مشکل کار با ترینر تغییر مدل رزیدنت اویل 5 نسخه طلایی - Resident Evil 5 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

مشکل کار با ترینر تغییر مدل رزیدنت اویل 5 نسخه طلایی

پست های پیشنهاد شده

سلام من مدل ترینر رزیدنت اویل 5 رو دانلود کردم و نمیدونم چطور ازش استفاده کنم مثل اینکه یه چیزی مشکل داره وقتی هم ترینرو و هم بازی رو اجرا میکنم مینویسه game is not running که باید برعکس اون بنویسه game is runnig من ترینر های دیگه هم دارم که وقتی میخوام شخصیت رو تغییر بدم مثلا وسکر وسکر رو انتخاب میکنم تو بازی بعد وقتی بازی رو ریستارت میکنم بازی کرش میشه نمیتونم اونو انتخاب کنم و مینویسه resident evil 5 has stopped working اقا لطفا یکی جواب بده ترینر که شما دادید با این ترینر فرق میکنه این مینویسه game is runinig ولی تو بازی بازی رو کرش میکنه ولی مال شما مینویسه game is not runnig .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • مدیر انجمن
در 13 ساعت قبل، Amirali5468 گفته است :

سلام من مدل ترینر رزیدنت اویل 5 رو دانلود کردم و نمیدونم چطور ازش استفاده کنم مثل اینکه یه چیزی مشکل داره وقتی هم ترینرو و هم بازی رو اجرا میکنم مینویسه game is not running که باید برعکس اون بنویسه game is runnig من ترینر های دیگه هم دارم که وقتی میخوام شخصیت رو تغییر بدم مثلا وسکر وسکر رو انتخاب میکنم تو بازی بعد وقتی بازی رو ریستارت میکنم بازی کرش میشه نمیتونم اونو انتخاب کنم و مینویسه resident evil 5 has stopped working اقا لطفا یکی جواب بده ترینر که شما دادید با این ترینر فرق میکنه این مینویسه game is runinig ولی تو بازی بازی رو کرش میکنه ولی مال شما مینویسه game is not runnig .

توصیه میشه که از این مدل ترینر ها استفاده نشه چون امکان کرش شدنش خیلی زیاده و خب انتظار هم نمیشه داشت . اما به صورت کلی دو نوع نسخه از بازی وجود داره که هر کدوم به صورت جدا ترینر Model Swap داره که از عنوان فایل معلومه که برای کدوم نسخه هستش.

نکته ایی که خیلی ها نمی دونند و تقریبا هیچ جا توضیح داده نشده اینه که برای هر کدام از ترینری که استفاده میکنید نیاز به پچ اون ترینر هستش که کاملا اون فایل کمیاب هست ولی به زودی در سایت ارائه میشه که فایل های پچ را در پوشه بازی ریخته و جایگزین کنید تا هنگام استفاده از ترینر بازی کرش یا ارور فایل گم شده (misssing pl0500.mod) هنگام ورود به پلی گیم نده.

• Confused 1
لینک ارسال

ببخشید دستم خورد اون اولی رو فرستادم ببخشید خب ممنون که گفتی منم فکر کردم بازیم مشکل داره ترینر من V3.8 هست که وقتی با این استفاده میکنم کرش میشه ولی با اونی که تو سایت گذاشتیت اصلا نمیتونم ازش استفاده کنمدچون مینویسه GAME IS NOT RUN اینو چیکار کنم که بنویسه GAME IS RUN هر کاری میکنم بازی رو پیدا نمیکنه 

لینک ارسال
  • مدیر انجمن
در 6 ساعت قبل، Amirali5468 گفته است :

ببخشید دستم خورد اون اولی رو فرستادم ببخشید خب ممنون که گفتی منم فکر کردم بازیم مشکل داره ترینر من V3.8 هست که وقتی با این استفاده میکنم کرش میشه ولی با اونی که تو سایت گذاشتیت اصلا نمیتونم ازش استفاده کنمدچون مینویسه GAME IS NOT RUN اینو چیکار کنم که بنویسه GAME IS RUN هر کاری میکنم بازی رو پیدا نمیکنه 

خب ترینر ناسازگار هستش و کاریش نمیشه کرد. برای هر کدام از نسخه از بازی ها یک ترینر وجود داره که اگه Not Running میزنه یعنی ترینر با بازی شما ناسازگاره.

لینک ارسال
  • CHRIS-7 عنوان را به مشکل کار با ترینر تغییر مدل رزیدنت اویل 5 نسخه طلایی تغییر داد
  • مدیر انجمن
در 17 ساعت قبل، Amirali5468 گفته است :

شما مدل ترینر های دیگه ای دارید که با آزمایش بببنم کدومشون با بازیم سازگار هستند اگه دارید لطفا لینک فایلشو بزارید ممنون.

اتفاقا قبلا هم دوستان دنبال این مورد بودند که در حال حاضر برای هر دو نسخه رفع کردم فقط نسخه طلایی یه مقدار مشکل داره ولی اونم تقریبا حل شده. اما به دلیل باگ های فراوانی که داره حتی از سایت های خارجی هم کلا پست های مربوطه اش پاک شده و بجای دستکاری و تغییرات شخصیت ها به صورت بدون دستکاری و سالم بازی رو پیش ببریم بهتره.

لینک ارسال
  • CHRIS-7 این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...