معرفی شخصیت های Prince of Persia Warrior Within - بیوگرافی کرکترهای بازی - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

پست های پیشنهاد شده

خب قصد داریم که توی این تاپیک مختصری از بیوگرافی شخصیت های بازی محبوب پرنسی آف پرشیا:جنگجوی دورن بزاریم.

تاپیک رو هم به مرور زمان کامل میکنم.

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

" نه کالینا...، تو میتونی سرنوشتت رو تغییر بدی، من انجام داده ام! حیوان وحشتناکی بود که زندگی من رو بر عهده داشت، اما من خودم رو آزاد کردم"

پرنس خطاب به کالینا قبل از نبرد نهایی با دهاکا

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

PRINCE

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

شخصیت اصلی در کل این سری (به جز نسخه ی ریبوت)که اسمش در هیچ یک از نسخه های بازی گفته نشد و خود شاهزاده همیشه خودشو به اسم Prince of Persia (شاهزاده ی پارس) معرفی میکنه!

اون توانایی بالایی در راه رفتن از روی دیوار و شمشیر زنی داره و بر خلاف نسخه های دیگه در این نسخه شخصیت خشک و عصبی ای داره!

شاهزاده پسر شارامن شاه ایران و مهری ملکه ایران است! مهری در کودکی شاهزاده مرد و این لطمه بزرگی به شاهزاده زد!

همچنین اون یه برادر بزرگتر به اسم ملک داشت که در نسخه ی آخر این بازی یعنی شن های فراموش شده او رو ملاقات میکنیم و در همون نسخه هم میمیره!

..............................................................................................

7 .6 سال از وقایع حمله ی ایرانیان به هند و آزاد شدن شن ها توسط پرنس میگذره و هیچ ** به جز پرنس حقیقت رو یادش نیست.مدتیه که پرنس دچار کابوس هایی شده و در کابوس هاش میینه که موجودی وحشتناک در کوچه های بابل به دنبالشه تا اون رو بکشه اما پرنس فرار میکنه .این موجود سیاه بزرگ خودش رو دهاکا معرفی میکنه.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

(بابل)

پرنس مجبور میشه که پیش پیرمردی بره که بسیار دانا و اسرار آگاهه و چشم هاش رو سوزونده تا به عقیده ی خودش دنیا رو با چشم دلش ببینه.

پرنس با اون ملاقاتی میکنه و همه چی رو براش تعریف میکنه و میگه "برای اولین بار توی عمرم،میترسم" . پیرمرد به پرنس میگه که سرنوشتش مرگه و دهاکا مامور کشتن پرنس به خاطر آزاد کردن شن های زمانه.پرنس تصمیم میگیره که برای جلوگیری از سرنوشتش به "جزیره ی زمان" جایی که دهاکا درش هست بره و اون رو بکشه واگه شن های زمانی در اونجا وجود نداشته باشه دلیلی برای مرگ پرنس نیست.پیرمرد به اون میگه که این کار دیوانیگه و اگه پرنس به اونجا بره باید با ملکه ی زمان روبه رو شه.

پرنس با یک کشتی از بهترین جنگجوهای ایران به اونجا سفر میکنه اما در دریای طوفانی کشتی ای یونانی به فرماندهیٍ زنی به اسم شیدی به اون حمله میکنه و تمامی افراد پرنس رو میکشه .

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

(زنی بانام شیدی یا همان شادی)

درجریان نبرد پرنس با شیدی ،شیدی با لبخندی مرموزانه به پرنس میگه" مثل اینکه ملکه خیلی منتظره تا تورو ببینه" پرنس بسیار تعجب میکنه و شیدی از همین حواس پرتی او استفاده میکنه و پرنس رو به دریا پرت میکنه.صبح روز بعد پرنس درست در سواحل جزیره ی زمان بهوش میاد.

 

نویسنده:کاپتان پرایس1378(C.PRICE)

کپی با ذکر منبع

ویرایش شده در توسط کاپتان پرایس 1378
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Kaileena

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

"قبلا هم بهت گفتم،من آیندم رو دیدم که به دست تو کشته میشم...اما مثل تو،تصمیم گرفتم که تغییرش بدم"

کالینا خطاب به پرنس

 

"کالینا" یکی از شخصیت های اصلی سری بازی محبوبPOP و "همسر پرنس " و مهمتر از همه "ملکه ی زمان"بود. او توانایی "دیدن آینده" را به صورت محدود دارد ، لازم به ذکر است که آینده میتواند در هر لحظه و موقعیتی تغییر کند. کالینا مهارت نسبتا خوبی در جنگیدن و شمشیر زنی دارد اما عمده ی مهارت وی به خاطر دیدن آینده است.یوبیسافت مونترال هیچ گاه از گذشته ی او اطلاعاتی نداد. او در جزیره ی زمان زندگی میکرد اما هنگامیکه با پرنس آشنا شد ، پس از اتفاقاتی که در طول گیم رخ میدهد با پیشنهاد پرنس و علاقه ای که به او پیدا کرده بود ، با پرنس به بابل میرود که در آنجا قایق آن دو مورد حمله ی افراد وزیر قرار میگیرد. اوجود تلاش پرنس ، در نسخه ی آخر POP (از نظر داستانی) کالینا بدست وزیر کشته میشود.

.................................................................................................................................

سرنوشت ملکه ی زمان هم به مانند پرنس مرگ تعیین شده. درواقع ،با آزاد شدن شن های زمان ، یا پرنس و یا کالینا باید توسط دهاکا بمیرند! کالینا ابتدا سعی دارد تا توسط "شیدی" پرنس را بکشد چراکه شیدی درواقع از کالینا دستور میگیرد اما باگذشت زمان شیدی از دستور کالینا سرپیچی میکند و میخواهد که کالینا را بکشد. در جنجالی که بین و شیدی و کالینا رخ میدهد ، شیدی کالینا را به سمت پرتگاهی پرت میکند اما درهمین حین پرنس سر میرسد و چون شیدی به کشتی او حمله کرده بود شیدی را میکشد و کالینا را نجات میدهد.این اولین ملاقات کالینا و پرنس بود.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پس از اتفاقاتی که در طول بازی رخ میدهد، پرنس پی میبرد که کالینا دقیقا کیست ! یا کالینا باید پرنس را بکشد تا توسط دهاکا کشته نشود و یا برعکس!!! پس نبرد بین کالینا و پرنس شروع میشود. جنگیدن با کالینا برای پرنس کمی مشکل است چراکه کالینا توانایی دیدن آینده را دارد و به پرنس میگوید:"احمق!من تمام حرکاتت را میبینم.قبل از اینکه تو آنها رو انجام بدی!"

هردوی آنها زندگی خود را دوست دارند و از دهاکا میترسند .کالینا به پرنس میگوید:" امیدوار بودم که دهاکا تورو بکشه...من شیدی رو فرستادم تا بکشتت....من حتی اون شمشیر لعنتی ای که بهت دادم رو مسموم کردم! اما تو هنوز نمردی!"

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

سرانجام پرنس، کالینا رو میکشه...در اثر کشتن کالینا شنهای زمان آزاد میشن.پرنس پس از این واقعه تصمیم میگیره که از این جزیره خارج بشه...هنگامیکه پرنس به سمت ساحل حرکت میکنه دوباره با دهاکا مواجه میشه...پرنس بسیار شگفت زده میشه که دهاکا هنوز میخواد پرنس رو بکشه. پس از فرار کردن پرنس از دست دهاکا، پرنس که بسیار عذاب وجدان داره با تکیه دادن به دیواری سری، حقایقی رو در مورد جدول زمان وماسک"Wraith" متوجه میشه. این ماسک که متعلق به ماهاراجا شاه هند بوده شانسی دوباره به انسان میده...پرنس متوجه میشه که دهاکا قدرت شنها رو برای خودش میخواسته.پس پرنس شانس دوباره ای داره تا با تغییر جدول زمان و به وجود آوردن یک خط زمانی قدیمی ، هم دوباره کالینا رو زنده کنه و هم کاری کنه که دهاکا پرنس به وجود اومده توسط خط زمان (قدیم) رو بکشه تا هم پرنس و هم کالینا از دست سرنوشت شومشون که مرگه فرار کنن!

حال زمان به عقب قلابی برگشته و پرنس از تمامی اتفاقاتی که قرار است رخ بدهد خبر دارد! سر انجام ماسک از صورت پرنس جدا شده و پرنس باری دیگر کالینا را ملاقات میکنه .او اینبار به سمت تخت ملکه میرود و شمشیرهای کالینا را به سمتی پرت میکند و باعصبانیت به کالینا میگوید که با او به زمان حال بیاید اما کالینا دوباره میخواهد که پرنس را بکشد .به هرحال پرنس هرطور که هست کالینا را به یکی از دروازه های بین زمان حال وقدیم پرت میکند.

حال پرنس و کالینا در زمان حال هستند.پرنس که این بار آینده را دیده ، میداند که باید کالینا را متقاعد کند:

پرنس: "میدونم که چی دیدی...یا در مورد خط زمان چه فکری میکنی"

کالینا:"پس میدونی که هیچ انتخابی ندارم"

پرنس:"همیشه یه انتخابی وجود داره کالینا"

کالینا:"پس من انتخاب میکنم که زنده بمونم...و برای تو مرگ!"

پرنس:"من نمیخوام بکشمت"

کالینا:"حتی اگه نمیخوای باید یکی از ما بمیره"

پرنس:"نه کالینا...، تو میتونی سرنوشتت رو تغییر بدی، من انجام داده ام! حیوان وحشتناکی بود که زندگی من رو بر عهده داشت، اما من خودم رو آزاد کردم"

در همین لحظه دهاکا وارد میشه. پس از نرد سخت و طاقت فرسای پرنس به همراه کالینا، دهاکا کشته میشه و پرنس و کالینا با هم به بابل میرن!

پرنس:"با همدیگه این قایق رو ساختیم....باهمدیگه از این جزیره ی شر خارج شدیم... وبا همدیگه، به بابل برمیگردیم!"

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

نویسنده:کاپتان پرایس1378(C.PRICE)

کپی با ذکر منبع

ویرایش شده در توسط کاپتان پرایس 1378
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 3 هفته بعد...

shahdee

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

تو دوتا انتخاب داری....فرار کن یا بمیر!

شیدی خطاب به پرنس

 

شاهدی(شیدی) یکی از دشمنان سرسخت با سبک مبارزه ای زیبا در عنوان جنگجوی درون است.او تحت دستورات Kaileena ، ملکه زمان، و دانستن اینکه شکست در برابر پرنس به معنای مرگ اوست،با پرنس و خدمه اش وارد جنگ میشود.

شیدی بی رحمانه و بی رحم است و دارای دو شمشیر منحنی است و توسط Alicyn Packard در نسخه انگلیسی بازی منتشر شده است.

او به منظور جلوگیری از رسیدن شاهزاده به جزیره زمان به کشتی پرنس حمله میکند. در طول طوفان در دریا، او و شیاطین شن های زمان، خدمه ی شاهزاده را می کشد و کشتی خود را آتش می زند!

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

او به دلیل اینکه کالینا میخواست خط زمان را تغییر دهدبا وی مخالفت میکند و به او خیانت میکند اما در حین درگیری او و کالینا،پرنس از راه میرسد و هم کالینا را نجات داده و هم شیدی را بعد از مبارزه ای سخت میکشد!

شیدی در حال مرگ میگوید:"احمق، نمی دونی ... تو نمی تونی سرنوشت خودت رو تغییر بدی!"

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 2 هفته بعد...

Dahaka

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

Dahaka (همچنین به عنوان Guardian of Time شناخته می شود ) یک ضد قهرمان در Battles of Prince of Persia و Prince of Persia Warrior Within است . او فقط زمانی ظاهر می شود که جدول زمانی مختل می شود.

دهاکا به طور پراکنده ظاهر می شود، در حقیقت با یک حادثه سیاه و سفید از واقعیت عبور می کند!

جالب است بدانید که Dahaka در معکوس صحبت می کند!!!! هنگامی که داکا صحبت می کند، باید حرف هایش را برعکس کنید یا زمان را برعکس کنید تا سخنانش معنی بدهد!!!

..............................................................................

دهاکا اهریمنی است به رنگ سیاه که به نقل از یوبیسافت همان ضحاک یا "اژی دهاک" به معنی موجودی اهریمنی با مار است. در طول بازی پرنس هیچ گاه قدرت مبارزه با دهاکا را ندارد و همیشه باید از دست او فرار کنید به جز مرحله ی آخر اگر شمشیر آب را بدست بیاورید میتوانید او را با کمک "کالینا" از پا در بیاورید !

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

دهاکا نمیتواند آب را لمس کند و تنها با آب صدمه میبیند به همین خاطر برای کشتن او به شمشیر آب نیاز دارید! در آخر کالینا با پرتاب توپ ماسه ای ، دهاکا را با سمت پرتگاه پرت میکند و پرنس هم با شمشیر آب او را به داخل آب پرت میکند و دهاکا در آب منفجر میشود.

 

**پایان**

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

نویسنده:کاپتان پرایس1378(C.PRICE)

**کپی با ذکر منبع**

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...