب بود و ذهن گیمر رو درگیر بازی میکرد و لی در آخر بازی با یه پایان بی سروته باعث عصبانیت گیمر می شد. در دی ال سی ها باز این موضوع کمی بهتر شده بود(کیدمن)ولی هنوز با حالت نرمال برای پایان بازی فاصله زیادی داشت که خوشبختانه در نسخه دوم این مورد بر طرف شد.

شاید اگه توی اویل ویتن2 بیشتر روی محیط و صداگذاری و کمی گرافیک بهتر بازی کار میکردن الان نظر تمام کاربرا عوض شده بود!:دی

اینم اضافه کنم این موارد دلیلی بر این نیست که نسخه دوم ضعیف بود و در سبک هرور حرفی واسه گفتن نداشت.بی شک اویل ویتن2 بازی بود که به هر گیمر هرور باز توصیه میشه!:afro:

لینک ارسال
  • 1 month later...

جفتش رو بازی کردم ولی به نطرم یک بهتر بود

گیم پلی 2 معمایی انچنانی نداشت و محدود میشد به اینکه روتو بکنی اونور و دوباره برگردی ببینی اوهوع یه در جلومه :دی

حداقل تو 1 چندتا معمای درست و حسابی داشت

از لحاظ ترس هم 1 بهتر بود ولی تو 2 جنبه های احساسی رو بیشتر کرده بودن که جالب بود

لینک ارسال
  • 2 months later...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...