بیوگرافی Neil Fisher - بیوگرافی کرکترهای بازی - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

پست های پیشنهاد شده

Neil Fisher

 

نیل فیشر از اعضای از سازمان های بیوتروریسم Terra Save و رئیس Claire Redfield بود. او در حوادث کشتار جمعی حضور داشته و تجریه ی بسیاری را در این زمینه دارا بود. همچنین او در میان زیردستان خود ، مردی تیزبین ، آرام و قابل اعتماد شناخته شده بود.

 

1523658161396942_neil_fisher_rev_2.png

اطلاعات مربوط به زندگینامه

تاریخ تولد : 1972

نژاد / ملیت : سفید پوست/آمریکایی

شغل : از اعضای Terra Save

وضعیت : مرده

 

توصیف فیزیکی

جنسیت : مرد

قد : 180 cm

وزن :70 kg

گروه خونی : O

 

اطلاعات دیگر

اولین حضور : Resident Evil Revelations2

آخرین حضور : Resident Evil Revelations2

صداپیشه : Yuri Lowenthal

(انگلیسی)

Eiji Hanawa

(ژاپنی)


 

زندگی نامه :

 

حادثه ی شهر تراگریجیا

 

"من می دونم تو عروسک خیمه شب بازی لنسدیل بودی."

... الکس وسکر خطاب به نیل ...

 

در حدود سال 2004 میلادی ، نیل فیشر عضو سازمان تراسیو بود و با این حال به [Federal Bioterrorism Commission]F.B.C] هم وفادار بود. او معتقد بود که برای زنده کردن F.B.C باید از ترس و تهدید بیوتروریسم استفاده کرد و این چنین اعتماد Morgan Lansdale را به خود جلب کرده و جانشین او برای تحقق بخشیدن به رویاهایش شد. در حمله ی بیوتروریستی به این شهر و شیوع ویروس T-Abyss حادثه ی رعب انگیز شهر Terragrigia ، نیل با دختر کوچکی به اسم Natalia Korda رو به رو شد که والدین خود را طی حمله ی تروریستی که بانیان آن از سازمان های بیوتروریستی Veltro و مورگان لنسدیل بودند ، از دست داده بود. نیل بخاطر شغل و موقعیت خودش در تراسیو ، ناتالیا را نجات داد و خرس عروسکی کوچکی را برای آرام کردنش به او هدیه داد که ناتالیا نام آن خرس را Lottie گذاشت.

 

هرچند پس از حادثه ی شهر تراگریجیا و بازداشت لنسدیل بخاطر دست داشتن در این حادثه و کمک به تروریسم و منحل شدن F.B.C ، هویت نیل فاش نشد اما تمام آرزوی های او بر باد رفت. او در سازمان تراسیو ماند و به کار خود ادامه داد. این چنین رابطه ی خوبی با دیگران برقرار کرد و رئیس کارمندان این سازمان غیردولتی شد.

 

خیانت به تراسیو

 

"کاری که به نظرم درست بود رو انجام دادم ..."

 

نهایتا نیل توانست با حیوان متولد شده از پروژه ی یکی از سه بانیان کمپانی آمبرلا Oswell E. Spencer ، یعنی Alex Wesker که تنها بازمانده ی پروژه ی کودکان وسکر بود ، تماس برقرار کند. بخاطر احیا کردن FBC ، نیل با الکس برای همکاری در ایجاد ویروس جدید که از ویروس Albert Wesker یعنی اوروبوروس در آن استفاده شده بود ، کمک و نمونه و افراد مورد آزمایش را فراهم کند. در مقابل او نمونه ای از ویروس اوروبوروس را میخواست. به امید اینکه با این نمونه حادثه ی تروریستی دیگری راه انداخته و توجیهی را برای باز احیایی سازمان مورد علاقه ی خود بتراشد و باعث افتخار رئیس و استاد سابق خود شود.

 

او فهرستی از افرادی که پیش از این تجربه ی رو در رویی با سلاح ها و حوادث بیوتروریستی را داشتند ، تهیه کرد تا ویروس جدید را روی آنها امتحان کند. او اسم خود را در اول این لیست گذاشت و پس از خود دوست صمیمی اش ، کلر ردفیلد را قرار داد که از بازماندگان حادثه ی شهر رکون و شیوع ویروس در فرودگاه Harvardville بود. Gabe و Pedro هم بخاطر حضورشان در Kijuju ، مکانی در آفریقا که مورد حمله ی بیوتروریستی قرار گرفته بود اضافه شدند. دختر بچه ی جوانی که از حادثه ی شهر تراگریجیا جان سالم به در برد به همراه Gina Foley از اعضای تراسیو که در این حادثه حضور داشت هم در لیست بودند. درون لیست وی اسم دیگر عضو تراسیو یعنی Edward Tompson نیز به چشم می خورد. نیل در ابتدا Moira Burton را در لیست خود اضافه نکرده بود. چرا که مویرا هیچ رو در رویی مستقیمی با حوادث بیوتروریستی نداشت اما بعدا او را بخاطر داشتن روحیه ی بهتر نسبت به سایر نامزد ها ، به این لیست اضافه کرد. در این لیست نام دو تن دیگر نیز بود اما نیل اسم آنها را بعدا خط زد.

 

list.jpg

Neil_Fisher_REV2_danskyl7_4_.jpg

لیست نیل که اسم ناتالیا هم در آن دیده میشود.

نیل در جشن تراسیو به همراه کلر


 

حادثه ی جزیره ی زابیتیج

 

پس از کامل شدن لیست نیل ، هماهنگ شده بود که به مهمانی تراسیو حمله شود. در ساختمان مرکزی تراسیو ، هنگامی که اعضای این سازمان مشغول خوش آمد گویی به مویرا برتون ، عضو جدید سازمان بودند ، نیل ، کلر را کنار کشید تا با او در مورد شایعاتی راجع به به وجود آمدن یک ویروس جدید در واشنگتن که کمپانی دارویی Tricell پشت آن بود ، صحبت کند. کلر تئوری های نیل را رد کرد. نیل لیست خود را در پوشه تراسیو گذاشت و تا زمان حمله از آن به دقت مراقبت کرد. گرچه مشخص نیست چه اتفاقی برای کارکنان دیگر تراسیو که در لیست او نبودند ، افتاده است اما افراد درون لیست ، به ویروسی مبتلا و بعد از تزریق ویروس به جزیره ای دور افتاده فرستاده شدند.

 

وقتی نیل بیدار شد ، خودش را به همراه گیب, پدرو و ادوارد در یک جنگل دید. الکس وسکر خود را Overseer معرفی کرد و با آنها از طریق دستبند عجیبی که در دستشان گذاشته بود تا میزان ترس آنها را مشخص کند ، صحبت می کرد. الکس به آنها گفته بود تا به Wossek بروند و آنها برای نجات جانشان به سوی آنجا رفتند. وقتی Afflicted ها حمله کردند ، ادوارد کشته شد. قبل از این که بقیه فرار کنند ، پدرو دست او را قطع کرد تا دستبندش را بردارد و بعد ها آن را بررسی کند. نیل به همراه دو عضو باقی مانده از آنجا دور شد. زمانی که فرار برایشان دشوار شد ، نیل مهاجمین را سرگرم کرد تا آنها بتوانند فرار کرده و به واسک بروند.

 

600px_REREV2_PM_2.jpg

صحنه ی جدا شدن نیل از گیب و پدرو


 

تظاهر به قهرمان بودن

 

این که چگونه نیل از دست Afflicted ها فرار کرد و راه خود را به سمت واسک در روستایی درون جزیره ی زابیتیج Fishing Villageِ متروکه پیدا کرده ، مشخص نیست. اما وقتی که نیل از راه رسید ، کلر و مویرا مورد حمله ی تعداد زیادی هیولا قرار گرفته بودند. علاوه بر این ، پدرو نیز به یک موجود وحشی و بی رحم تبدیل شده بود که یک دریل سنگ شکن بزرگ در دست داشت و تلاش میکرد که کلر و مویرا رو بکشد. نیل حواس دشمنان را پرت کرده و از پشت بام واسک ، با لگد یک نردبان اضطراری را به پایین فرستاد تا مویرا و و کلر بتوانند از آن بالا بروند. او آن ها را تا یک درب فولادی راهنمایی کرد تا از آنجا فرار کنند.

 

وقتی که نیل آن ها را به درون یک فاضلاب برد ، کلر و مویرا ، برای گیب که رهایش کرده بودند ، ابراز نگرانی کردند. اما نیل به آن ها اطمینان داد که حال او خوب است. آن سه نفر به همراه هم مسیری را به سمت یک برج بزرگ دنبال کردند، جایی که کلر گمان میکرد منبع سیگنال ارسالی توسط ناظر است. نیل با کمی تردید تصمیم گرفت که همراه آن ها باشد و کمکشان کند؛ تا این که به محله ای متروکه رسیدند. کلر به مویرا کمک کرد تا از نردبان شکسته ای که در آنجا قرار داشت ، بالا برود. نیل نیز به همان صورت به کلر کمک کرد. تا این که ناگهان یک دسته Afflicted موفق شدند دری را که در آن نزدیکی بود بشکنند و داخل شوند. نیل اصرار کرد که کلر و مویرا راه خود به سمت برج را ادامه دهند و خودش بعدا آن ها را در آنجا ملاقات کند. سپس Afflicted ها را دور کرد و پشت توده ای از آوار ناپدید شد.


 

حقیقت

 

"هیولایی مثل تو هیچ وقت این چیزارو نمیفهمه!"

... نیل خطاب به الکس وسکر ...

 

وقتی کلر و مویرا به الکس رسیدند و توانستند او را از داخل مانتیور ببینند ، نیل پیش او بود. او شروط معامله ی خود را با الکس برای آوردن نمونه های آزمایشی انجام داده بود و منتظر ادای دینِ الکس بود. اما الکس نقشه های دیگری را برای او کشیده بود. پیش از اینکه نیل بتواند واکنشی نشان دهد ، الکس نمونه ی ویروس اوروبوروس را به او تزریق کرد. با این تفکر که نمونه ای که میخواست را به او داده است. وقتی ویروس وارد بدن او شد ، الکس به نیل گفت که از تمام برنامه ها و افکار او باخبر است و نیل و لنسدیل را احمق نامید.

 

الکس ، نیل را ترک کرد و نیل توانست از اتاق کامپیوتر خارج شود. با وجود داشتن درد زیاد ، خود را به آسانسور و سپس به طبقه ی پایین برج رساند.

 

جهش و مرگ

 

"اوروبوروس ... باعث مرگ نمیشه ... اون قدرت ــه !"

... نیل پس از جهش ، پیش از مبارزه با مویرا و کلر ...

 

وقتی نیل از آسانسور خارج شد فهمید که کلر و مویرا منتظر او هستند. پیش از اینکه ویروس باعث جهش او شود ، مدام میگفت که کار درستی را انجام داده است. وقتی بدن او شروع به تغییر یافتن کرد ، او از اینکه لنسدیل و F.B.C موفق نشدند ، اظهار تاسف کرد و از کلر خواست تا از او فاصله بگیرد.

 

ویروس اوروبوروس او را به مخلوقی عظیم الجثه تبدیل کرد و دست راست او را از بین برد و دستی با ریشه های اوروبوروسی جایگزین آن شد. این دست طوری شکل گرفته بود که از قلب او محافظت می کرد. این قلب نقطه ضعف او بود. در این لحظه ویروس کاملا او را تغییر داده بود و نیل متقاعد شد که ویروس نقطه ی قوتی برای او بود. سپس بلافاصله رو به روی کلر ایستاد. نبردی بین نیل و دو عضو بازمانده ی تراسیو صورت گرفت. نیل از اینکه قصد داشت دنیا را با ترس و بیوتروریسم کنترل و FBC را احیا کند ، می گفت. با شلیک گلوله ها به سمت نیل ، بدن اون گرم تر و گرم تر شد ، تا جاییکه برای خنک کردن خود ، نقطه ضعفش را در معرض آسیب قرار داد. اما این باعث از بین رفتن نیل نشد. بلکه شلیک آخر به قلب او که باعث از هم پاشیدن آن شد ، او را از پای درآورد.

 

2015_03_11_00014.jpg

دست چپ نیل در هنگام جهش

 

با این حال باز هم کار نیل به پایان نرسید. وقتی آن دو برای فرار ، سوار آسانسور شدند ، نیل مجددا به دنبال آنها رفت و وقتی آن دو در آسانسور را باز کردند ، نیل راهی برای ورود به آن برای خود پیدا کرد و با خشونت به مویرا حمله کرد. او سعی کرد تا با بازوی اوروبوروسی خود ، مویرا را بکشد. کلر با چاقو به بازوی او ضربه زد و سپس با همان چاقو به سینه ی اش ضربه ای وارد کرد تا او را دور کند. اما سقوط نیل از آسانسور ، باعث سقوط هر سه نفرشان شد. پس از آن نیل با تمام توانی که برایش مانده بود ، به کلر حمله کرد. کلر سعی کرد تا به او شلیک کند اما نیل خودش را روی او انداخت و به این ترتیب سلاح کلر از دستش افتاد. وقتی کلر مشغول مقابله با نیل شد و سعی کرد تا سلاحش را بردارد ، مویرا به سمت سلاح رفت. نیل آنچنان توان مبارزه کردن را نداشت. به هر حال مویرا سلاح را برداشت و چندین بار به سر نیل شلیک کرد تا نهایتا او را کشت.

 

Monster_neil_figurine.jpg

2015_03_11_00031.jpg

نیل پس از جهش

صورت نیل پس از جهش

 

زیست شناسی نیل پس از جهش

 

برخلاف قربانیان قبلی ویروس اوروبوروس ، نیل فیشر با موفقیت با ویروس سازگار شد و هوشیاری خود را حفظ کرد. اما او ظاهری شبیه به یک Tyrant جهش یافته پیدا کرده بود و به طور قابل ملاحظه ای بدن او عضلانی تر شده بود. ویژگی قابل توجه او بازوی دست طرف راست بود که به یک شاخک عظیم و حساس جهش پیدا کرد و میتوانست تا چندین متر آن را برای به دام انداختن بازیکن دراز کند. این شاخک عظیم شبیه به بازوی [desc=از مخلوقات متولد شده از ویروس اوروبوروس که در نسخه ی پنجم رزیدنت اویل حضور داشت.]Uroboros Mkono[/desc] بود. بازوی دست چپ او نسبت به دیگر اعضای بدنش دست نخورده تر و سالم تر به نظر می رسید. البته عضلات دست چپ او هم کمی بزرگتر و استخوان هایی هم از درون آن به سمت بیرون خارج شده بود.

 

هرچند جهش نیل استحکام و سرعت عمل اور را افزایش میداد ، اما در او دو نقص اوروبوروس را بیشتر و بیشتر می کرد. قلب اوروبوروسی او که در قفسه سینه اش قرار داشت ، به نقطه ضعف اصلی او تبدیل شد و باعث می شد که او آسیب پذیر شود. او همچنین در مقابل حرارت شدید ، آسیب پذیر تر میشد. در معرض نور و آتش قرار گرفتن ، باعث میشد تا حرارت بدنش به حد زیادی افزایش یابد و در این صورت او تلاش میکرد که به دنبال یک منبع خنک کننده بگردد. داغی بیش از حد باعث بیرون زدن هسته ی اوروبوروسی او میشد.

 

منبع: خانه بازی ها | gameshouse.ir

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...