12 مـردی کـه میشنـاسـیـم - مقالات - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

پست های پیشنهاد شده

بنام خدا

سلام خدمت تمام کاربرای عزیز سایتمون!

توی این تاپیک 12 تن از برترین کاراکترهای مذکری رو که هممون میشناسیمشون و باهاشون خاطرات بسیاری داشتیم و داریم رو به ترتیب معرفی میکنیم!امیدوارم که لذت ببرین.

 

 

1) مـاریـو

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

بدون شک هر کسی قارچ خور معروف خودمان را میشناسد! یادش بـخیر گیمر ها میتوانستند ماریو و برادرش لوئیجی را کنترل کنند تا در پادشاهی قارچها پرنسس پیچ را از باوزر نجات بدهند.

او برای اولین بار با نام جامپ‌من در بازی دانکی کنگ در سال ۱۹۸۱ ظاهر شد. ماریو نام‌آورترین شخصیت در تاریخ بازی‌های ویدئویی است.

مجموعه بازی ماریو با فروشی بیش از ۲۶۰ میلیون نسخه، بهترین بازی ویدیوییِ فروخته شده در همهٔ دوران‌ها به حساب می‌آید.

 

2) کریـتـوس

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

آیا کسـی هست که کریتوس بزرگ را نشناسد؟ اولین نسخه از عنوان بسیار محبوب خدای جنگ در سال 2005 منتشر شد! کریتوس همان کشنده ی آرس و زئوس و ... و همان خدای جنگ است که هیچ شیطان و هیچ اساطیری توانایی مقابله در مقابل خشم او به خاطر خانواده اش را ندارد و نخواهد داشت.

برگشت کریتوس و دیدن او در کنار پسر کوچکش ، یکی از آن اتفاقات بزرگی است که قرار است در همین امسال (2018) شـاهد آن بـاشیم. میدانم که خیلی ها مثل من بی صبرانه منتظرند!

 

3) سـاب زیـرو

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

فینش هیم، این جمله با صدایی کلفت و خشن شما را یاد چی می اندازد؟ مـورتـال کمـبـت!! ساب-زیرو یکی از شخصیت‌های معروف سری بازی‌های مبارزه‌ای مورتال کامبت است و که در همهٔ قسمت‌های این سری در میان شخصیت‌های اصلی ایفای نقش کرده‌است. خالق او آقای جان توبیاس است.

 

4) مـامور 47

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

47 دو رقم آخر بارکدی است بر روی سر قاتلی که همه از او با نام هیـتـمـن یاد میکنند! مامور 47 استاد مخفی کاری و کشتن دون سر و صداست کهماموریت هایش را حتی در حضور دوربین ها و پلیس ها ، بدون نقص و با موفقیت، تنها با یک نخ و دوکلت زیبای نقره ای خود انجام میدهد!

او همان کسی است که ا صحبت های دایانا بِرن‌وود در نسخه ی ابسلیشن، دختری به نام ویکتوریا را که قرار بود مانند خودش یک قاتل و جاسوس شود نجات داد و به او شانسی را داد که خودش هیچ گاه نداشته!

 

5) جـوئـل

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

ناتی داگ از آن شرکت هایی است که هر چه بسازد ، عالی از آب در می آید. عنوان محبوب THE LAST O US یکی از عنوانین محبوب ناتی داگ است که در آن جوئل پدری فداکار است که با از دست دادن دخترش زندگی برایش تیره میشود اما با پیدا شدن الی سعی دارد که بازمانده ای از جهنم باشد!

 

6) کـاپـتـان پـرایـس

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

وقتی اسم سیگار برگ می آید ، شما را یاد چه کاراکتری می اندازید؟ کاپتان پرایس یکی از محبوب ترین کاراکترهای سری بازی های ندای وظیفه است و اکثر گیمر ها خاطرات زیادی با او و سپ مکتاویش دارند!

همچنین کاپتان پرایس در لیست «۳۰ کاراکتری که یک دهه را معنا بخشیدند»، که از طرف سایت Gameinformer تهیه شده است، جزو ۱۰ نفر اول شد و مقام هشتم را در کنار دیگر شخصیت‌هایی چون نیتن دریک،اتزیو، مستر چیف، نیکو بلیک و… کسب کرد. پرایس بارها و بارها در رسانه‌های مختلف و در نظر سنجی‌های متفاوت درخشیده است و شکی در آن نیست که یکی از محبوب‌ترین و ماندگار‌ترین شخصیت‌های دنیای بازی‌ها است.

 

7) بـیـگ بـاس(سالید اسنیک)

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

نام واقعی این شخصیت دیوید بوده و ملیت او آمریکایی است. او یکی از پسران شبیه‌سازی شده بیگ باس، حاصل پروژه کودکان بی‌شمار است و در اولین نسخه متال گیر به عنوان جوان جاسوسی قرار می‌گیرد که به آلاسکا اعزام می‌شود! همیـن بس که خالق این شخصیت ،هیدیو کوجیما است!

 

8) اتـزیـو آدیـتوره

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در بین تمام افراد فرقه ی قاتلین، اتزیو آدیتوره که از نوادگان الطایر میباشد به عنوان اسطوره یاد میشود! اتزیو همچنین جد دزموند مایلز است.

اتزیو آودیتوره دا فیرنزه(۱۵۲۴-۱۴۵۹) یک نجیب زاده اهل فلورانس در زمان رنسانس بود. او همچنین رئیس انجمن برادری اساسین‌ها در ایتالیا، در بین سال‌های ۱۵۰۳ تا ۱۵۱۲ بود.وی در سال ۱۵۲۴ در سن ۶۵ سالگی در میدان شهر فلورانس بر اثر عفونت قفسه سینه از دنیا رفت آخرین روزهای زندگی او در انیمیشنی بنام Assassin's Creed: Embers به تصویر کشیده شده است.

جالب است که بدانید او در کتاب رکورد های گینس یکی از محبوب ترین کاراکتران بازی ها است!

 

9) نیـتن دریـک

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

نیتن دریک همان ماجراجویی است که همراه با النا فیشر(همسرش) و سالی (دوست قدیمی اش) برای یافتن گنجینه های بزرگ خاطرات زیادی را برای ما ساخته و با شخصیت پردازی زیبایی که ناتی داگ برایش ساخته ، همیشه شخصیتی محبوب بوده است!

 

10) لـیـان اسکـات کنـدی

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

(همتون میشناسینش دیگه:دی ) لیان همان پلیس بد شانسی است که در اولین روز کاری خود در جهنمی با نام راکون سیتی به جای مبارزه با دزدان و جنایتکاران، با هیولاهایی انسان خوار مواجه شد و از بد روزگار همان جا عاشق شد!

پس از وقایع شوم شهر راکون و نابودی آن توسط دولت لیان که به همراه کلر ردفیلد و شری برکین از شهر به سختی نجات یافته ود تحویل دولت آمریکا شد و در آنجا فقط و فقط یک راه داشت...کار به عنوان مامور دولت! آن هم نه مامور معمولی ، باید محافظ ریئس جمهور و خانواده اش باشی!

باید اعتراف کنم که انتخاب او یا کریس ردفیلد کمی سخت است اما تقریبا میتوان گفت: لیان محبوب رزیدنت اویل است و کریس قهرمان رزیدنت اویل!

 

11) مـسـتـر چـیـف

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

چیف یک سربار وفادار است، مردی که قرار نیست بشکند، شکست بخورد و حتی به شکست فکر کند. او تنها ناجی باقی مانده زمین است. همان کسی که بارها در تاریخ سند باقی ماندن نژاد انسان ها را با تلاش هایش امضا کرده. چیف با همه دردی که می کشد، می داند راهی را برای زندگی انتخاب کرده که همه نتیجه اش بقای نسل انسان است، او میداند که شاید عزیزترین کسانش را از دست دهد،شاید کورتانا یا حتی بقیه ی افراد تیم آبی را ازدست بدهد. او همه این ها را می داند،ولی باز هم سعی دارد که مردم و زمین را نجات دهد.استیو داونز، با صدای گرمش، چیف بدون چهره را تبدیل به قهرمانی کرده که امضایی نامتناهی دارد، صدایش!

 

12) پـرنـس آف پـرشـیـا

 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

 

در اعماق افسانه های ایران باستان ،شاهزاده که پسر کینگ شارامن و ملکه مهری است به پا میخیزد تا از مردم وسلطنتش دفاع کند،تا از شن های زمان برای جبران اشتباهاتش استفاده کند،تا موجودات اهریمنی را از بین ببرد و آنها را به جهنم ابدی بفرستد تا انتقام مرگ عزیزانش را بگیرد.این همان شاهزاده ای است که ما مدت هاست دلمان برای همچین شاهزاده ای تنگ شده!

 

چـند شخصیـت بـرتـر دیـگـر: مکس پین / دانته / گرالت / سباستین / آلبرت وسکر / سونیک / سم فیشر و ....

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

*انتخاب کاراکترها و ترتیب اونها شخصی نیست و بر اساس سایت های خارجی و معتبر انجام شده*

نویسنده: کاپتان پرایس 1378 (C.Price)

**کپی ممنوع مگر با ذکر منبع**

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...