معرفی و بررسی دشمنان رزیدنت اویل 0 - Resident Evil Zero - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

پست های پیشنهاد شده

معرفی و بررسی دشمنان رزیدنت اویل 0

Sp_game_cre_img01.png

 

Zombie
نژاد : انسان
حمله : آهسته
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/2
اطلاعات : زامبی ها عضو ثابت سری بازیهای رزیدنت اویل می باشند.آنها انسانهایی بودند که به وسیله ویروس تی آلوده شدند و این ویروس باعث دگرگونی متابولیزم بدن آنها شد آنها نیاز دارند به گوشت تازه برای زنده ماندن آنها هوش ندارند به صورت خودکار به سمت قربانی خود حرکت می کنند و  هم راحت از بین میروند و متوقف می شوند همچنین زامبی ها بسیاز آهسته حرکت می کنند.

Cerberus_-_Resident_Evil.png

 


CERBERUS
نژاد :سگ
حمله : سریع
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر: 5/2
اطلاعات : سگهایی که به وسیله ویروس تی آلوده شدند آنها دشمنان استاندارد سری بازیهای رزیدنت اویل می باشند همچنین آنها توانایی پریدن را نیز دارند.

 

Mimicry_Marcus.png


MIMICRY MARCUS
نژاد : زالو
حمله : آهسته
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر: 5/4
اطلاعات: زامبی های زالو نما یکی از دشمنان پر خطر به حساب می آیندو آنها را در رزیدنت اویل صفر مشاهده خواهید کرد و آنها در برابر آسیب مقاومترند این نوع زامبی ها در برابر آتش ضعیف هستند شما می توانید برای راحت نابود کردن آنها از کوکتل مولوتوو یا نارنجک آتش زا استفاده کنید.زامبی های زالو نما قبل از نابود شدن زالوهای آنها باز می شود موجب آسیب رساندن به هرکس در نزدیکی آنها میشوند.

 

Hunter.jpg

 

HUNTER
نژاد : قورباغه
حمله : بسیار با سرعت
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر: 5/3
اطلاعات : هانترها نتیجه آزمایشهای آمبرلاو ترکیب ژن انسان با DNA قورباغه و ویروس تی هستند و برای آمبرلا موفقیت بزرگی به حساب می آمدند آنها دشمنان خطرناکی برای شما به حساب می آیند و به وسیله تعقیب و پریدن می توانند سر شما را قطع کنند پس هنگام مقابله با این نوع موجودات بسیار مراقب باشید.

 

Plague_Crawler.jpg

 

PLAGUE CRAWLER
نژاد : حشره
حمله : متوسط
آلودگی: ویروس تی
درجه خطر: 5/2
اطلاعات : ویروس تی باعث شد این حشرات کوچک اکنون 2 متر طول پیدا کنند حشرات مخصوص قبل از اینکه قربانی مقاومت کند به آن حمله می کردند.

 

3c7ec1bd8d1c192e9455fa2bc2a05caff64f4b5a

PROTOTYPE TYRANT
نژاد : انسان
حمله : سریع
آلودگی : ویروس مادر
درجه خطر : 5/4
اطلاعات : تایرنت ها نتیجه آزمایشات انسان بر روی ویروس مادر بودند تایرنت های اولیه آزمایشی برای ساخت تایرنت های آینده نیز بودند آنها زیاد مقاوم نبودن همه ی تایرنتها قلب آنها دیده میشد و دارای پنجه های بلند و تیز و برای حریف خود بسیار خطرناک بودند.

 

 

Centurion_render.png

 

BIG CENTIPEDE
نژاد : هزارپا
حمله : متوسط
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/3
اطلاعات : هزارپاهایی که بوسیله ویروس تی آلوده شدند آنها یکی از سر سخت ترین دشمنان بودند و دم و نیش آنها قسمتهای سخت آنها بود دارای 10 متر طول بودند بعلاوه جانورهوشیاری بودند به نظر نمی رسد آنها حوصله گپ زدن با شما را داشته باشند.

 

crow.jpg
 

CROW
نژاد : کلاغ
حمله : سریع
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/1
اطلاعات: کلاغهایی که به وسیله ویروس تی آلوده شده بودند آنها خیلی گرسنه بودند و همیشه به انسان ها حمله می کردند برای کشتن آنها نیاز نیست مهمات زیادی هدر بدهید بعضی مواقع بسیار مشکل ساز می شوند پیشنهاد میکنم بیشتر فرار کنید.

 

Leech.jpg

 

LEECH
نژاد : زالو
حمله : متوسط
آلودگی : ویروس مادر
درجه خطر : 5/2
اطلاعات : زالوها نتیجه آزمایشات دکتر جیمز مارکوس با ویروس مادر بودند و نتیجه آزمایشات باعث کشف ویروس تی از DNA زالوها شد زالوها خیلی خطرناک بودند و می توانستند جمع شوند و تبدیل به زامبی های زالونما شوند.

 

stinger.jpg

 

 

STINGER
نژاد : عقرب
حمله : سریع
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/3
اطلاعات : عقربها حشراتی بودند که به وسیله ویروس تی آلوده شده بودند و در زمان زیادی بسیار رشد کردند و با چنگالها و دمشان به شما حمله می کنند برای کشتن آنها باید مجهز به سلاح های سنگین باشید.

 

Eliminator.PNG

 

ELIMINATOR
نژاد : میمون
حمله : خیلی سریع
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/3
اطلاعات : آنها میمونهایی بودند که به وسیله ویروس تی آلوده شده بودند آنها تبدیل به حیواناتی وحشی و خون آشام شده بودند.آنها دیوانه وار و سریع وچابک بودند و معمولا به صورت گروهی به قربانی خود حمله می کردند.

 

Lurker.jpg

 

LURKER
نژاد : قورباغه
حمله : سریع
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/3
اطلاعات : این موجودات هم قورباغه هایی بودند که به وسیله ویروس تی آلوده شده بودند و جثه ای بزرگ پیدا کرده بودند و در منطقه آبهای آزمایشگاه پیدا می شوند آنها با زبانشان شما را به سمت خود می کشند و دشمنان خطرناکی محسوب می شوند.

 

337px-James_Marcus.jpg

 

LEECH QUEEN
نژاد : زالو
حمله : سریع
آلودگی : ویروس مادر
درجه خطر : 5/4
اطلاعات : پس از به وجود آمدن آمبرلا دکتر جیمز مارکوس به وسیله زالو ملکه که وارد بدنش شد دوباره به زندگی برگشت زالو در برابر نور خورشید آسیب پذیر بود.

  • Thanks 4
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...