رفتن به مطلب
انجمن خانه بازی ها

چه شخصیتی در RE بعدی باشد؟  

28 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. چه شخصیتی در RE بعدی باشد؟

• Chris redfield
      1
    • jill valentine
      4
    • leon s kennedy
      6
    • ada wong
      5
    • jake muller
      3
    • sherry birkin
      3
    • claire redfield
      3
    • شخصیت جدید
      3

پست های پیشنهاد شده

دقیقا. الان واقعا کپکام میتونست داستان دو شخصیت لیان و کریس رو در همون اویل 6 تموم کنه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

رزیدنت اویل 8_ اطلاعات جدید!!

یکی از فن ها به تازگی توی توییتر مدعی شده که اطلاعت جدیدی از رو بدست اورده.

طبق اطلاعات فاش شده توسط ایشون:

1: بازی توی یه جزیره ی گمشده اتفاق میوفته که در اون آزمایشگاهی سری پنهان شده.

2:گویا قراره این آزمایشگاه داستان چگونگی خلق شدن ایولین در نسخه ی هفتم رو روایت کنه!

3: تیم کوچکی در کپکام ساخت این بازی رو از سال گذشته آغاز کردن!

4: دوربین بازی سوم شخص خواهد بود.

5: توهم یکی از ویژگی های این شمارست و در بعضی صحنه های بازی کارکتر اصلی حتی قادر نخواهد بود که رویا رو از واقعیت تشخیص بده!!!!!!:shok::shok::shok::shok:

6: در آخر هم این نسخه بعد از رزیدنت ایول 3 ریمیک منتشر میشه!

خب طبق گفته های این یارو میشه چنتا نتیجه گرفت:

سبک بازی کاملا شبیه نسخه ی هفتمه

اون تئوری هایی که قبلا گفتم احتمالا حقیقت دارن چون این یارو هم همونا رو گفته

زمان رخ دادن بازی همزمان با رزیدنت اویل هفته

اگر گفته‌های ایشون حقیقت داشته باشه ، پس خبری از کاراکترهای اصلی و قدیمی نیست درست مثل اویل هفت:cry2::cry2::cry2:

نتیجه ی بعدی هم اینکه اگه کارکترهای اصلی توی بازی نباشن من برای همیشه با اویل خداحافظی میکنم.:دی

لینک به ارسال

رزیدنت اویل 8_ اطلاعات جدید!!

یکی از فن ها به تازگی توی توییتر مدعی شده که اطلاعت جدیدی از رو بدست اورده.

طبق اطلاعات فاش شده توسط ایشون:

1: بازی توی یه جزیره ی گمشده اتفاق میوفته که در اون آزمایشگاهی سری پنهان شده.

2:گویا قراره این آزمایشگاه داستان چگونگی خلق شدن ایولین در نسخه ی هفتم رو روایت کنه!

3: تیم کوچکی در کپکام ساخت این بازی رو از سال گذشته آغاز کردن!

4: دوربین بازی سوم شخص خواهد بود.

5: توهم یکی از ویژگی های این شمارست و در بعضی صحنه های بازی کارکتر اصلی حتی قادر نخواهد بود که رویا رو از واقعیت تشخیص بده!!!!!!:shok::shok::shok::shok:

6: در آخر هم این نسخه بعد از رزیدنت ایول 3 ریمیک منتشر میشه!

خب طبق گفته های این یارو میشه چنتا نتیجه گرفت:

سبک بازی کاملا شبیه نسخه ی هفتمه

اون تئوری هایی که قبلا گفتم احتمالا حقیقت دارن چون این یارو هم همونا رو گفته

زمان رخ دادن بازی همزمان با رزیدنت اویل هفته

اگر گفته‌های ایشون حقیقت داشته باشه ، پس خبری از کاراکترهای اصلی و قدیمی نیست درست مثل اویل هفت:cry2::cry2::cry2:

نتیجه ی بعدی هم اینکه اگه کارکترهای اصلی توی بازی نباشن من برای همیشه با اویل خداحافظی میکنم.:دی

باید منتظر ماند و دید :دی

احتمالا برا این بازی و ریمیک 3 هم از موتور RE Engine استفاده کنن که واقعا خیلی بهینه ست :afro:

شماره 2 بهتره دلیل قانع کننده ای داشته باشه نه فقط یه بازی بسازن اویلین هم بیارن توش

توهم، اتفاقا تو نسخه 3.5 لغو شده هم بود، باید جالب و ترسناک باشه مثل ایول ویتن :دی

و درآخر هم من بیشتر منتظر ریمیک 3 هستم تا اویل 8، شما چطور؟ :دی

لینک به ارسال

احتمالا برا این بازی و ریمیک 3 هم از موتور RE Engine استفاده کنن که واقعا خیلی بهینه ست :afro:

شماره 2 بهتره دلیل قانع کننده ای داشته باشه نه فقط یه بازی بسازن اویلین هم بیارن توش

توهم، اتفاقا تو نسخه 3.5 لغو شده هم بود، باید جالب و ترسناک باشه مثل ایول ویتن :دی

اصلا یه جایی خوندم که ممکنه این اویل اسپین آف باشه.

رویا و توهم به تم همیشگی رزیدنت اویل نمیخوره نهایتا یه چیز مسخره ای میشه عین اویل هفت:undecided:

من اگه شخصیت اصلی رزیدنت اویل هشت از شخصیت های معروف و قدیمی این فرانچیز نباشه پس واسم اویل سه ریمیک با ارزش تره

لینک به ارسال

اویل ویتن از شروعش یک تم واحد برای خودش داشت و رزیدنت اویل هم همینطور. برای یه اویل باز خیلی سخته که وجود توهم و روح و امثال اونا رو توی دنیای اویل قبول کنه. شاید یکی از مهم ترین دلایل فروش کم اویل7 همین سنت شکنی کپکام بود. به نظر من توهمات جایی تو دنیای اویل نداره و به خاطر همینم بود که شینجی میکامی تو ساخت اویل 4 توهم رو حذف کرد. اگه این شایعات درست باشن باید یه تجربه ی دیگه از اویل7 داشته باشیم.:sad:

لینک به ارسال
اویل ویتن از شروعش یک تم واحد برای خودش داشت و رزیدنت اویل هم همینطور. برای یه اویل باز خیلی سخته که وجود توهم و روح و امثال اونا رو توی دنیای اویل قبول کنه. شاید یکی از مهم ترین دلایل فروش کم اویل7 همین سنت شکنی کپکام بود. به نظر من توهمات جایی تو دنیای اویل نداره و به خاطر همینم بود که شینجی میکامی تو ساخت اویل 4 توهم رو حذف کرد. اگه این شایعات درست باشن باید یه تجربه ی دیگه از اویل7 داشته باشیم.:sad:

دقیقا ؛ اگه دوستانی که نسخه رزیدنت اویل 3.5 رو بازی کرده باشن میدونن که یه بازی کوتاهی بود که توسط طرفداران ساخته شده که کلا یک زامبی داشت و یک روح که وقتی در جلوی آینه ایی می ایستادید پشت سرتون ظاهر میشد ، که زیاد هم جالب نبود ، اما همانطور که محمد علی عزیز گفت بازی شیطان درون بر اساس توهمات ذهنی ساخته شده که حتی آیکن بازی هم اگه دقت کرده باشید یه میله یا نیزه ایی بود که هی داخل مغز می رفت و خارج میشد !

• تشکر 2

لینک به ارسال
دقیقا ؛ اگه دوستانی که نسخه رزیدنت اویل 3.5 رو بازی کرده باشن میدونن که یه بازی کوتاهی بود که توسط طرفداران ساخته شده که کلا یک زامبی داشت و یک روح که وقتی در جلوی آینه ایی می ایستادید پشت سرتون ظاهر میشد ، که زیاد هم جالب نبود ، اما همانطور که محمد علی عزیز گفت بازی شیطان درون بر اساس توهمات ذهنی ساخته شده که حتی آیکن بازی هم اگه دقت کرده باشید یه میله یا نیزه ایی بود که هی داخل مغز می رفت و خارج میشد !

بله خب اویل 7 یه تنوعی هم تو گیم پلی هم تو داستان داد و موفق هم شد حداقل از اون بازی اکشن یه بازی سوروایول هارور بسازه، اویل ویتن هم درسته تم توهمی و کلا با مغز ارتباط داشت و به شدت جذاب بود داستانش، من میگم تنوع هم خوبه به شرطی که به ریشه های بازی وفادار باشه، حالا شاید اویل 3.5 زیادی تخیلی شده بود ولی کپکام میتونه ازش الهام بگیره یه چیز جدید و ترسناک تر بسازه با کرکترای جدید یا کرکترای معروف قدیمی.

لینک به ارسال
بله خب اویل 7 یه تنوعی هم تو گیم پلی هم تو داستان داد و موفق هم شد حداقل از اون بازی اکشن یه بازی سوروایول هارور بسازه، اویل ویتن هم درسته تم توهمی و کلا با مغز ارتباط داشت و به شدت جذاب بود داستانش، من میگم تنوع هم خوبه به شرطی که به ریشه های بازی وفادار باشه، حالا شاید اویل 3.5 زیادی تخیلی شده بود ولی کپکام میتونه ازش الهام بگیره یه چیز جدید و ترسناک تر بسازه با کرکترای جدید یا کرکترای معروف قدیمی.

والا من که از هر اویل فن قدیمی ای که پرسیدم گفته بازی خیلی خیلی قشنگی بود ولی اصلا اویل نبود. تم اویل همیشه هرور اکشن بوده و اینم بگم که تمام فن ها از قیافه ی کریس ناراحت بودن و همینطور از اینکه هیچ شخصیت اصلی ای توی بازی نیست(البته بجز دی ال سی not a hero) تغییر خوبه اگر توی چارچوب همیشگی رقم بخوره . این تغییرات اویل 7 مثل تغییرات کالاف دیوتیه. هیچ کدوم از طرفداران کالاف از نسخه های فضایی کالاف خوششون نیومد با اینکه بازم بازی اکشن بود ولی چون تغییرات توی چارچوب همیشگی نبود هیچکی خوشش نمیومد در مورد نبود کارکترا هم که خودتون همه چیو میدونین دیگه:دی

بخاطر همینه که من معتقدم کپکام نباید واسه ساخت نسخه ی هشتم ، اویل هفت رو الگو قرار بده. تغییر مثبت یعنی تغییراتی که اویل4 داشت نه تغییراتی که اویل7 یا حتی اویل6 داشتند. بنظرم اویل 6 بهتر از اویل7 بود چون حداقل کارکتر های قدیمی و محبوبی مثل کریس و لیان و ایدا توش بودن نه مثل اویل7 که یهو کریس از بالگرد آمبرلا امد پایین و بعدشم یه دی ال سی خیلی مختصر درموردش دادن.

ویرایش شده توسط کاپتان پرایس 1378

لینک به ارسال
والا من که از هر اویل فن قدیمی ای که پرسیدم گفته بازی خیلی خیلی قشنگی بود ولی اصلا اویل نبود. تم اویل همیشه هرور اکشن بوده و اینم بگم که تمام فن ها از قیافه ی کریس ناراحت بودن و همینطور از اینکه هیچ شخصیت اصلی ای توی بازی نیست(البته بجز دی ال سی not a hero) تغییر خوبه اگر توی چارچوب همیشگی رقم بخوره . این تغییرات اویل 7 مثل تغییرات کالاف دیوتیه. هیچ کدوم از طرفداران کالاف از نسخه های فضایی کالاف خوششون نیومد با اینکه بازم بازی اکشن بود ولی چون تغییرات توی چارچوب همیشگی نبود هیچکی خوشش نمیومد در مورد نبود کارکترا هم که خودتون همه چیو میدونین دیگه:دی

بخاطر همینه که من معتقدم کپکام نباید واسه ساخت نسخه ی هشتم ، اویل هفت رو الگو قرار بده. تغییر مثبت یعنی تغییراتی که اویل4 داشت نه تغییراتی که اویل7 یا حتی اویل6 داشتند. بنظرم اویل 6 بهتر از اویل7 بود چون حداقل کارکتر های قدیمی و محبوبی مثل کریس و لیان و ایدا توش بودن نه مثل اویل7 که یهو کریس از بالگرد آمبرلا امد پایین و بعدشم یه دی ال سی خیلی مختصر درموردش دادن.

به هرحال یه حرکتی بود که کل سری رزیدنت اویل رو از منجلابی که اویل 6 و امثالش ایجاد کرده بودن رو کشید بیرون. جا داشت بهترم بشه حتی بعضی جاها خیلی تخیلی شده بود ( پا قطع میشه، دست قطع میشه :دی بعد با یه حرکت به هم میچسبه) من به شخصه از حال و هوای محیط خونه اوایل بازی خوشم میاد ولی بعدها اکشن تر شد، تغییرات دوربین هم یه رزیدنت اویل سوروایور برا پی اس 1 بود که اول شخص بود. به نظر من، اویل 7 از لحاظ گیم پلی نسبت به اویل 6 خیلی بهتره و ارزش تکرار بالایی داره اویل 6 داستان گسترده تری داره و بازی حس ترسی بهت منتقل نمیکنه و اکشن خالصه (به جز یکی دو مورد تو کمپین لیان) صرفا کرکترا رو دورهم جمع کردن حتی لیان و کریس هم مقابل هم قرار دادن که فروشش بره بالا .چرا که نه من خودم طرفدار لیانم:دی و اینکه با این حرفت که تغییرات باید تو چارچوب همیشگی باشه موافقم:afro:.کپکام اول و اخرش باید تو ساخت اویل 8، اویل 4 و سری کلاسیک رو الگوی خودش قرار بده.:دی

لینک به ارسال

دوستــان مـن میــگم یه نظــر سنجــی بزنیــن کــه کدوم کارکــتر رو دوس داریــن توی RE8 ببیـنید :joon2:

لینک به ارسال
دوستــان مـن میــگم یه نظــر سنجــی بزنیــن کــه کدوم کارکــتر رو دوس داریــن توی RE8 ببیـنید :joon2:

ایده ی زیبایی بود:دی انجام شد:دی

لینک به ارسال

بنظرم جیل ولنتاین با شخصیت جدید باشه بهتره ، دیگه کاپیتان کریس و لیون ، ایدا برن مرخصی ! :grin:

• تشکر 2

لینک به ارسال
بنظرم جیل ولنتاین با شخصیت جدید باشه بهتره ، دیگه کاپیتان کریس و لیون ، ایدا برن مرخصی ! :grin:

کریس بره مرخصی؟!؟! استغفرالله:wonder:

ولی دور از شوخی موافقم البته به جز ایدا چون از داستان ایدا تقریبا هیچی معلوم نشده و جیل هم ک دیگه انصافا حضورش واجبه

لینک به ارسال

1554056106456664_img_20190331_224216_636.jpg

ببینید چی یافتم:huh: اگر این عکس شایعه نباشه پس باید توی شانزده خرداد تریلر اویل هشت منتشر شه

لینک به ارسال
1554056106456664_img_20190331_224216_636.jpg

ببینید چی یافتم:huh: اگر این عکس شایعه نباشه پس باید توی شانزده خرداد تریلر اویل هشت منتشر شه

احتمالا دروغ آوریــل بـاشـه :joon2:

لینک به ارسال

حتی اگه بازی اول شخص هم باشه من مشکلی ندارم ولی ناموسا داستان اویل 7 رو ادامه ندن که هیچیش شبیه یه رزیدنت ایول نبود

لینک به ارسال

طبق گفته‌های Dusk Golem، (این کاربر قبلاً اطلاعات درستی در مورد نسخه جدید Silent Hill منتشر کرده بوده) Resident Evil 8 از سال ۲۰۱۶ در دست‌ساخت بوده، اما به دلیل اینکه بازی به استانداردهای موردنظر کپکام نرسیده بود، به‌طورکلی پروژه دور انداخته شد و ۷ ماه پیش پروسه ساخت بازی از سر گرفته شد.

اطلاعات فاش شده از Resident Evil 8 به شرح زیر است:

• ایتان وینترز بار دیگر به‌عنوان شخصیت اصلی بازی بازمی‌گردد.
  • پروسه ساخت بازی از سال گذشته شروع‌شده بود
  • به‌احتمال‌زیاد بازی با عنوان Resident Evil 8 روانه بازار نخواهد شد.
  • همانند رزیدنت اویل 7، دوربین بازی اول‌شخص خواهد بود.
  • داستان بازی از یک دهکده (احتمالاً در اروپا) شروع می‌شود که به قلعه‌ای بزرگ منتهی خواهد شد.
  • محیط برفی و کوهستانی در بازی وجود خواهد داشت.
  • نماد اصلی مجموعه یعنی زامبی‌های کلاسیک در رزیدنت اویل 8 حضور خواهند داشت.
  • دشمنی شبح (مؤنث) مانند همیشه در حال تعقیب شخصیت اصلی است و در صورت شلیک، به سمت کرکتر حمله نمی‌کند و ازهم‌پاشیده می‌شود.
  • نوع جدید از دشمن با عنوان werewolves در بازی حضور خواهد داشت.
  • حضور کریس ردفیلد تأییدشده است
  •  
  •  
  • بای بای اویل:bye:.
  • تشکر 1

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، کاپتان پرایس 1378 گفته است :

طبق گفته‌های Dusk Golem، (این کاربر قبلاً اطلاعات درستی در مورد نسخه جدید Silent Hill منتشر کرده بوده) Resident Evil 8 از سال ۲۰۱۶ در دست‌ساخت بوده، اما به دلیل اینکه بازی به استانداردهای موردنظر کپکام نرسیده بود، به‌طورکلی پروژه دور انداخته شد و ۷ ماه پیش پروسه ساخت بازی از سر گرفته شد.

اطلاعات فاش شده از Resident Evil 8 به شرح زیر است:

• ایتان وینترز بار دیگر به‌عنوان شخصیت اصلی بازی بازمی‌گردد.
  • پروسه ساخت بازی از سال گذشته شروع‌شده بود
  • به‌احتمال‌زیاد بازی با عنوان Resident Evil 8 روانه بازار نخواهد شد.
  • همانند رزیدنت اویل 7، دوربین بازی اول‌شخص خواهد بود.
  • داستان بازی از یک دهکده (احتمالاً در اروپا) شروع می‌شود که به قلعه‌ای بزرگ منتهی خواهد شد.
  • محیط برفی و کوهستانی در بازی وجود خواهد داشت.
  • نماد اصلی مجموعه یعنی زامبی‌های کلاسیک در رزیدنت اویل 8 حضور خواهند داشت.
  • دشمنی شبح (مؤنث) مانند همیشه در حال تعقیب شخصیت اصلی است و در صورت شلیک، به سمت کرکتر حمله نمی‌کند و ازهم‌پاشیده می‌شود.
  • نوع جدید از دشمن با عنوان werewolves در بازی حضور خواهد داشت.
  • حضور کریس ردفیلد تأییدشده است
  •  
  •  
  • بای بای اویل:bye:.

صحیح اما یه چیزی تو دلم میگه که نسخه جدیدی از رولیشنز دارن درست میکنند نه اویل 8 .

اما به هر صورت مهم اینه که یکی از شخصیت های قدیمی رو بکاربردند ، و شاید در نسخه هشتم یا رولیشنز از لیان و بقیه هم یاد کنند.

• تشکر 1

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

صحیح اما یه چیزی تو دلم میگه که نسخه جدیدی از رولیشنز دارن درست میکنند نه اویل 8 .

اما به هر صورت مهم اینه که یکی از شخصیت های قدیمی رو بکاربردند ، و شاید در نسخه هشتم یا رولیشنز از لیان و بقیه هم یاد کنند.

بر عکس تو من مطمنم که فعلا خبری از رولیشنز نیست چون حتی شایعه ای هم در موردش شنیده نشده. در صورتی که تا الان چندین شایعه در مورد اویل 8 اومده. هر چند که شایعات خیلی خوشحال کننده نیست:embarrassed:

• متعجب 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...