رفتن به مطلب

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

اطلاعیه
  • ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید
Hitman

مشکل اجرای بازی رزیدنت اویل 2

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من رزیدنت اویل 2 نسخه کامل و اورجینال رو از همین سایت دانلود کردم ولی تاپیک قفل بود و اینجا مشکل رو میگم

وقتی بازی رو اجرا میکنم صدای قسمت کاتسین ها خیلی جلوتره و فیلم اروم تر پخش میشه طوری که صدا تموم میشه ولی هنوز داره دمو نشون میده

و مشکل دوم بخش کلر هست که اصلا کار نمیکنه 

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

این نسخه قدیمی و تست شده خودم هستش که اخیرا بدلیل درخواست های دوستان جهت پست کردن ستاپ کردمش و برای دوستان قرار دادم.

شاید نیاز باشه تا تنظیماتی رو روی بازی اعمال کنی چون یک قسمت تنظیمات داره که با یکی از کلید های فانکشن کیبورد (یعنی F1 , F2 ,F3 ,....) بزنی تا صفحه تنظیمات نمایان بشه اونجا حالت های مختلف تنظیمات (مثلا : hardware . software, intel 730 , voodoo , voodoo2) رو اعمال کن ببین کدوم جوابتو میده .

• تشکر 1

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۵/۱۴ در 18:45، CHRIS-7 گفته است :

سلام.

این نسخه قدیمی و تست شده خودم هستش که اخیرا بدلیل درخواست های دوستان جهت پست کردن ستاپ کردمش و برای دوستان قرار دادم.

شاید نیاز باشه تا تنظیماتی رو روی بازی اعمال کنی چون یک قسمت تنظیمات داره که با یکی از کلید های فانکشن کیبورد (یعنی F1 , F2 ,F3 ,....) بزنی تا صفحه تنظیمات نمایان بشه اونجا حالت های مختلف تنظیمات (مثلا : hardware . software, intel 730 , voodoo , voodoo2) رو اعمال کن ببین کدوم جوابتو میده .

این دکمه هارو میزنم ولی تغیری ایجاد نمیشه  و صفحه تنضیمات اجرا نمیشه 

کات سین ها ابعادش کوچیک میشه و صدا و تصویر باهم یکی نیست

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Hitman گفته است :

در جواب تون باید بگم باید یه طوری بتونید صفحه تنظیمات رو بالا بیارید ، اگرهم این مشکل رو دارید شاید ایراد از سیستم خودتون باشه !

باز دوستانی @Mr.Scott Kennedy @کاپتان پرایس 1378 @M.A.S که ممکنه تجربه بیشتری داشته باشند بیان راه حلشو بگن.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۵/۱۴ در 00:14، Hitman گفته است :

سلام دوستان

من رزیدنت اویل 2 نسخه کامل و اورجینال رو از همین سایت دانلود کردم ولی تاپیک قفل بود و اینجا مشکل رو میگم

وقتی بازی رو اجرا میکنم صدای قسمت کاتسین ها خیلی جلوتره و فیلم اروم تر پخش میشه طوری که صدا تموم میشه ولی هنوز داره دمو نشون میده

و مشکل دوم بخش کلر هست که اصلا کار نمیکنه 

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام

بخش کلر رو یادمه باید لیان رو تموم کنی تا بتونی بری شایدم اشتباه کنم الان درست یادم نیست.

در مورد کاتسین ها : کارت گرافیکت نصبه؟ البته زمانی که من خودم این بازی رو دان کردم موقعی که در رو باز میکردم کلی طول میکشید تا بره به گیمپلی. میخوام بگم چون بازی خیلی قدیمیه اشکالات زیاد داره

• تشکر 1

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۵/۱۸ در 23:54، Hitman گفته است :

سلام دوست عزیز.

در مورد ابعاد کات سین  ها باید بگم برای منم همینطوری بود ولی صدا و تصویر احتمالا مشکل از کارت صدات  هست

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...