رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

نسخه اصلی resident evil 0

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سوالی داشتم درباره این بازی اینکه چرا نسخه اصلیش وجود نداره؟

من نسخه قدیمی و ریمیک و ریمستر 1.2.3 رو دارم و ریمستر اچ دی 0 هم دارم ولی هرچه میگردم نسخه سال 1999 بازی اویل 0  رو پیدا نمیکنم

این نسخه قدیمی هیچوقت ریلیز نشده ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 10 ساعت قبل، Hitman گفته است :

سلام دوستان

سوالی داشتم درباره این بازی اینکه چرا نسخه اصلیش وجود نداره؟

من نسخه قدیمی و ریمیک و ریمستر 1.2.3 رو دارم و ریمستر اچ دی 0 هم دارم ولی هرچه میگردم نسخه سال 1999 بازی اویل 0  رو پیدا نمیکنم

این نسخه قدیمی هیچوقت ریلیز نشده ؟

سلام.

چرا وجود داره مگه میشه حتی نسخه های دست ساز و غیر رسمی مثل اویل 1.5 , اویل 3.5 و از این قیبل هم وجود دارند با اینکه غیر رسمی و خیلی کوتاه هست ولی قابل بازی کردنه.

نسخه های قدیمی بدلیل ریمیک شدن و سازگاری و گرافیک بالا از سایت ها بنا به دلایل ذیل یا دلخواه حذف میشن و نسخه های HD اون در دسترس قرار میگیره.

البته نسخه زیرو قدیمی رو نه تنها من بلکه خیلی ها در کامپیوترشان دارند و به راحتی قابل اجرا و بازی کردن هست. منتها به صورت فایل اجرایی نیست و نیاز به شبیه ساز دلفین دارید که هم بازی رزیدنت اویل زیرو و نسخه ریمیک رو پلی بدید.

جهت دانلود این بازی باید در سایت های خارجی بگردید که دارای دو دیسک هست که باید هر دو را دانلود کنید و در اواسط بازی اگر ارور دیسک دوم اومد بدون بستن بازی و برنامه از منو تعویض دیسک از اول به دوم رو بزنید تا دیسک دوم فراخوانی شود.

لینک دانلود بازی رزیدنت اویل 0 زیرو : 

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

• Thanks 2
لینک ارسال
در در ۱۳۹۹/۷/۲۴ در 02:14، CHRIS-7 گفته است :

سلام.

چرا وجود داره مگه میشه حتی نسخه های دست ساز و غیر رسمی مثل اویل 1.5 , اویل 3.5 و از این قیبل هم وجود دارند با اینکه غیر رسمی و خیلی کوتاه هست ولی قابل بازی کردنه.

نسخه های قدیمی بدلیل ریمیک شدن و سازگاری و گرافیک بالا از سایت ها بنا به دلایل ذیل یا دلخواه حذف میشن و نسخه های HD اون در دسترس قرار میگیره.

البته نسخه زیرو قدیمی رو نه تنها من بلکه خیلی ها در کامپیوترشان دارند و به راحتی قابل اجرا و بازی کردن هست. منتها به صورت فایل اجرایی نیست و نیاز به شبیه ساز دلفین دارید که هم بازی رزیدنت اویل زیرو و نسخه ریمیک رو پلی بدید.

جهت دانلود این بازی باید در سایت های خارجی بگردید که دارای دو دیسک هست که باید هر دو را دانلود کنید و در اواسط بازی اگر ارور دیسک دوم اومد بدون بستن بازی و برنامه از منو تعویض دیسک از اول به دوم رو بزنید تا دیسک دوم فراخوانی شود.

لینک دانلود بازی رزیدنت اویل 0 زیرو : 

ممنون از اطلاعاتتون خیلی وقت بود دنبالش بودم 

ولی مشکلی هست برای دانلود ارور 503 میده چجوری مشکل رو حل کنم از مرورگر دیگه هم استفاده کردم

من این نسخه که شما گذاشتید دانلود کردم ولی این که نسخه جدیده!

من قدیمی ترین نسخه رو میخوام همونی که مثل رزیدنت های قدیمی 1 تا 3 هست

لینک ارسال
  • 2 weeks later...
در در ۱۳۹۹/۸/۱۱ در 19:55، Hitman گفته است :

دوستان کسی نسخه قدیمی رو نداره؟

نسخه ایی که من دارم برای ریجن اروپا هست و قبلا خیلی بازی کردم در شبیه ساز دلفین کلا دو دیسک هست (Resident.Evil.Zero.Disc2.gcm - Resident.Evil.Zero.Disc1.gcm) که هر دوشون حجمی برابر 1.46 گیگ هست.

به دلیل محدودیت آپلود فعلا نمی تونم آپلود کنم اما بگردید در سایت های خارجی پیدا می کنید.

مثلا یک نمونه 

سرچ بزنید در ریجن آمریکا و اروپا پیدا میکنید و بعدش یه شبیه ساز دلفین دانلود کنید و بازی کنید.

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...