رزیدنت اویل 8_ از تئوری تا شخصیت های اصلی - مقالات - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

چه شخصیتی در RE بعدی باشد؟  

11 کاربر تاکنون رای داده است

 1. 1. چه شخصیتی در RE بعدی باشد؟

  • Chris redfield
   2
  • jill valentine
   4
  • leon s kennedy
   7
  • ada wong
   5
  • jake muller
   3
  • sherry birkin
   3
  • claire redfield
   3
  • شخصیت جدید
   3


پست های پیشنهاد شده

رزیدنت اویل 8_ از تئوری تا شخصیت های اصلی

 

رزیدنت اویل 2 ریمیک منتشر شده و تونسته مورد قبول هم طرفداران و هم منتقدین قرار بگیره و متا و فروش خوب بازی در بریتانیا حتی قبل از منتشر شدن بازی قابل پیش بینی بود. حالا که این بازی منتشر شده و تا چند روز دیگه هم دویل می کرای 5 منتشر میشه و احتمال زیاد اون بازی هم با نقد ها و فروش خوبی مواجه میشه، پس احتمالا پروژه ی بعدی کپکام رزیدنت اویل 8 به همراه رزیدنت اویل 3 ریمیک باشه.

 

خب من و برادرم یه سری شایعه پیدا کردیم که البته بعضی هاش خیلی هم شایعه نیستن.

اول از همه بگم که طبق اطلاعات متشر شده توسط "تویستد وکسل" ساخت و توسعه ی رزیدنت اویل 8 به تازگی شروع شده. به گفته ی این وبسایت بازی از زاویه ی سوم شخص دنبال میشه . میتونیم این مطلب رو جدی بگیریم چراکه همین وبسایت ساخت رزیدنت اویل2 ریمیک رو هم به درستی پیش بینی کرده بود.

 

تئوری های فن ها در فضای مجازی:

 

1: تئوری اول میگه نمای بازی به صورت سوم شخص از روی شونه دنبال میشه که میتونه خبر خوشحال کننده ای برای فن ها باشه چرا که خیلی از فن ها از جمله خود من از نمای اول شخص رزیدنت اویل 7 راضی نبودند.

 

2: یه تئوری بین زبون ها افتاده که جالبه و جای تامل داره! این تئوری میگه داستان رزیدت اویل 8 توی یک جزیره اتفاق میوفته و در مورد سازمان مخفی ایه که ویروس ایولین ( رزیدنت اویل7) روساخته و این جزیره مقر اصلی این سازمانه (یه چیزایی مثل رزیدنت اویل رولیشنز2) با توجه به این تئوری و اینکه اسم این سازمان حتی توی نسخه ی هفتم هم گفته نشده، حدس و گمان ها به سمت سازمان مخفی ایدا وونگ میره! هم چنین این تئوری میگه که داستان ، حقیقت سازنده ی ویروس ایولین و سالاح های بولوژیکی بیشتر رو روایت میکنه.

 

3: تئوری دیگه در مورد گیم پلی و موجودات بازیه که البته خیلی زوده در موردش حتی فکر کرد! این تئوری که از نظر من جالبه میگه که تم بازی تا حدودی شبیه به نسخه ی 3.5 هستش و حتی موجودی به اسم هوک مَن که احتمالا اسمش براتون آشنا باشه هم هست! همونطور که میدونین رزیدنت اویل 3.5 به خاطر ماوراطبیعی بودنش با مخالفت کپکام و میکامی مواجه شد و هیچ وقت منتشر نشد!

 

 

_اینم از تئوری هایی که خیلی از فن ها توی فضای مجازی دادن که خیلی دور از ذهن نیست البته هنوزخیلی زوده که تصمیم گرفت اما حداقل این تئوری ها مثل تئوری هایی نیست که قبل از رزیدنت اویل7 به گوش میرسید ، مثل برگشت پیرس نیواس یا حتی ازدواج لیان و ایدا ، اینها خواسته و علایق فن ها بود نه یک تئوری.

 

 

 

اما شاید واسه خیلی از فن ها از جمله خودم اهمیت داستان بازی از گیم پلی هم بیشتر باشه و از اونجایی که هممون میدونیم داستان رزیدنت اویل با شخصیت های اصلی و قدیمی خودش زیبا میشه و به تکامل میرسه. بزارین اینطور بگم: احتمالا اسم بازی معروف هیلو و کاراکتر دوست داشتنی مستر چیف رو شنیدین. داستان بازی هیلو همیشه حول محور شخصیت مستر چیف و کورتانا بوده و همواره شخصیت قابل بازی تنها مستر چیف بوده تا جایی که در سال 2012 بهترین شخصیت بازی های ویدیویی به این شخصیت رسید. اما در سال 2015 شرکت سازنده (313) بازی هیلو5 را در حالی منتشر کرد که از 15 چپتر بازی تنها 4 چپتر کوتاه مستر چیف شخصیت قابل بازی بود و درواقع ، در داستان بازی هم مستر چیف در سایه ی داستان کلی بازی قرار گرفت. بازی به شدت با اعتراض فن ها موجه شد نه بخاطر گیم پلی بلکه بخاطر کم رنگ شدن شخصیت مستر چیف! داستان رزیدنت اویل هم اکنون شبیه همین است. کپکام میداند که طرفداران منتظر حضور یکی از شخصیت های اصلی وقدیمی به عنوان شخصیت اصلی هستند. همه ی این ها مقدمه ای بود بر این جمله: " چه شخصیتی برای رزیدنت اویل بعدی مناسب است؟"

 

لیان اسکات کندی: همه سیر تا پیاز داستان این شخصیت رو میدونین. از حضورش در راکون سیتی تا کمک به BSAA برای دستگیری آریاس و شلیک به رییس جمهور که بگذریم ، این شخصیت پتانسیل خاصی برای حضور در رزیدنت اویل8 نداره، از اون گذشته لیان در سالهای 2012 (دو بار)_ 2017_2019 حضور داشته. پس حضورش زیاد بوده اما بازهم امکان حضور این شخصیت وجود داره. مثلا دوباره یک ماموریت از طرف دولت یا خراب شدن ناگهانی تعطیلات!

1549980389744541_untitled-1.png

 

کریس ردفیلد: حضور این شخصیت توی دنیای رزیدنت اویل به نوعی اجباریه چرا که کریس کاپتان BSAA هست و وظیفه ی این سازمان مبارزه با حملات بیولوژیکی ـه. پس هرجا که ویروس باشه سروکله ی BSAA و کریس هم پیدا میشه با این حال کریس هم توی اویل6 هم توی اویل7 و حتی توی انیمیشن وندتا حضور پر رنگ داشته پس عجیبه اگه باز هم توی نسخه ی جدید رزیدنت اویل ببینیمش اما همونطور که گفتم هر جا ویروس باشه BSAA هم هست!

154998037167351_untitled-2.png

 

کلر ردفیلد: فقط یک حادثه یا استفاده کردن از جزئیات داستانی نسخه ی رولیشنز2 میتونه این شخصیت رو به داستان رزیدنت اویل بعدی اضافه کنه . داستان این شخصیت با پیوستنش به سازمان تراووسیو خط مستقیمی رو در پیش گرفته. کلز با اینکه حضورش در دنیای رزیدنت اویل خیلی زیاد نبوده اما به تازگی در نسخه ی رولیشنز2 و رزیدنت ایول ریمیک 2 یکی از کاراکتر اصلی بوده.

154998043596053_untitled-7.png

 

جیل ولنتاین: شاید به جرات میتونم بگم یکی ازکاراکترهایی که بیشترین حق حضور در نسخه بعدی رزیدنت اویل رو دارند همین جیل ولنتاین ـه! با تموم شدن داستان اویل5 ادامه ی داستان این کاراکتر ناتموم موند . شاید داستان رزیدنت اویل 8 همزمان با پاک سازی عمارت برکین توسط کریس اتفاق بیوفته. پس اگر این تئوری که میگفت : " داستان رزیدت اویل 8 توی یک جزیره اتفاق میوفته و در مورد سازمان مخفی ایه که ویروس ایولین ( رزیدنت اویل7) روساخته و این جزیره مقر اصلی این سازمانه (یه چیزایی مثل رزیدنت اویل رولیشنز2) با توجه به این تئوری و اینکه اسم این سازمان حتی توی نسخه ی هفتم هم گفته نشده، حدس و گمان ها به سمت سازمان مخفی ایدا وونگ میره! هم چنین این تئوری میگه که داستان در مورد حقیقت سازنده ی ویروس ایولین و سالاح های بولوژیکی بیشتر روایت رو روایت میکنه." درست باشه امکانش هست که جیل هم در این جزیره مامور فهمیدن حقیقت شده باشه. اما اگر رزیدنت اویل3 ریمیک شود . . .

154998025071476_untitled-5.png

 

ایدا ونگ: بدون تعصب ایدا ونگ یکی از شخصیتی هایی هستش که پتانسیل بسیار زیادی داره تا حتی داستان کل یه نسخه رو به خودش اختصاص بده چراکه این شخصیت همیشه پر از رمز و راز بوده و در خیلی از موارد حتی لیان هم سر از کار او در نیاورده! به خوبی یاد دارم که در آن زمانی که شایعه ی رولیشنز 3 به گوش میرسید همه میگفتند ایدا ونگ شخصیت اصلی این نسخه خواهد شد. البته در حال حاضر و با آمدن ریمیک ها سرنوشت نسخه های رولیشنز (فعلا) نامعلوم است. بانوی قرمز پوش رزیدنت اویل و سازمان مخفی اش برای اویل باز ها همیشه مانند یک علامت سوال بزرگ بوده چراکه ایدا نه یک جاسوس خبیث بلکه در بیشتر موارد یک شخصیت کاملا مثبت بوده و همین موضوع است که داستانش را جذاب میکند. اگر تئوری فن ها که بالا هم نوشتم، درست باشد و جیل ولنتاین هم در رزیدنت اویل 8 هم حضور داشته باشد، تبادل و دیدار دو قهرمان زن رزیدنت اویل با هم بسیار دیدینی است. ناگفته نماند که بخاطر روابط لیان و ایدا، هر جا ایدا باشد، لیان هم باید باشد .

1549980081852152_untitled-3.png

جیک مولر(جیک وسکر): با مردن الکس وسکر و آلبرت وسکر بزرگ تنها وسکری که در دنیای اویل باقی مانده ، پسر نامشروع آلبرت وسکر یعنی جیک مولر است. با اینکه این شخصیت شباهت خاصی به پدرش ندارد اما داشتن خون ویژه ای که در بدنش جریان دارد و ناگفته های داستان او بعد از رزیدنت اویل 6 میتواند شروع خوبی برای حضور دوباره ی این شخصیت مثبت در دنیای رزیدنت اویل باشد.

1549980311776610_untitled-4.png

 

شری برکین: مامور تازه وارد دولت ایلات متحده به خاطر جوان بودنش میتواند داستان های زیبایی را به دنبال کند و این بسته به کپکام است که چه داستانی را برای او رقم زند یا مثل خیلی از شخصیت های دیگر به فراموشی سپرده شود. او هم مانند جیک بدن خاصی دارد. آیا دوباره او را کنار جیک خواهیم دید؟!؟!؟!

1550041303443832_untitled-2.png

 

خانواده ی برتون: بری برتون پدری است دوست داشتنی که برای دخترانش حتی ازجان خود هم میگذرد. البته الان دیگه زمان باز نشستگی و استراحت اوست. اما مویرا در دل طرفداران جا کرده پس میتواند جانشین پدر شود .همه ی ما پایان رولیشنز2 و خنده ی مرموزانه ی ناتالیا را به یاد داریم.

1549980065439831_untitled-6.png

 

 

این تئوری های فن ها و احتمالات حضور شخصیت ها در نسخه ی هشتم از فرانچیز رزیدنت ایول بود . البته برای روشن شدن ماجرا حداقل باید تا مراسم سال 2019 صبر کرد و الان خیلی زوده که بخوایم نتیجه گیری کنیم.

شما در مورد رزیدنت اویل 8 چه فکری میکنین؟ میتونین توی همین تاپیک بگین!

 

نویسنده:

کاپتان پرایس 1378(C.PRICE(

M.A.S

ویرایش شده در توسط کاپتان پرایس 1378
 • Thanks 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلــام خستــه نبـاشـی کاپتان پـرایس . منم دیدم که یـه کاربری تـوی اینستـگرام اینا رو نوشته بـود.:smiley: منـظـورت از اینکـه نوشتــه بــودی اما اگر رزیدنت اویل3 ریمیک شود . . . چی بود؟:wonder:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماشا الله کریس منم تو اکثر نسخه ها هستش ، حتی توی ریمیک اویل 2 هم بخش دی ال سی جدیدی که قراره به اسم گوست سوروایور باشه هم حضور داره ، بالاخره هرچی باشه اولین شخصیت بازی سری رزیدنت اویل هستش :دی:Just_Cuz::victory::spiteful:

 

به نظر من فکر می کنم که کپکام پس از عرضه بازی رزیدنت اویل 2 ریمیک داره تلاش می کنه که نسخه سوم که بی نهایت طرفدار داره حتی واسه خود ژاپنی ها رو ریمیک بزنه و درکنار اون مراحل اولیه رزیدنت اویل 8 رو طی بکنه - چون اگه دقت کرده باشید زود به زود بازی عرضه میکنه ، تقریبا از سال 2009 به بعد تا الان هرساله یکی دو تا نسخه داده بیرون ! :Ahhh:

 • Thanks 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میبینم که بحث داغه :bomb::bomb:

به نظر من تنها شخصیت هایی که میتونن در اویل 8 حضور داشته باشن به ترتیب: ایدا، جیک، جیل و شری هستن. اما کپکام تو این چند سال نشون داده در مورد شخصیت ها و حضورشون توی این فرانچیز هیچ برنامه ی خاصی نداره، البته خودم هم فکر میکنم کپکام واسه ی اویل 8 مثل اویل6 عمل کنه. یعنی باید حضور اکثر شخصیت ها رو در اویل8 شاهد باشیم. یکی از مهم ترین دغدغه های کپکام که در چند سال اخیر سعی کرده این مشکل رو حل کنه بالا رفتن سن کاراکتر هاشه. به همین دلیلم هست که جیک، شری، مویرا، و حتی ایتن رو وارد بازی میکنه. احتمال میدم که شخصیتی که در اویل8 یا رولیشنز 3 باشه آخرین حضورش در دنیای اویل باشه و باید باهاش خداحافظی کنیم. در مورد کریس هم فعلا جایگزینی براش ندیدیم اما احتمالا کپکام داره روش کار میکنه. توی یه سایت خارجی بعد از انتشار اویل7 خونده بودم که نویسنده اویل7 تو مصاحبه ای گفته ما اول قرار بود بازی رو ریبوت کنیم اما بعد به این نتیجه رسیدیم که با این کار چیزی جز تجربه بازی DMC برامون حاصل نمیشه. کپکام میتونه توی اویل8 با حضور کاراکتر های مهمش به داستان اونا پایان بده و شخصیت های جوون خودش مثل جیک، مویرا، شری رو جایگزین کنه.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلــام خستــه نبـاشـی کاپتان پـرایس . منم دیدم که یـه کاربری تـوی اینستـگرام اینا رو نوشته بـود.:smiley: منـظـورت از اینکـه نوشتــه بــودی اما اگر رزیدنت اویل3 ریمیک شود . . . چی بود؟:wonder:

 

ممنون مینا خانم عزیز:give_rose: منظورم اینه که بعیده که کپکام جیل رو به عنوان شخصیت اصلی توی دوتا نسخه پشت سرهم بیاره . یکم عجیب میشه چون ممکنه صداگزارا فرق کنن یا خیلی چیزای دیگه...

ببین مثل این میمونه که دوتا فاز مثبت رو بزاری بغل هم:دی

 

ماشا الله کریس منم تو اکثر نسخه ها هستش ، حتی توی ریمیک اویل 2 هم بخش دی ال سی جدیدی که قراره به اسم گوست سوروایور باشه هم حضور داره ، بالاخره هرچی باشه اولین شخصیت بازی سری رزیدنت اویل هستش :دی:Just_Cuz::victory::spiteful:

 

به نظر من فکر می کنم که کپکام پس از عرضه بازی رزیدنت اویل 2 ریمیک داره تلاش می کنه که نسخه سوم که بی نهایت طرفدار داره حتی واسه خود ژاپنی ها رو ریمیک بزنه و درکنار اون مراحل اولیه رزیدنت اویل 8 رو طی بکنه - چون اگه دقت کرده باشید زود به زود بازی عرضه میکنه ، تقریبا از سال 2009 به بعد تا الان هرساله یکی دو تا نسخه داده بیرون ! :Ahhh:

 

دقیقا حسین جان درست میگی. کپکام تقریبا از سال 2009 تند تند داره رزیدنت اویل میده که البته زیاد بد هم نیست . مثلا توی فاصله ی 2013-2012 هم اویل شیش اومد هم اویل اپریشن راکون سیتی اومد هم انیمیشن رزیدنت اویل دمینیشن اومد هم رولیشنز یک اومد.:skull::skull:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
میبینم که بحث داغه :bomb::bomb:

به نظر من تنها شخصیت هایی که میتونن در اویل 8 حضور داشته باشن به ترتیب: ایدا، جیک، جیل و شری هستن. اما کپکام تو این چند سال نشون داده در مورد شخصیت ها و حضورشون توی این فرانچیز هیچ برنامه ی خاصی نداره، البته خودم هم فکر میکنم کپکام واسه ی اویل 8 مثل اویل6 عمل کنه. یعنی باید حضور اکثر شخصیت ها رو در اویل8 شاهد باشیم. یکی از مهم ترین دغدغه های کپکام که در چند سال اخیر سعی کرده این مشکل رو حل کنه بالا رفتن سن کاراکتر هاشه. به همین دلیلم هست که جیک، شری، مویرا، و حتی ایتن رو وارد بازی میکنه. احتمال میدم که شخصیتی که در اویل8 یا رولیشنز 3 باشه آخرین حضورش در دنیای اویل باشه و باید باهاش خداحافظی کنیم. در مورد کریس هم فعلا جایگزینی براش ندیدیم اما احتمالا کپکام داره روش کار میکنه. توی یه سایت خارجی بعد از انتشار اویل7 خونده بودم که نویسنده اویل7 تو مصاحبه ای گفته ما اول قرار بود بازی رو ریبوت کنیم اما بعد به این نتیجه رسیدیم که با این کار چیزی جز تجربه بازی DMC برامون حاصل نمیشه. کپکام میتونه توی اویل8 با حضور کاراکتر های مهمش به داستان اونا پایان بده و شخصیت های جوون خودش مثل جیک، مویرا، شری رو جایگزین کنه.

 

تو رو گذاشتم توی یه پست جدا جواب بدم چون بحث شخصیت ها خیلی گسترده تر از بقیه ی چیزاست. من کاملا مخالف اینم که میگی کپکام مثل اویل شیش کلی کاراکتر میاره. چرا؟ چون داستان خیلی شلوغ میشه و داستانای شلوغ معمولا مال بازی های اکشنه. مثل اویل شیش که بازی هغتا شخصیت اصلی مثبت داشت اما اویل هشت قرار یک بازی ترسناک اکشن باشه. پس کپکام نهایتا با سه تا شخصیت اصلی یا دیگه خودش رو بکششششششششششه با چهار شخصیت اصلی و قدیمی بازی رو میسازه. به نظر من با توجه به وضعیت فعلی داستان رزیدنت اویل منطقیش اینه که ایدا،جیل و جیک مثلت رزیدنت اویل8 رو تشکیل بدن ولی خودم شخصا دوست دارم که لیان هم باشه و این مثلث رو تبدیل به مربع بکنه :grin::grin: چون هم تو هم من هم همه ی فن ها میدونن که کاراکتر ها دارن پیر میشن. پس بهتره که داستانشون تموم شه یا حداقل به پایان خودش نزدیک بشه. البته ناگفته نماند که هیچ طرفداری دوست نداره که داستان شخصیت ها حالا حالاها تموم شه!! :grin::grin: اگر شخصیت های اصلی نباشن که میشه اویل هفت!!

 

اینم باید بگم که دیگه مسخرست که مثلا کریس یه زامبی یا هیولا رو ببینه و بترسه! پس کپکام شاید شخصیت اصلی رو یک فرد بی تجربه مثل ایتن قرار بده ، ولی شخصیت های اصلی هم باشن که البته میدونم کسی اینجوری رو دوست نداره.... فکرشو بکن لیان توی بازی باشه و تو مجبور باشی با یه چغندر پلی بدی!:hang:

 

 

 

راستی یه سوال:

did i ever tell you the definition of insanity?!?!?!:دی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
تو رو گذاشتم توی یه پست جدا جواب بدم چون بحث شخصیت ها خیلی گسترده تر از بقیه ی چیزاست. من کاملا مخالف اینم که میگی کپکام مثل اویل شیش کلی کاراکتر میاره. چرا؟ چون داستان خیلی شلوغ میشه و داستانای شلوغ معمولا مال بازی های اکشنه. مثل اویل شیش که بازی هغتا شخصیت اصلی مثبت داشت اما اویل هشت قرار یک بازی ترسناک اکشن باشه. پس کپکام نهایتا با سه تا شخصیت اصلی یا دیگه خودش رو بکششششششششششه با چهار شخصیت اصلی و قدیمی بازی رو میسازه. به نظر من با توجه به وضعیت فعلی داستان رزیدنت اویل منطقیش اینه که ایدا،جیل و جیک مثلت رزیدنت اویل8 رو تشکیل بدن ولی خودم شخصا دوست دارم که لیان هم باشه و این مثلث رو تبدیل به مربع بکنه :grin::grin: چون هم تو هم من هم همه ی فن ها میدونن که کاراکتر ها دارن پیر میشن. پس بهتره که داستانشون تموم شه یا حداقل به پایان خودش نزدیک بشه. البته ناگفته نماند که هیچ طرفداری دوست نداره که داستان شخصیت ها حالا حالاها تموم شه!! :grin::grin: اگر شخصیت های اصلی نباشن که میشه اویل هفت!!

 

اینم باید بگم که دیگه مسخرست که مثلا کریس یه زامبی یا هیولا رو ببینه و بترسه! پس کپکام شاید شخصیت اصلی رو یک فرد بی تجربه مثل ایتن قرار بده ، ولی شخصیت های اصلی هم باشن که البته میدونم کسی اینجوری رو دوست نداره.... فکرشو بکن لیان توی بازی باشه و تو مجبور باشی با یه چغندر پلی بدی!:hang:

 

 

 

راستی یه سوال:

did i ever tell you the definition of insanity?!?!?!:دی

من گفتم عین اویل 6 کاراکتر ها رو با هم میاره نگفتم که داستان رو شلوغ کنه درسته که داستان با شخصیت های زیاد شلوغ میشه البته اگه روایت داستانی خوب باشه باعث قشنگ تر شدن بازی میشه. داستان شلوف شاید به درد یه بازی ترسناک نخوره و کپکام هم اینو میدونه نمونش هم خود اویل6 بود کرده بود هر کمپین یه سبکی رو به دوش بکشن شکست اویل6 در سبک ترس و بقا به خاطر داستان شلوغش نبود به خاطر نبود ترس و اکشن شدن بیش از حد بازی بود. تو اویل6 حتی اگه بر فرض محال مهمات کم می آوردی کپکام انقدر فن بزن دررو واسه هر شخصیت ساخته بود که اصلا یادت میرفت تو اسلحه داری. یه سرچ تو یوتویوب بکن ببین همین مارو پلیر یا نینجا اویل6 رو چجوری بازی میکنن. دقت کن همشون دارن تو بازی ری اکشن میزنن غیر از اینه؟ خودتم توی همین بازی وقتی باهم میریم مرسانیز یا حتی استوری میزنیم کلا داری فن میری من مجبور میشم بیا هیل بدم بهت. :دی

دلایل به خاطر دادن نمره پایین به اویل6:

این بازی از لحاظ طراحی مشکل دارد. IGN

صداگذاری و داستان بازی بسیار خوب و سطح بالا است اما مشکل اصلی بازی گیم‌پلی بسیار ضعیف و به‌طور کامل خارج شدن از سبک ترس و بقا به اکشن تخیلی است.GameSpot

 

بگذریم باید بهت بگم اویل6 کلا چهار شحصیت اصلی داشت قشنگ یادمه یک روز قبل از اومد بازی اویل6 ساساکی تو یه مصاحبه گفته بود: اویل6 بر پایه ی 3 شخصیت قدیمی اویل و قهرمان جدید دنیای شیطان مقیم (جیک) هست. ...قهرمانان اویل در این بازی تنها نیستند و همکار های جدیدی برای کمک به اونا در کنارشون میجنگن.

الان این یعنی اویل6 هفت تا شخصیت اصلی داشت؟:shok::shok::shok:

پارتنری که فقط تو یه نسخه از ناکجا آباد پیداش میشه و بعدشم خداحافظ نه تنها یه شخصیت اصلی به حساب نمیاد بلکه باعث ضعف بازی هم میشه. الان اگه از هر اویل فنی بپرسن شخصیت اصلی اویل5 کی بود میگه کریس. یا میگه شوا؟؟؟

چیزی که من توی اویل 6 از کمپین جیک لدت بردم این بود که دو تا از شخصیت هایی که میتونن جایگزین قهرمانای فعلی اویل بشن در کنار هم هستن. و میتونی با هر کدوم که دلت میخواد بازی کنی.

توی اویل هشت هم کپکام میتونه بیاد شخصیت های اصلی رو با هم پاتنر کنه مثل کمپین جیک یا دی ال سی گمشده در کابوس اویل5 مطمئنا داستان هم اونقدر شلوغ نمیشه که از سبک خودش جدا بشه.

insanity is.... doing exam thing ****ing thing. over and over and over again

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ممنون مینا خانم عزیز:give_rose: منظورم اینه که بعیده که کپکام جیل رو به عنوان شخصیت اصلی توی دوتا نسخه پشت سرهم بیاره . یکم عجیب میشه چون ممکنه صداگزارا فرق کنن یا خیلی چیزای دیگه...

ببین مثل این میمونه که دوتا فاز مثبت رو بزاری بغل هم:دی

چـــــرا؟؟؟؟ کریس هم توی سال 2012 دو بار اومد توی بازی:angry: از اون گذشته مگه قـــراره حتـماٌ اویل 8 و ریـمـیک 3 تـوی یـــه ســـــال بیـــــاد؟:joon2:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
من گفتم عین اویل 6 کاراکتر ها رو با هم میاره نگفتم که داستان رو شلوغ کنه درسته که داستان با شخصیت های زیاد شلوغ میشه البته اگه روایت داستانی خوب باشه باعث قشنگ تر شدن بازی میشه. داستان شلوف شاید به درد یه بازی ترسناک نخوره و کپکام هم اینو میدونه نمونش هم خود اویل6 بود کرده بود هر کمپین یه سبکی رو به دوش بکشن شکست اویل6 در سبک ترس و بقا به خاطر داستان شلوغش نبود به خاطر نبود ترس و اکشن شدن بیش از حد بازی بود. تو اویل6 حتی اگه بر فرض محال مهمات کم می آوردی کپکام انقدر فن بزن دررو واسه هر شخصیت ساخته بود که اصلا یادت میرفت تو اسلحه داری. یه سرچ تو یوتویوب بکن ببین همین مارو پلیر یا نینجا اویل6 رو چجوری بازی میکنن. دقت کن همشون دارن تو بازی ری اکشن میزنن غیر از اینه؟ خودتم توی همین بازی وقتی باهم میریم مرسانیز یا حتی استوری میزنیم کلا داری فن میری من مجبور میشم بیا هیل بدم بهت. :دی

دلایل به خاطر دادن نمره پایین به اویل6:

این بازی از لحاظ طراحی مشکل دارد. IGN

صداگذاری و داستان بازی بسیار خوب و سطح بالا است اما مشکل اصلی بازی گیم‌پلی بسیار ضعیف و به‌طور کامل خارج شدن از سبک ترس و بقا به اکشن تخیلی است.GameSpot

 

بگذریم باید بهت بگم اویل6 کلا چهار شحصیت اصلی داشت قشنگ یادمه یک روز قبل از اومد بازی اویل6 ساساکی تو یه مصاحبه گفته بود: اویل6 بر پایه ی 3 شخصیت قدیمی اویل و قهرمان جدید دنیای شیطان مقیم (جیک) هست. ...قهرمانان اویل در این بازی تنها نیستند و همکار های جدیدی برای کمک به اونا در کنارشون میجنگن.

الان این یعنی اویل6 هفت تا شخصیت اصلی داشت؟:shok::shok::shok:

پارتنری که فقط تو یه نسخه از ناکجا آباد پیداش میشه و بعدشم خداحافظ نه تنها یه شخصیت اصلی به حساب نمیاد بلکه باعث ضعف بازی هم میشه. الان اگه از هر اویل فنی بپرسن شخصیت اصلی اویل5 کی بود میگه کریس. یا میگه شوا؟؟؟

چیزی که من توی اویل 6 از کمپین جیک لدت بردم این بود که دو تا از شخصیت هایی که میتونن جایگزین قهرمانای فعلی اویل بشن در کنار هم هستن. و میتونی با هر کدوم که دلت میخواد بازی کنی.

توی اویل هشت هم کپکام میتونه بیاد شخصیت های اصلی رو با هم پاتنر کنه مثل کمپین جیک یا دی ال سی گمشده در کابوس اویل5 مطمئنا داستان هم اونقدر شلوغ نمیشه که از سبک خودش جدا بشه.

insanity is.... doing exam thing ****ing thing. over and over and over again

 

شکست اویل شیش رو همه میدون برای گیم پلیش بوده ن بخاطر داستان شلوغش:angry:

توی بازی ها گیمر نمیتونه پارتنر رو کنترل کنه. ببین توی کمپین لیان اگه من هلنا رو بردارم پارتنرم میشه لیان:دی اوکی؟!؟!؟!؟! ببین منظور ساساکی این بود که این سه تا شخصیت های اصلی و قدیمیهستن که توی بازی هم هستن.

پارتنری که فقط تو یه نسخه از ناکجا آباد پیداش میشه و بعدشم خداحافظ، توی اون نسخه ای که حضور داشته شخصیت اصلی بوده.

 

این ایده ای ک گفتی: "توی اویل هشت هم کپکام میتونه بیاد شخصیت های اصلی رو با هم پاتنر کنه" ایده ی فوق العاده ایه... مثلا خیلی ها منتظر اینن که بالاخره لیان و ایدا علاوه بر رابطه ی احساسیشون پارتنر همدیگه هم باشن. البته کپکام کلا نقش پارتنر رو از رزیدنت اویل پاک کرده چون یه جورایی تم اکشن به بازی میده . اگرم قرار باشه کسی توی بازی همراه کاراکتر اصلی باشه در حد اویل 2 ریمیک میشه که برای چند دقیقه شری برای کلر و ایدا برای لیان همراه میشن.منم بعید میدونم اصلا پارتنری توی اویل 8 وجود داشته باشه.(با این حال بعید نیست)

 

*** پست ها به صورت اتوماتیک ادغام شدند ***

 

چـــــرا؟؟؟؟ کریس هم توی سال 2012 دو بار اومد توی بازی:angry: از اون گذشته مگه قـــراره حتـماٌ اویل 8 و ریـمـیک 3 تـوی یـــه ســـــال بیـــــاد؟:joon2:

 

 

نکته ی خوبی بود:دی ولی اگه منظورت رولیشنزه که کل گیم پلی با کریس نبود که!!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
شکست اویل شیش رو همه میدون برای گیم پلیش بوده ن بخاطر داستان شلوغش:angry:

توی بازی ها گیمر نمیتونه پارتنر رو کنترل کنه. ببین توی کمپین لیان اگه من هلنا رو بردارم پارتنرم میشه لیان:دی اوکی؟!؟!؟!؟! ببین منظور ساساکی این بود که این سه تا شخصیت های اصلی و قدیمیهستن که توی بازی هم هستن.

پارتنری که فقط تو یه نسخه از ناکجا آباد پیداش میشه و بعدشم خداحافظ، توی اون نسخه ای که حضور داشته شخصیت اصلی بوده.

 

این ایده ای ک گفتی: "توی اویل هشت هم کپکام میتونه بیاد شخصیت های اصلی رو با هم پاتنر کنه" ایده ی فوق العاده ایه... مثلا خیلی ها منتظر اینن که بالاخره لیان و ایدا علاوه بر رابطه ی احساسیشون پارتنر همدیگه هم باشن. البته کپکام کلا نقش پارتنر رو از رزیدنت اویل پاک کرده چون یه جورایی تم اکشن به بازی میده . اگرم قرار باشه کسی توی بازی همراه کاراکتر اصلی باشه در حد اویل 2 ریمیک میشه که برای چند دقیقه شری برای کلر و ایدا برای لیان همراه میشن.منم بعید میدونم اصلا پارتنری توی اویل 8 وجود داشته باشه.(با این حال بعید نیست)

 

آخ آخ آخ گفــتــی :embarrassed: ایــن دوتــا الان 40 سالـشـونه بــعد هنوز همـون مسـخره بازیــای اویــل 2 رو در مـــیارن:angry: کپــکام دیــگه واقــعا بایــد توی اویل8 واسشــون یــه آستـیـنی بالا بزنه:grin:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ماشا الله کریس منم تو اکثر نسخه ها هستش ، حتی توی ریمیک اویل 2 هم بخش دی ال سی جدیدی که قراره به اسم گوست سوروایور باشه هم حضور داره ، بالاخره هرچی باشه اولین شخصیت بازی سری رزیدنت اویل هستش :دی:Just_Cuz::victory::spiteful:

 

به نظر من فکر می کنم که کپکام پس از عرضه بازی رزیدنت اویل 2 ریمیک داره تلاش می کنه که نسخه سوم که بی نهایت طرفدار داره حتی واسه خود ژاپنی ها رو ریمیک بزنه و درکنار اون مراحل اولیه رزیدنت اویل 8 رو طی بکنه - چون اگه دقت کرده باشید زود به زود بازی عرضه میکنه ، تقریبا از سال 2009 به بعد تا الان هرساله یکی دو تا نسخه داده بیرون ! :Ahhh:

تو نسخه اوریجینال اویل 2 هم کریس تو مینی گیم بازی حضور داشت به خاطر همین میارنش :دی

داستان آمبرلا و ویروس هاش یه جایی شروع شد یه جایی هم باید تموم بشه شخصیت ها هم همونطور هستن یعنی داستان لیان و کریس و ... نیازی به ادامه نداره باید راه برای شخصیت های جدید با پتانسیل بالا (مثل اولین حضور لیان تو اویل 2) باز شه و ایده های ناب تر چه تو داستان چه تو گیم پلی ارائه بشه.(مثل نمسیس) مگر اینکه کپکام بخواد از کرکترای قدیمی تا زمان مرگشون استفاده ببره به خاطر محبوبیتشون :دی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
شمـا هــایی کــه میـگیــن داســتان شخصــیـتا باید تموم شــه ، حاضریــن دیگه لــیان یـا کریــس رو دیــگه نبـیـنـیـن؟:swoon::swoon:

 

خب هر شروعی یک پایانی داره دیگه... البته شما زیاد نگران نباش چون ظاهرا کپکام حالا حالاها قصد نداره داستان کارکترا رو تموم کنه...

 

امیدوارم حداقل به هم دیگه برسن:grin:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
خب هر شروعی یک پایانی داره دیگه... البته شما زیاد نگران نباش چون ظاهرا کپکام حالا حالاها قصد نداره داستان کارکترا رو تموم کنه...

 

امیدوارم حداقل به هم دیگه برسن:grin:

 

دقیقا ، دقیقا : اگه دقت کرده باشید توی اویل یک یا حالا ریمیک ، ریمستر در اواخر بازی اگه اشتباه نکنم سناریوی کریس وقتی که با آلبرت روبه رو میشن و آلبرت میره جلوی تایرنتی که داخل شیشه محافظ بود و دستور آزاد سازی محلولی که باعث جلوگیری از به حرکت دراومدن اون موجود میشه رو تو کامپیوتر میزنه و تایرنت قلبش شروع به زدن می کنه و با دستش شیشه رو میشکنه و با همون دست تو بدن وسکر فرو می کنه بعد پرتش میکنه کنار و میاد سراغ کریس ،،،، چرا باز دوباره تو نسخه های بعدی شاهد حضور وسکر هستیم حتی ایدا هم تو اویل 2 کلا میوفته پایین میمیره ولی باز تو نسخه چهارم هم وسکر هست و هم ایدا که از طرف وسکر فرستاده شده تا ویروس نمونه رو بدست بیاره بازم از این شخصیت ها استفاده شده ، اینجاست که ضعف کپکام رو میرسونه وگرنه می تونست سناریو رو یه مقدار تغییر بده. :ireful2:

 

نظر شما چیه ؟ :negative:

 

1550183407396582_26-imagew.jpg

1550183409493921_ada%20falling%20gif.gif

 • Thanks 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دقیقا ، دقیقا : اگه دقت کرده باشید توی اویل یک یا حالا ریمیک ، ریمستر در اواخر بازی اگه اشتباه نکنم سناریوی کریس وقتی که با آلبرت روبه رو میشن و آلبرت میره جلوی تایرنتی که داخل شیشه محافظ بود و دستور آزاد سازی محلولی که باعث جلوگیری از به حرکت دراومدن اون موجود میشه رو تو کامپیوتر میزنه و تایرنت قلبش شروع به زدن می کنه و با دستش شیشه رو میشکنه و با همون دست تو بدن وسکر فرو می کنه بعد پرتش میکنه کنار و میاد سراغ کریس ،،،، چرا باز دوباره تو نسخه های بعدی شاهد حضور وسکر هستیم حتی ایدا هم تو اویل 2 کلا میوفته پایین میمیره ولی باز تو نسخه چهارم هم وسکر هست و هم ایدا که از طرف وسکر فرستاده شده تا ویروس نمونه رو بدست بیاره بازم از این شخصیت ها استفاده شده ، اینجاست که ضعف کپکام رو میرسونه وگرنه می تونست سناریو رو یه مقدار تغییر بده. :ireful2:

 

نظر شما چیه ؟ :negative:

 

1550183407396582_26-imagew.jpg

1550183409493921_ada%20falling%20gif.gif

 

ببین هم موافقم هم مخالفم. اینایی که تو گفتی اولین حضور شخصیت ها بوده و خیلی زود بود که اتفاقی بیوفته براشون قطعا کپکام واسشون برنامه داشته. از اون گذشته در مورد ایدا توی همون نسخه نشون میده که ایدا زندست و به لیان لانچر میده تا تایرانت رو بکشه. من منظورم اینه که الان وقت تموم شدن داستان کارکتراست. مثلا چمیدونم لیان و ایدا یا کریس یا جیل و ... بعدشم میتونه از شخصیت‌های جوون رزیدنت اویل استفاده کنه. مثلا زوج جیک و شری میتونن جایگزین زوج لیان و ایدا بشن. خیلی هم شبیه همن از نظر داستانی.

یا مثلا مویرا یا حتی ایتن! البته همه ی اینا بستگی داره که کپکام یه پایانی واسه شخصیت ها رقم بزنه که هم کامل باشه هم مورد سلیقه فن ها باشه نه یه پایان گنگ که اخرشم جای سوال داشته باشیم. مثلا یادمه قبل از اویل شیش کپکام گفت داستان شخصیت لیان و ایدا توی این بازی خیلی گسترده تر از قبله و... خب چی شد؟!؟! هنوز بعد بیست سال لیان میگه ایدا ، ایدا هم میگه بعدا !!!

 

در مورد وسکر هم که من به شخصه دوست دارم هنوزم ببینمش انقدر که شخصیت پردازیش خوب بود!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ببین هم موافقم هم مخالفم. اینایی که تو گفتی اولین حضور شخصیت ها بوده و خیلی زود بود که اتفاقی بیوفته براشون قطعا کپکام واسشون برنامه داشته. از اون گذشته در مورد ایدا توی همون نسخه نشون میده که ایدا زندست و به لیان لانچر میده تا تایرانت رو بکشه. من منظورم اینه که الان وقت تموم شدن داستان کارکتراست. مثلا چمیدونم لیان و ایدا یا کریس یا جیل و ... بعدشم میتونه از شخصیت‌های جوون رزیدنت اویل استفاده کنه. مثلا زوج جیک و شری میتونن جایگزین زوج لیان و ایدا بشن. خیلی هم شبیه همن از نظر داستانی.

یا مثلا مویرا یا حتی ایتن! البته همه ی اینا بستگی داره که کپکام یه پایانی واسه شخصیت ها رقم بزنه که هم کامل باشه هم مورد سلیقه فن ها باشه نه یه پایان گنگ که اخرشم جای سوال داشته باشیم. مثلا یادمه قبل از اویل شیش کپکام گفت داستان شخصیت لیان و ایدا توی این بازی خیلی گسترده تر از قبله و... خب چی شد؟!؟! هنوز بعد بیست سال لیان میگه ایدا ، ایدا هم میگه بعدا !!!������

 

در مورد وسکر هم که من به شخصه دوست دارم هنوزم ببینمش انقدر که شخصیت پردازیش خوب بود!������������������������������������������������������������

 

درسته منم موافقم دیگه شخصیت های دیگری هم دارن واقعا جای جیک ، شری | البته به غیر از شوا :grin:| و باقی کرکتر ها رو نباید خالی بزارند و ازشون تو نسخه جدید استفاده کنند بعد یکی دو نسخه بیان از قدیمی ها یادی کنند نه این که تو هر نسخه از شخصیت های قدیمی استفاده کنند ! :angry: | البته به غیر از کاپیتان کریس :lol::funny::yes:|

 • Thanks 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه خبرتونه؟؟؟؟؟ چه خببببرتونه؟:دی

حد اقل باید تا e3 امسال صبر کنیم تا شاید یه تریلر از اویل 8 بیاد شاید نیاد. اما واقعا بی صبرانه منتظرم دوباره جیک و شری و البته مویرا رو ببینم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
شمـا هــایی کــه میـگیــن داســتان شخصــیـتا باید تموم شــه ، حاضریــن دیگه لــیان یـا کریــس رو دیــگه نبـیـنـیـن؟:swoon::swoon:

نه به طور کلی از یه شخصیت تا جایی که کشش داستانی اجازه میده باید استفاده بشه ولی بد نیست شخصیت های جدید هم روی کار بیان :afro:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
چه خبرتونه؟؟؟؟؟ چه خببببرتونه؟:دی

حد اقل باید تا e3 امسال صبر کنیم تا شاید یه تریلر از اویل 8 بیاد شاید نیاد. اما واقعا بی صبرانه منتظرم دوباره جیک و شری و البته مویرا رو ببینم.

 

من حاضرم توی نسخه ی بعدی جیک و شری نبینم اما داستان لیان و ایدا و کریس تموم شه:evil::دی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
×
×
 • اضافه کردن...