رفتن به مطلب

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

اطلاعیه
  • ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

پست های پیشنهاد شده

Resident Evil 2 Remake Save Game 100% Complete For PC | سیو بازی رزیدنت اویل 2 ریمیک برای کامپیوتر

سیو کامل بازی به همراه تمامی آرت ورک ها ،بونس ها ، لباس های شخصیت ها ، اسلحه های بی نهایت به همراه آر پی جی و بخش اضافه به همراه هانک و توفو ها.

این سیو بازی توسط خودم از ابتدای شروع بازی تا الان که برای دانلود قرار دادم به همراه استفاده از ترینر به اتمام رسیده. :دی

Resident_Evil_2_Remake.png

مکان ریختن سیو:

استخراج فولدر "883710 " در مسیر

اگر فولدر های Steam و CODEX وجود نداشت بسازید سپس عمل استخراج را انجام دهید.

حجم فایل : 20 مگابایت

فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

پسورد جهت دانلود

فقط اعضا می توانند spoiler ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

• تشکر 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

سیو رو که میریزم داخل بازی خطا میده و سیو رو قبول نمیکنه میگه this extra save not compitible

البته یک سیو دیگه هم گرفتم همین مشکل رو داشت

میشه بگید چیکار کنم

ممنون

لینک به ارسال
سلام

سیو رو که میریزم داخل بازی خطا میده و سیو رو قبول نمیکنه میگه this extra save not compitible

میشه بگید چیکار کنم

ممنون

در وهله اول باید بگم که سیو کامله و خیلی ها استفاده کردند.

اما مشکل شما ، ارور فوق میگه که سیو ناسازگار است و تنها راه حل آن این موارد است :

1- تغییر لوکیشن به United States

2- تغییر Regional Format به (English (United States

3-تغییر Time Zone به UTC +3:30 Tehran اگه ساعت و تاریخ تون بهم ریخت به صورت دستی تنظیم کنید یا تیک Adjust For Daylight Saving Time Automatically و Set Time Automatically را بزنید به صورت خودکار و با استفاده از اینترنت ساعتتون تنظیم میشه.

• تشکر 2

لینک به ارسال
سلام

میشه بگید چیکار کنم

ممنون

هرکسی که این مشکل رو داره نسخه Codex بازی رو دانلود و نصب کنه، مشکل حل میشه. تاکید میکنم فقط نسخه Codex، نه Fitgirl و ...

*** پست ها به صورت اتوماتیک ادغام شدند ***

نسخه Ghost Survivors برای نسخه Codex بازی اومده و قابل نصب و بازی هست. سیو اون رو هم تونستید بسازین و بزارین. ممنون.

لینک به ارسال
هرکسی که این مشکل رو داره نسخه Codex بازی رو دانلود و نصب کنه، مشکل حل میشه. تاکید میکنم فقط نسخه Codex، نه Fitgirl و ...

نسخه Ghost Survivors برای نسخه Codex بازی اومده و قابل نصب و بازی هست. سیو اون رو هم تونستید بسازین و بزارین. ممنون.

فرقی نمی کنه چه نسخه ایی باشه گروه های بالا که گفتید مثل FitGirl - Corepack و از این قبیل فقط کارشان فشرده سازی چندمرحله ایی بازی هست و هیچ دخالتی در سیو بازی ندارند من خود این سیو رو با نسخه فیت گرل رفتم در صورتی که تو سیستم خیلی ها این نسخه اجرا نمیشد و اگر هم میشد یا کیبورد کار نمی کرد یا صفحه سیاه میشد هنگام اجرای بازی.

هنوز دی ال سی DLC مربوطه Ghost Survivors کرک نشده و فقط با استیم قابل بازی کردن هست که فکر نمی کنم بخش زیاد مهم باشه با توجه به ویدیو هایی که در موردش دیدم بیشتر شبیه راید مود نسخه های قبلی هست. شما کجا دیدید ؟! لینک بدید!

• تشکر 1

لینک به ارسال
فرقی نمی کنه چه نسخه ایی باشه گروه های بالا که گفتید مثل FitGirl - Corepack و از این قبیل فقط کارشان فشرده سازی چندمرحله ایی بازی هست و هیچ دخالتی در سیو بازی ندارند من خود این سیو رو با نسخه فیت گرل رفتم در صورتی که تو سیستم خیلی ها این نسخه اجرا نمیشد و اگر هم میشد یا کیبورد کار نمی کرد یا صفحه سیاه میشد هنگام اجرای بازی.

هنوز دی ال سی DLC مربوطه Ghost Survivors کرک نشده و فقط با استیم قابل بازی کردن هست که فکر نمی کنم بخش زیاد مهم باشه با توجه به ویدیو هایی که در موردش دیدم بیشتر شبیه راید مود نسخه های قبلی هست. شما کجا دیدید ؟! لینک بدید!

سلام مجدد. ممنون از پاسخ گویی هاتون.

اون مشکل اجرا نشدن نسخه یا کار نکردن کیبورد یا سیاه شدن صفحه به خاطر یک مشکل بیسیک تو خود ساختار نسخه Codex هست که البته فایل Crackfix رو سایت های مختلف برای رفع این مشکل کنار فایل دانلودی بازی گذاشتن.

دی ال سی Ghost Survivors تازه یک هفته ای هست اومده. من فقط توی سایت "دانلودها" دیدمش. اتفاقا امروز هم بازی کردمش. همونطور که شما گفتین یک گیم پلی از چهار تا شخصیت فرعی بازی هست که مجموعا با هم یک ساعت و نیم از وقت رو میگیره، البته با ترینر خیلی کمتر. آدرسش اینه:

فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

خواهش میکنم شما هم اینجا قرارش بدین برای بقیه دوستان "اویل باز". اونجا ممکنه حذفش کنن. شما باز اختصاصی تر هستین و کسی نمی تونه گیر بده.ممنون :دی

به امید روزی که ریمیک رزیدنت اویل 3 هم بیاد. الان دارن روش کار می کنن.:give_rose:

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mostafa4030 گفته است :

سلام پسورد رو نشون نمیده

پسورد : gameshouse.ir

• تشکر 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...