بیوگرافی Claire Redfield - بیوگرافی کرکترهای بازی - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

پست های پیشنهاد شده

کلر ردفیلد از اعضای فعلی سازمان حقوق بشر ، از سازمانهای ضد بیوتروریسم TerraSave است.

 

او خواهر کوچکتر کریس ردفیلد ، از اعضای موثر گروه Bioterrorism Security Assessment Alliance ] BSAA] و عضو سابق گروه Special Tactics and Rescue Service] S.T.A.R.S] است.

 

1523652391608938_name_ayer01.png

152365196653817_img_ayer01.png

اطلاعات مربوط به زندگینامه

تاریخ تولد : 1979

نژاد / ملیت : سفید پوست/آمریکایی

شغل : از اعضای Terra Save

وضعیت : زنده

توصیف فیزیکی

جنسیت : زن

قد : 169 cm

وزن : 52.4 kg

گروه خونی : O

اطلاعات دیگر

اولین حضور : Resident Evil 2

آخرین حضور : Resident Evil Revelations2

صداپیشه : Alyson Court

(تمام نسخه ها جز RV2)

James Baker

(فقط RV2)

 

"ببین ، تو اینجا فقط دو تا انتخاب داری: میکشی یا کشته میشی ، خودت انتخاب کن!"

 

زندگی نامه :

 

کلر یکی از بازماندگان حوادث شهر راکون است ،حوادثی که در سپتامبر 1998 و بعد از سفرش به شهر برای پیدا کردن برادرش صورت گرفت. پس از خروج شهر به همراه از ماموران دولت آمریکا و بازماندگان شهر راکون Leon S. Kennedy ، با هم به جستجو برای پیدا کردن برادر خود ادامه داد و این چنین سفر مخاطره انگیزی را به اروپا آغاز کرد.

 

در ماه دسامبر ، کلر پس از نفوذ به آزمایشگاه کمپانی آمبرلا واقع در پاریس ، توسط افراد این کمپانی بازداشت شد و سپس به جزیره ای واقع در جنوب اقیانوس آرام Rockfort فرستاده و در آنجا زندانی شد.

 

وقتی جزیره ی راکفورت توسط یک گروه از نیروهای ویژه مرموز مورد حمله قرار گرفت ، کلر با یک زندانی دیگر ، Steve Burnside که نقش عمده ای در همکاری آن دو در شیوع بیماری در قطب جنوب داشت ، تلاش کرد تا از زندان فرار کند. برادرش خیلی زود موقعیتش را شناسایی کرد و او را نجات داد.

 

در سال 2005، وقتی کلر به فرودگاه Harvardville رسید تا برخی از دوستانش را ملاقات کند ، دوباره با ویروس T مواجه شد. در حالیکه از جریان فرودگاه جان سالم به در برد ، بار دیگر با لیان که اکنون مامور دولت ایالات متحده بود و بخاطر مقابله با شیوع ویروس فرستاده شده بود ، ملاقات کرد و به او ملحق شد.

 


 

اوایل زندگی

 

کلر با برادر بزرگترش ، کریس بزرگ شد. در نهایت، کریس دانشگاه را گذراند و به نیروی هوایی ایالات متحده ملحق شد. کلر نیز وارد دانشگاه شد و علاقه ی زیادی هم به موتور سیکلت ها داشت. کلر توسط کریس روش های مبارزه ی نظامی را آموزش دید و یاد گرفت که چگونه در نبرد تن به تن از خود دفاع کند و همچنین به خوبی قادر بود تا با بسیاری از سلاح ها از جمله چاقو و سلاح های گرم کار کند.

 

640.jpg

کلر به همراه برادرش کریس


حادثه ی شهر راکون

 

"من باید برادرم رو پیدا کنم."

[TABLE=width: 900]

claire_redfield_re_dc_render_by_vicky_redfield_d6eybz3.png

کلر در طول حادثه شهر راکون ، 1998

کلر برای جستجوی برادرش وارد شهر راکون شد اما چیزهای بدتری یافت. پس از ملاقات با لیان مقابل رستوران ، هر دو باهم نقشه ریختند تا به محض اینکه توانستند از شهر رکون خارج شوند. پس از اینکه راننده ای زامبی شده با کامیون خود آن دو را از هم جدا کرد ، هر دو از دو جهت مختلف به سمت اداره ی پلیس شهر رکون رفتند. جایی که امیدوار بودند در آنجا بار دیگر همدیگر را ملاقات کنند. کلر موفق شد تا وارد اداره ی پلیس شود.

 

کلر ایستگاه پلیس متروکه را بررسی کرد و در نهایت در دفترکار S.T.A.R.S دفترچه خاطرات کریس را یافت. او خاطرات را خواند و متوجه شد که کریس دیگر در شهر راکون نیست و به اروپا رفته است تا اداره ی مرکزی Umbrella را بررسی کند و از کلر خواسته است تا او را ببخشید. بخاطر اینکه هیچ اطلاعی از جایی که می خواست برود به او نداده بود . کلر به فساد رئیس پلیس شهر راکون Brian Irons پی برد. کسی که پس از این قضیه سعی داشت تا او و Sherry Birkin ، دختر دو تن از مهمترین محققین آمبرلا یعنی William Birkin و Annette Birkin را بکشد. کلر و آنت برای مدت زمان کوتاهی با یکدیگر ملاقات کردند و آنت او را به اینکه جاسوسی برای آمبرلاست ، متهم کرد.

 

وقتی کلر و شری به دنبال راهی برای خروج از شهر بودند ، با ویلیام بیرکین جهش یافته که برای آنها کمین گذاشته بود ، مواجه شدند. وقتی در فاضلاب بودند ، شری و کلر از هم جدا شدند و طی این مدت ویلیام بیرکین شری را یافت و او را مبتلا به ویروس G کرد. پس از اینکه کلر دوباره شری را یافت ، برای پیدا کردن پادزهری برای او به آزمایشگاه زیرزمینی آمبرلا رفت. وقتی کلر در آزمایشگاه بود ، قبل از اینکه ویلیام برسد و ضربه مرگباری به همسر سابقش وارد کند ، بار دیگر آنت را ملاقات کرد .

 

آنت قبل از مرگ ، دستورالعمل ساخت پاد زهر ویروس G را به کلر داد. کلر با لیان تماس گرفت تا قبل از اینکه سیستم خود تخریبی آزمایشگاه فعال شود ، شری را به قطار ببرد . او موفق شد تا پادزهر را بسازد. وقتی کار تمام شد ، سعی کرد تا از آنجا فرار کند. با این حال ویلیام بیرکین بار دیگر راه او را مسدود کرد و کلر مجبور شد تا با او مبارزه کند. سپس کلر با عجله به طرف قطار رفت و به لیان پیوست و از شری پرستاری کرد و با موفقیت واکسن را به او تزریق کرد. متاسفانه ، بیرکین که اکنون تبدیل به هیولایی عجیب و بزرگ شده بود ، به قطار حمله کرد و سیستم خود انهدامی دیگری را تحریک و فعال کرد. کلر ، لیان و شری قبل از منفجر شدن قطار ، فرار کردند و برای اولین و آخرین بار ویلیام را نابود کردند. کمی پس از فرارشان ، لیان از کلیر خواست تا آنها را رها کرده و به دنبال برادرش برود اما ابتدا به شهر مجاور رفته و کابوس هایی که تجربه کرده است را بشوید و از خاطر ببرد.

latest.jpg

dafaf.jpg

کلر به همراه شری بعد از حادثه ی شهر راکون

کلر و لیان در شهر راکون


 

حادثه ی جزیره ی راکفورت

 

"من نمی دونم چه اتفاقی بین شما افتاده اما تو راجع به اون اشتباه می کنی. برادر من اونی نیست که تو فکر می کنی."

... کلر خطاب به آلبرت وسکر ...

 

سه ماه بعد از فرار کلر از شهر راکون ، او برای پیدا کردن برادر گم شده اش ، کریس به پایگاه آمبرلا در پاریس نفوذ کرد. حین تحقیقاتش موقعیت او شناسایی شد و یک تیم امنیتی با هلیکوپتری نظامی برای نابودی او فرستاده شد. بعد از فرار از دست نیرو های امنیتی و شلیک هلیکوپتر ، توسط بازمانده های آن تیم ، محاصره و سپس توسط =مسئول تیم محافظتی شرکت آمبرلا در اروپا و همچنین مسئول زندان جزیره ی راکفورت Rodrigo Juan Raval اسیر شد. او به جزیره ی راکفورت فرستاده و در آنجا زندانی شد. به محض ورود ، با ضربه ای او را بی هوش کردند.

 

پس از مدتی او با صدای انفجار بیدار شد و توسط رودریگو که مجروح بود ، آزاد شد. بخاطر اراده ی قوی او برای زنده ماندن و پیدا کردن برادرش ، توانست راه خود را در میان جزیره پیدا کند. او توسط دشمنی ناشناخته مورد حمله قرار گرفت. شیوع ویروسی دیگر در جزیره اتفاق افتاد. در طی تلاشش برای فرار ، کلر به استیو ، زندانی دیگر در این جزیره رسید و در نهایت ، آن دو به هم پیوستند.

 

315.jpg

کلر و استیو - رزیدنت اویل کد ورونیکا

 

خیلی زود ، بعد از این که فهمیدند آمبرلا در حال جاسوسی از برادر کلر است ، کلر با لیان تماس گرفت تا به او اطلاع دهد تا به جزیره بیاید و به آنها کمک کند. در طول این زمان ، کلر با Alfred Ashford رو به رو شد که اصرار داشت کلر دشمنان را به پایگاه آورده بود. آلفرد بعدا B.O.W های گوناگونی را برای متوقف کردن کلر فرستاد. همچنین کلر دشمن قدیمی برادرش Albert Wesker را دید که می خواست از او به عنوان طعمه برای کشاندن کریس به جزیره استفاده کند. بعد از همه ی این اتفاقات ، کلر متوجه Alexia Ashford شد. سپس توسط او مورد حمله قرار گرفت. استیو با شلیک کردن به الکسیا برای نجات کلر ، هویت اصلی او که در واقع همان آلفرد بود ، را مشخص کرد. وقتی می خواستند از جزیره فرار کنند , کلر ، آلبرت را دید و بعد از این که آلبرت خود را " روحی که برگشته تا برادر عزیزش را شکار کند " معرفی کرد ، توانست هویت او را تشخیص دهد و سپس آلبرت نقش خود را در حمله به جزیره گفت. هرچند او انتظار نداشت که کلر در جزیره باشد. با فهمیدن نفرت وسکر از برادرش ، چیزی نمانده بود که وسکر کلر را به عنوان طعمه ای برای انتقام از کریس بکشد اما بعد از این که یکی از افرادش با او تماس گرفت ، وسکر برای مدت کوتاهی دست از سر او برداشت. او قبل از این که آنجا را ترک کند ، کمی از قدرت و توانایی های جدید خود را به کلر نشان داد.

 

وقتی کلر و استیو یک هواپیمای باربری را پیدا کردند تا از جزیره فرار کنند ، آلفرد (T-103 Model) (model number 078) Tyrant ــی را فرستاد تا با آنها مبارزه کند. همچنین آلفرد هواپیما را به سمت قطب جنوب منحرف کرد. زمانیکه آن دو به پایگاه رسیدند ، متوجه شدند که ویروس T در تمامی تاسیسات آنجا شیوع پیدا کرده است. آنها توانستند پایگاهی استرالیایی را در آن نزدیکی پیدا کنند. بعد از آخرین رو در رویی آن دو با آلفرد ، با استفاده از یک ماشین برف روب از آن پایگاه فرار کردند اما قبل از این که بتوانند آنجا را ترک کنند مجبور به مبارزه با Nosferatu شدند. همه چیز خوب به نظر می رسید تا وقتی که آلفرد که رو به مرگ بود ، الکسیای واقعی را که بعدا کلر و استیو را دستگیر کرد ، بیدار کرد.

 

وقتی کریس به پایگاه قطب جنوب رسید ، موفق شد کلر را نجات دهد اما یک بار دیگر توسط الکسیا از هم جدا شدند. زمانیکه کلر ، استیو که به T-Veronica آلوده شده بود و جهش پیدا کرد را یافت ، همه چیز بدتر شد. کلر مجبور بود از دست استیو فرار کند و تقریبا نزدیک بود به دست قسمتی از بدن الکسیای جهش یافته Tentacle کشته شود. در این هنگام استیو دوباره به خودش آمد و کلر را آزاد کرد. او به شدت زحمی شد. وقتی به حالت انسانی بازگشت ، عشق خود را به کلر ابراز کرد و سپس کنار او مرد.

 

کلر با این که از اتفاقاتی که برای استیو افتاد ، ناراحت بود ولی توانست دستور عملی برای تنظیم سیستم خود تخریب آنجا به کریس قبل از این که دوباره همدیگر را ببینند ، بدهد. بعد از این که کریس ، الکسیای جهش یافته را نابود کرد ، سعی کرد با کلر از آنجا فرار کند که با آلبرت وسکر رو به رو شدند. در این هنگام کلر متوجه شد که آلبرت جسد استیو را با خود برداشت تا نمونه ی T-Veronica را از بدن او به دست آورد و روی جسدش آزمایش انجام دهد. وقتی این رویارویی به پایان رسید ، خواهر و برادر ردفیلد قبل از ویران شدن تشکیلات ، از آنجا خارج شدند و تصمیم گرفتند تا آمبرلا را یک بار و برای همیشه نابود کنند.

 

640.png

کلر و برادرش کریس - حین فرار با جت از قطب جنوب در طول حادثه ی جزیره ی راکفورت

 

پایان بخش اول

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حادثه ی فرودگاه هارواردویل

 

"حرومزاده! این دختر کوچولو احتمالا باقی عمرش رو فقط بخاطر تو کابوس میبینه!"

... کلر خطاب به سناتور رون دیویس ...

 

[table=width: 500]

پس از اینکه کریس ، کلر را نجات داد ، راه خواهر و برادر ردفیلد از هم جدا شد. کریس به BSAA ملحق شد و کلر پیش شری بازگشت تا در طی آزمایشاتی که روی وی انجام میگرفت ، او را از لحاظ عاطفی ساپورت کند. در نهایت کلر به سازمان خصوصی حامی حقوق بشر یعنی Terra Save ملحق شد. هفت سال پس از دو حادثه ی شهر راکون و جزیره ی راکفورت ، کلر برای ملاقات یکی از دوستانش که از اعضای تراسیو بود ، به فرودگاه Harvardville [ از فرودگاه های واقع در آمریکا که در سال 2005 مورد جمله ی بیوتروریستی قرار گرفت. ] رسید. دوست کلر ، یکی از اعضای تراسیو Aunt Chawla ، از او خواست که تا خودروی خود را می آورد ، مواظب خواهر زاده اش یعنی Rani Chawla باشد. کلر و رَنی با هم کمی گپ زدنند تا آنت باز گردد. در همین حین آنها سناتور Ron Davis را در تلویزیون فرودگاه دیدند و سپس متنی از تلویزون نمایش داده شد که کلیر و یکی از محققین سازمان ویل فارما Frederic Downing را متاثر کرد.

 

فردریک خودش را معرفی کرده و سپس آنجا را ترک کرد. سناتور رون با لباس مبدل ، به همراه محافظانش ، سعی داشت تا از فرودگاه فرار کند که رَنی به او اشاره کرد و گفت : "اون مرد بدی که توی تلویزیون دیدیمش!!" وقتی که سناتور رون توسط خبرنگاران تحت فشار قرار گرفت ، به مردی که در آن اطراف ایستاده بود و مانند زامبی ها رفتار میکرد ، اشاره کرد. کلر نقاب آن مرد را برداشت و آن مرد توسط پلیس دستگیر شد. رئیس پلیس از کلر پرسید که آیا اعتراضی دارد و او با احتیاط پاسخ داد. چرا که میدانست آنها میتوانند او را هم بازداشت کنند. مرد دیگری هم که خودش را شبیه زامبی درآورده بود ، معترض شد و به همین دلیل مامور پلیس کلر را رها کرده و به سمت آن مرد رفت تا او را متوقف کند. اما مشخص شد که او واقعا یک زامبی است. چرا که وقتی مامور پلیس به او نزدیک شد ، او را کشت و سپس محافظین رون هم توسط او کشته شدند.

 

در فرودگاه هرج و مرج شد. کلر به دنبال رَنی که در استراحتگاه بود ، رفت. او رَنی را پیدا کرد ولی دید که رون به سمت او می آید. در این میان Curtis Miller که به نظر مشکوک میرسید ، به کلر خورد و سپس از او دور شد. کلر سعی کرد بار دیگر تمرکزش را روی رَنی بگذارد اما باز متوقف شد. این بار سناتور بازوی او را گرفته بود و برای کمک التماس میکرد. درست چند لحظه ی بعد هواپیمایی ترمینال را خراب و داخل آن شد. کلر برای اینکه به هواپیما نخورند ، خود و سناتور را روی زمین انداخت. در هواپیما باز شد و زامبی هایی از درون آن خارج شدند. کلر به کابوس هایش در شهر راکون بازگشت.

 

کلر ، رَنی ، رون و دیگران برای نجات به بخش VIP فرودگاه پناه بردند. کلر برای دریافت کمک با شماره ی 911 تماس برقرار کرد و این تماس توسط Angela Miller ، یکی از اعضای Special Response Team

[s.R.T] دریافت شد. پس از تماس با 911 و منتظر کمک ماندن ، صدای فریاد ناگهانی و سپس صدای شلیک گلوله ، کلر را متوجه سایر بازماندگان کرد. کلر با استفاده از یک چتر به عنوان سلاح راهی برای پیدا کردن صدا پیدا کرد. در نهایت او با دوست قدیمی خود ، لیان و همچنین دو عضو S.R.T یعنی آنجلا و Greg Glenn برخورد کرد. گروه به بخش VIP برگشتند و سعی کردند تا راه فراری پیدا کنند. لیان پیشنهاد داد به سمت لابی که به نظر وسیع ترین منطقه می آمد ، بروند. رون مخالفت کرد تا وقتی که کلر گفت که با لیان موافق است. چرا که زامبی ها کند هستند و به این ترتیب گروه به راحتی میتوانند از میانشان حرکت کنند.

claire_redfield_degeneation_render_by_allan_valentine_d5bf1h7.png

 

سناتور رون از اینکه باید به حرف کلر (بخاطر اینکه او یک زن است) گوش بدهد اعتراض کرد. لیان توضیح داد که کلر از محدود بازماندگان شهر راکون است و به همین دلیل نظر او در مورد چگونگی رویارویی با این ویروس بسیار مهم است. گروه از وسط لابی عبور کرده و لیان ، آنجلا و گِرگ به زامبی ها تیراندازی می کردند. وقتی گروه به انتهای لابی رسید ، زامبی ها گرگ را گاز گرفتند. او گفت که آنها بدون وی ادامه دهند. سپس آنها به روی تکه ی بزرگی از لاشه ی هواپیمایی پناه بردند. زامبی ها دور تا دور آنها را محاصره کردند و یک گروه زامبی هم دری را شکستند و به آنها حمله ور شدند. رون ترسید و تصمیم گرفت تا فرار کند. او رَنی را از بالای آوار هواپیما به پایین پرت کرد و خودش گریخت.

 

640.jpg

fsdf.jpg

کلر پس از دیدن آنت در فرودگاه هارواردیل

کلر و رنی در فرودگاه - رنی به سناتور رون دیویس اشاره می کند.

 

کلر صدای فریاد رَنی را شنید و دید که مورد تهاجم زامبی ها قرار گرفته است. او بدون داشتن سلاحی برای محافظت از رَنی از بالای خرابه ی هواپیما به پایین پرید و خودش را به او رساند. لیان تصمیم گرفت که به کلر کمک کند ولی یک زامبی به او حمله کرد. او سلاح خود را به سوی کلر پرت کرد و کلر تمام زامبی ها را در یک چشم بر هم زدن ، کشت. کلر و رَنی به بقیه ی گروه ملحق و سپس همگی زنده از فرودگاه خارج شدند.

 

وقتی رَنی به پیش خاله ی خود بازگشت ، کلر مجددا سناتور و فردریک ، مردی که قبلا با وی در فرودگاه ملاقات کرده بود ، را دید. وقتی فردریک در مورد واکسیناسیون صحبت کرد ، کلر مطمئن شد که شیوع ویروس در فرودگاه اشتباه تراسیو بود. لیان سعی کرد او را آرام کند و گفت که این اشتباه او نبوده است. در همین لحظه کامیون های حامل واکسن منفجر شدند و کلر ، لیان و آنجلا به صحنه ی منفجر شدن این کامیون ها آمدند. در اینجا کلر گفت که فکر میکند ترکیدن کامیون ها کار کورتیس میلر باشد و او در واقع یک تروریست است.

 

در نهایت کلر همراه فردریک به ویل فارما رفت. پس از اینکه او مکالمه ی فردریک و رون را شنید ، فردریک برای چک کردن سرور از اتاق خارج شد و کلر فهمید که آنها بر روی ویروس G تحقیق میکنند. وقتی او با لیان تماس برقرار کرد ، بمبی منفجر شد و تکه ای شیشه درون پایش رفت. لیان کلر را پیدا کرد و او را به آسانسوری رساند تا بتواند فرار کند و اسلحه ی دوم خود رت به او داد. کلر به جای ترک ساختمان ویل فارما ، به اتاق کنترل رفت و به لیان و آنجلا در نبرد با کورتیس میلر که ویروس G را به خود تزریق کرده بود و به هیولایی تبدیل شده بود ، کمک کرد.

 

وقتی کورتیس در مذاب سقوط کرد ، هر سه بازمانده (کلر ، لیان و آنجلا) خارج ساختمان ویل فارما با رون ملاقات کردند. کلر متوجه شد که پشت تمام اتفاقات فرودگاه ، کسی نیست جز فردریک ؛ و به همراه لیان و آنجلا برای دستگیری او که نمونه ای از ویروس G را همراه خود داشت ، رفتند. آنجلا ، فردریک را دستگیر کرده و سپس ماموران پلیس برای رسیدگی به وضعیت وارد عمل شدند. روز بعد ، کلر و لیان به ملاقات آنجلا رفتند. آنها در مورد برنامه های فردریک و بی گناهی کورتیس به او گفتند. با آرام شدن اوضاع شیوع ویروس و حوادث گذشته ، لیان و کلر امیدوار بودند که دیدار بعدی شان در شرایط مناسب تر و آرامتری باشد. لیان به سمت هلی کوپتری که منتظر وی بود ، رفت. کلر نیز به همراه رَنی و خاله اش و با ماشین آنها رفت.

 

afafa.jpg

fafa.jpg

کلر و آنجلا پس از اتمام اتفاقات بیوتروریستی

لیان و کلر در اینجا خبر بی گناهی برادرش ، کورتیس را می دهند.

کلر و لیان پیش از جدا شدن از هم

لیان پس از صحبت با کلر سوار هلیکوپتر می شود.


بقای خدای دروغین

 

چند وقت بعد ، کلر و تراسیو به جزیره ای در آمریکای شمالی که اسپنسر الکس را برای انجام تحقیقاتش در مورد جاودانگی به آنجا فرستاده بود [sonido de Tortuga] فرستاده شدند تا در آنجا تحقیق کنند. طی این تحقیق آنها احتمال وجود فعالیت های مربوط به سلاح های بیوارگانیک را در این جزیره دادند. کلر بعدا فهمید که این جزیره به بنیانگذار آمبرلا یعنی یکی از بانیان آمبرلا که توسط آلبرت وسکر کشته شد.Oswell E. Spencer مربوط است.


 

حمله به سازمان تراسیو و حادثه ی جزیره ی زابیتیج

 

"وقتشه که با مسبب بدبختیمون رو به رو بشیم."

... کلر خطاب به مویرا ، پیش از رویارویی با الکس وسکر ...

 

در سال 2011 ، کلر به همراه مویرا برتون ، دختر بری برتون ، که به تازگی در تراسیو استخدام شده بود ، در یک مهمانی در مرکز فرماندهی تراسیو حضور داشتند. ناگهان یک گروه نظامی به آنجا حمله کردند ، کلر و همکارانش را ربوده و آن ها را به زندان متروکه ای در یک جزیره بردند. وقتی کلر به هوش آمد ، خودش را در سلول زندانی دید که یک دستبند به دستش بسته شده است. درِ سلول باز شد و کلر به سرعت مویرا را پیدا کرد. آن ها با همدیگر جزیره را برای پیدا کردن پاسخ سوال هایشان جستجو کردند ، در حالی که باید با ساکنین جهش یافته و مخوفی که در تاریکی ها کمین کرده بودند نیز دست و پنجه نرم می کردند. در همین زمان ، زنی که مسئول جزیره و تمام این اتفاقات بود و خود را "ناظر" می نامید، آن ها را زیر نظر داشت و از طریق بلندگوهایی که روی دستبندهایشان نصب شده بود با آن ها ارتباط برقرار کرد، او آثار (رمان نویس آلمانی؛ که بازی Resident Evil:Revelations 2 الهامات بسیاری از آثار او گرفته است) Franz Kafka را برایشان می خواند و آن ها را در جزیره هدایت می کرد.

 

5398_14122009581100.png

640.jpg

dsfs.png

کلر و مویرا - حمله به دفتر سازمان تراسیو

اسلحه ی یک نظامی سمت کلر

حمله به دفتر سازمان تراسیو

بیدار شدن کلر در زندان و وجود دستبندی عجیب در دست او

 

آن ها موفق شند از زندان پر از هیولا فرار و تا یک برج رادیویی پیشروی کنند ؛ جایی که مویرا یک پیغام برای درخواست کمک فرستاد ، به این امید که کسی در دنیای بیرون صدایش را بشنود و به داد آن ها برسد. کلر از بالای برج رادیویی محیط اطراف را مشاهده کردد و متوجه شد که در یک جزیره ی دور افتاده گیر افتاده اند. در نقطه ای از این جزیره آن ها دختر بچه ای به نام ناتالیا یکی از کودکان بازمانده که در حادثه ی شهر تراگریجیا والدین خود را از دست داد و نیل فیشر او را نجات داد و به سازمان تراسیو برد. بعد ها توسط بری به فرزندخواندگی پذیرفته شد.

 

کلر و مویرا به شهر مجاور رفتند ، به این امید که زندانیان نجات یافته ی دیگر را پیدا کنند. این جستجو ، آن ها را تا ساختمانی به نام Wossek پیش برد، ساختمانی که Gabriel Chavez و Pedro Fernandez بعد از این که مورد حمله ی غافلگیرانه ی هیولاها قرار گرفته بودند ، به آن پناه بردند. گابریل به کلر حمله کرد ولی قبل از اینکه بتواند کاری کند، کلر در یک چشم به هم زدن او را خلع سلاح کرد. گابریل برای آن ها تعریف کرد که او ، پدرو و Neil Fisher و Edward Thompson وسط جنگل به هوش آمدند و ادوارد در آخر کشته شد. بعدها او و پدرو در هنگام حمله ای از سوی Afflicted ها از نیل جدا شدند.

 

ناظر به آن ها اطلاع داد که قبلا ویروسی به آن ها تزریق شده است ؛ ویروسی که قربانیش را به خاطر ترس شدید به هیولا تبدیل می کند. آن ها به این فکر افتادند که با هلیکوپتری که در آنجا بود از جزیره فرار کنند. گابریل تصمیم گرفت که هلیکوپتر را تعمیر کند و کلر و مویرا داوطلب شدند تا به دنبال وسایل مورد نیاز برای تعمیر هلیکوپتر بگردند. درست وقتی که کلر و مویرا وسایل موردنیاز را برای گابریل آوردند، ناظر زنگ خطر را به صدا در آورد و تمام Afflicted های اطراف را باخبر کرد. پدرو وقتی دید هیولاهایی که به دنبالشان می آیند بیشتر و بیشتر می شود ، دیگر نتوانست بر ترس خود غلبه کند و سرانجام به یک Afflicted قدرتمند تبدیل شد. کلر مجبور شد که پدرو را بکشد ، هرچند که او کاملا هوشیاری خود را از دست داده بود و دیگر پدرو نبود!

 

آن ها به این نتیجه رسیدند که تنها کسی که می تواند آن ها را از شر این جزیره خلاص کند، گابریل است. پس بلافاصله به دنبال او رفتند که در راه به طور اتفاقی ناتالیا را دیدند. کلر هلیکوپتری که گابریل قبلا تعمیرش کرده بود را دید که به طرف آن ها در حال پرواز است و مطمئن شد که آن ها بالاخره میتوانند از آن جزیره ی کابوس وار فرار کنند؛ اما وقتی صدای "ناظر" را شنید که گابریل را متقلب خطاب می کند، این احساس خوشحالی او از بین رفت. ناگهان کنترل هلیکوپتر از دست گابریل خارج شد و با ساختمانی که در آن نزدیکی بود برخورد کرد. در این اشفتگی ، ناتالیا توسط مردی ناشناس و مرموز ربوده شد.

 

آن ها رد ناتالیا را دنبال کردند و به Kierling یا به قول ناظر "جایی که همه چیز در آنجا به پایان می رسد" رسیدند. با عبور از تله های ناظر ، آن ها تا برج پیشروی کردند، جایی که کلر دفترچه ی نیل را که نام مهمانان در آن نوشته شده بود، پیدا کرد که نام خودشان نیز در آن لیست بود. اکنون او متوجه شد که نیل مقصرِ و پشت پرده ی حمله به مقر تراسیو بوده و دوستانش را به ناظر فروخته است. آن ها به جستجوی نیل ادامه دادند و خواستند تا انگیزه ی او از این کار را بدانند؛ تا این که او را در یکی از دوربین های امنیتی دیدند. ناظر ویروس اوروبوروس را به نیل تزریق کرد. اکنون مشخص شد که ناظر Alex Wesker است و نیل هم کسی که که در واقع یک مامور دو جانبه می باشد. او برای Morgan Lansdale ، ژنرال سابق ّFBC که منحل شده ، کار می کرد. کلر بعلت خیانت رئیسش به شدت احساساتی شد. او بعدها با نیل روبه رو شده و او را که از جهش سریع ویروس زجر می کشید و قبل از تبدیل شدن به Uroboros Tyrant در حال هذیان گفتن بود و از لنسدیل با التماس طلب بخشش می کرد ، دید.

 

adasdasd.jpg

کلر هنگام نبرد با نیل جهش یافته برای نجات مویرا پیش از سقوط از آسانسور

 

کلر موفق شد که موقتا نیل جهش یافته را شکست دهد. اما نیل با بازوهای درازش به کلر حمله کرد. تفنگ کلر روی زمین افتاد و هر چقدر که تلاش کرد دستش به آن نرسید؛ مویرا که از اسلحه ی گرم ترس داشت ، تصمیم گرفت که بر این ترس غلبه کرده و سلاح کلر را بردارد. او با شلیک های پی در پی و دقیق Uroboros Tyrant را از پای در آورد و جان کلر را نجات داد. کلر و مویرا راه خود را تا برج ادامه دادند تا با الکس وسکر رو در رو شوند. سرانجام او را در یک اتاق تحقیقات شیشه ای ملاقات کردند. جایی که الکس قبل از خودکشی ادعا کرد که از خالق خود یعنی اسپنسر و همکارش آلبرت وسکر پیشی خواهد گرفت. سپس مرگ او فرآیند خود تخریبی برج را فعال کرد. کلر و مویرا مجبور شدند که به سرعت از آنجا فرار کنند. در حین فرار، مویرا زیر آوار برج گیر افتاد. کلر به پایین پرید و به درون اقیانوس سقوط کرد.


 

خروج از جزیره و عواقب بعدی

 

کلر توسط BSAA نجات یافت و او را بر روی تخت روان به بیمارستان می بردند. پس از اینکه بری از حادثه ی رخ داده در سازمان تراسیو مطلع شد ، به بیمارستان آمد و از کلر پرسید که چه به بلایی بر سر مویرا آمده است. کلر از اتفاقات پیش آمده عذرخواهی کرد و بلافاصله او را برای درمان به بخش مراقبت های ویژه منتقل کردند. بری از اینکه چنین اتفاقاتی برای مویرا پیش آمده بود ، بسیار غمگین شد. او شش ماه بعد برای پیدا کردن مویرا به جزیره رفت.

 

"ناظر ، این زن هرزه !"

... کلر خطاب به الکس جهش یافته ، پیش از شلیک به او ...

 

شش ماه بعد ، کلر با ظاهری جدید ، تصمیم میگیرد که برای کمک به بری در تحقیقاتش ، به او ملحق شود. او درست در زمان لازم مسلح به سلاح دوربین دار ، برای نجات بری ، مویرا و ناتالیا از راه رسید و با شلیک به نقطه ضعف الکس به آنها کمک کرد. با این حال الکس از پا در نیامد و او به کمک بری نبرد با الکس جهش یافته را آغاز کرد. در نهایت کلر با استفاده از RPG-7 توانست الکس را شکست دهد.

 

پس از اتمام این ماجرا ، او از بری در مورد آینده پرسید و بری جوری پاسخ داد که مشخص بود ناتالیا را به فرزندخواندگی قبول کرده است.

 

dadada.jpg

کلر پس از بازگشت به جزیره با هلیکوپتر نجات


چندی پس از اتمام حادثه ی جزیره ی زابیتیج

 

دو سال پس از حوادث جزیره ی زابیتیج ، کلر در خودروی خود درون بزرگراه بود و به سمت خانه ی بری رانندگی می کرد. در این زمان شخص ناشناسی با وی در حال صحبت بود و از اینکه کریس به چین رفته است ، به کلر گفت. او از شخص پشت تلفن درخواست کرد تا به Pies Nivans بگوید که مراقب کریس باشد.


 

شخصیت و روابط

 

کلر زنی با اراده بود و با آموزش های برادرش کریس ، رشد کرد. رابطه ی او با برادرش بسیار محکم و ناگسستنی بود. به طوری که برای پیدا کردن کریس به شهر راکون رفت. با وجود اینکه فقط نوزده سال سن داشت ، جستجوی برادر خود را ادامه داد و پس از گذراندن حادثه ی شیوع ویروس به اروپا رفت و به مقر تحقیقاتی شرکت آمبرلا در پاریس نفوذ کرد.

 

در طول بازی Resident Evil Revelations 2 ، هم وقتی فردی ناشناس با او تماس گرفت و خبر رفتن کریس به چین را به او داد ، باز هم نگرانی عمیق کلر مشخص بود. این نگرانی به قدری بود که از آن شخص خواست تا به پیرز بگوید که مراقب کریس باشد. او با بری برتون ، طی دوستی با برادرش ، رابطه ی دوستانه برقرار کرد و با دختر بری ، یعنی مویرا برتون هم بسیار صمیمی شد.

 

او افکار خود را در مورد سایر افراد بازگو می کرد. چه وقتی که احساس می کرد ، کسی رازهایی را پنهان می کند و چه وقتی به کسی ظنین می شد. (برای مثال تلاش می کرد تا احساس خود را در مورد درک سیمنز به شری بگوید.) با وجود اینکه گاهی بسیار گوشه گیر به نظر می رسید و نیش دار صحبت می کرد ولی خیلی سریع با دیگران رابطه برقرار می کرد. برای مثال رفتار ابتدایی او با لیان و استیو در ابتدا سرد و زننده بود. اما کلر با دختران کوچک و جوان رابطه ی مثبت تری را داشت. مثل رابطه اش با شری ، رنی و مویرا که سعی می کرد از آنها محافظت کند. پس از حوادث شهر راکون و جدایی لیان و کلر ، کلر ارتباط خود با شری را قطع نکرد و به نظر می رسید که کلر ، شری و رنی زمان زیادی را با هم صرف کردند و یا علاقه داشتند با هم باشند.

 

کلر چهره ای الهام بخشی برای برخی از دختران جوانی که با او رو به رو میشدند را داشت. اگرچه شری همانند لیان ماموری برای دولت آمریکا شد ولی همیشه اذعان داشت که کلر و لیان هر دو به او کمک کردند تا شخصیت خوبی داشته باشد و باز هم خوبی های مردم را ببیند. از طرفی کلر الهام بخش مویرا برتون برای پیوستنش به سازمان تراسیو بود. بددهنی مویرا برتون مشخص نیست که بخاطر رابطه اش با کلر و تاثیر از او است یا که اینطور نیست. کلر از جمله معدود افرادی بود که شری اجازه ی ارتباط با آنها را داشت و شری از بددهنی های او گفته بود.

 

او شخصیتی کاملا عاطفی داشت و از جمله معدود قهرمانانی بود که تمام احساسات خود را سریع بروز می داد. همین احساسات همیشه او را کنترل می کرد. با این حال هنگام حمله به فرودگاه هارواردویل بسیار حرفه ای و سطح بالا عمل می کرد و کاملا مشخص بود که با شرایط پیچیده دست و پنجه نرم کرده بود. باز هم او عصبانیت خود را نشان می داد که رفتار سناتور رون دیویس با رنی بخاطر رفتار خودخواهانه ی مردم و آسیب وارد کردن به سایرین بود.

 

او مانند بری و برادرش کریس از آلبرت متنفر بود. وقتی او با آلبرت طی حادثه ی جزیره ی راکفورت ملاقات کرد ، آلبرت انگیزه ی خود را برای کشتن کریس و طعمه قرار دادن کلر برای به دام انداختن برادرش ، به زبان آورد. در جزیره ی زابیتیج هم او رفتار سردی با دیگر وسکر یعنی الکس وسکر داشت. الکس که خود را ناظر معرفی کرده بود و حرکان آنها را زیر نظر داشت و چند تن از دوستان آنها را هم کشته بود ، به نظر کلر "باعث بدبختی او و دوستانش" بود. زمانی که او به مبارزه با الکس جهش یافته برای کمک به بری پرداخت ، درست مانند برادرش کریس بود که با آلبرت جهش یافته مبارزه می کرد.

 

پایان بخش دوم

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ظاهر و سبک لباس پوشیدن :

 

vgcgvh.png

 

در بازی Resident Evil 2

 

[table=width: 500]

کلر در نسخه ی دوم بازی Resident Evil موی خرمایی رنگ و چشمانی قهوه ای داشت و کاملا متفاوت با کریس بود که چشمان مشکی و موهای قهوه ای رنگی را دارا بود. در صحنه های دمویی بازی نیز موهای کریس مشکی به نظر می رسید. اما در صحنه های دمویی بازی ، موی کلر نوعی قهوه ای نزدیک به رنگ طبیعی موی برادرش کریس بود و چشمانش به آبی تیره نزدیک بود.

 

لباس کلر در این نسخه متشکل از یک جلیقه و شلوارک صورتی است که زیر آن لباس و ساق کوتاهی به رنگ سیاه پوشیده است. پشت جلیقه ای که بر تن دارد ، طرح معروف Made in Heaven "ساخت بهشت" است. او بعد ها جلیقه اش را به شری می دهد.

 

روی سمت چپ جلیقه ی کلر غلاف یک چاقو قرار دارد. جلد چرمی این غلاف کمی پایین تر از کتف اوست. او بوت قهوه ای رنگی را پوشیده است. کمربندی قهوه ای مایل به زرد هم دارد و در دستانش ، دستکشی سیاه و بلند به چشم میخورد. موهای خرمایی رنگش به صورت دم اسبی از پشت بسته شده و از جلو نیز فرق وسط باز کرده است و کمی از موها روی صورتش ریخته است.

 

لباس جایگزین او در بازی نیز ، لباسی جین که بر روی هر دو آستینش طرح شعله های آتش است ، می باشد. پشت این لباس ، طرح Let Me Live "بذار زندگی کنم" وجود دارد. این لباس به همراه یک نیم تنه ی قرمز و یک شلوار جین مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بوتی قهوه ای رنگ ، کمربندی سفید و هد بند قرمزی هم دارد. در نسخه ی N64 این لباس به رنگ ارغوانی است و پشت آن علامت شرکت سازنده ی پورت N64 استادیوی Angel ، هک شده است.

Claire_Redfield_skinsuit.png پوشش کلر در Resident Evil2

 

40c20.jpg

320.png

2_Claire_Costume_2_1.jpg

طرح Made in Heaven بر پشت لباس اول کلر

لباس دوم کلر

لباس دوم کلر در تن او


 

در بازی Resident Evil CODE: Veronica

 

در طول بازی Resident Evil Code : Veronica ، در دو حالت گرافیک رایانه ای و درون گیم پلی بازی ، موی کلر قهوه ای مایل قرمز است و به صورت دم اسبی بسته شده است. چشمانش نیز به رنگ قهوه ای دیده می شوند. اما در دموهای بازی رنگ مو و رنگ چشمِ طبیعی او یعنی خرمایی و آبی تیره است.

 

کلر در این نسخه جلیقه ای قرمز رنگ به تن دارد که در سمت چپ جلوی آن طرحی شبیه به سه شعله ی زرد رنگ دارد و پشت این جلیقه هم طرح "بذار زندگی کنم" وجود دارد. زیر جلیقه تی شرت سیاه رنگ کوتاهی نیز پوشیده است. شلوار جین و کفش قهوه ای رنگی را هم بر تن دارد. همچنین دستکش لاانگشتی قهوه ای و یک کمربند قرمز هم پوشیده است.

 

در این نسخه از بازی لباس دیگری برای کلر در قسمت Battle Game باز می شود که رنگ بندی آن ، سفید ، سیاه و قرمز است. روی جلوی لباس لوگوی کمپانی آمبرلا نقش دارد و در کناره های شلوارک کوتاه آن واژه ی آمبرلا نوشته شده است. او همچنین چکمه های سفید رنگ پاشنه بلندی را دارد و یک عینک آفتابی با قاب قرمز روی موهایش قرار گرفته است. پس از پایان Battle Game هم او با لباس و شلوار متصل به هم تنگی به همراه موتورش نشان داده می شود اما به هیچ وجه در بازی با این لباس ظاهر نمی شود.

 

در کل طی این بازی و بعد از آن ، کلر در دموها با چشمانی آبی رنگ ، موهایی به رنگ خرمایی و لباس های صورتی و قرمز دیده می شود.

 

1118claire_pose.jpg

sgsgsg.jpg

619.jpg

پوشش کلر در Resident Evil CV

لباس کلر در Battle Game

لباسی که هیچ وقت در بازی با آن ظاهر نشد.


 

در بازی Resident Evil: The Darkside Chronicles

 

در سناریو از چپترهای Memories of a Lost City بازی Darkside Chronicles ، کلر با همان لباس اصلی در Resident Evil 2 ظاهر شده و این لباس تنها کمی بازسازی شده است. در اینجا شلوارک کلر جین و جلیقه اش به رنگ قرمز است و به جای زیپ ، دکمه دارد و یقه ی آن هم بیشتر از یقه ی جلیقه ی کلر در RE2 باز است. چکمه ای که به پا دارد ، سبک غرب وحشی - آمریکای قدیم است و دستکش او هم به طور قابل ملاحظه ای نسبت به نسخه ی دوم کوتاه تر شده است. از گردن او ، یک عینک آفتابی آویزان است و کیسه ای به سبک غربی هم به کمربند او متصل شده است. این چهره ی جدید او در بازی Resident Evil: Operation Raccoon City هم مورد استفاده قرار گرفته است.

 

در سناریو از چپترهای بازی Game of Oblivion بازی DC کلر با ورژن به روزتری از لباسی که در نسخه ی CODE : Veronica در زندان بر تن داشت ، ظاهر می شود. همه چیز تقریبا بدون تغییر است به جز اینکه جلیقه اش به جای دکمه ، زیپ دارد و شلوار جین ــش کمی پاره پاره است.سگک کمربند وی طراحی جدیدی دارد و دستکش او هم سیاه شده است. مدل موی او هم به جای فرق وسط ، فرق کج (فرق چپ) است و کمی بلند تر از نسخه ی CV می باشد.

 

Untitled_1.jpg

20100720231541_Claire_Degeneration_Render.png

Resident_Evil_DC_Claire_Western_.jpg

dsfmskmmf.jpg

پوشش کلر در

Game of Oblivion

پوشش کلر در Memories of a Lost City

لباس غربی کلر

لباس موتور سواری کلر

 

لباس دیگری برای کلر در این بازی وجود دارد که لباس موتور سواری کلر نام گرفته است. این لباس شامل ژاکت چرمی سفید رنگی با لوگوی "ساخت بهشت" در پشت آن و نیم تنه ی سیاه رنگی در زیر آن است. او یک شلوار جین مشکی بر تن دارد و کفش مشکی رنگی را هم پوشیده است. این لباس با یک دستکش انگشتی سیاه رنگ و یک کمربند به همین رنگ که یک کیف سفید به آن وصل شده است ، کامل می شود. لباس غربی کلر نیز شامل پیراهن سفید رنگ آستین بلندی با طرح گل بر جلوی آن به همراه شلوار سیاه و سفیدی که همانند شلوار کابوی ها بر روی آن تکه هایی از چرم قهوه ای رنگ دوخته شده است ، می باشد. او همچنین کلاهی مخصوص زنان گاوچران که در پشتش از ناحیه ی گردن آویزان شده است ، را دارد.


 

در بازی Resident Evil: The Mercenaries 3D

 

کلر در Resident Evil: The Mercenaries 3D با همان لباس آپدیت شده ی نسخه ی CV در DC ظاهر می شود. اما در این نسخه لباس دیگری هم برای او وجود دارد. این لباس ظاهری رسمی دارد و یک کت و شلوار مشکی رنگ است که زیر آن پیراهنی سفید می باشد و آستین این پیراهن روی آستین کت آمده است. او به همراه این لباس کفش پاشنه بلند مشکی رنگی را پوشیده است و تجهیزات نظامی هم به لباس او متصل است. لوازم جانبی او هم یک ساعت مچی نقره ای رنگ و یک عینک با قاب نقره ایست.

 

claire_redfield.png

rem3d_claire_costume.jpg

ظاهر اصلی کلر در The Mercenaries 3D

لباس دوم و رسمی کلر


در انیمیشن Resident Evil: Degeneration

 

در این انیمیشن رنگ قهوه ای موی کلر به قرمز نزدیک شده است. او کت سفید رنگی را پوشیده است و زیر کت که آستینش تا نیمه تا شده ، بلوز یقه اسکی صورتی رنگی بر تن دارد. این بلوز آستین بلندی دارد و از جلو بخاطر باز بودن چند دکمه ی اول کت سفید رنگ کمی معلوم است. او شلوار قهوه ای روشنی هم پوشیده است که کمربندی به رنگ قهوه ای تیره دارد.

 

rsah7mee.bmp

ظاهر کلر در انیمیشن

Degeneration


 

 

در بازی Resident Evil: Revelations 2

 

در بازی Resident Evil: Revelations 2 ، کلر ظاهر پیشرفته تری نسبت به ظاهر خود در انیمیشن Degeneration پیدا کرده است. او در زمان ربوده شدنش پیراهن سفید رنگ دکمه داری بر تن دارد. شلوار او یک شلوار جین به رنگ آبی است و چکمه ای مشکی رنگ دارد. او بار دیگر روی پیراهن خود ، کت چرم قرمز رنگ که نزدیک به زرشکی بر تن دارد که شبیه به ژاکت های اسپورت است و فقط آستین آن کمی کوتاه تر می باشد. پس از ربوده شدن ، درون جزیره ی زابیتیج ، دستبندی که نشان دهنده ی وضعیت اوست ، به دستش اضافه می شود و پیراهن سفید رنگش نیز کثیف می گردد. او یک کیف حامل وسایل هم پیدا می کند که به ران سمت راستش متصل است.

 

کلر سه لباس جایگزین دیگر در این بازی دارد. اولین لباس او همان لباس سناریوی Memories of a Lost City بازی DC است. لباس دوم کلر ، لباس سوار کاری است. این لباس تی شرت نیم تنه ای به رنگ قرمز چهارخانه دارد و در پشت آن مجددا از طرح "بذار زندگی کنم" استفاده شده است. شلوارک بسیار کوتاهی به رنگ آبی به همراه کمربند نقره ای رنگی با طرح زیبایی بر روی آن ، هم دارد. در ران سمت راست او نیز جلد چرمی برای گذاشتن اسلحه وجود دارد. چکمه های کابوی سفید رنگی را هم پوشیده است. او ساق آبی رنگ را در دست راست خود و کلاه کابویی سفید رنگی را هم بر سر دارد. موهای قهوه ای رنگش اینبار کاملا باز و زیر کلاه است.

 

jknhyf.jpg

jvvhv.jpg

1523726695833522_230e85f.jpg

1523726700767281_bb.jpg

ظاهر اصلی کلر در بازی

ظاهر کلر با لباس

نسخه ی DC

ظاهر کلر با لباس

مخصوص تراسیو

لباس Rodeo

 

سومین لباس جایگزین کلر ، لباسی متعلق به سازمان تراسیو است. این لباس دارای ژاکتی به رنگ سبز است و کلاه دارد. لوگوی سازمان تراسیو روی سمت راست سینه ی آن است و طرف دیگر سینه ی آن جیبی تعبیه شده است. زیر این ژاکت ، زیرپوشی سفید رنگ وجود دارد. شلوار او خاکی رنگ است و دو جای سلاح در سمت راست شلوارش قرار دارد. لوگوی قرمز رنگی هم در پای راست او وجود دارد و بوت سیاه رنگی هم پوشیده است.

 

در پایان اپیزود چهارم بازی کلر با ظاهری کاملا جدید حاضر می شود. او که پس از شش ماه دوره ی نقاهت در بیمارستان بار دیگر به جزیره ی زابیتیج می آید ، در حالیکه سوار بر هلیکوپتر است ، با تفنگ دور بین داری ، بری ، ناتالیا و مویرا از چنگال الکس نجات می دهد. در اینجا موی بلند او که پیش از این به صورت دم اسبی بسته شده بود ، اکنون کوتاه شده است. در اینجا پیراهن قرمز رنگ یقه هفتی را پوشیده است. این پیراهن ، آستین های کوتاهی دارد. جیب سیاه رنگی در سمت چپ لباس او قرار دارد. شلوار جین آبی رنگ او یک کمربند آبی سِت دارد. این لباس با چکمه ی سیاه رنگ و یک جفت دستکش انگشتی سیاه کامل می شود. اینبار دیگر دستبند نشان دهنده ی وضعیت در دستش نیست. یک عینک مشکی نارنجی حفاظتی هم در گردنش آویزان است. این لباس بعد ها در قسمت Raid Mode قابل بازی کردن است.

 

640.jpg

latest.jpg

d09nnygj.bmp

ظاهر کلر در پایان اپیزود چهارم

مدل موی کوتاه کلر

مدل لباس کلر در Raid Mode


 

پایان بخش سوم

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حضور در :

 

بازی ها

 

1. رزیدنت اویل 2 (Resident Evil 2) - سال 1998 میلادی - برای PC و PS

2. رزیدنت اویل 3 (Resident Evil 3: Nemesis) - سال 1999 میلادی ، Claire's epilogue در بازی - برای PC و PS

3. رزیدنت اویل کد ورنیکا (Resident Evil CODE: Veronica) - سال 2000 میلادی - برای PC و PS

4. رزیدنت اویل سوروایور 2 کد ورونیکا (Resident Evil Survivor 2 CODE: Veronica ) - سال 2001 میلادی - برای PS2

5. رزیدنت اویل دیجریشن (Resident Evil: Degeneration) - سال 2008 میلادی - برای دستگاه های iOS با ورژن 2.2.1 به بالا

6. رزیدنت اویل دارکساید کرونیکلز (Resident Evil: The Darkside Chronicles) - سال 2009 میلادی - برای PS3 و Wii

7. رزیدنت اویل آپرایزنیگ (Resident Evil: Uprising) - سال 2010 میلادی - برای گوشی های ویندوز فون

8. رزیدنت اویل مرسناریز (Resident Evil: The Mercenaries 3D) - سال 2011 میلادی - برای Nintendo 3DS

9. بایوهازارد زامبی باستر (BIOHAZARD ZombieBuster) - سال 2011 میلادی - برای گوشی های ژاپنی

10. نبرد مارول و کپکام 3 (Ultimate Marvel vs. Capcom 3) - سال 2011 میلادی - برای PS3 و Xbox 360

11. رزیدنت اویل اپریشن رکون سیتی (Resident Evil: Operation Raccoon City) - سال 2012 میلادی - برای PC ، PS3 و Xbox 360

12. رزیدنت اویل رولیشنز 2 (Resident Evil: Revelations 2 ) - سال 2015 میلادی - برای PC ، PS3 ، PS4 ، Xbox 360 ، Xbox One و Vita

 

latest.gif

latest.gif

Marvel_vs_Capcom_3_Fate_of_Two_Worlds_Cover_Art.jpg

RE3

Zombie Buster

Marvel vs. Capcom 3


 

ذکر شده در بازی ها

 

1. رزیدنت اویل اوت بریک (Resident Evil Outbreak) - سال 200 میلادی - ذکر شده در گفت و گو ها

2. رزیدنت اویل آمبرلا کرونیکلز (Resident Evil The Umbrella Chronicles) - سال 2007 میلادی - در فایل ها

3. رزیدنت اوی 5 (Resident Evil 5) - سال 2009 میلادی - در فایل ها

4. رزیدنت اویل 6 (Resident Evil 6) - سال 2012 میلادی - در فایل ها و گفت و گو ها


 

مانگا ها

 

1. Resident Evil: The Marhawa Desire - سال 2012 میلادی ، فلش بک

2. BIOHAZARD Heavenly Island - سال 2015 میلادی

 

fdhhrh.jpg

 

BIOHAZARD

Heavenly Island


 

فیلم ها و انیمیشن ها

 

1. Wesker's Report - سال 2000 میلادی

2. Resident Evil: Extinction - سال 2007 میلادی

3. Resident Evil: Degeneration - سال 2008 میلادی

4. Resident Evil: Afterlife - سال 2010 میلادی

5. REVELATIONS REPORT - سال 2012 میلادی

 

hgfhfhfh.jpg

latest.jpg

Resident Evil: Degeneration

Resident Evil: Afterlife

 

پایان بخش چهارم

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گیم پلی بازی ها :

 

Untitled_1.jpg

 

در بازی Resident Evil 2

 

در این نسخه همانند نسخه ی اول Resident Evil حرکات بازیکن بسیار ساده و ابتداییست. Up حرکت رو به جلو است ، Down حرکت رو به عقب و Left/Right چرخش بازیکن است. کلر قابلیت برگشت ناگهانی را ندارد. وقتی او به تله ی جمعیت زیادی از دشمنان افتاده است ، بازیکن یا باید به سرعت از دکمه ها استفاده کند و بتواند راهی را برای خود باز کند و یا آسیب زیادی را متحمل شود.

 

در گیم پلی کلر ، از آنجایی که وی در وسایل شخصی خود آیتم lockpick را دارد ، می تواند هر در بسته ای را باز کند. او فندک را در طول بازی پیدا میکند. همچنین او یک نارنجک انداز و یک شوکر دارد که سلاح هایی منحصر به فرد هستند.

 

در برخی از بخش های سناریو ، شری بیرکین به صورت پارتنر همراه اوست. همراهی شری برای کلر ساده نیست ،چرا که باید از او محافظت کند. برعکس ایدا که همراه خوبی برای لیان است و در مواقع ضروری به وی کمک میکند.

 

639.jpg

کلر و شری در بازی


 

در بازی Resident Evil: CODE Veronica یا Resident Evil: CODE Veronica X

 

سبک حرکت کلر در این نسخه همانند نسخه ی دوم بازی است با این تفاوت که قابلیت برگشت ناگهانی به این حرکات اضافه شده است. این حرکت را بازیکن می تواند اینگونه انجام دهد که دکمه ی عقب رفتن را هم زمان با دکمه ی [DASH] فشار دهد. در لحظه ی شروع بازی ، کلر یک فندک و یک [PLAYING MANUAL] کتابچه ی راهنمای بازی دارد. کمی بعد او یک چاقو به دست می آورد و این چاقو زمانی مفید واقع می شود که از آن به موقع استفاده کند و دشمنان را از پای درآورد. سپس یک سلاح دستی مدل BERRETA 93R به دست می آورد.

 

332.jpg

سلاح دستی مدل BERRETA 93R


 

در بازی Resident Evil: The Darkside Chronicles

 

کلر در دو سناریوی Memories of a Lost City و Game of Oblivion حضور دارد. اساس جلد سلاحش مانند نسخه ی دوم بازی است. او برای دفاع از خود و دور کردن زامبی ها از یک چاقو استفاده می کند. حمله ی دیگر او به زامبی ها به این صورت است که ابتدا با شانه هایش به آنها ضربه میزند و سپس با یک حرکت چرخشی آن ها را نقش زمین می کند. لباس هایش در بازی به این گونه است :

 

لباس Undergrad : لباس اصلی در سناریوی Memories of a Lost City است. در سناریو ی Game of Oblivion هم با کامل کردن تمام چپتر های آن سناریو باز خواهد شد. این لباس در واقع نسخه ی بازسازی شده ی لباس کلر در نسخه ی دوم بازی است. جلیقه و شلوارک او به جای صورتی ، قرمز رنگ شده است و چند تغییر جزنی دیگر نیز دارد. اگر کلر از این لباس در چپتر های 6 ، 7 و 8 استفاده کند ، جلیقه اش را بر تن ندارد. او این جلیقه را به شری داده است.

 

لباس Prisoner : لباس اصلی در سناریوی Game of Oblivion است. در سناریو ی Memories of a Lost City هم با کامل کردن تمام چپتر های سناریوی Game of Oblivion باز خواهد شد.

 

لباس Biker : لباسی اضافه است. با گرفتن رنک S در تمام چپترهای Memories of a Lost City در حالت Normal باز خواهد شد.

 

لباس Western : لباسی اضافه است. با گرفتن رنک S در تمام چپترهای Game of Oblivion در حالت Normal باز خواهد شد.

 


 

در بازی Resident Evil: The Mercenaries 3D

 

در بای The Mercenaries 3D ، کلر از شخصیت هایی است که با گرفتن رنک B در مرحله ی 3-1 باز میشود. لباس دیگر کلر که "Suit" نام دارد ، با به دست آوردن 25 مدال باز خواهد شد. کلر با این لباس آسیب پذیر تر می شود اما انرژی بیشتری را جذب میکند.

 

سلاح ها

 

ماتیلدا - Matilda

نارنجک انداز - Grenade Launcher

سلاح دوربین دار - PSG1 Rifle

گیاه سبز - Green Herb

 

حملات تن به تن

 

یک و دو - بالا : وقتی کلر به سر دشمنان ضربه میزند و یا به نحوی آنها را گیج میکند ، با یک حرکت یک و دو (مشت زدن پی در پی) و سپس لگدی به سینه ی آنها ، دشمنان را پرت میکند.

 

سقوط بالا : وقتی کلر دشمنانش را از ناحیه ی بازو به شدت زخمی میکند و سپس از جلو به آنها نزدیک می شود ، با یک لگد محکم به آنها ضربه می زند و باعث پرت شدن و سپس افتادن آنها بر زمین می شود. این حرکت کلر در هنگام ضربه زدن به شیئی که با ضربه زدن به آن ، وقت اضافی میدهد.[Time Bonus] هم مشاهده می شود.

 

لگد از پشت : وقتی کلر دشمنانش را از ناحیه ی بازو به شدت زخمی میکند و سپس از پشت به آنها نزدیک می شود ، می چرخد و سپس با لگد به پشت آنها ضربه میزند.

 

حرکت ترکیبی : وقتی کلر دشمنانش را از ناحیه ی پا به شدت زخمی میکند و سپس از جلو به آنها نزدیک می شود ، با دست چپ به آنها مشت میزند و سپس دست راستش را دور گردنشان حلقه میکند. اگر دشمنان به اندازه ی کافی آسیب دیده باشند ، کلر با این حرکت می تواند پس از مشت زدن بهشان ، انها را بکشد.

 

لگد به گردن : وقتی کلر دشمنانش را از ناحیه ی پا به شدت زخمی میکند و سپس از پشت به آنها نزدیک می شود ،از پشت به زانوهای آنها لگد میزند و سپس با پا به گردن آنها ضربه میزند.

 

له کردن : وقتی کلر از بالا سر دشمنی که روی زمین افتاده است ، رد میشود ، میتواند با پا سر آن دشمن را له کند.

 

ضربه ی سهمگین : وقتی کلر دشمن قدرتمندی مانند [از دشمنان بازی M3D که از ویروس مدل 3 Plagas به وجود آمده و رگباری بر دست دارد.] [Gatling Gun Majini] را گیج میکند و یا از مهارت Reversal استفاده می کند ، که به کاراکتر اجازه میدهد تا حملا تن به تن قوی تری را انجام دهد ، او می پرد و با پاهایش به دشمن ضربه میزند و سپس با هر دو پا روی زمین می ایستد.


در بازی Resident Evil: Revelations 2

 

کلر به عنوان کاراکتر اصلی بازی Revelations 2 بار دیگر به سری Resident Evil باز میگردد. در این نسخه از بازی گیم پلی کلر بر خلاف مویرا برتون مبتنی بر بازی مبارزه ای است. او در ابتدا فقط یک چاقو دارد و سپس [handgun ] هندگان و [double-barreled shotgun] شاتگانی را پیدا میکند. در اپیزود دوم نیز شاتگانی دیگر به علاوه ی یک [sub machine gun] رگبار کوچک پیدا میکتد. کلر میتواند به طور مخفیانه پشت دشمنان حرکت کرده و از پشت آنها را غافلگیر کند. در اینجا او از نبرد های تن به تن دوری می کند. جز زمانی که دشمنان کمی گیج شده اند و او با لگدی آنها را دور می کند.

 

640.png

هندگان کلر در رولیشنز 2

 

پــــــــایــــــــان

 

منابع : Resident Evil Wiki و gameshouse.ir

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • مدیر انجمن

دیگر توضیحات :

 

در سناریوی Hellfire[چهارمین سناریوی بازی اوت بریک] بازی Resident Evil: Outbreak اگر شما لیست مهمانان هتل Apple Inn را چک کنید ، نام کلر ردفیلد را خواهید دید. این نشان میدهد که کلر پیش از رسیدن به شهر راکون در این مکان استراحت می کرده.

 

Alyson Court ، صداگذار کلر تقریبا در تمامی نسخه ها جز RV2 که آلیسون کورت می باشد معتقد است که چهره ی کلر در نسخه ی دوم بازی شبیه به Neve Campbell بازیگر کانادایی و در نسخه ی کد ورنیکا شبیه به [بازیگر و مدل آمریکایی] Liv Tyler است.

 

طرح روی هر دو لباس اصلی کلر در دو نسخه ی RE2 و RE:CV به گروه کوئین یک گروه راک بریتانیایی مربوط است. طرح Made in Heaven در نسخه ی دوم و همچنین Let Me Live در نسخه ی کد ورونیکا نام دو آهنگ از این گروه است. از این نظر او همانند سربازان نیروی دریایی آمریکا و شخصی که [billy Coen] ربکا چمبرز را در مقابله با مارکوس همیاری می کرد است. بیلی نیز یک خالکوبی روی دست خود دارد که نام یکی از آهنگ های گروه کوئین می باشد.

 

طرح Made in Heaven را کلر در پشت لباس اصلی خود در نسخه ی دوم بازی دارد. این طرح در لباس اضافه ی برادرش ، کریس در نسخه ی اول بازی نیز دیده می شود.

 

در بازی [نمونه ی اولیه ی اورجینال بازی RE2] Resident Evil 1.5] دختری مو بلوندِ موتور سوار به نام Elza Walker قهرمان اصلی بازی است و جای کلر می باشد. در این نسخه الزا ربطی به کریس ردفیلد ندارد و به جای آن دانشجوی دانشگاه رکون است که لباسی قرمز سفید با لوگوی این دانشگاه را بر تن دارد که احتمالا یونیفرم اوست. به جز این موارد ، تمامی ویژگی های این کاراکتر شبیه کلر ردفیلد است و حتی اطلاعات شخصی این دو شخصیت شبیه به هم است. با توجه به بررسی های انجام شده روی بازی Biohazard 2: Final Edition داستان الزا درست مانند کلر است. او نیر برای پیدا کردن شخصی گم شده وارد شهر رکون می شود. در RE1.5 کاراکتر همراه الزا ، شری بیرکین است (درست همانند نسخه ی اصلی و ریلیز شده) و در نسخه ی ابتدایی کاراکتر همراه صاحب اسلحه فروشی شهر رکون رابرت کندو می باشد که در این بازی با نام John شناخته شده است. دلیل تغییر الزا و جانشینی کلر بخاطر ربط دادن این داستان به اصل بازی بود. به صورتی که هیچ کاراکتر قدیمی در بازی نباشد.

 

کپکام برنامه ای برای حضور یک خواهر و برادر در داستان های این سری نداشت اما در طی شوکل گرفتن داستان بازی و ایجاد کمی تغییرات ، این خواهر و برادر ساخته شدند.


کلر از شخصیت های قابل بازی در Capcom's Trick'N Snowboarder است.

 

786886_epsxe_2008_11_01_23_56_32_41.png

 

mqdefault.jpg

بازی با کلر در Capcom's Trick'N Snowboarder


در یکی از بازی های Nintendo DS ، به نام Viewtiful Joe: Double Trouble تصویری از یکی از دشمنان foot-soldiers وجود دارد که همانند کلر لباس پوشیده است.

 

یکی از طرح های رنگی C. Viper بازی Ultimate Marvel vs. Capcom 3 نگاه نمادین کلر را دارد.

 

Viper_full_pose.jpg

 


طی اتفاقاتی که برای کلر در نسخه ی دوم رولیشنز افتاد ، کلر از تله ای جان سالم به در برد و به مویرا گفت که نزدیک بود به ساندویچ کلر تبدیل شود. این دیالوگ اشاره به جوک معروف بری در مورد ساندویچ جیل داشت.

در نهایی ترین مبارزه ی بازی رولیشنز 2 کلر با RPG-7 به الکس وسکر شلیک کرد و انفجاری صورت گرفت. درست مانند صحنه ی انتهایی نسخه ی پنجم بازی که کریس به همراه شوا با RPG-7 به آلبرت وسکر شلیک کرد. در هر دو پایان هم انفجاری صورت گرفت.

  • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
×
×
  • اضافه کردن...