بیوگرافی Barry Burton - بیوگرافی کرکترهای بازی - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

پست های پیشنهاد شده

Barry Burton

 

1523656646687572_barry_burton_resident_evil_revelations_2.png

 

Barry Burton از اعضای S.T.A.R.S و مسئول پشتیبانی تیم Alpha بود. او همچنین مسئول تامین سلاح همکاران خود در این گروه نیز بود.

 

Biography

 

قبل از سال 1998 Barry از خلبانان نیروی هوایی ایالات متحده ی آمریکا در همان واحدی که Chris Redfield در آن خدمت می کرد، بود. به همین دلیل آنها دوستان خوبی برای یکدیگر بودند. بعد ها او نیروی هوایی را ترک کرد و به گروه تازه کار S.T.A.R.S پیوست که او را به خاطر دانش وسیعش در مورد سلاح های جنگی استخدام کرد. پس از مدتی Chris نیز از نیروی هوایی استعفا داد. Barry با وی ملاقات کرد و پیشنهاد داد تا به S.T.A.R.S ملحق شود.

 

Barry همسری دوست داشتنی به نام Kathy و دو دختر به نام های Moira و Polly داشت.

 

Barry اعضای انجمن ملی اسلحه را هم می شناخت. زمانی که او برای پیوستن به S.T.A.R.S وارد شهر Raccoon شد با Robert Kendo ، صاحب اسلحه فروشیِ آن شهر ، رابطه ی دوستانه برقرار کرد. آنها دوستان صمیمی شدند و گاهی برای ماهیگیری به شهر Stoneville واقع در نزدیکی شهر Raccoon می رفتند. با توجه به رابطه ی دوستی آن دو ، Barry از برادر Robert یعنی Joe خواست تا مهمات گروه S.T.A.R.S مثل سلاح کمری را به Samurai Edge تغییر دهد. Joe گلوله های سلاح Barry را نیز به کالیبر 40 S&W مخصوص تغییر داد.

 

The Mansion Incident

 

پس از رویارویی با Cerberus ها Barry به همراه هم تیمی هایش در گروه آلفای S.T.A.R.S یعنی Chris Redfield ، Albert Wesker و Jill Valentine موفق شدند به داخل عمارت Spencer فرار کنند. پس از آن ، او به جیل برای غلبه کردن به تله ها و دشمنان درون عمارت کمک کرد. با این حال Albert Wesker که در واقع جاسوس کمپانی Umbrella بود ، از Barry با تهدید او و اینکه خانواده ی وی را خواهد کشت ، برای رسیدن به خواسته ی خود استفاده کرد. Barry تمام شواهدی که علیه Wesker بود را از بین برد و Jill را نیز با هیولا ( لیزا تروور ) تنها گذاشت و او را به تله انداخت. Barry به خاطر حفظ جان Jill این کار را با او کرد. چرا که Albert Wesker انریکو مارینی را که یکی دیگر از اعضای S.T.A.R.S بود ، به قتل رساند.

 

زمانی که در آزمایشگاه بودند نیز Wesker کنترلش را بر روی Barry نشان داد و به او گفت تا روی Jill اسلحه بکشد اما پس از اینکه مشخص شد تهدید Wesker در مورد خانواده ی او دروغی بیش نبود ، Barry اسلحه اش را سمت وسکر گرفت و او را مورد هدف قرار داد.

 

Jill ، Barry ، Wesker ، Chris و Rebecca Chambers همگی از بازماندگان حادثه ی عمارت بودند و توانستند از آنجا خارج شوند.

 

" Barry و Jill در واقعه ی عمارت Spencer "

 

Raccoon City

 

بلافاصله پس از حادثه ی عمارت Barry خانواده ی خود را به کانادا برد تا از خطرات احتمالی کمپانی Umbrella در امان باشند. سپس آنها را ترک کرد و بار دیگر برای انجام عملیات ضد Umbrella به Chris و Jill پیوست. او طی شیوع ویروس تی و مواجه شدن شهر با نابودی ، هلیکوپتری غیر نظامی را برداشت و به محلی که Jill در آنجا بود رفت تا او را از شهر خارج کند. Barry توانست با یکی از سربازان تیم U.B.C.S ، کارلوس اولیویرا (کسی که در هنگام هرج و مرج به Jill کمک کرد) تماس برقرار کند و به موقع از مکان Jill با خبر شود و هر دوی آنها را قبل از برخورد موشک برای نابودی شهر نجات دهد. پس از آن Jill و Barry در ماموریت های پنهانی اقدام به فعالیت هایی ضد شرکت Umbrella کردند تا نهایتا این شرکت توسط ایالات متحده تعطیل شد.

 

پس از این قضایا ، Barry متوجه شد که Moira هنگام بازی با خواهرش Polly در خانه ، اشتباها به او شلیک کرد. این اتفاق نتیجه ای جز کم رنگ شدن رابطه ی Barry با Moira نداشت.

 

" Barry در Resident Evil 3 "

 

Sushestvovanie Island Incident

 

در حدود اواخر سال 2009 ، پس از حادثه ی Kijuju بار دیگر Chris و Barry با یکدیگر ملاقات کردند. Chris از Barry خواست تا به تیم B.S.A.A بپیوندد شود. در نهایت Barry کارش را در این سازمان به عنوان مشاور مهارت های رزمی ، شروع کرد و در کنار کریس آموزش سربازان نسل جوان این سازمان را بر عهده گرفت تا آینده ی آن را بسازد.

Barry با خواهر کوچک تر Claire Chris هم طی ملاقات با او هنگام دوستی اش با دختر بزرگش Moira رابطه ی دوستانه برقرار کرد و این چنین مربی خواهر و برادر Redfield شد.

در سال 2011 Moira خواست به TerraSave بپیوندد ولی Barry با او مخالفت کرد. به هر حال او به این سازمان ملحق و نهایتا توسط گروهی ربوده شد.

پس از این حادثه ، Barry موفق به نجات Claire شد و فهمید که او و دخترش را ربوده بودند و به جزیره ای فرستادند. Barry این اطلاعات را موقعی که Claire را به بیمارستان می بردند ، فهمید. زمانی که سعی می کرد Claire را بیدار کند. در این لحظهClaire چشمانش را باز کرد و Barry پرسید که چه بلایی سر Moira آمده است. Claire بخاطر اتفاقی که برای Moira افتاده بود عذرخواهی کرد و پس از آن توسط پزشکان به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد. Barry از اینکه فهمید چه بلایی سر دخترش آمد ناراحت شد.

Barry مرگ Moira را پذیرفت ولی تلاش کرد تا برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به جزیره برود

شش ماه بعد ، او توانست سیگنالی را که Moira ارسال کرده بود ، بیابد و بر این باور بود که Moira آن را اخیرا ارسال کرده است و قدردان این بود که موفق به تعیین مختصات جزیره شد. وقتی به جزیره رسید ، دختری به نام Natalia را ملاقات کرد. Barry از او خواست در پشت قایق مخفی شود تا او باز گردد اما Natalia با اصرار خواست همراهش برود. Barry چاره ای جز بردن Natalia نداشت. او زود فهمید که Natalia قدرتی خاص دارد که توسط آن می تواند جای دشمنان را تشخیص دهد و به Barry در تحقیقاتش کمک کند.

زمانی که به برج رادیویی رسیدند ، Barry صدای Moira و Claire را از برج رادیویی شنید که در حدود شش ماه پیش می گفتند به سمت Wossek می روند. چیزی که Barry را بیشتر از این شوکه کرد ، حرف Natalia بود. او در حالی که سردرد شدیدی داشت گفت که Moiraمرده است.

Natalia به Barry برجی را نشان داد که Moira و Claire شش ماه قبل به آنجا رفته بودند. در این بین ، Natalia به او گفت که در حادثه ی Terragrigia حضور داشت. این زمانی بود که مادر و پدر خود را از دست داد و توسط Neil Fisher ، عضو ارشد TerraSave نجات پیدا کرده بود. Barry بعدها جسد یکی از اعضای TerraSave به نام Edward Thompson را یافت و به جنگ با عضو دیگر Pedro Fernandez ، TerraSave ، که جهش یافته بود و Moira و Claire پیش از این با وی رو به رو شده بودند پرداخت. در این لحظه او به یاد آورد که خطرات ناشی از جنگ و مقابله با بیوترورسیم را به Moira گوشزد کرده بود.

آنها به برج نیمه ویران رسیدند. درون اتاق پر از شمع و نقاشی بود و در میان اشیا درون اتاق ، عکسی از Albert Wesker کنار یک زن دیدند. Natalia با نگاه به آن عکس ترسید و آن زن را به عنوان Alex Wesker شناخت. Barry از شنیدن نام وی شوکه شد اما پیش از این که چیزی از Natalia بپرسد ، صدای خنده ی زنی شنیده شد که شنل و چهره ی عجیبی داشت. او به آن دو نزدیک شد و به Natalia اشاره کرد.

 

" Barry در جزیره "

 

Wesker's Legacy

 

آن هیولا خود را Alex Wesker معرفی می کند. طی مکالمه ای کوتاه Alex می گفت Moira را کشته است. Alex Revenant هایی را فراخواند تا Natalia را بکشند ، Barry با شلیک کردن به نقاط ضعیف ساختمان ها و ریختن آوار بر سر Revenantها از Natalia دفاع می کرد.

وقتی دیگر دلیلی برای جست و جوی Moira نبود , Barry هدفش را به سالم خارج کردن Natalia از جزیره تغییر داد.

در راهشان به فاضلاب ، جسد Evgeny Rebic را در خانه اش در فاضلاب که Claire و Moira 6 ماه قبل با آن مواجه شده بودند پیدا کردند. موبایل Moira با یک صدای ضبط شده 6 ماه قبل ضبط کرده بود در نزدیکی محل است. Barry با دانستن این که Alex به دخترش صدمه زده با عصبانیت دستانش را مشت کرد و تصمیم گرفت از Natalia در مقابل Alex محافظت کند.

Barry سفر خود در جزیره را ادامه می دهد ، غافل از این که Alex در طول راه در کمین آنهاست.

Alex با یک حمله ی غالفگیر کننده Barry را به تله انداخت و Natalia را دستگیر کرد.

این که چه اتفاقی برای Alex افتاد و چرا بدون Natalia فرار کرده هنوز یک راز مانده است

 

Destroying the Bloodline

 

Barry دوباره هوشیاری خود را به دست می آورد و دوباره به Natalia می پیوندد.

Barry و Natalia برای انتقام مرگ Moira ، سر از آزمایشگاه مخفی Alex واقع در اعماق معدن جزیره در می آورند.

وقتی آنها بیشتر به اعماق می روند ، Alex شروع به سرزنش کردن Natalia می کند تا او را دلسر کند.

Alex حتی با پاره کردن عروسک Natalia به کارش ادامه می دهد و آن را میخ می زند تا Natalia آن را ببیند.

وقتی در آزمایشگاه با او رو به رو شدند ، Barry فهمید Alex قبلا ویروس Uroboros را به خود تزریق کرده.

Barry با Alex می جنگد تا از Natalia محافظت کند تا Alex از حال می رود.

اما Alex در حقیقت خود را به مردن زده بود.

Alex فورا به هوش می آید و بی درنگ به او ضربه می زند و Natalia را می رباید.

قبل از این که Barry به تواند کاری کند ، Moira می آید و از Hand Gun خود برای گیج کردن Alex استفاده می کند و Natalia را قبل از له شدن نجات می دهد.

دیدار Barry و دخترش مدت زیادی طول نکشید.

Alex از شاخک هایش استفاده می کند تا دوباره جهش پیدا کند. Alex آنها را وادار می کند که به طرف تخته سنگ های ساحل بروند. در ابتدا به نظر می رسید که همه چیز تمام شده تا این که Claire Redfield با یک هلیکوپتر می آید.

 

Post Sushestvovanie

 

در 2013 ، دو سال بعد از آن اتفاقات ، Barry سعی می کند که پدر خوبی برای فرزندانش باشد.

در خانه ی Barry در کانادا ، Barry مشغول آماده شدن قبل از آمدن Claire است.

Barry در حالی که تلویزیون خبر یک حمله ی بیوتروریسم که مقصر آن Neo Umbrella بود را پخش می کرد ، از Polly جای ژاکتش را می پرسد

 

Personality and Relationship

 

Barry اهمیت زیادی برای خانواده اش قائل است به طوری که هنگامی که آن ها مورد تهدید قرار گرفتند برای حفاظت از آنها حتی به دوستان خود خیانت کرد . او همیشه یک عکس از خانواده اش را همراه خود دارد . اما بعدها رابطه اش با دخترش Moira خراب شد. بعدها معلوم می شود که رابطه آنها بر سر اتفاقی که وقتی Moira بچه بود بین او و Polly اتفاق افتاده خراب شد که طی آن Moira با یکی از اسلحه های Barry که در قفسه اش بود به طور اتفاقی به خواهر خود شلیک می کند و Moira Barry را با عصبانیت مورد سرزنش می کند. بعد از نجات Polly , او و Moira بود که رابطه اشان خراب شد.

Barry با هم تیمی های قدیمی اش Chris و Jill دوستی نزدیکی دارد. او ضربه ی سختی از مرگ ظاهری Jill در طی نبردی که با Wesker در ملک Spencer داشت خورد وقتی فهمید Chris او را در آفریقا پیدا کرده خوش حال شد.

بعدها در Revelations 2 او با خواهر کوچک تر Claire Chris دوست شد . که دوست صمیمی دخترش Moira است. Barry هم مثل Chris از Albert Wesker متنفر است طوری که هر کسی با نام Wesker را یک تروریست می خواند. همان طوری که Natalia هویت واقعی Alex Wesker را برای او فاش می کند.

 

منبع : سایت فارسی خانه بازی ها | gameshouse.ir

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...