رفتن به مطلب

RESIDENT EVIL 8

اطلاعیه
  • ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید
M.A.S

راهنمایی و حل مشکلات بازی اویل 5 نسخه طلایی

پست های پیشنهاد شده

با سلام در این تاپیک هر کسی هر مشکلی در مورد مشکلات درون بازی  Resident Evil: 5 Gold Edition داره میتونه بپرسه:

اولین سوال هم مال خودمه :دی

تو کمپین اصلی نمیشه اسلحه ها رو توی بازی از پارتنر بگیری؟

• تشکر 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱۳۹۹/۳/۱ در 19:07، M.A.S گفته است :

با سلام در این تاپیک هر کسی هر مشکلی در مورد مشکلات درون بازی Resident Evil: 5 Gold Edition داره میتونه بپرسه:

اولین سوال هم مال خودمه :دی

تو کمپین اصلی نمیشه اسلحه ها رو توی بازی از پارتنر بگیری؟

تا جایی که یادمه میتونی اون سلاحی که مدنظرته رو از پارتنر درخواست کنی، البته میشه بعد هر چک پوینت بازی رو ریستارت کنی و از تو منوی اینونتوری راحت تر آیتم رد و بدل کنی.

• تشکر 1

لینک به ارسال
در ۱۳۹۹/۳/۱ در 19:40، Mr.Scott Kennedy گفته است :

تا جایی که یادمه میتونی اون سلاحی که مدنظرته رو از پارتنر درخواست کنی، البته میشه بعد هر چک پوینت بازی رو ریستارت کنی و از تو منوی اینونتوری راحت تر آیتم رد و بدل کنی.

ایناهاش برا من نمیزاره. 

فقط اعضا می توانند attachment ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

لینک به ارسال

قبلا تو کامیونیتی استیم دیده بودم یه سری ها مشکل داشتند  و امروز که پستت رو با تصویر دیدم تعجب کردم ، بعلت این که یکی از بیشترین نسخه هایی که از زمانیکه کارت گرافیک نداشتم تا همین امروز که مجبور شدم خوددم یه تست بگیرم بازی کردم همین Resident Evil 5 هستش حالا یا DX9 یااینکه DX10 باشه که همون مکان و با همون اسلحه ها تست گرفتم دیدم مشکلی نداره ! احتمالا مشکل از خود بازیت هست یا کرکش فرق داره یااینکه اگه به صورت آنلاین باشه این اتفاق احتمالا خواهد افتاد. ویدیو زیر رو ببین! برای من نسخه 2009 بلک باکس هستش که تازه دستکاری شده هستش تا اصلی باشه

اما راه حلش همونی هست که @Mr.Scott Kennedy سجاد عزیز گفتش

نقل قول

بعد هر چک پوینت بازی رو ریستارت کنی و از تو منوی اینونتوری راحت تر آیتم رد و بدل کنی.

• تشکر 2

لینک به ارسال
در ۱۳۹۹/۳/۷ در 18:16، CHRIS-7 گفته است :

قبلا تو کامیونیتی استیم دیده بودم یه سری ها مشکل داشتند  و امروز که پستت رو با تصویر دیدم تعجب کردم ، بعلت این که یکی از بیشترین نسخه هایی که از زمانیکه کارت گرافیک نداشتم تا همین امروز که مجبور شدم خوددم یه تست بگیرم بازی کردم همین Resident Evil 5 هستش حالا یا DX9 یااینکه DX10 باشه که همون مکان و با همون اسلحه ها تست گرفتم دیدم مشکلی نداره ! احتمالا مشکل از خود بازیت هست یا کرکش فرق داره یااینکه اگه به صورت آنلاین باشه این اتفاق احتمالا خواهد افتاد. ویدیو زیر رو ببین! برای من نسخه 2009 بلک باکس هستش که تازه دستکاری شده هستش تا اصلی باشه

اما راه حلش همونی هست که @Mr.Scott Kennedy سجاد عزیز گفتش

بعد از هر چک پوینت میتونم آیتم رد و بدل کنم اما حین بازی (فقط کمپین اصلی) نمیتونم. جالبش اینه که این مشکل فقط تو کمپین اصلیه و تو دی ال سی های جیل و عمارت اسپنسر این مشکلو ندارم?

لینک به ارسال
16 ساعت قبل، M.A.S گفته است :

بعد از هر چک پوینت میتونم آیتم رد و بدل کنم اما حین بازی (فقط کمپین اصلی) نمیتونم. جالبش اینه که این مشکل فقط تو کمپین اصلیه و تو دی ال سی های جیل و عمارت اسپنسر این مشکلو ندارم?

الان که گفتی دی ال سی های جیل و عمارت اسپنسر فهمیدم که نسخه بازیت طلایی Gold Edition هستش که الان یه تست در درجات سختی بازی زدم دیدم آره نمیشه ، در صورتی که تو نسخه معمولی که ویدیوش رو بالاتر پست کردم این مشکل وجود نداره ! 

* عنوان تاپیک عوض شد *

• تشکر 1

لینک به ارسال
در ۱۳۹۹/۳/۱۰ در 16:21، CHRIS-7 گفته است :

الان که گفتی دی ال سی های جیل و عمارت اسپنسر فهمیدم که نسخه بازیت طلایی Gold Edition هستش که الان یه تست در درجات سختی بازی زدم دیدم آره نمیشه ، در صورتی که تو نسخه معمولی که ویدیوش رو بالاتر پست کردم این مشکل وجود نداره ! 

* عنوان تاپیک عوض شد *

اگه کرک بازی رو عوض کنم چی؟ درست نمیشه؟ 

لینک به ارسال
5 ساعت قبل، M.A.S گفته است :

اگه کرک بازی رو عوض کنم چی؟ درست نمیشه؟ 

فکر نکنم چون نسخه طلایی کلا سیستمش فرق داره و شامل تغییرات بیشتری نسبت به نسخه معمولی هست و کپکام کلا این قابلیت رو بسته ! (تو استیم هم یکی از کاربرای حرفه ایی این مورد رو گفته بود)

• تشکر 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...