رفتن به مطلب

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

اطلاعیه
  • ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید
Hitman

نسخه اصلی resident evil 0

پست های پیشنهاد شده

Hitman

سلام دوستان

سوالی داشتم درباره این بازی اینکه چرا نسخه اصلیش وجود نداره؟

من نسخه قدیمی و ریمیک و ریمستر 1.2.3 رو دارم و ریمستر اچ دی 0 هم دارم ولی هرچه میگردم نسخه سال 1999 بازی اویل 0  رو پیدا نمیکنم

این نسخه قدیمی هیچوقت ریلیز نشده ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 10 ساعت قبل، Hitman گفته است :

سلام دوستان

سوالی داشتم درباره این بازی اینکه چرا نسخه اصلیش وجود نداره؟

من نسخه قدیمی و ریمیک و ریمستر 1.2.3 رو دارم و ریمستر اچ دی 0 هم دارم ولی هرچه میگردم نسخه سال 1999 بازی اویل 0  رو پیدا نمیکنم

این نسخه قدیمی هیچوقت ریلیز نشده ؟

سلام.

چرا وجود داره مگه میشه حتی نسخه های دست ساز و غیر رسمی مثل اویل 1.5 , اویل 3.5 و از این قیبل هم وجود دارند با اینکه غیر رسمی و خیلی کوتاه هست ولی قابل بازی کردنه.

نسخه های قدیمی بدلیل ریمیک شدن و سازگاری و گرافیک بالا از سایت ها بنا به دلایل ذیل یا دلخواه حذف میشن و نسخه های HD اون در دسترس قرار میگیره.

البته نسخه زیرو قدیمی رو نه تنها من بلکه خیلی ها در کامپیوترشان دارند و به راحتی قابل اجرا و بازی کردن هست. منتها به صورت فایل اجرایی نیست و نیاز به شبیه ساز دلفین دارید که هم بازی رزیدنت اویل زیرو و نسخه ریمیک رو پلی بدید.

جهت دانلود این بازی باید در سایت های خارجی بگردید که دارای دو دیسک هست که باید هر دو را دانلود کنید و در اواسط بازی اگر ارور دیسک دوم اومد بدون بستن بازی و برنامه از منو تعویض دیسک از اول به دوم رو بزنید تا دیسک دوم فراخوانی شود.

لینک دانلود بازی رزیدنت اویل 0 زیرو : فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

• تشکر 2

لینک به ارسال
Hitman
در در ۱۳۹۹/۷/۲۴ در 02:14، CHRIS-7 گفته است :

سلام.

چرا وجود داره مگه میشه حتی نسخه های دست ساز و غیر رسمی مثل اویل 1.5 , اویل 3.5 و از این قیبل هم وجود دارند با اینکه غیر رسمی و خیلی کوتاه هست ولی قابل بازی کردنه.

نسخه های قدیمی بدلیل ریمیک شدن و سازگاری و گرافیک بالا از سایت ها بنا به دلایل ذیل یا دلخواه حذف میشن و نسخه های HD اون در دسترس قرار میگیره.

البته نسخه زیرو قدیمی رو نه تنها من بلکه خیلی ها در کامپیوترشان دارند و به راحتی قابل اجرا و بازی کردن هست. منتها به صورت فایل اجرایی نیست و نیاز به شبیه ساز دلفین دارید که هم بازی رزیدنت اویل زیرو و نسخه ریمیک رو پلی بدید.

جهت دانلود این بازی باید در سایت های خارجی بگردید که دارای دو دیسک هست که باید هر دو را دانلود کنید و در اواسط بازی اگر ارور دیسک دوم اومد بدون بستن بازی و برنامه از منو تعویض دیسک از اول به دوم رو بزنید تا دیسک دوم فراخوانی شود.

لینک دانلود بازی رزیدنت اویل 0 زیرو : فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

ممنون از اطلاعاتتون خیلی وقت بود دنبالش بودم 

ولی مشکلی هست برای دانلود ارور 503 میده چجوری مشکل رو حل کنم از مرورگر دیگه هم استفاده کردم

من این نسخه که شما گذاشتید دانلود کردم ولی این که نسخه جدیده!

من قدیمی ترین نسخه رو میخوام همونی که مثل رزیدنت های قدیمی 1 تا 3 هست

فقط اعضا می توانند link ها را ببینند برای مشاهده ثبت نام کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...