کامل ترین بیوگرافی شخصیت های بازی Prince of Persia :The Two Thrones - بیوگرافی کرکترهای بازی - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

پست های پیشنهاد شده

خب قصد داریم که توی این تاپیک به طور کامل بیوگرافی شخصیت های بازی محبوب Prince of Persia :The Two Thrones بزاریم.

تاپیک به مرور زمان تکمیل خواهد شد!

 

1fuw_prince-of-persia--33.jpg

 

PRINCE

 

m67c_the_prince_(sot)_render_tt.png

 

I accept what I have done, and all it implies

من کاری را که انجام داده ام قبول میکنم. و همه ی اینها این موضوع را نشان میدهد!

 

شخصیت ثابت و اصلی در کل سری شن های زمان که هیچ گاه نام او گفته نشد و حتی خود شخصیت هم خود را با نام(Prince of Persia ) که به معنای شاهزاده ی پارسی میباشد معرفی میکند!

مادر شاهزاده مهری در بچگی او از دنیا رفت و این لطمه بزرگی به احساسات او بود. حالا او تمام احساساتش را برای پدرش شارامن قرار داده و آرزویش این است که بتواند پادشاهی به مانند پدرش شود!

در این نسخه که مدتی بعد از نسخه ی جنگجوی درون اتفاق می افتد شاهزاده به همراه همسر خود کالینا از جزیره زمان گریخته و در راه بابل است که با رسیدن به بابل او متوجه میشود که شهربه تصرف نیروهای وزیر که به علت جابه جایی های زمان در نسخه قبل دوباره زنده شده آمده است!

در همین حین سربازان با شلیک منجنیق به سمت کشتی شاهزاده، کشتی را خراب کرده و کالینا بیهوش بر روی تکه ای آب به سمت ساحل میرود و اسیر نیروهای وزیر میشود.

 

n7pv_142053-prince-of-persia-the-two-thrones-windows-screenshot-prince.jpg

 

شاهزاده به دنبال کالینا میرود اما هنگامی که اورا پیدا میکند ویزر را میبیند. ویزر با کشتن کالینا تمام قدرت کالینا را درون خنجر زمان جمع میکند و به خود منتقل میکند اما مقدار کمی از این شن هم به دست پرنس و سایر افرادی که در آنجا بودند برخورد میکند.

 

lynt_dc6454fcbac38a4917a06904d10eb0d3.jpg

 

در ادامه شاهزاده با گرفتن خنجر زمان و فرار از آنجا قصد دارد که بار دیگر زمان را به عقب برگرداند.

 

7ufb_maxresdefault1.jpg

 

درطول بازی شاهزاده تمام کسانی که در صحنه ی قتل کالینا حضور داشته اند (مانند مهسی و دو ژنرال) را با همکاری روح سایدهی خود یعنی Dark Prince میکشد و همچنین فرح را که قبلا نسبت به او احساساتی پیدا کرده بود پیدا میکند. فرح به علت جا به جایی زمان چیزی از ملاقات قبلی اش با شاهزاده به یاد نمی آورد و این کمی برای او ناراحت کننده است.

هدف او از فرح جدا است و او به دنبال انتقام ولی فرح به دنبال نجات شهر و مردم است!

در ادامه ی بازی نیز شاهزاده با انتخاب درست به کمک فرح میرود و به او میگوید که راه او درست است که در همان موقع مهستی یکی از قوی ترین دشمنان شاهزاده به آنها حمله ور میشود!

 

wh3j_189177-prince-of-persia-the-two-thrones-windows-screenshot-meet-beautiful.jpg

 

او در یک تلاش ناامیدانه برای انجام آنچه انجام داده به سر میبرد حتی اسیران را از یک ساختمان سوزان نجات می دهد و سپس با دو فرمانده که آنها هم در قتل کالینا حضور داشته بودند مواجه مشود اما اینبار او به تبدیل نمیشود! در جنگ سخت بین دو ژنرال و شاهزاده، او تقریبا کشته شده است، اما فرح به موقع برای نجات او بازمی گردد!

و در آخر وزیر که فرح را به گروگان گرفته بود در بالای ساختمان بابل با شاهزاده در گیر میشود و با مرگ او به وسیله ی شاهزاده تمامی ارتش او از بین میرود و بابل آزاد میشود و شاهزاده پادشاه جدید بابل میشود.

 

9x2t_maxresdefault.jpg

 

شخصیت شاهزاده به مانند سری های قبل یک شخصیت خشک و کمی عصبی است که بابل و پدرش برای او همه چیز است. چنانچه هنگامیکه با جسد پدر خود رو به رو میشود بدون آب از جلد تاریکی خود راهایی می یابد!

 

6yu_farah_(two_thrones)_cinematic-08.jpg

 

بی شک شاهزاده ایرانی شخصیتی بود که دیگر در دنیای گیم تکرار نخواهد شد. تمامی خصوصیات او و حتی حرکات آکروباتیکش بسیار جذاب طراحی شده بود که در کنار داستان گیرای بازی باعث جذب شدن گیمر به او و بازی میشد.

 

سایت خانه بازی ها

gameshouse.ir

نویسنده: M.A.S

***کپی فقط با ذکر منبع***

ویرایش شده در توسط M.A.S
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 2 هفته بعد...

VIZIER

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

Trust not a man who has betrayed his master, nor take him into your own service, lest he betray you too

به کسی که به اربابش خیانت کرده اعتماد نکن، و او را به در خدمت خود نگیر تا او به تو هم خیانت کند!

 

 

وزیر یک خائن در خدمت مهاراجا بود. او شاهزاده را ترغیب می کند تا ساعت شنی ممنوعه را باز کند و از شنهای زمان به جهان بی پایان برسد.

ویزر برای رسیدن به جاودانگی و فرار از مریضی که منجر به مرگ او میشد با استفاده از شنهای زمان به اربابش ماهاراجا خیانت کرد و زمانی که ارتش ایران پشت دروازه های هند گیر افتاده بود دروازه را برای ایرانیان باز میکند. او در تلاش هایش ناموفق بود و پس از اصلاح جدول زمانی توسط شاهزاده فوت کرد. (نسخه ی شن های زمان)

 

هفت سال پس از وقایع Sands of Time ، مرگ وزیر با تغییر دیگری از جدول زمانی، از بین می رود و او یک بار دیگر از Kagger of Time می خواهد. با در نظر گرفتن بابل، و با استفاده از خنجر زمان برای تبدیل و تغییر نام خود به Zurvan و جاودانه شدن، به او کمک کند. او در این مورد موفق میشود و به وسیله ارتشKagger of Time و خنجر زمان بابل را تسخیر میکند.

 

وزیز قبل از کشتن نگهبان زمان:

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

وزیر که حالا دیگر توانسته با دستگیر کردن نگهبان خنجر زمان(فرح) به خنجر زمان دست پیدا کند با کشتن نگهبان زمان(کالینا) جاودانه شده است! تنها راه کشتن او را که فرح میداند توسط خنجر زمان و بستن منبع های شنی است که قدرتش را از آنها میگیرد و حالا وظیفه نابود کردن او و نجات شهر بر عهده ی شاهزاده است!

 

وزیر پس از جاودانه شدن:

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

وزیر فرح را زندانی کرد و قصد داشت که اورا ملکه ی خود کند اما شاهزاده با او مبارزه میکند و در بالاترین طبقه ی برج بابل به وسیله ی خنجر زمان با او مبارزه میکند. وزیر از تمامی قدرتش مانند جابه جایی اشیاء و یا پرواز کردن برای شکست دادن شاهزداه استفاده میند اما در آخر این شاهزاده است که با فرو کردن خنجر زمان در قلب وزیر او را میکشد و همچنین ارتش او را نیز ار بین میبرد و روح همسرش کالینا را آزاد میکند!

 

وزیر هنگام اسیرکردن فرح:

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

اگر چه وزیر بار دیگر در این نسخه حضور داشت اما شخصیت پردازی او را به هیچ وجه نمیتوان با نسخه شن های زمان مقایسه کرد. شخصیتی ضعیف و لاغر که در حال مرگ بود حالا با یک قیافه و ظاهر جوان تر در نسخه ی بعدی ظهور کرد که فقط میخواست جاودانه باشد و تنها نکته ی مشترکش با نسخه ی قبلی همین تشنگی او برای جاودانه شدن بود!

 

صدا گذار وزیر در نسخه ی Prince of Persia: The Two Thrones را آقای Harry Standjofski انجام داده است!

 

 

***کپی فقط با ذکر منبع***

نویسنده:M.A.S

سایت خانه بازی ها

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 2 هفته بعد...

Kaileena

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

" Prince, of all the possible futures, this one held the most promise, but something has changed. "

شاهزاده، از آینده هر چیزی ممکن است. این یکی بیشتر وعده داده شده اما چیزی تغییر کرده!

 

کالینا" یکی از شخصیت های اصلی سری بازی محبوبPOP و مهمتر از همه "ملکه ی زمان"بود. او توانایی "دیدن آینده" را به صورت محدود دارد ، لازم به ذکر است که آینده میتواند در هر لحظه و موقعیتی تغییر کند. کالینا مهارت نسبتا خوبی در جنگیدن و شمشیر زنی دارد اما عمده ی مهارت وی به خاطر دیدن آینده است.یوبی سافت مونترال هیچ گاه از گذشته ی او اطلاعاتی فاش نکرد. او در جزیره ی زمان زندگی میکرد اما هنگامیکه با پرنس آشنا شد ، پس از اتفاقاتی که در طول گیم رخ میدهد با پیشنهاد پرنس و علاقه ای که به او پیدا کرده بود ، با پرنس به بابل میرود که در آنجا قایق آن دو مورد حمله ی افراد وزیر قرار میگیرد که در آخر هم به وسیله ی خود وزیر میمیرد!

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

کالینا قطعا یک انسان کامل نیست، او پیش از آن توسط خدایان ساخته شده بود، در واقع یک محصول جانبی ناخواسته از ایجاد جدول زمانی!

به بیان واضح تر کالینا هنگامی ایجاد شد که خدایان زمان خود را ایجاد کردند. او ماهیت "شنهای زمان" است و عواقبی ناخواسته از اعمال خدایان است. به عنوان یک نتیجه، او دارای قدرت جدول زمانی خود است. و به همین دلیل میتواند آینده را به طور مختصر ببیند!

 

کالینا در هنگام مرگ:

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

کالینا در نسخه ی Prince of Persia: The Two Thrones حضور چندان خاصی ندارد هر چند که وزیر قدرت خود را از او گرفته و تمام ارتش استیک ها با قدرت او حالا دیگر به نوعی هیولا های شنی شده اند اما کالینا در همان اوایل بازی میمیرد و تا سکانس آخر بازی که فقط روحش ظاهر میشود فقط در طول بازی روایت کننده ی داستان است.

 

چند نکته جالب در مورد کالینا:

1- کالینا در همان جزیره زمان به دنیا آمده. در اصل کالینا یک خدا زاده است!(در بالا به این موضوع اشاره شد)

2- در نسخه ی Prince of Persia: The Two Thrones هنگامی که شاهزاده کالینا را کنار ساحل پیدا میکند به نظر میرسد که او یک کلاه زنانه به سر دارد که این مورد در دمو ی قبلی و حتی بعدی قابل دیدن نیست!

3- کالینا در در هنگام دمو ها یک تتو براق بر بالای بینی خود دارد که در هنگام گیم پلی بازی در بعضی کنسول های مجازی در بازی ظاهر نمی شود.

4- در نسخه ی جنگجوی درون در گیم پلی بازی کالینا دارای چشمان سبز رنگی است که رنگ چشمانش در نسخه ی بعد به آبی کم رنگ تغییر یافت!

 

صدا گذار کالینا در نسخه ی دو پادشاهی را خانم Sarah Carlsen و در نسخه ی جنگجوی درون را خانم Monica Bellucci انجام داده اند.

 

بی شک کالینا شخصیت به یاد ماندنی بود که به خاطر شخصیت پردازی قوی و داستان و پتانسیل بالایش و البته زیبایی منحصربه فردش خیلی زود گیمر را به خود جذب میکرد. هر چند تناقصی در شکل و ظواهر او در نسخه ی جنگجوی درون و دو سریر باعث کمی آزر و رنجش گیمر بود اما اگر یوبی سافت برای پتانسیل شخصیت های خود حد اقل نصف ایده و طراحی که قبلا برای شخصیت هایی همچون کالینا و یا الطایر و اتزیو صرف میکرد بکند قطعا شکوه قبلی خود را باز پس میگیرد!

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

 

***کپی فقط با ذکر منبع***

نویسنده:M.A.S

سایت خانه بازی ها

ویرایش شده در توسط M.A.S
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 1 ماه بعد...

Farah

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

"Listen to this: "Love is life, so if you want to live, die in love, die in love if you want to stay alive."

گوش کن: عشق زندگیه, اگه میخوای زنده بمونی در عشق بمیر, اگه میخوای زنده بمونی!

 

زیبا ترین دختر هندوستان و دختر شاه هند ماهاراجای فاتح!

فرح از هر لحاظ از شاهزاده ی ایرانی نفرت داشت. شاهزاده هر دلیلی که فرح به خاطر آنها زندگی میکرد را نابود کرد که از همه مهمتر این بود که شاهزاده خنجر زمان را داشت... تنها سلاح که می تواند در مقابل وحشت هایی که او راه اندازی کرده است دفاع کند. بنابراین فرح باید نزدیک به او بماند، اگر او می خواهد زنده بماند ...

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

فرح در یک زندگی مرفح و کاملا لوکس بزرگ شد با این حال او دارای اعتقاد بالایی بود و همچنین از همان کودکی تیر اندازی را آموزش دیده بود و زمانیکه او به سن جوانی رسید او را نگهبان خنجر زمان کردند. خنجری که در غار پایین قصر مخفی شده بود.

زندگی فرح هنگامی که وزیر پدرش آنها را به شاه شارمان ایران تحویل داد، دچار سردرگمی شد.او مشاهده کرد سربازان شارامن از بین بردن Hourglass حاوی شنهای زمان از پایه در حال به پایین کشیدن آن هستند در همین حال یکی از سرازان او را پیدا میکند ...فرح یک برده شد و به کاخ آزاد برده شد.(نسخه ی شن های زمان)

 

 

بعد از دستکاری های شاهزاده در زمان و بازگشت او به بابل فرح که توسط وزیر زندانی شده بود و وزیر قصد داشت پس از پیروزی کامل بر بابل او را ملکه ی خود کند.

فرح که حالا چیزی از نسخه ی شن های زمان به یاد ندارد(به علت دستکاری شاهزاده در خط زمان و نابود کردن گذشته) شاهزاده را نمیشناسد او باز هم خنجر زمان به دست شاهزاده افتاده و از این رو فرح بازهم باید با شاهزاده همکاری کند.

اگرچه او از تاریخ گذشته خود بی اطلاع بود، او شروع به کشف احساساتش برای او می کرد. در طی این زمان، شاهزاده با شخصیت شناخته شده به عنوان شاهزاده تاریکی مبارزه کرد و همیشه سعی میکرد تا در هنگام تبدیل شدن به شازاده تاریکی از فرح دور بماند تا فرح متوجه آلوده شدن او به شن های زمان نشود اما بعد از کشتن مهستی فرح متوجه شد که که شاهزاده توسط شنهای زمان آلوده شده است و او را ترک کرده است.

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

هنگامی که شاهزاده به شکل انسانی گرفت، او سعی کرد فرح را متقاعد کند که تغییر فقط فیزیکی بود، اما فرح نمیتوانست آنچه را که دیده نادیده بگیرد و به همین دلیل به سمت شازهده کانش را گرفت اما شاهزاده بار دیگر با او صحبت میکند و به او می گوید که هنگام تبدیل شدن کنترل بدنش را بر عهده دارد و این تبدیل صرفا او را قوی تر میکند.فرح دچار سرگردانی میشود و در نهایت با زدن تیر به دیوار از تصمیم خود منصرف میشود.

در ادامه و با دیدن به چشم خود که چگونه به مردم خود کمک میکند بازهم به شاهزاده ملحق میشود اما اینبار توسط وزیر زندانی میشود.

 

فرح بعد از رهایی از دست وزیر:

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در آخر بازی و با کشتن شدن وزیر بدست شاهزاده فرح نیز آزاد میشود در سکانس پایانی بازی فرح و شاهزاده در بالای برج بابل در حال نگاه کردن به شهر هستند،سپس فرح از پرنس سوالی میپرسد که چگونه در اولین برخورد آنها او را شناخته بود. سپس شاهزاده شروع به گفتن داستان او از گذشته می کند.

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

چند نکته:

 

غذای مورد علاقه ی فرح انار است!

کلمه مخفی فراه، "Kakolookiyam"، اشاره به Kakolukīyam است. این اصطلاح از هندو سانسکریت افسانه کلیله و دمنه، به به معنی کلاغ ها و جغدها است.

در نسخه ی Warrior Within چنانچه بازی را در حالت اصلی به پایان برسانید در آخر دمو میتوانید فرح را مشاهده کنید که به صلیب کشیده شده است!

فرح در نسخه ی شن های زمان 18 سال داشت که با این حساب در نسخه ی دو سریر نزدیک به 30 سال سن دارد!

صدا گذار فرح در شن های زمان را Joanna Wasick و در دو سریر Helen King بر عهده داشتند!

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

***کپی فقط با ذکر منبع***

نویسنده:M.A.S

سایت خانه بازی ها

ویرایش شده در توسط M.A.S
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 4 هفته بعد...

DARK PRINCE

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

How many times did I save you? How many times have I unblocked your path, cut down your enemies, remind you of your mission? While all you did was cry about your father, and Kaileena, and Farah, how everything bad always happens to you. Boo hoo, Prince.

چند بار تو را نجات دادم؟ چند بار راهت را باز کردم؟ دشمنانت را نابود کردم و ماموریتت را بهت یاد آور شدم؟ موقعی که تو فقط برای پدرت گریه میکردی. و کالینا و فرح.چطور همه چیز بد همیشه برای تو اتفاق می افتد؟ بو هووو شاهزاده!

 

 

شاهزاده تاریک (همچنین به عنوان شاهزاده شنی شناخته می شود) یکی از آنتاگونیست های The Two Thrones ودر واقع یک روح تاریکی شاهزاده است که پس از اینکه شنهای زمان به طور جزئی خراب شد، بوجود آمد.

گسترش غیرمنتظره شنهای زمان هنگام مرگ کالینا، شاهزاده را نیز آلوده کرد و یک شاهزاده ی تاریک مرگبار که روح او را به تدریج در اختیارمیگرفت، به وجود آورد. شاهزاده تاریک یک نسخه خراب از شاهزاده است: بی رحم، بی پروا و عاشق زجر!

 

شاهزاده تاریک نخستین حضور خود را در پایان واقعی Warrior Within به عنوان یک شخصیت کلاسیک که تاج زدن شارمان را می گیرد و در همان دمو اعلام می کند:

All that is yours is rightfully mine... and mine it will be

همه چیز تو در حقیقت مال من است ... و مال من خواهد ماند!

در طول بازی و پس از مرگ کالینا و آلوده شدن شاهزاده به شن های زمان شاهزاده به در زمان های معینی که در بازی مشخص شده به روح شیطانی خود تبدیل میشد. در نهایت، او به طور تصادفی شروع به تبدیل به شاهزاده تاریک، که مهارت های منحصر به فرد اجازه می دهد که شاهزاده در تلاش خود ادامه دهد. پس از دست زدن به آب، شاهزاده به حالت عادی خود باز می گردد.

 

مبارزه با مهستی در جلد تاریکی شاهزاده یکی از مراحل زیبا و فوق العاده بازی:

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

 

شاهزاده پس از پرت شدن در فاضلاب های شهر بابل به تدریج صداهای شاهزاده ی تاریک را درون خود میشنود که گاه او را راهنمایی میکند و گاه با او حرف هایی در مورد خودش و گاه حرف هایی در مورد وزیر و... میزند.

 

طراحی زیبا بر روی دست چپ شاهزاده که با هر بار تبدیل شدن او به جلد تاریکی این خالکوبی شنی بیشتر میشود:

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

 

در ابتدا، شاهزاده بی درنگ کمک شاهزاده تاریک را قبول می کند، اما دیدار او با شاهزاده فرح او را به اهداف فرح که کمک به مردم است سوق می دهد. شاهزاده تاریک از شاهزاده میخواهد که سمت فرح را فراموش کند و به فکر کشتن وزیر باشد.در نهایت، شاهزاده این حضور بدخواه را رد می کند و ماموریت خود را بدون کمک شاه تاریک انجام می دهد.

 

با هر بار تبدیل شدن شاهزاده به جلد تاریکی خود، عطش او برای جذب شن های زمان بیشتر میشود:

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

پس از کشتن وزیر و رهایی شاهزاده از شن های زمان شاهزاده تاج پدرش را روی زمین میبند که ناگهان دستی تاج را بر میدارد و با گفتن جمله ی: (همه چیز تو در حقیقت مال من است ... و مال من خواهد ماند! ) شاهزاده به رویایی فرو میرود که در آن با جلد شنی خود که در واقع همان شاهزاده تاریک است رو به رو میشود.

 

همانطور که شاهزاده او را تعقیب می کند، شاهزاده تاریک به طور غیرمستقیم نشان می دهد که او تجسم صفات تاریک است که پرنس دارد در اصل، شاهزاده دارای دو روح است که در بدن او زندگی می کنند.

 

شاهزاده تاریک قصد دارد منحرف کردن شاهزاده و غلبه بر او را دارد، اما شاهزاده فرح را در رویا خود میبیند، که از شاهزاده خواست که از نفرت خود بیرون برود و از او دور شود. فرح به شاهزاده یک راه پله که منجر به یک نور روشن شده است را نشان میدهد و با رفتن در آن نور، شاهزاده تاریک یک بار و برای همیشه نابود میشود، شاهزاده نیز در مقابل شاهزاده فرح بیدار می شود و در نهایت از نفوذ تاریکی خود آزاد می شود!

 

شاهزاده تاریک توسط آقایMichael Rudder در نسخه ی Warrior Within وآقای comedian Rick Miller در نسخه ی The Two Thrones صداگذاری شد.

برخی از نشانه های زرد در بازوی تاریک شاهزاده مشابه آنچه در پورتال های زمان در جزیره زمان( نسخه ی Warrior Within ) است. این طراحی زیبا بعدا برای شخصیت شکارچی در نسخه ی بعدی شاهزاده ی ایرانی که ریبوت بود(2008 Prince of Persia reboot) استفاده شد.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

***کپی فقط با ذکر منبع***

نویسنده:M.A.S

سایت خانه بازی ها

ویرایش شده در توسط M.A.S
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...