مشکل بخش مرسناریز رزیدنت اویل ۶ - Resident Evil 6 - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

مشکل بخش مرسناریز رزیدنت اویل ۶

پست های پیشنهاد شده

وقتی من قسمت مرسناری بازی رزیدنت اویل ۶ رو با بهترین امتیاز به پایان می رسونم مینویسه sending record data و تو اونجا گیر میکنه مشکل از چیه لطفا زود جواب بدید 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • CHRIS-7 عنوان را به مشکل بخش مرسناریز رزیدنت اویل ۶ تغییر داد
در در ۱۳۹۹/۹/۱۶ در 18:13، Amirali5468 گفته است :

وقتی من قسمت مرسناری بازی رزیدنت اویل ۶ رو با بهترین امتیاز به پایان می رسونم مینویسه sending record data و تو اونجا گیر میکنه مشکل از چیه لطفا زود جواب بدید 

در در ۱۳۹۹/۹/۱۷ در 13:38، Amirali5468 گفته است :

اقا کسی نیست که به این مشکل من جواب بده .

اول از همه قوانین انجمن را رعایت کرده و تاپیک هایی که ایجاد میکنید در انجمن مربوطه خودش ارسال کنید نه در انجمن های نامربوط تا بتونید سریع تر پاسخ بگیرید و در مورد پاسخ دادن سریع هم ؛ اینجا کسی موظف نیست که به سرعت به سوالات و مشکلاتتون جواب بده و اگر راه حلی برای مشکل تون باشه حتما پاسخ خواهیم داد از طرفی ما هم کارو زندگی داریم و به صورت 24 ساعت پشت سیستم نیستیم.

و اما مشکل شما ، بستگی به کرک بازیتون یا آپدیت بازی داره ، فایل پیوست شده زیر را دانلود کرده و قبل از استخراج و جایگزین کردن در پوشه بازی حتما از فایل ها بک آپ داشته باشید تا در صورت عمل نکردن بتوانید بازگردانی نمایید. اگر بعد از استخراج و جایگزینی بازی اجرا نشد ، از طریق برنامه استیم اقدام کنید که نیاز به اکانت استیم خواهید داشت سپس از طریق منو Library بازی موردنظرتون رو اضافه کردن و همانجا اجرا بازی را بزنید.

جهت دیدن لینک ها وارد شوید یا ثبت نام کنید.

لینک ارسال
در 17 ساعت قبل، Amirali5468 گفته است :

خیلی خیلی معذرت میخوام.

ببخشید😓😓😖😖😖😭😭

خواهش میکنم نیاز به معذرت خواهی نیست ، اگر وقت کنیم حتما به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ میدهیم . یکی از عمده مشکلات بازی ها همین کرکی بودنشون هست که در اکثر بازی ها تاثیرات خودشونو دارند.

کرک بالا رو تست کنید نتیجه رو اعلام کنید تا دوستانی که در آینده به این مشکل برخوردند بتوانند مشکل شون رو حل کنند.

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان،من فایلی که گذاشتین رو جایگزین کردم،ولی باز همون خطا رو میده تو بخش mercenaries
و توی برنامه steam تو قسمت library هم فقط benchmark رو داره
چاره دیگه ای نیست که بتونید کمکم کنید؟

لینک ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ در 20:39، سیاوش1366 گفته است :

سلام دوستان،من فایلی که گذاشتین رو جایگزین کردم،ولی باز همون خطا رو میده تو بخش mercenaries
و توی برنامه steam تو قسمت library هم فقط benchmark رو داره
چاره دیگه ای نیست که بتونید کمکم کنید؟

به موارد متعددی مربوط میشه ، نوع کرک بازی ، نسخه بازی و....

اصولا در بازی های کرکی قسمت هایی که مربوط میشه به بخش آنلاین یا همون Leaderboard که برای ثبت اطلاعات در اکانت استیم بازی مربوطه هست این اتفاق رخ میدهد ، که گفته میشه نباید زمانی که بازی میکنید به اینترنت متصل باشید و اگر از طریق استیم بازی رو اجرا میکنید به صورت آفلاین استیم رو اجرا کنید.

در آخر اگر وقت یار باشد خودم این مورد رو بررسی خواهم کرد و اگر راه حلی یافتم حتما توضیح خواهم داد.

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...