سازمان مخفی - The Organization - مقالات - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

پست های پیشنهاد شده

سازمان مخفی - The Organization

 

اطلاعات کمی درمورد تشکیلاتی وجود دارد که از آن به "سازمان یا سازمان مخفی" در سریRE یاد می شود .

اما آنچه که مشخص است، این سازمان یکی از رقبای شرکت داروسازی آمبرلا بوده است. سازمان نقش مهمی در سقوط شرکت آمبرلا داشت و همواره به دنبال به دست آوردن جهش زاهای ویروسی و انگلی ساخته شده در شرکت آمبرلا از سرتاسر شعبه هایش در جهان بود. مدیریت سازمان مخفی درابهام کامل است اما به هرحال افراد سرشناسی که به استخدام سازمان درآمده اند نیز وجود دارد .آلبرت وسکر و ایدا ونگ از آن جمله هستند .

سازمان مخفی ممکن است حتا درG.P.C نیز عضو بوده باشد. G.P.C کوتاه شده ی عبارتGlobal Pharmaceutical Consortium است که شرکت ترایسل و آمبرلا در آن عضو بودند و از روئسای مجامع تشکیل شده در آن نیز محسوب می شدند.

 

تاریخچه سازمان مخفی

 

سازمان مخفی پیش تر نوعی دیگر از پیشرفت و جمع آوری منابع را درباره مسائل اقتصادی، سیاسی و ...

نمایش داده بود .سازمان، با داشتن منابع سری و افراد بسیار حرفه ای، درحقیقت در محدوده ای گسترده از گروه ها و به شکلی آزاد و مخفیانه حضور داشت. سازمان، همواره در تلاش برای صدمه زدن و نابود کردن شرکت آمبرلا بود.

 

سازمان و رویداد عمارت

 

فعالیت سازمان برای دست پیدا کردن به اطلاعات "مقر تحقیقاتی آمبرلا در عمارت اسپنسر" در مارس 1998 آغاز شد. زمانی که سازمان، ایدا وانگ را برای این هدف به آرکلی فرستاد. ایدا با ایجاد یک دوستی با سرمحقق جدید آن آزمایشگاه یعنی "جان"، تلاش کرد تا ماموریت خود را برای سازمان انجام دهد. ایدا از جمله جاسوسان بسیار قهار در انجام ماموریت هایش بود. او توانست به خوبی اعتماد جان را جلب کرده و او را به شدت به خود علاقمند کند. جان شخصی بسیار وفادار به آمبرلا بود و در این وفاداری، انسان صادقی بود. ایدا به حدی اعتماد چنین شخصی را به خود جلب کرده بود که جان، اکانت و رمز کاربری کامپیوتر شخصی خود را که حاوی اطلاعات بسیار سری برای شرکت آمبرلا بود؛ به نام ایدا کرد. ایدا اطلاعات باارزشی را از این اعتماد به دست آورد که مهم ترین آن اطلاعاتی از "ویروس جی" بود. جان زندگی خود را پس از انتقام جیمز مارکوس ( پخش ویروس تی و ایجادگر نخستین جنگ بیولوژیکی ) از دست داد. جان پیش از مرگ، آخرین نامه خود را برای ایدا نوشت، نامه ای با مضمون آزمایشات غیرقانونی و سری شرکت آمبرلا و آشکار کردن آن برای مردم بود. این نامه در عمارت باقی ماند و هرگز توسط ایدا خوانده نشد.

 

در جولای، آلبرت وسکر که یکی از محققان سرشناس شرکت آمبرلا و وفادار به این شرکت بود، برای خروج خودش از آمبرلا، به اطلاعات سری و محرمانه شرکت در مورد جهش زاهای سازندهB.O.W ها که در جریان شیوع ویروس تی در آرکلی آزاد شده بودند؛ نیاز داشت. به همین منظور، تیمی از گروه استارز را برای رسیدگی به جریانات اخیر آرکلی به آن منطقه اعزام کرد؛ در حالیکه هدفش از این اعزام، استفاده از آن افراد به عنوان نمونه های آزمایشی دربرابر مخلوقات و به دست آوردن اطلاعات سری آمبرلا بود. وسکر سرانجام تایرانت 002-T

را آزاد کرد و به کمک او یک مرگ نمایشی را به نمایش گذاشت. پس از نابود شدن تایرانت توسط کریس ردفیلد و جیل ولنتاین، وسکر به هوش آمد و روند تبدیل شدن به فراانسان را آغاز کرد. او در اولین اقدام؛ تلاش کرد تا اطلاعات محرمانه را از "کامپیوتر مرکزیRed Queen" برداشت کند، اما این اطلاعات، پیش تر توسط سرگئی ولادیمیر از عمارت خارج شده بود. گرچه وسکر موفق به برداشت اطلاعات ازRed Queen نشد، اما همین

 

اقداماتش برعلیه آمبرلا کافی بود تا توسط سازمان استخدام شده و به رتبه ای بالا در این تشکیلات دست یابد.

 

سازمان و شهر راکون

 

ماموریت بعدی سازمان برای وسکر، پشتیبانی از به دست آوردن "ویروس جی" بود که توسط دوست دیرینه اش ویلیام برکین کشف شده بود. این ماموریت با شرایطی ویژه انجام شد. پس از طغیان کوهستان آرکلی، طغیانی وحشتناکتر این بار تمام شهر راکون را دربر گرفت. ایدا وانگ ماموری بود که می بایست ویروس جی را در چنین

شرایطی برای سازمان مخفی به دست می آورد. وسکر در این زمان یک فرد مرده به حساب می آمد و کسی از احیا شدن او خبر نداشت. سازمان، او را با همین شرایط پذیرفت و استخدام کرد. به همین خاطر نیز او به ایدا وانگ معرفی شد تا در این ماموریت به شکلی سایه وار به ایدا کمک کند. به این ترتیب ایدا زیرنظر سازمان و آلبرت وسکر به مقر زیرزمینی آمبرلا در شهر راکون اعزام شد تا نمونه ویروس جی را از ویلیام و همسرش آنت برکین به دست بیاورد. یک تیمU.S.S به رهبری هانک که توسط آمبرلا به راکون فرستاده شد نیز ماموریتی

مشابه را انجام داد. آمبرلا در تلاش بود تا پیش از فروخته شدن ویروس به دولت آمریکا، این ویروس را برای خود حفظ کند. در اثر درگیری میان تیمU.S.S با ویلیام برکین، برکین به شدت مجروح شد و تیم هانک به نمونه های تی و جی دست یافت. برکین نیز پیش از مرگ خود، ویروس جی را به خود تزریق کرد تا از مرگ نجات یابد .

اندکی بعد او به یک هیولا تبدیل شد و تیم هانک را به غیر از خود هانک نابود کرد.در اثر این درگیری ویروس تی در سیستم فاضلاب راکون منتشر و با کمکی از جانب موش ها تمام شهر راکون به ویروس تی مبتلا شدند. در چنین شرایطی ایدا وانگ مامور بود تا نمونه ویروس جی را بری سازمان تهیه کند.

 

ایدا در جریان ماموریت خود با پلیسی تازه کار به نام لیان اس. کندی مواجه شد و سعی کرد تا از او برای انجام ماموریتش استفاده ابزاری کند. سرانجام نیز ایدا موفق شد با راهنمایی از جانب آنت برکین، از گردنبند شری برکین به نمونه ویروس جی دست پیدا کند. ایدا و لیان چندین بار جان یکدیگر را نجات دادند و سرانجام نیز با فداکاری ایدا، تایرانت 103-T موسوم بهMr.X شکست خورد تا لیان از این خطر نجات پیدا کند. در این فداکاری ،ایدا به شدت مجروح شد و لیان نیز مجبور شد تا بدون ایدا به راه خود ادامه دهد. اما درادامه، ایدا بازهم به لیان کمک کرد تا از شهر خارج شود. اینک ایدا، خود برای خروج از شهر با مشکل روبه رو شد. ایدا پس از تلاش بسیار و عبور از زامبی ها و سایرB.O.W های پراکنده در شهر، وارد "مسافرخانه سیب" شد. او در نمایشگری در کنار یک جسد؛ آلبرت وسکر را مشاهده کرد. وسکر از شکست ایدا در ماموریتش متاسف بود. با نمایش دادن نمونه ویروس جی به وسکر؛ او راه خروج از شهر را به ایدا شرح داد. "مامور آمبرلا" شخصی بود که ایدا باید با هلی کوپتر او از شهر فرار می کرد. وسکر یک اسلحه به نامHookshot نیز دراختیار ایدا گذاشت تا از آن برای خروج از شهر استفاده کند. ایدا سرانجام پس از نابود کردنTyrant T-0400TP با کمکHookshot و "مامور آمبرلا" از شهر راکون فرار کرد.

 

این سرگئی ولادیمیر بود که برنامه ریزی نقشه حفظ قدرت آمبرلا را به بهترین شکل انجام داد. ایدا به سلامت از شهر راکون خارج شد و این را مدیون هشدار وسکر بود، اما این را هم می دانست که این کمک فقط به خاطر موفقیت در به دست آوردن نمونه ویروس جی بود.

 

سازمان و جزیره راکفورت

 

ویروس بعدی که سازمان درتلاش برای به دست آورنش برآمد؛ ویروسT-Veronica بود که توسط الکسیا اشفورد ساخته شد. این بار، آلبرت وسکر توسط سازمان به عمارت آلفرد اشفورد فرستاده شد تا ویروس را به دست بیاورد. او با هدایت کردن نیروهای نظامی همراهش موسوم بهH.C.F به مقر آمبرلا در راکفورت حمله کرد و با جنگنده هایی آنجا را در ملا عام به آتش کشید. این حمله دلیل اصلی پخش ویروس تی در راکفورت و تبدیل شدن ساکنان آن به زامبی بود. وسکر پس از انجام این عملیات و با توانایی های فراانسانی اش به جستجو مشغول شد و به زودی با کلر ردفیلد و سپس با برادرش یعنی کریس ردفیلد مواجه شد.

 

درادامه؛ وسکر و همراهانش وارد مقر آمبرلا در قطب جنوب شدند. مکانی که آلکسیا و ویروسT-Veronica در آن مقر قرار داشتند. زمانی که آلبرت وسکر در تلاش به دست آوردن ویروس بود، با احیا شدن آلکسیا آشفورد روبه رو شد. پس از نبردی میان این دو فراانسان، وسکر کریس ردفیلد را که در آن مکان حضور داشت مشاهده کرد و او را با آلکسیا رو در رو کرد و خود از عمارت خارج شد. کریس آلکسیا را شکست داد. وسکر با زیرکی فراوان از کلر و کریس در جهت رسیدن به اهدافش استفاده کرد و با کمک آنها دیگر نیازی هم به آلکسیا پیدا نکرد. همراهان وسکر، ویروسT-Veronica را از بدن استیو بورنساید استخراج کردند. استیو توسط آلکسیا به-T Veronica مبتلا شده بود.

 

کریس درزمان مواجهه مجدد با آلکسیا از خوهرش خواست تا از آنجا خارج شود. کریس پس از شکست دادن آلکسیا، در حال حرکت به سمت هواپیما بود که خواهرش را در اسارت وسکر دید. او به دنبال وسکر رفت تا کلر را نجات دهد. وسکر و کریس پس از خروج کلر از آن منطقه با یکدیگر روبه رو شدند و وسکر توانایی های فرابشری خود را به کریس نشان داد. کریس هوشیار بود که از مرگ توسط وسکر فرار کرد و درادامه از آن مکان گریخت .

وسکر و همراهانش نیز به همراه نمونه ویروسT-Veronica و در یک زیردریایی از این مکان منهدم شده خارج شد و نمونهT-Veronica نیز به مجموعه ویروس های جمع آوری شده توسط "سازمان مخفی" اضافه شد. این برای سازمان مهم بود که نمونه ویروس را به دست آورد و درکنار آن به آمبرلا نیز آسیب وارد کند. سازمان در هردو هدف موفق بود.

 

سازمان و نابودی آمبرلا

 

سازمان؛ اطلاعات مهم و ویروس های مختلفی از جمله ویروس تی، ویروس جی و ویروسT-Veronica را دراختیار داشت. آمبرلا نیز به آرامی درحال ازدست دادن اعتبار خود در جهان بود. آلبرت وسکر از جانب سازمان ماموریت یافت تا به آخرین سنگر شرکت آمبرلا؛ یعنی مقر آمبرلا در روسیه رفته و فعالیتهایش برضد آمبرلا را ادامه دهد .

نقشه سرگئی ولادیمیر این بود که بااستفاده از آخرین برگ برنده شرکت آمبرلا، یعنی تایرانتT-A.L.O.S و

ابررایانهRed Queen درخواست اوزول ای. اسپنسر را برای بقاء آمبرلا انجام دهد. کریس ردفیلد و جیل ولنتاین هم به مقر آمبرلا در روسیه رفتند تا برای آخرین بار، آخرین سنگر شرکت آمبرلا را نابود کنند. کریس و جیل از طرفی با نابود کردنT-A.L.O.S و وسکر نیز درابتدا با ازبین بردن دو محافظ سرگئی ( تایرانت هایIvan ) ، در نهایت با خود سرگئی روبه رو شد و او را پس از تبدیل شدن به یک هیولا نابود کرد. اطلاعات فوق محرمانه شرکت، از ابررایانهRed Queen برداشت شد و سپس وسکر این اطلاعات را از حافظهRed Queen پاک کرد.

 

آرشیو آمبرلا که شامل تمامی اطلاعات شرکت بود در یک دیسک توسط وسکر ذخیره شد. وسکر نقشی بسیار مهم را در سقوط آمبرلا ایفا کرد و "سازمان" از نابود شدن آخرین سنگر رقیب بزرگش توسط آلبرت وسکر ممنون بود. آلبرت وسکر این دیسک اطلاعات را در اتاق کنترل شخصی خودش استفاده کرد. او با کمک این اطلاعات قصد داشت تا برنامه ساخت "آمبرلای خودش" را به سرانجام برساند تا بتواند جهانی جدید را با رهبری خودش در کنترل داشته باشد. با این تفکر و درزمان در اختیار داشتن اطلاعات، وسکر به شکلی مخفیانه به سازمان مخفی پشت کرد، تا برنامه های خود را به شکلی مستقل انجام دهد.

 

سازمان مخفی و لوس ایلامینادوس

 

آلبرت وسکر بلافاصله پس از اقدامش برعلیه آمبرلا، دور از چشمان سازمان با شرکت ترایسل ارتباط برقرار کرد و در آنجا با اکزلا گیونه آشنا شد. با دراختیار گذاشتن اطلاعات سری و جهش زاهای خود، تحقیقات، در بخش مخفی ساخت سلاح های بیولوژیک را پذیرفت. در این زمان، سازمان مخفی از این حرکت جدید وسکر بی اطلاع بود. اما برای سازمان این مسلم بود که وسکر با تشکیلاتی نامشخص به نام"S" ارتباط برقرار کرده بود .

جهش زای مورد نظر بعدی؛ انگل لاس پلاگاس بود که توسط گروهی نامعلوم تحت عنوان لوس ایلامینادوس کشف و مورد استفاده قرار می گرفت. وسکر قصد داشت تا با استفاده از سازمان به انگل دست یافته و سپس انگل را به شرکت ترایسل بفروشد. او این کارها را برای ساخت آمبرلای خودش انجام می داد .

 

ایدا وانگ برای بار دیگر توسط سازمان ماموریت یافت تا با پشتیبانی وسکر ماموریت ناتمام جک کراوزر را برای به دست آوردن انگل لاس پلاگاس به سرانجام برساند. ایدا باز هم در ماموریت جدید خود با لیان اسکات کندی مواجه شد و برای به سرانجام رساندن ماموریت خود سعی کرد تا از لیان نیز استفاده کند. لیان برای نجات دختر رئیس جمهور یعنی اشلی گراهام وارد اسپانیا شده بود. این تداخل ماموریت برای ایدا و لیان مناسب بود و هر

دو در رسیدن به اهداف دیگری، یکدیگر را یاری کردند. ایدا در نهایت موفق به به دست آوردن نمونه اصلی انگل و همچنین نمونه "کنترل پلاگا" شد. این جهش زاها به سازمان تحویل داده شد اما با فعالیت های مرموز وسکر ،سازمان نسبت به او دچار سوءظن شد و ایدا نمونه ی تقلبی از انگل را برای او فرستاد. وسکر احمق نبود، گرچه او از طرز فکر سازمان نسبت به خودش مطلع بود اما هرگز به نمونه انگل اصلی لاس پلاگاس دست پیدا نکرد .

آنچه که در "بازار سیاه" به دست آورد نمونه "کنرل پلاگا" و "نمونه ناقص انگل پلاگا" بود. زمانی که نقشه

تاسیس آمبرلای خودش به تاخیر افتاد، او نمونه انگل خریداری شده از بازار سیاه را به شرکت ترایسل فروخت .

عدم دستیابی وسکر به نمونه اصلی انگل دلیل اصلی به تاخیر افتادن نقشه او بود. وسکر سرانجام فعالیت های خود را این بار فقط برای ترایسل انجام داد و در حقیقت از سازمان مخفی جدا شد.

 

B.O.Wهای مرتبط با سازمان

 

برخیB.o.W های خلق شده و یا اصلاح شده توسط سازمان:

 

Enhanced Hunter

1559763361121645_enhanced_hunter.jpg

 

Sweeper

1559763373695280_3e0d8a9fc259b9ccb7081cd10c922c33.jpg

 

Jabberwock S3

1559763391751032_jaberwocks3-re.jpg

 

منبع : سایت خانه بازی ها © gameshouse.ir

  • Thanks 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...