رفتن به مطلب
انجمن خانه بازی ها

پست های پیشنهاد شده

درود به همه عزیزان.

آقا قبلا اینجوری بود تو اینترنت سرچ میکردی مثلا یه چیزی + ترین پوسی اند پوعم(بزارید بگم چرت و پرت) ترین چیز هارو میاورد. یعنی یا نباید ترین سرچ میکردی یا ترینشو نشونت میداد. ترسناک ترین بازی دنیا هم از این قانون مستثنی نبود و هروقت سرچ میکردم ترسناک ترین بازی دنیا یک بازی Maze میاورد که باید با موس یک پیکسل رو توی یک مسیر تکون میدادیم که اگه میخورد به دیواره ها با Jumpscare طرف بودیم. این احتمالا به این دلیل بود که سایتایی که میخواستن بازدیدشون بالا بره معمولا میدونستن ما چه سرچایی میکنیم و اینو مینوشتن توی تیترشون. ترسناک ترین بازی دنیا(HorseShit)اما یه روز سرچ کردم و به بازی ای برخوردم که با بقیه فرق داشت و حالا اینجام که به شما بگم چیه (.)

sad satan

حرف از دیپ وب میشه همه میرن طرف دارک نت. و داستانای تخیلی ازش که نود درصدشون بولشته( مخصوصا سایت monster-quest . com که کلا پستاش بولشت خالصه). این داستانا کریپی پاستا ان که کاری نداریم باهاشون(خواستین بیشتر اشنا شین تو گوگل سرچ کنین یا برین creepypasta . org یکم بخونین داستاناشو). ولی دیپ وب چیز ترسناکی نیست و اونجور هیولای عجیبی که این سایتا ازش ساختن واقعا وجود نداره. کافیه با I2P برین خودتون ببینین چخبره. خب از بحثم دور نشم. یروز توی چنل یوتیوبی Obscure horror corner یک ویدیویی آپ شد از بازی ای به اسم Sad Satan که خب معلوم نبود دقیقا چیه. بازی دقیقا Obscure بود و با چنل میخوند(ببینید شما برای دیدن این بازی نباید برین چنل پیودیپای یا مثلا سرچ کنید میا پلیز انتظار داشته باشید اینو بازی کنن. برای اولین بار). همین یکم عجیبه و تئوریسین ها میگن این بازی فقط و فقط برای افزایش بازدید این چنل هست و ما به این تئوری ها کاری نداریم. بریم سراغ معرفی خودمون. توی این بازی شما در یک راهروی عجیب(گاهی وقتا سیاه سفیده و گاهی وقتا نه) راه میرید. خب برای بعضیا ممکنه ترسناک باشه و نباشه. المان های ترس به هر حال در اون هست. بعد چند مدت هم یک عکس ظاهر میشه(اکثرا عکس قاتل ها، کودکان و پیام مخفیه)و همین. چندتا موجود خوف هم توی بازی هست ولی کمن همونجور که گفتم. حتی یک سری پیام روی صفحه ظاهر میشه که با کدگشایی فهمیدن پیام های تهدید آمیزه( we'll find you و ازینا). واقعیت ترسناک درباره این بازی چیه؟ خب این بازی Obscure هست. مرموز و نامفهومه و همین واقعا ترسناکه. ویدیو هایی هستن که مرموز و نامفهومن. فیلم های فوق ترسناکی هستن که مرموز و نامفهومن. این یک هنره در ترسوندن. فیلمی به اسم Begotten که یکی از پایه های فیلم سازیه مرموزه و نامفهومه. (فیلمه رو ببینین اگه تونستین). میبینین؟ این یک هنره که مرموز و نامفهوم باشی و این بازی هست. اما با توجه به ویدیو هایی که از این بازی منتشر شده، نسخه اورجینال به این راحتیا پیدا نمیشه. یعنی اصلا سرچ نکنین دانلود sad satan و تو DW هم دنبالش نرین که ویروس دان میکنید.در مورد این بازی خیلی سایت ها نوشتن (مخصوصا مانسترکوئست) که طبق معمول نود درصدش بولشته. این بازی رو برای دانلود یا غیره نمیشه گذاشت و بهتره از خود دیپ وب پیداش کنید اما باز هم میگم ویروس دان میکنید چون نسخه اصلی این بازی صددرصد سخت گیر میاد. اینترنت پره ازین بازیا و معلوم نیست هرکدوم چی هستن

من خودم یک لینک ازین بازی پیدا کردم که مشکلی نداره ولی بنظرنمیاد بازی اورجینال باشه

فقط اعضا می توانند spoiler ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...