راهنمایي قدم به قدم بازی silent hill 2 - Silent Hill 2 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

راهنمایي قدم به قدم بازی silent hill 2


پست های پیشنهاد شده

  • موسس سایت

latest?cb=20131017094603

 

پس از اتمام صحنه از دستشویی بیرون آمده و نقشه را از ماشین خود بردارید . در اینجا فقط یک مسیر وجود دارد. این راه در یک مسیر کثیف در پایین پله ها به سمت تپه سکوت می باشد. پس از مقداری پیاده روی، یک چاه و یک دستگاه ذخیره بازی در آن خواهید دید. اگر دوست دارید می توانید بازی را ذخیره کنید. سپس از دروازه عبور کنید تا وارد یک قبرستان شوید. در اینجا شما خانم Angela را ملاقات خواهید کرد. پس از مذاکره با او به وسط این منطقه بروید تا چند ین دروازه را ببینید. جاده را دنبال کنید. (در دفعه دوم بازی یک اره برقی در سمت راست کومه چوبی پیدا می کنید ) یک درب دروازه خوا هید دید. به آنجا بروید و جاده را که خلوت است دنبال کنید تا به منطقه تپه سکوت برسید. ما در بیرون، در خیابان Sanders هستیم. در شرق یک منطقه ساکت و در وسط این خیابان یک مغازه گل فروشی خواهید دید. در شرق گل فروشی یک میز با یک خون کامل برروی آن وجود دارد . به سمت بالا گام بردارید تا به منطقه غربی برسید. وقتی به تقاطع رسیدید در منطقه Sanders میتوانید به خیابانLindsey بروید. یک خط خونین به سمت شماالLandsey خواهید دید. قبل از آن که این جا را ترک کنید یک نگاه کوتاه بیندازید. به سمت جنوب بروید و خون بزرگ را روی پله های ساختمان درغرب جاده بردارید. شما نمی توانید مسیر غرب را به پایین خیابان Sanders ادامه دهید. بنابر این به بالای Lindsey در شمال منطقه بروید. درغرب جاده چیزی وجود ندارد، اما خانه ها و مناطق ساکت و خلوت در شمالی ترین قسمت منطقه وجود دارد. در سمت شرق یک خون بزرگ درست در جلوی درب گاراژی قبل از وارد شدن به خیابان Vachss وجود دارد. قبل از رفتن به پایین جاده مستقیما به وسط خیابان بروید و متن تاریخی عجیب را در حیاط خانه بخوانید . این متن عبارت است از :

Remains of ___Swamp. The ___ers of land surround__ __is monument was originally swamp, but was later fil__ Fr___ng ago t___s nicknamed Blood Swamp because the ___ers poured the wat__ __sed to wash the ex___ols in here. Perhaps it's fo____ that many pe___m to have s___ ___n the area.

این جمله هنوز دارای معنای کاملی نیست. اکنون پایین جاده Vachss در مکان کوچکی در سمت راستتان بایستد. در اینجا دستگاه ذخیره بازی و دو خون بزرگ وجود دارد. یکی در روی میز و دیگری در روی علفها میباشد. در بالای رد پاها شما صدای بعضی افراد خانواده را در رادیو خواهید شنید. یک صحنه خواهید دید. پس از اتمام صفحه هیولای عجیب را بکشید. یک تاکتیک برای کشتن آن وجود دارد و آن اینست که وقتی او بسمت شما می آید بالا بدوید و تند تند با تخته بزنید تا او نابود شود. بعد از دیدن صحنه بعدی از جایی که آمدید خارج شوید. قبل از اینکه بتوانید به جای دیگری بروید صحنه های دیگری خواهید دید. برگردید به سمت خیابان Lindsey و همه راه را به پایین پله ها ی خیابان Sanders برگردید و از سطل آشغال خون بزرگ را بردارید. حالا به منطقه جنوب در خیابان N eely بروید و وارد منطقه غرب داخل خیابان Saul شوید. وارد اردوگاه شده و نقشه را بررسی کنید. آن به شما می گوید که به سمت منطقه مانع Neely بروید و به آن ضربه بزنید. اگر می خواهید بازی را در اینجا ذخیره کنید. یاداشت را بردارید. منطقه جنوبی Neely و غربی Saul بسته شده و دور و برتان نیز کاملا بسته می شود. شمال Neely در سمت چپ بایستید و خون بزرگ را در زیر منطقه Chiro Practic و مرکز منطقه خسارت دیده ورزشی بردارید. اکنون به سمت بلوکهای Neely بروید که در سمت راست قرار دارد و داخل شوید. در اینجا یک نقشه وجود دارد که می توانید از آن کپی بگیرید. منطقه چوبی را که درقسمت ساختمانی آپارتمانها قرار دارد دور بزنید.Martin یک علامت سوال ظاهر می گردد. قبل از اینکه اینجا را ترک کنید رهسپار پنجره ها شوید و یک پیغام به شما می دهد در اینجا یک سوراخ وجود دارد، عجیب است؟ حالا به بالای خیابان Martin بروید و در سمت راست قبل از اینکه به خیابان Katz بروید خون بزرگ را بردارید. سپس از Kat 2 عبور کنید و راه شمال به بالای خیابان Martin را ادامه دهید. بعد از ماشین سمت چپ یک خون کامل وجود دارد. کلید دروازه آپارتمانها را از روی جسد مرده در پشت نرده ها بردارید. حالا برگردید و به منطقه غربی بروید. اکنون شما رستوران Lucky Jade را در نقشه اتاق خواهید دید. به آنجا بروید و خون کامل و خشابهای اسلحهHand Gun را قبل از اینکه همه را ه را به سمت آپارتمانها برگردید بردارید. شمال منطقهNeely و غرب منطقه Katz مسدود است، اما در اینجا یک پیغام روی دیوار وجود دارد که می گوید، درب بیدار شده در تاریکی داخل کابوس باز می شود. در اینجا یک درب بسته کنار این پیغام وجود دارد وچیز های دیگری که بدون پاسخ می ماند و شما دوست ندارید آنها را بدانید.

معمای گاو صندوق >F>G که نشان می دهد 8>>15>16 یعنی F=6+9 G =7+9 . حالا معما حل می شود. قبل از اینکه اتاق را ترک کنید خون کامل را در آشپزخانه بردارید سپس به بیرون از اتاق بروید. اکنون باید یک نقشه پیدا کنید. حالا از اتاق خارج شوید و هیولا را دست به سر کنید تا شما یک درب با پلکانهای در کنار آن در وسط راهرو پیدا کنید این درب سفید رنگ است. در این راهرو و در این درب شما یک نقشه از مرداب آبی آپارتمانها پیدا خواهید کرد. این نقشه در سمت چپ روی زمین قراردارد. همه دربهای طبقه دوم بسته است اما در اتاق 209 یک متن یاداشت وجود دارد . آنرا بررسی کرده و سپس بسمت پله ها باز گردید. شما در طبقه اول هستید در اتاق رختشویی، سمت چپ شما یک خون کامل وجود دارد. حالا مستقیم به وسط راهرو بطرف اتاق 105 بروید و میز نیمکت را در پشت دیوار با معمایی طولانی و شگفت انگیز بررسی کنید. در این لحظه شما دو سکه در اختیار دارید اما ما یکی دیگر نیاز داریم ( اگر این دفعه دوم است که بازی می کنید روی میز آشپزخانه یک طلسم سفید پیدا خواهید کرد ). دیگر اتاقها در طبقه اول در کنار اتاق 109 بسته هستند. به اینجا بروید. داخل شوید و خشابهای اسلحه دستی Hand gun را بردارید و وارد درب بعدی شوید . شما دوباره Angela را خواهید دید. پس از اتمام صحنه، چاقو و آخرین سکه که یک سکه شخصی است را از روی میز بردارید . اکنون به اتاق 105 برگردید تا بتوانید معمای بزرگ و طولانی را حل کنید.

معمای سکه ها

رییس اول بازی - سر و مجسمه اهرام :

از این اهرام فاصله بگیرید. از چرخشهای آن دوری کنید. شما نمی توانید به او تیراندازی کنید. پس از مدتی زنگ خطر به صدا در آمده و اهرام به داخل آب می افتد و پله ها را پر می کند و وقتی که او اینجا را ترک می کند همه جا خشک میشود. او را دنبال کنید یا اینکه شما خواهید مرد. پس از اینکه او ناپدید شد به پایین پله ها رفته و از درب خارج شوید. حالا ساختمان به حالت اول باز می گردد.

رفتن به پارک : در سمت غرب خود یک خون بزرگ پیدا خواهید کرد اما جاده بسته است. بنابراین به سمت شمال بروید. یک صحنه خواهید دید. او دخترLaura بود که در پشت ساختمان آزار و اذیت میکرد. پس از صحبت با او، به سمت شمال راه را ادامه دهید. به بالای پله ها در سمت چپ که شما را به جعبه خشابهای اسلحه دستی Hard gun هدایت می کند نروید. از خیابان Nathan عبور کرده و وارد پارک رزآبی شویدYosewater Park) ). اول به سمت چپ رفته و جعبه خشابهای اسلحه دستی Hand gun و بعد خون بزرگ را بردارید. حالا بطرف شمال برگردید. در سمت راست شما یک جعبه خشاب اسلحه دستی Hand gun وجود دارد. دورتر در مسیر شمال، سمت راست یک خون بزرگ در کنار یک منظره وجود دارد . اکنون شما در آب هستید. حالا به سمت غرب بروید یک صحنه خواهید دید او Maria بوده و در حال رفتن به سمتی همراه شما است. او بدون اسلحه بوده و شما باید راهنمائیش کنید. فقط بدوید. او شما را دنبال می کند ولی ضربه ای نمی زند. او می تواند بمیرد. به او ضربه نزنید. شما ممکن است او را بکشید. از پارک خارج شده و خون بزرگ را از گارد مانکن در طرف راست در بیرون از راه پیدا کنید. این موقعی است که شما ماشین آبی رنگ را ترک می کنید. وسط خیابان مسافر خانه Jacks قرار دارد. می توانید در اینجا بازی را ذخیره کنید. در داخل ماشین می توانید خشابها را بردارید. در وسط خیابان Monson خشابهای دستی Hand gun را بردارید. در گوشه به سمت جنوبMonson رفته و دو خون کامل و سپس خونهای بزرگ و خشابهای اسلحه دستی Hard gun را بردارید. حالا به سمت منطقه شمالی برگردید و Nathan را دنبال کنید تا به منطقه Texxon gas برسید. (اگر شما در بازی پایانی درجه Rebirth را غیر از سه مجموعه پایانی کسب کرده باشید در اینجا یک لانه سگ با یک کلید در آلاچیق در کناره مسافرخانه پیدا خواهید کرد ). در اینجا یک ماشین با یک لوله فولادی که به داخل دودکش هل داده شده است و این چیز کوچک را که یک اسلحه سرد می باشد بردارید. در اینجا یک ایستگاه وجود دارد که شامل سه خون بزرگ و دو جعبه خشاب اسلحه دستی می باشد. (اگر در حالت دوم بازی باشید کتاب خاطرات گمشده را در دکه روزنامه فروشی در ایستگاه اصلی پیدا خواهید کرد). حالا همه راه را به منطقه Nothan رفته و یک لاشه خمیر شده پیدا خواهید کرد. خشابها را بردارید و یک نقشه به شما می گوید چیزهای عجیبی در کوچه Pete Bowling اتفاق افتاده است. در راه برگشت خون بزرگ را در انجمن تاریخی بردارید. حالا به منطقهPete Bowlo Rama بروید.

منطقهPete Bowlo Rama :

یک صحنه خواهید دید. پس از اینکه خارج می شوید Maria بیرون در انتظار شماست. بطرف درب سمت چپ رفته تا صفحه ای دیگر با Lanra و Eddie ببینید. پس از اتمام صحنه به سمت دیگر اتاق رفته و وارد درب شوید. قبل از اینکه شما بتوانید چیزی بگویید Laura بیرون می روید و دوباره برای لحظه ای باEddie صحبت میکنید. حالا پس از اتمام این صحنه به بیرون بروید تا Maria را ملاقات کنید که می خواهد Laura را بگیرد. به عقب برگردید و به سمت درب دروازه به داخل کوچه بروید. به انتهای راه بدوید، Mauria میخواهد به شما بگوید که Laura در مابین دو دیوار در شکاف پنهان شده و لیز خورده است. تنها راهی که میتوانید به آنجا بروید درب بسته است. Maria کلیدی دارد که می تواند آنرا باز کند. در داخل، راه را به سمت مانع رفته و خون بزرگ را بردارید. اکنون در جلو به بیرون رفته و به پایین کوچه بسیار طولانی دویده و برگردید به جاده اصلی و پس از رفتن به شمال یک شکاف، صحنه ای از Laura خواهید دید که به سمت بیمارستان می رود.

اورژانس بیمارستان:

وقتی که وارد شدید نقشه بیمارستان را از روی دیواربردارید. سپس مستقیم به داخل اتاق پذیرایی که شما از آن آمدید شوید. داخل می توانید مهمات را در کناری بردارید. این مهمات در کنار سه بیمار قرار دارد. یک خون بزرگ در کنار Maria قرار دارد. در اتاق بعدی شما یک نامه که دکتر نوشته است پیدا خواهید کرد. کلید آبی مایل به بنفش را بردارید و به بیرون راهرو اصلی برگردید. اکنون به بالای پله ها به سمت طبقه دوم بروید. به پرستاران نگاه کنید. بعضی از آنها سریع هستند. وزش باد تند و نیرومندی در اینجا وجود دارد. اینجا جایی است که لوله فولادی و یک سوزن خم شده داخل یک خرس پشمالو وجود دارد. در داخل کمد های مردانه می توانید کلید اتاق آزمایشگاه را پیدا کنید. این کلید در لباس آزمایشگاهی که خونین شده قرار دارد. اکنون به سمت درب وسط پلکانها بروید. بطرف اتاق آزمایشگاه سوم رفته و خو ن بزرگ را از روی تشک بردارید. قبل از اینکه بیرون بروید دستگاه تایپ را با کاربن در سمت چپ آن برسی کنید. یاداشت را از روی شماره ای که بدست آوردید بردارید. شما بعداً آن را لازم دارید. در اتاق استراحت چیزهای عجیبی در حال روی دادن است. در قسمت منطقه M2 بایستید و خشابهای اسلحه Shotgun و کلید Lapis Eye key را بردارید. حالا در منطقه M3 بایستید و خشابهای اسلحه دستی handgun و خون بزرگ را بردارید. یک پرستار در منطقه M6 به زمین می افتد که روی آن تعداد زیادی خشابهای اسلحه Shot gun وجود دارد. حالا جلوتر رفته و خون بزرگ را بردارید. اکنون به طبقه اول برگردید. از کلید آزمایشگاه بر روی درب آزمایشگاه استفاده کنید. سپس داخل شوید. قسمت اول اتاق هیچ چیز وجود ندارد، بنابراین به داخل قسمت بعدی اتاق رفته و خشابهای اسلحه را از کابینت بردارید. سپس تخته سفید را روی دیوار بخوانید. اگر درحالت بازی آسان یا متوسط هستید چهار شماره خالی پیدا میکنید،7 335 و اگر در حال بازی کردن در روش سخت هستید، یک حرف پیدا می کنید با نام T و آخرین شماره X و ماه قبل آن Z است. بنابراین به طبقه سوم بروید. پرستاران به همه جا میروند. از سمت آنها کنار بروید و خون کامل را در گوشه منطقه شرق در راهرو بردارید. حالا بسمت درب دو دهنه برگردید و کد خود را فعال کنید.

معمای دربها: این معما برای حالتهای آسان و متوسط 7335 است و برای بازی سخت عدد T تبدیل به 1382 میشود. اکنون شما میتوانید به اتاق بیماران بروید. در حالت بازی خیلی سخت Extra Hard mode نیز عدد 1382 میباشد. اگر شما به راهروی بعدی برسید پرستاران زیادی خواهید دید. سیاه- قوی- ضعیف. پس از اتمام صحنه کلید پشت بام را از روی میز برداشته و سپس به بیرون بروید. حالا به پایین منطقه 5 11 رفته و خون کامل را برداشته بازی را ذخیره کنید. حالا بجلوی درب برگردید. آن باز نمیشود. بسمت دیگر رفته و درب آنرا امتحان کنید. یک صحنه دیگر خواهید دید. دوباره سر مجسمه اهرام را خواهید دید. ( اگر در حال بازی با روش معمولی و سخت هستید خون شما کم میشود) نقشه خود را بررسی کنید. شما در اتاق عمل جراحی ویژه هستید. در بعضی از اتاقها رد پای خون پیدا خواهید کرد. برروی دیوار چهار شماره وجود دارد. حالا به اتاق 514 در طبقه سوم بروید تا یک معمای دیگر ببینید. ( چهار شماره روی دیوار را بخاطر بسپارید).

 

معمای Louise: این جعبه دارای چند قفل است. کدی را که از روی دیوار خونین پیدا کردید( 6565) و از شماره کاغذ کاربن برروی قفلها استفاده کنید. سپس از کلیدهای Lapieg eye و کلید آبی مایل به بنفش برروی قفلها استفاده کنید. در داخل چند تار مو را بردارید. در روش خیلی سخت هیچ تغییری پیدا نمیشود. همه چیز مانند روش سخت بازی میباشد. حالا به اتاق حمام بروید. در اینجا بعضی چیزهایی در پایین مانند پوشش سبز رنگ خشک شده خواهید دید. از دو وسیله سوزن کج و مو بر روی این پوشش سبز رنگ استفاده کنید تا چیزی بیرون بیاید که آن کلید آسانسور است. حالا میتوانید بازی را ذخیره کنید. بسمت آسانسور رفته و از کلید استفاده کنید. حالا ما به طبقه اول بازگشته ایم. در ابتدا در منطقه C3 ایستاده و خشابهای اسلحه Shotgun و خشابهای اسلحه دستی را بردارید. سپس به منطقه C2 بروید، یک صحنه خواهید دید. Laura شما را بداخل اتاق آزمایشگاه دوم

میبرد و در آنجا زندانی میشوید.

رییس دوم بازی- انگلها و میکروبها: اسلحه Shotgun خود را بیرون آورده و بارگذاری کنید. سریع به گوشه ای دویده و همچنان به این دو انگل تیراندازی کنید تا آن بشما نزدیک شود سپس بسمت دیگر رفته و دوباره به او تیراندازی کنید. پس از کشتن یکی از آنها، دیگری بجلو می آید. دوباره اسلحه خود را بارگذاری کنید ولی از آن استفاده نکنید، اسلحه دستی Handgun را بیرون آورده و به او تیراندازی کنید تا او شکست بخورد. پس از مبارزه چیزهایی تغییر میکند. در مسافتی صداهای خانوادگی با هم بگوش میرسد و یک صحنه دیگر خواهید دید که شما را به باغی میبرد.

یک بیمارستان جدید: شما حالا در باغ بسر میبرید اما منطقه از نقشه ای که نشان میدهد کوچکتر است. نقشه میگوید همه علائم شما از بیمارستان عادی کاملاً پاک شده است. بیمارستان تغییر یافته و تنها یک مسیر باز است. باغ را ترک کرده و اسلحه Shotgun را برداشته و بازی را ذخیره کنید. حالا بسمت راهروی اصلی بروید. قبل از رفتن به اینجا بهتر است به اتاق C1 بروید. اسلحه Handgun را مجهز شده و وقتی درب را باز میکنید قبل از اینکه او نامرئی شود سریع تیراندازی کنید. یک پرستار میخواست بشما نزدیک شود. پس از کشتن او سریع خون بزرگ و خشاب اسلحه را بردارید. در منطقه C2 خون بزرگ را بردارید. حالا وارد آسانسور شوید تا شما را به طبقه دوم ببرد. در اتاق M4 دو پرستار وجود دارد. در اینجا خون بزرگ و خشابهای اسلحه را بردارید. خارج شده و به منطقه M6 بروید، جاییکه یک باطری و یک کلید برای انباری زیرزمین و خشابهای اسلحه و خون کامل وجود دارد. روی میز یک یادداشت که درباره حلقه ای در زیرزمین صحبت میکند وجود دارد. با آسانسور به طبقه سوم بروید. پرستار عجیب را کشته و سپس منطقه S3 را بررسی کنید تا Maria را که گم شده بود پیدا کنید. روی نیمکت نیز قرصهایی وجود دارد. بالاخره اینجا را ترک کرده و منطقه S11 را بررسی کنید. در اینجا خشابهای اسلحه و یک آمپول وجود دارد. سعی کنید هر آمپولی را که بدست می آورید ذخیره کنید. روی تختخواب متن شعری در مورد یک فرشته وجود دارد. درب کنار آسانسور همان چیزی است که در مورد برچسب در متن شعر صحبت میکند. اینجا را بررسی کرده و از منطقه S11 خارج شده و رهسپار جاییکه اتاق چوبدستی است شوید و خشاب اسلحه و خون بزرگ و خشاب اسلحه Shotgun را بردارید. اینجا را ترک کرده و به بالای پله ها بروید. اگر میخواهید بازی را ذخیره کنید. سپس با استفاده از کلید به زیرزمین بروید. در پشت این اتاق خشابهای اسلحه را بردارید. قفسه را بسمتی هل داده و به پایین نردبان بروید. Maria برگشته و خیلی سرزنش میشود و بشما نزدیک میشود. به پایین نردبان رفته و حلقه مسی را که روی خون قرار دارد بردارید. حالا به بالا برگشته و بسمت پله ها رفته تا به طبقه سوم برسید. بسمت آسانسور برگشته و حلقه مسی را روی دست قرار دهید، سپس با استفاده از آسانسور به پایین طبقه دوم بروید. قبل از رفتن به این منطقه، پیغامی در مورد یک بازی نشان میدهد.{Trick or treat}

James از شما سه سئوال کرده و سه پاسخ میخواهد. نگران نباشید، اگر بلد نبودید او جواب را بشما میگوید. در طبقه دوم بسمت اتاق روزانه رفته و داخل یخچال شوید. Maria بشما کمک میکند تا آنرا باز کنید و حالا حلقه دوم را بدست می آورید که نامش حلقه هدایت میباشد. به طبقه سوم برگردید، قبل از اینکه حلقه دوم را روی دست قرار دهید بداخل انباری رفته و به سئوالات پاسخ صحیح دهید. پاسخ اول عدد 3 است. شماره دوم عدد یک و شماره سوم عدد سه است . جایزه شما پنج جعبه خشاب اسلحه Shotgun و دو آمپول است. حالا بسمت درب برگشته و حلقه دوم را برروی دست قرار دهید. آن باز شده و شما میتوانید وارد شوید. همه راه را به پایین پله ها بروید. ایستاده و در روی اولین بریدگی در راه کتاب آبی رنگ را بخوانید. او در باره یک کلید کارگردی صحبت میکند. اینجا یک قسمت جانبی است. با دقت گوش دهید. در اینجا تنها یک چیز وجود دارد، در ابتدا به اولین گوشه در این ناحیه بروید. دویده و سریع اینکار را انجام دهید. مجدداً سرهای مجسمه اهرام بدنبال شما می آیند و اگر شما ندوید Maria کشته خواهید شد و بازی Game over میشود. نا یستید و سریع به گوشه ای بروید تا یک آسانسور پیدا کنید. پس از اولین مقطع بسمت چپ رفته و دوباره بسمت چپ بروید. یک دور بسمت راست زده سپس دوباره بسمت چپ بروید و در آخر بسمت راست بروید. شما در خانه آزادی هستید. یک صحنه خواهید دید. شما فرار کرده اید، اما Maria؟ برسر او چه آمده است؟ آیا او واقعاً مرده است؟، شما خود را در طبقه اول پیدا میکنید و تنها دربی که باز است در اتاق کارگردانی میباشد. در داخل یک نقشه با چیزهایی در آن پیدا خواهید کرد. آنرا کپی کنید. کلید بیمارستان را از روی نیمکت برداشته و سپس Lara به پشت پنجره میرود. او را دنبال کنید. بازی را ذخیره کرده و سپس بیمارستان را ترک کنید.

دره کم عمق جنوبی در منطقه جدید: چیزهایی در بیمارستان تغییر یافته، اما این در تمام شهر میباشد. قبل از هر کاری دور تا دور دره را رفته و تمام وسایل جدید را بردارید. فقط خرسها در اینجا وجود دارند. برای در امان ماندن بعداً به همه این وسایل نیاز دارید. از وسط بیمارستان عبور کرده و جعبه خشاب را بردارید. بسمت جنوب در ناحیه Carrol و بسمت مغرب در ناحیه Rendell بروید. در اینجا یک خون بزرگ و آمپول و خشابهای اسلحه دستی در انتهای راه وجود دارد. در منطقه انتهایی در شرق Rendell دو جعبه خشاب Shotgun و خشاب Rifle ammo و یک خشاب دیگر و خشابهای اسلحه دستی و خون بزرگ وجود دارد. در جنوب منطقه Monson دو جعبه از خشابهای اسلحه دستی و دو خون کامل را بردارید سپس بسمت شرق منطقه Saul بروید. سریع به انتهای مسیر بعدی رفته و بسمت درب بروید تا به منطقه شهر برگردید. در مسیر طولانی Saul خشابهای اسلحه و خون کامل و جعبه های خشاب اسلحه دستی را که در سمت راست آنها را خواهید دید بردارید. در اینجا بازی را ذخیره کنید. در شمال منطقه Neely خون کامل را برداشته سپس در سمت راست خشاب Rifle ammo را بردارید. در منطقه دیگر خشابها و خون کامل را بردارید. از Sanders عبور کرده و در بلوکهای Neely با یستید و در روی دیوار نوشته های مشخصی را بخوانید. به بیرون برگشته و خشابهای اسلحه دستی را برداشته و به منطقه شمال در ناحیه Neely رفته و سه خون کامل و خشابهای اسلحه دستی و خشاب Rifle ammo را بردارید. حالا به جنوب ناحیه Sanders برگردید و به منطقه شرقی بروید. در جاده خشابهای اسلحه را برداشته و از منطقه Lindsey عبور کنید و سپس خشابهای اسلحه و دو جعبه خشاب اسلحه دستی را بردارید. حالا به منطقه Lindsey برگردید. بشمال رفته و متن نامه و انبردست را در خانه در قسمت غرب جاده بردارید. پس از آن بسمت شمال رفته و خشابهای اسلحه دستی را بردارید. آخرین خشاب اسلحه دستی را در سمت شرق Lindsey قبل از رفتن به جاده Vachss بردارید. حالا به منطقه غربی Katz رفته و بسمت درب که باز است بروید. بشمال منطقه Monson و بعد به غرب ناحیه Nathan رفته و وارد پارک رز آبی شوید. در پارکینگ دو خشاب اسلحه را بردارید. آمپول را در سمت چپ در جاییکه یک منطقه باز با یک مجسمه میبینید بردارید. حالا به پشت مجسمه رفته و جعبه آنرا بررسی کنید. از انبردست روی جعبه استفاده کرده و کلید برنز قدیمی را از داخل آن بردارید. سمت دیگر و سپس به جنوب بروید، ابتدا بسمت مغرب بروید. اینجا دو

جعبه اسلحه را بردارید. حالا به راهی که از آن آمدید برگشته و به منطقه Nathan بروید. خشاب را در

انتهای جاده بردارید. برگشته و به ساختمان انجمن بناهای تاریخی بروید. از کلیدروی درب استفاده کنید.

موزه بناهای تاریخی: داخل موزه بازی را ذخیره کنید. در اینجا اتاقی عجیب خواهید دید. تصاویر عجیب و سر مجسمه یکی از دوستان را در اینجا خواهید دید( اگر این دومین دفعه ای است که در طول بازی گیلاس پایه دار را پیدا میکنید). حالا بسمت سوراخ در دیوار رفته و راهروی بلند و طولانی را دنبال کنید تا به پایین دربی دیگر برسید. در اینجا نقشه ای وجود ندارد. وارد راهروی بعدی شده و شیطانها را دست بسر کنید. درب سمت راستی شما بسته است. بسمت چپ رفته و این قسمت از راهروی ساکت را دنبال کنید تا به یک انشعاب برسید. منطقه ساکت در سمت چپ شما قرار دارد، بنابراین بسمت راست بروید. در اتاق سمت راست خشابهای اسلحه دستی و سه تصویر از زندان Toluca خواهید دید. اتاق را ترک کرده و بسمت راست بروید تا یک سوراخ بزرگ در آن ببینید. به پایین پریده تا داخل یک چاه قرار گیرید. برای بیرون رفتن دیوارهای چاه را در مسافتهای کوتاه بررسی کنید تا James بسمت یک نقطه عجیب برود. به آن با لوله فولادی که در دست دارید ضربه بزنید. اینکار را دومرتبه انجام دهید تا یک دست به پایین بیاید و دربی نمایان شود. به آنجا رفته و داخل یک راهروی فاضلابی شوید. از لوله خود استفاده کرده و به شیطانها ضربه بزنید. تنها دربی که در اینجا باز است سمت راست آلاچیق قرار دارد. بداخل درب که در سمت راست قرار دارد رفته و کلید مارپیچ را بردارید. چراغ قوه بیرون می آید. بسمت دیگر درب و به کنار دسته کلید بروید. حالا فهرست خود را نمایان کرده و از باطری استفاده کنید تا چراغ قوه روشن شود. اتاق پر از هیولاها میشود. سریع از دسته کلید استفاده کرده و یک معمای دیگر در پیش دارید.

معمای اتاق سوسکها: این معما نیز مختلف است. به دیوار نگاه کنید. در اینجا باید لیستی از دو شماره ( عددهای روشنتر جواب حل معما است) ببینید. باید چند شماره ترکیبی پیدا کنید تا معما حل شود. یکی از دو شماره دو مرتبه استفاده خواهد شد. اگر آنها سه شماره هستند سعی کنید از شمارشهای ترکیبی برای باز کردن معما استفاده کنید. در حالت خیلی سخت هیچ چیز تغییر نمیکند. حالا به بیرون و بسمت راست رفته و به منطقه خاموش و ساکت در راهرو بسمت یک اتاق با یک درب در کنار آن بروید. از کلید مارپیچ استفاده کرده و به پایین سوراخ بپرید. حالا وارد زندان شده اید.

زندان Toluca: James خود را در کافه تریا متروکه پیدا میکند. نایستید، یک صحنه خواهید دید. Eddie را خواهید دید. پس از اینکه او اینجا را ترک میکند دو خون بزرگ و وسیله قرص خوک حریص را برداشته و اگر میخواهید بازی را ذخیره کنید از راهی که Eddie خارج شد شما نیز خارج شوید و خود را در یک راهروی بزرگ و طولانی با دوست خود حواهید دید. در اینجا شیطانها منتظر شما هستند. از آنها دوری کرده و به بالای راهرو بروید. در میز دومی که به وسط آن می آیید، مطمئن شوید که تمامی نقشه های زندان Toluca را برداشته اید. در راهرو خشاب اسلحه دستی را بردارید. حالا به ناحیه شرق ، داخل اتاق در مابین راهرو بروید. اینجا یک دوش حمام است. از دست اهریمنان فرار کرده و سپس قرص گیج کننده اعصاب را بردارید، که از روی دوش آنرا خواهید دید. این قرص در شمالی ترین منطقه اتاق قرار دارد. حالا به بیرون برگردید. در راهرو به جنوب رفته و داخل تنها درب در سمت چپ شوید. این منطقه شما را به سلولهای زندان میبرد. اهریمنان را کشته و در پنجمین سلول خشابهای اسلحه دستی را بردارید. نهمین سلول یک عروسک مومیایی دارد. در قسمت شرقی راهرو بسمت شمال بروید. جعبه خشابهای اسلحه دستی را از روی میز بردارید. مابین اتاق در سمت غرب خشاب را بردارید. این یکی از آن اتاقهایی استکه قبل از دیدن چیزی باید شروع به شلیک کردن کنید. حالا به بیرون راهرو بروید. بشمال و سپس بسمت غرب بطرف تنها درب رفته و داخل شوید. حالا وارد سلولهای شمالی زندان شوید. اولین سلول تابلوهای نقاشی عجیبی دارد که داخل آن چیزی نمیباشد. در هفتمین سلول قرص کسل کننده وجود دارد. حالا به راهروی شرقی برگشته و به بیرون داخل منطقه بزرگ در شرق بروید. در مابین حیاط بیابانی یک داربست با سه دام مختلف وجود دارد. در جلویتان سه فضای خالی میبینید. در اینجا از سه قرص استفاده کنید، صدایی خواهید شنید. حالا بسمت دربها برگردید تا یک نعل اسب پیدا کنید. آنرا برداشته و وارد درب شوید. از سلولهای شمالی عبور کرده و به راهرو در سمت غرب برگردید. بسمت درب شمالی در انتها بروید. بسمت راست جهت وزش باد رفته و خون بزرگ را بردارید. حالا بسمت شمال رفته و بسمت درب شمال غربی بروید. آن شما را به راهرویی دیگر میبرد. اهریمنان را کشته و وارد اتاق شوید، فندک را از وسط اتاق بردارید. جلوتر خون کامل را نیز بردارید. بداخل استراحتگاه زنان رفته و به آخرین غرفه ضربه بزنید. وقتی میخواهید اینجا را ترک کنید چیزی بشما میگوید که چیزهایی در اینجا وجود دارد. در اتاق مردان بازی را ذخیره کنید. وسط راهرو اداره قرار دارد، بدانجا رفته و خون بزرگ را کاملاً برداشته و سپس آمپول و خون کامل را در سمت دیگر بردارید. یادداشت را در قفسه کتابها و مجله را روی نیمکت بخوانید. در اتاق پشتی اسلحه شکاری و سپس خشابهای اسلحه دستی و دو جعبه از خشابهای اسلحه Shotgun را بردارید. به راهروی اصلی برگشته و در جنوب دروازه ها یک درب در کناری پیدا خواهید کرد. عروسک مومیایی را با فندک و نعل اسب ترکیب کرده تا یک هندل بدست آورید. حالا درب را تکان داده و به پایین بپرید. وقتی بیرون آمدید، اجساد مردگان را خواهید دید. اینجا محل عجیبی است. تعداد بیشماری از اجساد در سوراخها وجود دارند. سریع راه خود را به انتهای منطقه تغییر داده و به پایین سوراخ بعدی بپرید. بسمت آسانسور رفته و خون بزرگ و خشاب اسلحه ها را بردارید. وقتی آسانسور ایستاد به بیرون رفته و بازی را ذخیره کنید. دستگاه در داخل درب بعدی است، بنابراین به آنجا رفته و بازی را ذخیره کنید. حالا راهتان را به طرف پلکانهای مارپیچ ادامه دهید.

پلکانهای مارپیچ: در این قسمت هیچ نقشه ای وجود ندارد. چراغ قوه خود را روشن کرده و از درب عبور کنید تا خود را در یک راهرو بیابید. اینجا چندین شاخه بطرف راست تقسیم میشود. بالای سرتان یک درب با مانعهای مشبک در طول مسیر وجود دارد. بسمت انشعاب برگشته و این قسمت را دنبال کنید. از راهرو اصلی موزه خارج شوید. پس از طی مسافتی به نقشه نگاه کنید و بسمت شرق که با راهرویی از شمال به جنوب کشیده شده است بروید. نردبان را گرفته و به پایین بروید. زالوها بسیار زیاد شده اند. سریعاً بدوید و فرار کنید تا یک درب ببینید و داخل شوید. در این اتاق یک چاقوی بزرگ پیدا خواهید کرد، دو جعبه اسلحه را برداشته و بسمت نردبان گنجه برگردید. به پایین جنوب نردبان بروید. در اینجا اهریمنان را دست بسر کنید سپس راهرو را دنبال کرده تا نردبانی دیگر دیده، بالا بروید.

معمای مکعب: وسط اتاق یک مکعب چرخشی وجود دارد، در پشت آن یک دندانه کوچک در دیوار قرار دارد. دیوار با مکعب بزرگ مطابقت داده شده است. مکعب را بچرخانید تا یک درب ظاهر شده و یک درب دیگر شما را به بیرون هدایت کند. در اینجا میتوانید مکعب را براست یا چپ بچرخانید یا آنرا به پایین یا بالا هل دهید، فقط به دیوار نگاه کنید تا یک درب در آنجا ببینید. اگر ندیدید بسمت دیگر رفته تا ببینید. برای روش سخت باید چرخشهای مختلفی انجام دهید. در حالت خیلی سخت برای نحوه کار کردن دفترچه اتاق را داشته باشید. پس از اتمام کار وارد شدن به اتاق جدید یک صحنه خواهید دید. Maria زنده است. پس از صحبت، بداخل اتاق مکعب برگشته و سیم چین را از وسط مربع بردارید. حالا بسمت درب با نشانهای مشبک برگشته و راه خود را برش دهید. سپس به پایین نردبان رفته و راهرویی پر از آب میبینید. در اینجا دو نردبان خواهید دید. پس از دست بسر کردن اهریمنان به بالای اولین نردبان که به وسط آن آمدید بروید. به محیط ساکت دیگری میرسید. در راهرو اهریمنان را دست بسر کنید. در این راهرو بطرف شکاف سمت راست بسمت نردبان بعدی بروید. به پایین نردبان رفته تا داخل راهروی پر از آب شده دیگری که مانند تونل است بشوید. حالا بسمت راست در شکاف رفته و آنرا بسمت نردبان دیگر دنبال کرده و به بالای زمین خشک بروید. راهرو را بسمت شکاف دنبال کرده و بسمت راست بروید. این شما را به شکاف بعدی هدایت میکند. حالا بسمت چپ رفته و آنرا دنبال کنید تا به نردبان بعدی برسید. راهرو را دنبال کرده تا آن تقسیم شود که همگی بسمت چپ میرود. این راهرو را عبور کرده تا بسمت نردبان دیگر که شما را بالا میبرد برسید. در این راهرو خشابهای اسلحه دستی را برداشته و به بالای نردبان رفته تا به پایین منطقه بعدی برسید. این تونل پر از آب ممکن است برای برداشتن جعبه های خشاب مهمات اسلحه دستی مسئله ساز شود، زیرا سر مجسمه اهرام دوباره نمایان میشود. اگر خشابها را میخواهید راههای سمت چپ را نادیده گرفته و راه را ادامه دهید. در اینجا دو مسیر وجود دارد. بسمت اولین اهرامی که به پایین نمی آید رفته و از نردبان بالا رفته تا وارد اتاق باز شوید. پایین راهروی کوتاه مهمات را بردارید. حالا به پایین برگشته و از هر مسیری که اهرام شما را دنبال نمیکند استفاده کنید و سپس به اولین مقطع برگردید. از نردبان بالا رفته تا به یک روزنامه رسیده و آنرا بخوانید. بازی را ذخیره کرده و وارد درب شوید. در راهرو صدای جیغ خواهید شنید. وارد درب شوید. یک صحنه خواهید دید. Angela ظاهر میشود و مثل اینکه با رییس بعدی بازی دچار مشکل شده است.

رییس سوم بازی: در یک اتاق کوچک با زمانی کم هستید، بنابراین سریع تیراندازی کنید. پس از هشت الی ده تیر یک صحنه خواهید دید. Angela دیگر تقاضای کمک نمیکند. او به James میچسبد و سپس شما را ترک میکند. پس از او رفته تا داخل راهروی بعدی شوید. در راهرو دو اهریمن را بکشید. در اینجا دو اتاق که به یکدیگر مربوط میشوند وجود دارد. در اولین اتاق جسد شش نفر با یک برگ کاغذ در آن پیدا خواهید کرد. در اینجا یک بچه دزد- یک داروی مرگ موش- جاعل- اختلاسگر- قاتل و کسی که زخمی است وجود دارد. یادداشت هرکدام از آنها را بردارید و سپس خارج شده وارد اتاق بعدی شوید. در اینجا شش کمند آویزان از سقف و یک معما برروی دیوار وجود دارد.

معمای شش اعدامی: هر روش سختی بازی یک معما دارد و شما باید شخص اصلی را پیدا کرده و کمند را هل دهید. اگر نمیتوانید، معما بدین صورت است: در حالت آسان، بچه دزد است. در حالت معمولی مرگ موش است. در حالت سخت جاعل است. در حالت خیلی سخت معما بصورتی دیگر و جواب آن دزد است. حالا کمند را هل داده و به اتاق دیگر بروید و کلید شکنجه گاه را بردارید. نکته: یادداشت را بردارید. سعی کنید کمند را در جای صحیح خود هل دهید. حالا از کلید بدست آمده در انتهای راهرو برروی درب استفاده کنید. از دهنه برای بالا بردن سلول زندان استفاده کرده و وارد درب شوید و سریع بدوید تا دروازه در سمت راست بسته شود. شما قبل از اینکار باید از نردبان پایین رفته باشید. حالا مستقیم بجلو رفته، یک صحنه خواهید دید. Maria دوباره مرده است. صورت او تکه تکه شده، به بیرون برگشته و وارد درب باز شده شوید که شما را به آخرین راهرو باز میگرداند. در اینجا خون بزرگ را برداشته و مابین دو مقبره آمپول و سپس یادداشت را بردارید. حالا به پایین منطقه سوراخ سمت چپ بروید. وقتی که بروی زمین رسیدید به وسط محوطه بدوید. حالا باید با رییس بعدی مبارزه کنید.

رییس چهارم، Eddie: سعی کنید از تیرهای او فرار کنید. قبل از مردن، او بداخل اتاق بعدی میرود. دفعه بعد در این قسمت از اتاق Eddie بالای سرتان ظاهر میشود. حالا کمی تیراندازی کنید. به او کمی هم مشت بزنید. یک صحنه دیده سپس از عرشه خارج شوید. روی شبکه بازی را ذخیره کرده و بداخل قایق پارویی بروید. شما در حال رفتن به مقصد نهایی هستید.

دریاچه Toluca: حالا بسمت چپ قایق و بعد بسمت راست و سپس جلو را فشار داده تا حرکت کنید. پایین برای برگشتن است. وقتی که اسکله را ترک کردید بسمت راست رفته تا در فاصله ای روشنایی ببینید. سپس جلو را فشار داده به وسط آب می آیید تا در جلوی هتل قرار گیرید.

هتل دریاچه: در این منطقه اسلحه Shotgun را مسلح کرده و بسمت فواره های عرشه اسکله بروید. در اینجا جعبه کوچک پری دریایی را بردارید. پس از آن وارد درب دو دهنه در بالای پله ها شده و نقشه را سمت چپ بردارید. در اینجا یک پیغام در سمت چپ James وجود دارد. در این موقع بسمت رستوران ساحل دریاچه بروید. این رستوران سمت راست شما قرار دارد. یک صحنه خواهید دید. ما در اینجا Laura و Mary را پیدا میکنیم. او بشما یک نامه داده و بسمتی دیگر میرود. ضمناً در روی یکی از میزها کلید Fish Key را برداشته و بیرون بروید. در اینجا دو تا از دوستان چوبی خود را خواهید دید. پس از دست بسر کردن آنها سریع بسمت غرب در انتهای راهرو دویده و آخرین درب سمت چپ پایین صفحه را باز کرده وارد درب جنوب غربی شده و با دو اهریمن مبارزه کنید. سه جعبه خشاب اسلحه دستی و خشاب دیگر را بردارید سپس به راهرو برگردید. سریع به پایین پله ها رفته تا به زیرزمین برسید. در اینجا اهریمنان بزرگ را خواهید دید. همه دربها بجز آسانسور بسته هستند. آنرا باز کرده و تینر رنگ را در داخل برداشته و به طبقه اول برگردید. حالا بداخل راهرو بروید. دو مجموعه از دربهای دو دهنه در اینجا وجود دارد. جلوی نیمکت یک یادداشت از دستگاه ضبط ویدویی برای James بیرون می آید. در پشت پیشخوان یک فضای کوچکی وجود دارد. داخل یکی از آنها کلید کیت اتاق 312 را پیدا خواهید کرد. طرف گنجه یک قدم به آنطرف اتاق James و Mary است. در راهرو یک جعبه موزیک بسیار بزرگ در روی پله ها وجود دارد. این را بخاطر داشته باشید، بعداً مورد نیاز است. روی زنجیر بازی را ذخیره کنید. از پله ها عبور کرده تا به طبقه دوم برسید. حالا داخل اتاق رخت کن بروید. در اینجا خون کامل و دو جعبه خشاب اسلحه Shotgun و دو جعبه خشاب اسلحه دستی وجود دارد. از کلید Fish Key برروی قفسه استفاده کنید تا درب باز شود. حالا کلید اتاق 204 را بردارید. به راهرو برگشته و به جنوب اتاق مطالعه بروید. قبل از وارد شدن خشاب اسلحه دستی را بردارید. در داخل دو جعبه خشاب و خون کامل را بردارید. حالا به اتاق 204 بروید. کلید فرار از آسانسور را بردارید. سوراخ در دیوار شما را به آنسوی اتاق 202 راهنمایی میکند. در اینجا یک قفسه وجود دارد. از تینر رنگ برروی قفسه ها استفاده کنید تا قفلی برروی قفسه پیدا کنید. یک پاسخ بی هدف خواهید داشت که عبارت است از- لعنت- انتها- عشق- شربت- پایین- نفرت- جهنم- کشتن. در داخل آن جعبه موزیک سیندرلا میباشد. حالا اینجا را ترک کرده و بسمت راهرو رفته و به آنسوی منطقه شرقی بروید. سمت آسانسور رفته و خون بزرگ و خشاب اسلحه را بردارید. حالا به پایین راهرو ساکت بطرف آخرین درب در مسیر شمال بروید. از کلید فرار آسانسور برروی آن استفاده کرده و سپس وارد شوید. در اینجا دو خون کامل را برداشته و بازی را ذخیره کنید. یک آسانسور که کار میکند در اینجا وجود دارد. یک مسئله؟ آن فقط امکان حمل یک نفر را دارد. وقتی که شما وارد میشوید زنگ بصدا در می آید. در اینجا چند نفر با شما هستند که باعث میشود وزن بیشتر شود. هر چیزی را که در سمت راست شما وجود دارد داخل کابینت قرار داده و سپس به طبقه اول بروید. در اینجا یادداشت را بردارید. یک پیغام و یک نقشه فرار از منطقه وجود دارد، آنها را بردارید. به آبدارخانه رفته و جعبه موزیک را از قفسه برداشته و سپس جعبه موزیک سفید برفی را بردارید. سپس در اداره آن را پرت کنید تا بتوانید از گاو صندوق در دستگاه ویدئو قوطی حلبی باز کن را بردارید. حالا به منطقه فرار رفته و دو جعبه خشاب اسلحه را بردارید. حالا بسمت درب آبی رنگ در جلوی اداره رفته و راه خود را به زیرزمین ادامه دهید. در بیرون هیولاها را بکشید. حالا بسمت چپ اتاق دیگ بخار رفته و کلید Bar Key و خون کامل را بردارید. به پایین راهرو رفته و در انتهای راه سوسک حمام را کشته و وارد درب شده تا بداخل آشپزخانه بیایید. از قوطی حلبی باز کن برروی قوطی استفاده کرده تا در داخل آن نیل روشن پیدا کنید. در اینجا سه خون کامل را بردشته و بسمت سه درب رفته و از نیل روشن برروی چراغ قوه استفاده کنید تا دربی ببینید. از کلید استفاده کنید. شما حالا به راهرویی برگشته اید که قبلاً آنجا بودید. آسانسور باز است. از پله ها به طبقه دوم بروید و یک معمای دیگر.

معمای جعبه موزیک: به طبقه اول به منطقه راهرو برگردید و جعبه های موزیک را روی جعبه موزیک بزرگ بترتیب از چپ براست قرار دهید. برای حالت آسان و معمولی بترتیب، سیندرلا- سفید برفی- پری دریایی کوچک و برای حالت سخت، سیندرلا- پری دریایی کوچک- سفید برفی. معما حل شده و کلید باز میشود. این کلید برای راهروی پلکانی طبقه سوم بکار میرود. این کلید

 

هتل است. در حالت بسیار سخت هیچ تغییری پیدا نمیکند. حالا بسمت پله ها در طبقه سوم بروید و از کلید برروی دروازه استفاده کنید سپس بسمت 312 رفته و درب را باز کنید. داخل اتاق خالی است ولی یک تلویزیون و یک دستگاه ضبط ویدیو وجود دارد. از دستگاه ضبط ویدیو برروی تلویزیون استفاده کنید تا صحنه ای ببینید. Laura با آقای James صحبت میکند. پس از صحبت، Laura میرود سپس یک پیغام در باره جان و زندگی بگوش میرسد.

هتل جدید: در بیرون اتاق چیزهایی در حال تغییر است. در انتهای مسیر شرق بازی را ذخیره کنید. اگر شما کلید سگ Dog Key را داشته باشید رکورد انتهای فیلم Dogending را خواهید دید. حالا بسمت دربهای آبی رنگ دو دهنه رفته که در طبقه سوم قرار دارد به پایین طبقه دوم پریده و دوباره بسمت اتاق مطالعه بروید. روی میز به تلفن گوش دهید تا مذاکراتی داشته باشید. ( اگر شما دفعه دوم است که بازی میکنید کتاب خاطرات گمشده را در کنار قفسه کتاب در کنار تلفن برمیدارید). حالا به راهروی غربی برگردید. اینجا چیزهایی در حال تغییر است. یک شکاف بسیار عجیب و نامرئی؟ شما خواهید دید که به اتاق 204 میروید اما در اتاق 207 هستید. اتاق 202 شما را به 219 و 219 شما را به 220 و 220 شما را به 207 و 212 شما را به 202 میبرد. حالا به 202 رفته و وارد 219 شوید. در اینجا دو جعبه خشاب اسلحه دستی را برداشته و در پایین راهرو دو آمپول را بردارید. با آسانسور صحبت کنید. بداخل آن پریده تا به زیرزمین برسید. زیرزمین از آب پر شده، از سوسکها عبور کنید. در اینجا بسمت Venus Tear( اشک زهره) بروید. در داخل پنج خون کامل و خون بزرگ را بردارید. حالا وارد آشپزخانه شده و دو جعبه خشاب و جلوتر دو جعبه خشاب دیگر و خون کامل را بردارید. وارد راهروی بعدی شده و راه را بسمت پله ها تغییر دهید. در داخل چیزهای عجیبی خواهید دید. Angela اینجاست، پله ها در آتشند و پس از اتمام صحنه او را نخواهید دید. بنابراین برگشته و خارج شوید. با یک پلکان معلق دیگر مواجهه میشوید. به بالای طبقه اول بروید. چیزهای عجیبی در حال وقوع است بنابراین بسمت چپ رفته و به پایین راهرو در پشت خود رفته و دو آمپول را بردارید. برگشته و دو جعبه خشاب اسلحه را برداشته و از آخرین درب که در بالای منطقه شرقی قرار دارد بیرون بروید. از مابین هیولاها دویده تا دربی ببینید. بداخل پریده و روی دیوار بازی را ذخیره کنید. حالا بسمت درب دو دهنه رفته و وارد شوید. صحنه ای خواهید دید. Maria دوباره کشته میشود. عجیب است او چند دفعه کشته میشود؟ بار دیگر سر مجسمه هرام پیدا شده و باید با آنها مبارزه کنید. شما باید هشتاد الی نود بار به او شلیک کنید. به گوشه رفته و بااسلحه Shotgun به او تیراندازی کنید. حالا تخم مرغ زنگ زده و تخم مرغ عجیب را از دستان آنها برداشته و این دو را برروی درب دو دهنه قرار دهید. برگشته و بازی را ذخیره کنید. وارد درب دودهنه شوید. صحنه ای خواهید دید. بله آخرین رییس بازی به پرواز در می آید.

رییس آخر، شیطان تپه سکوت: این رییس دارای دو ضربه است، یکی حالت شوکدار و دیگری حالت خفگی. برای کشتن او باید از اسلحه Rifle ammo استفاده کنید. باید حدود سی الی چهل شلیک به او بکنید. او به زمین می افتد و صحنه ای خواهید دید. حالا صحنه پایانی بازی را به تماشا بنشینید.

شیئ های مخفی دربازی: در این بازی پنج نوع پایان وجود دارد. برای گرفتن این پنج طریقه پایانی باید آیتمهای مخصوص به آنها را گرفته باشید. رکوردهای بازی به طریقه زیر میباشد. بهترین رکوردها:

 

بازی در حالت سخت

دو دفعه بازی را ذخیره کردن یا کمتر

صد آیتم را در بازی گرفتن

تمام پنج طریقه پایانی بازی را دیدن

بازی را در سه ساعت یا کمتر تمام کردن

دموی قایق را در زیر یک دقیقه و سی ثانیه به اتمام رساندن

برای کشتن دشمنان، شماره فقط زرد باشد

اره برقی را برداشته باشید، سپس کلید سگ و اسپری بزرگ را برداشته باشید

خون شما نباید بالای پانصد بوده و همه چیز باید زرد باشد.

حالتهای پایانی بازی عبارتند از:Dog- Leave- In Water- Rebirth- Maria

Maria: برای این پایان لازم است جایی که Maria به شما میگوید بروید، رفته و به جنوب غرب دره وسیع بروید. در موقع همراهی با او بهترین زمان

را داشته باشید. قبل از بیمارستان جدید باید او را در بیمارستان ترک کنید. باید او را بررسی کنید. او را پس از ترک کردن در زندان در پلکان مارپیچ دوباره پیش او برگردید. قبل از مبارزه نهایی در راهروی بزرگ به تلویزیون گوش نداده و فقط او را دنبال کنید.

Rebirth: برای این پایان شما باید چهار آیتم جدید را در دفعه دوم بازی دریافت کرده باشید که شامل دو کتاب خاطرات گمشده و Crismon Cremoney و طلسم سفید و گیلاس پایه دار میباشد.

Leave: برای این پایان شما نباید از تمامی خشابهای اسلحه ها استفاده کنید و بیشتر سعی کرده با دشمنان مبارزه نکنید. وقتی که در ابتدا Maria را ملاقات میکنید او را به باقی ماندن در هتل مجبور نکنید. پس از ترک کردن پارک به شرق نروید. با الوار چوبی سه دفعه به Maria ضربه بزنید. در منوی خود دو تصویر و نامه Maria را بررسی کنید. پس از ملاقات Maria در پارک سعی کنید او را به اتاق S3 در بیمارستان ببرید. به مذاکره در انتهای راهروی اتاق قبل از مبارزه با رییس آخر بازی گوش دهید.

Rebirth: برای این پایان شما باید چاقوی Angela را امتحان کنید. یادداشت را در پشت بام بیمارستان بخوانید. در هتل به مذاکره با تلفن گوش دهید. به حرفهای Maria در راهروی بزرگ قبل از غول آخر گوش دهید. سعی کنید در جای امن خون بخورید.

Dog: سه حالت پایانی Maria- InWater- Leave را کامل کرده باشید. در نزدیک مسافرخانه Jack کلید سگ را از لانه سگ برداشته و آنرا در هتل جدید بعد از دیدن فیلم ویدئو استفاده کرده تا وارد اتاق معاینه در طبقه سوم شوید.

 

آیتمهای مخفی در بازی:

اره برقی: در دفعه دوم بازی در حال رفتن بسمت تپه سکوت ردپا را دنبال کنید. وسط یک گله داری جاییکه الوار چوبی قرار دارد، اره برقی در آنجاست. آنرا بردارید.

اسپری قوی: ممکن است بعد از دیدن یک پایان بازی برای دو مرتبه اجرا شود. آن در خیابانSaul در اردوگاه است و درجه آن باید در پایان بازی رنگی باشد. رکورد نهایی و خوب، یک اسپری سبز

رنگ میدهد و اگر رکورد زرد را بدست آورید غولهایی مانند پادری- پادریهای موذی-را از پای درمی آورد

کتاب Crismon Cremoney: از گیلاس پایه دار و طلسم سفید استفاده کنید. شما آنرا در اتاق مطالعه در هتل جدید طبقه دوم پیدا میکنید.

طلسم سفید: یک روغن سفید که آنرا در آپارتمان آبی در اتاق 105 گوشه آشپزخانه بدست می آورید.

گیلاس پایه دار: آن در انجمن بنای تاریخی در تپه سکوت در قفسه ای شکسته قرار دارد.

کلید سگ: این فقط پس از دیدن بخش پایانی Rebirth امکان پذیر است که در کنار مسافرخانه Jack در لانه سگ در خیابان Nathan وجود دارد.

کتاب خاطرات گمشده: این کتاب در روزنامه فروشی در گوشه ای از خیابان Nathan و خیابان Carrol و درست در کنار ایستگاه گاز Toxxon gas وجود دارد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...