مشکل سیو نشدن بازی رزیدنت اویل 5 نسخه طلایی - Resident Evil 5 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

مشکل سیو نشدن بازی رزیدنت اویل 5 نسخه طلایی

پست های پیشنهاد شده

من یه مشکل از رزیدنت اویل 5 نشخه طلایی دارم که بازی اصلا سیو نمیشه و مینویسه FAILD TO LOAD SAVED DATA و هرچی YES رو میزنم یه صفحه جدیدی باز میشه و مینویسه YOU WILL NOT ABALE TO SAVED DATA IF YOUو.......... GAME FOR WINDOWS LIVE هم از همه سایت های ایرانی گرفتم و تو همشون CONNECTIONS ERROR میده بابا گیر کردم چیکار کنم اگه کسی روش دیگه ای یا نسخه اصلی GAME FOR WINDOWS LIVE (نه نسخه MARKET PLAYS نسخه اصلی) رو داره لینک بده و لطفا زود تر جواب بدید:

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 17 ساعت قبل، Amirali5468 گفته است :

من یه مشکل از رزیدنت اویل 5 نشخه طلایی دارم که بازی اصلا سیو نمیشه و مینویسه FAILD TO LOAD SAVED DATA و هرچی YES رو میزنم یه صفحه جدیدی باز میشه و مینویسه YOU WILL NOT ABALE TO SAVED DATA IF YOUو.......... GAME FOR WINDOWS LIVE هم از همه سایت های ایرانی گرفتم و تو همشون CONNECTIONS ERROR میده بابا گیر کردم چیکار کنم اگه کسی روش دیگه ای یا نسخه اصلی GAME FOR WINDOWS LIVE (نه نسخه MARKET PLAYS نسخه اصلی) رو داره لینک بده و لطفا زود تر جواب بدید:

در مورد مشکل تون و با توجه به ویدیو ایی که گذاشتید نسخه شما طلایی میباشد که نسخه طلایی به هیچ گونه نرم افزار خاصی نیاز ندارد و Games for Windows Live هم فقط فقط مختص به نسخه 2009 قدیمی بازی نه گلد ادیشن. پس برای نسخه قدیمی بازی رزیدنت اویل 5 نیاز به نرم افزار GFWL هستش و برای نسخه جدید (گلد ادیشن) نیازی نیست.

از چه نوع نسخه بازی استفاده میکنید : کدکس ، 3DM یا استیم ؟!

مشکل سیو یا لود نشدن دلایل زیادی داره ، از کرک بازی گرفته تا مشکلات و دستکاری های خود بازی یا سیستم عامل !

اگر از سیستم عامل ویندوز 10 استفاده می کنید باید وارد تنظیمات ویندوز دیفندر شده و در قسمت Ransomware Protection و بخش Controlled folder access رو غیر فعال کنید . این قابلیت مانع از ایجاد و تغییر فایل یا... در فولدر هایی که تنظیم شده اند میشه یا اگر آنتی ویروس دارید اون رو هم غیر فعال کنید.

شما به مسیر زیر رفته 

و فولدر 21690  پاک کنید.

YOUR PC NAME : همان نام کاربری اکانت ویندوز هست که ازش استفاده می کنید.

یا اگر از کرک 3DM استفاده می کنید وارد پوشه بازی نصب شدتون بشید و مسیر زیر رو دنبال کنید

فولدر remote را کلا پاک کنید.

سپس وارد بازی شده و دوباره تلاش کنید تا ببینید سیو دیتا ساخته میشه یا نه ؟

لینک ارسال

از کجا میتونم بفهمم که نسخه بازی چیه چون من از سایتی که اونو دانلود کردم چیز خاصی ننوشته بود فقط نسخه کم حجم بود و مال من ویندوز 7 هست.

لینک ارسال
در 5 ساعت قبل، Amirali5468 گفته است :

از کجا میتونم بفهمم که نسخه بازی چیه چون من از سایتی که اونو دانلود کردم چیز خاصی ننوشته بود فقط نسخه کم حجم بود و مال من ویندوز 7 هست.

اگه همونی که تو ازش ویدیو گرفتید باشه نسخه طلایی گلد ادیشن هست که بعد از اجرا بازی از تیترش معلومه ، شما کارهایی که گفتم رو انجام بدید ، اگر حل نشد مشکل از بازی دانلود هست قطعا و باید از جای دیگر دانلود کنید.

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...