رفتن به مطلب
اطلاعیه
! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

پست های پیشنهاد شده

یوبی سافت در حال جست و جو منابع برای احیای دوباره سری Splinter Cell و Prince of Persia است.

آقای «سرج هاسکوئت» مدیر بخش نوآوری یوبیسافت خبر های امیدوار کننده ای را درباره آینده این فرانچیز های پر طرفدار به گوش می رساند، وی در مصاحبه با وبسایت Game Informer گفت: من از علاقه مندان بازیهای Prince of Persia و Splinter Cell هستم، اما فعلا اجازه ندارم که اطلاعات زیادی منتشر کنم، ما در حال حاضر به دنبال منابع هستیم، این موضوع به تمایل یا عدم تمایل ما مربوط نمی شود، بلکه به مقدمه ساخت و ابزار های لازم برای آن مربوط می شود. وی در ادامه درباره مبحث و فلسفه ساخت بازی ها در یوبیسافت نیز توضیح داد: سری بازی Prance of Persia باعث شد که ما به ساخت سری Assassin’s Creed روی بیاوریم، زیرا نمونه اولیه آن برای فرانچیز Assassins creed استفاده شد.

همچنین چند ماه پیش نیز کارگران سری بازی شاهزاده ایرانی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشته بود: هر کاری برای نجات شاهزاده ی ایرانی میکنیم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 5 months later...

امسال یوبی سافت قراره بازی هایی معرفی کنه که دیگه تکراری توشون نیست مثل فارکرای اساسین کرید احتمال ساخته شدن شاهزاده ایرانی اسپیلینتر سل و واچ داگز خیلی شدیده :wow:

لینک ارسال
امسال یوبی سافت قراره بازی هایی معرفی کنه که دیگه تکراری توشون نیست مثل فارکرای اساسین کرید احتمال ساخته شدن شاهزاده ایرانی اسپیلینتر سل و واچ داگز خیلی شدیده :wow:

والا شایعات بیشتر در مورد اسپیلینتر سل و واچ داگزه و لی حضور پرنس هم دور از انتظار نیست

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...