رفتن به مطلب

RESIDENT EVIL 8

اطلاعیه
  • ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید
CHRIS-7

سیو بازی رزیدنت اویل 4 برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

سیو بازی { رزیدنت اویل 4 Resident Evil } با وضعیت 100% کامل برای کامپیوتر (PC) را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.

Resident_Evil_4.png

مکان ریختن سیو: کپی در پوشه بازی و جایگزین با فایل موجود. همانند راهنمای ویدیویی زیر

فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

پسورد فایل فشرده

فقط اعضا می توانند spoiler ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید
  • تشکر 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام ببخشید لینک بازی که این نسخه توش کار کنه رو می خواستم .ممنون

فرقی نمی کنه شما از کجا بازی رو دانلود می کنید فقط باید دقت کنید که بازی دوتا نسخه داره یکی معمولی و یکی Ultimate HD که سیو هاشون متفاوت هست.

لینک های دانلود بازی رزیدنت اویل 4 معمولی که این سیو هم براش کار می کنه : فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام. ولی ورژن بازی من معمولیه ولی وقتی سیو میکنم تو پوشه بازی فایلی به اسم savedata وجود نداره . این سیو رو هم تو پوشه بازی میریزم اتفاقی نمی افته.ممنون میشم راهنماییم کنید.

*** پست ها به صورت اتوماتیک ادغام شدند ***

من یه نسخه از این بازیو دانلود کردم حتی سه چهار دور هم بازی کردم ولی فقط RPG بینهایت میاد بقیه سلاح ها ی بینهایت نمیان.

لینک به ارسال
سلام. ولی ورژن بازی من معمولیه ولی وقتی سیو میکنم تو پوشه بازی فایلی به اسم savedata وجود نداره . این سیو رو هم تو پوشه بازی میریزم اتفاقی نمی افته.ممنون میشم راهنماییم کنید.

*** پست ها به صورت اتوماتیک ادغام شدند ***

من یه نسخه از این بازیو دانلود کردم حتی سه چهار دور هم بازی کردم ولی فقط RPG بینهایت میاد بقیه سلاح ها ی بینهایت نمیان.

در مورد سوال اول شما پوشه بازیتون رو بیارید و تمام صفحه بکنید و از صفحه نمایشتون یه اسکرین بگیرید بعد در آپلودسنتر سایت آپلود کنید و بفرستید ببینم دقیقا نسخه شما چه جوریه ؟ اگر نرم افزار اسکرین گرفتن ندارید داخل سرچ ویندوزتون تو منوی استارت عبارت Snipping Tool رو درج کنید بعد از خود برنامه ویندوز استفاده کنید یا با موبایلتون عکس بگیرید !

در مورد بی نهایت کردن سلاح ها باید بگم که فقط چند تا سلاح هست که می تونید بی نهایت کنید ، که اونم برمی گرده به حالت بازیی که تموم کردید (ایزی ، نرمال ، پروفشنال) و از همه مهم تر کمتر از5 ساعت فکر کنم تموم کردن بازی - اولیش آر پی جی - دوم مگنون هندکنون سوم تایپ رایتر و چهارم اسلحه برقی ! (شکل زیر)

154692451844164_d0150625c71ddd0d925f1cb1b4baa7ed.jpg

• تشکر 2

لینک به ارسال

یعنی اگه من این نسخه بازی که شما گذاشتین رو به همراه سیوش دانلود کنم و نصب کنم همه سلاح های بینهایتی که شما عکسشو گذاشتین رو میاره؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
یعنی اگه من این نسخه بازی که شما گذاشتین رو به همراه سیوش دانلود کنم و نصب کنم همه سلاح های بینهایتی که شما عکسشو گذاشتین رو میاره؟؟؟؟؟

بستگی داره مثلا یه سری سیو ها رو حالت نرمال هستند و یه سری روی پروفشنال که سخت تره و زامبی های بیشتری داره ، از طرفی هم اگه شما نیو گیم هم که برید از اول به محض اینکه به مِرچنت (فروشنده) برسید فکر کنم بشه ازش اسحله بی نهایت رو خرید البته باید پولش رو هم جمع کنید ، مثلا برای آر پی جی یک میلیون (PTAS) ولی در کل اگه شما از سیو ها رو لود کنید می تونید از محتویات سیو استفاده کنید ، یا بگردید ببینید که کدوم سیو نوشته Cleared Game روش کلیک که بکنید می تونید بازی رو از اول و با تمامی سلاح هایی که کسی که بازی رو تموم کرده استفاده کنید !

• تشکر 2

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون.

فقط یه سوال دیگه

نسخه pc بازی godhand رو شما دارید.یا پیجی میشناسید که داشته باشه؟

لینک به ارسال

همونطور که عرض کردم تو محل نصب فایلی به نام save data وجود نداره. اینم عکساش

لینک به ارسال
ممنون از راهنماییتون.

فقط یه سوال دیگه

نسخه pc بازی godhand رو شما دارید.یا پیجی میشناسید که داشته باشه؟

در مورد سوال اولتون که باید بگم بازی خدای دست اصلا مربوط به سایت نمیشه ولی چون بازی خیلی خوبیه و خود منم هنوز دارمش باید بگردید از سایت های خارجی دانلود کنید و با شبیه ساز بازی کنید ، چون فقط مخصوص پلی استیشن دو هست . لینک های دانلودش رو هم پایین می زارم.

لینک اول سایت : فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

لینک اول : فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

پس از وارد شدن به دنبال نوشته " Alternative download link (with ads and timer) " بگردید و کلیک که کردید یه صفحه باز میشه که بعد از گذشت چند ثانیه به طور خودکار بازی دانلود میشه که تو حالت فشرده هست و با نرم افزار استخراج کنید.

لینک سوم : فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

البته فکر کنم لینک سومیه بازیش رو پاک کرده ، خود من از اینجا دانلود میکردم

همونطور که عرض کردم تو محل نصب فایلی به نام save data وجود نداره. اینم عکساش

خب شما سیوی که از اینجا دانلود کردید رو به اسم SaveDate.dat هستش رو بندازید داخل این فولدر بعد داخل بازی روی Load برید ببینید سیو رو اورده یا نه ؟ ضمن اینکه این بازی قدیمی هستش و صد در صد سیو کار میکنه مگر اینکه واقعا نسخه بازی شما دستکاری شده باشه وگرنه خیلی ها از این سیو استفاده کردند.

• تشکر 2

لینک به ارسال
همین کارو کردم ولی دوباره سیو قبلی خودمو میاره و این سیو رو نمیخونه.

پس اینطور که معلومه نسخه شما به کلی دستکاری شدس ، چون اکثر آدم های دنیا این بازی رو کردن ، و در آخر تنها راهی که می مونه اینه که یا نسخه دیگری دانلود کنید و یا به دنبال فایل سیو به نام SaveDate.dat یا شایدم اسم دیگری داشته باشه بگردید و این فایل رو جایگزین کنید همین

• تشکر 2

لینک به ارسال
1 دقیقه قبل، Amoral.Musavi گفته است :

ببخشید نسخه ای که من دارم حالت خیلی سخت نداره

اگه منظورت پروفشنال بعد از آسان و نرمال هست باید بگم بعد از تموم کردن بازی آزاد میشه

لینک به ارسال
1 دقیقه قبل، Amoral.Musavi گفته است :

یکم راهنمایی کنید چحوری فایل رو بازی اجرا کنم

فایل سیو SaveDate.dat را در پوشه بازی کپی و اگر از قبل موجود بود جایگزین کن ، بعدش بازی رو باز کن و از منو روی Load که دومین گزینه هست کلیک کنی سیو ها نمایش داده میشن که بسته به انتخابت یکی رو انتخاب کن.

لینک به ارسال
5 ساعت قبل، Amoral.Musavi گفته است :

اگه یک ویدئو راهنما بارید ممنون میشم 

بسیار ساده هست دوست عزیز ، اما به هر صورت ویدیو به پست اول اضافه شد !

لینک به ارسال

سلام من نسخه hd رو دانلود کردم که سیوش فرق داره با این سیوی که شما گزاشتید

لینک به ارسال
16 ساعت قبل، reza01 گفته است :

سلام من نسخه hd رو دانلود کردم که سیوش فرق داره با این سیوی که شما گزاشتید

الان منظور یا سوالتون چیه ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...