لاس پلاگاس: ارگانیسم های جنگ - مقالات - انجمن خانه بازی ها رفتن به مطلب
اطلاعیه
جهت استفاده کامل و دانلود از انجمن ثبت نام کنید. ! به انجمن خانه بازی ها خوش آمدید

PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME REMAKE

لاس پلاگاس: ارگانیسم های جنگ

پست های پیشنهاد شده

لاس پلاگاس: ارگانیسم های جنگ

گزارش زیر به صورت یک فیلم کوتاه, در نسخه رسمی DVD و Blueray رزیدنت اویل دمنیشن, توسط دانشمندی به نام "دکتر ویلیام گیبسن" که برای موسسه ای نا مشخص کار میکند ,مدت کوتاهی بعد از حوادث فیلم ارائه شده است.این گزارش شامل جزئیاتی در مورد سلاح های سازماندهی شده زیستی و همچنین نمونه انگل زنده زیستی, که در حوادث جمهوری اسلاو شرقی در سال 2011 تبت شدند, می شود.

این ویدئو کوتاه با جزئیاتی از عکس ها و فیلمهای بایگانی شده از مخلوقات, مکانها و شخصیت های انیمیشن بر روی یک صفحه نمایش کامپیوتر نشان داده میشود.همچنین پروفایلی از لیون اس کندی و ایدا وانگ بر روی صفحه ظاهر میشود, در حالی که نام هیچ کدام از انها توسط مرد در گزارش قید نمی شود.

هیچ کدام از این دو مردی که در طول ویدئو با یکدیگر صحبت میکنند دیده نمی شوند.

فرد ناشناس:"عجله کن, دکتر..."
دکتر ویلیام گیبسن:"من تقریبا اماده هستم تا گزارش رو شروع کنم."
فرد نا شناس:"من جلو رو پوشش میدم, تو این رو بگیر." (به او یک اسلحه میده.)
دکتر ویلیام گیبسن:"این برای چیه؟"
فرد نا شناس:"اگر نتونستم برگردم لازمت میشه."

دکتر ویلیام گیبسن:"رئیس, من دکتر ویلیام گیبسن هستم.انچه که قراره شما ببینید, بوسیله میکائیل زیلیکا به ما داده شده, یکی از دانشمندانی که در ساخت نمونه های مصنوعی برای این زن, رئیس جمهور بلیکووا, دخالت داشت.یک اقدام خیانتکارانه که متاسفانه به قیمت جونش تمام شد.موقعی که من ضبط این گزارش رو تمام کنم, ان رو از طریق یک ماهواره محافظت شده از مکان امنی روی سرور شما اپلود میکنم.بعدش نوبت افراد شماست و من به سمت محل خروج حرکت میکنم.من دعا میکنم این اطلاعات به سلامت به دست شما برسه, حتی اگر خودمون نرسیم."

بدون هیچ حرفی, لاس پلاگاس.

شکل زیستی این انگل توسط گروه مذهبی در اروپا به نام ایلومینادوس کشف شد.انها از ان برای کنترل افراد خودشون استفاده میکرند.زمانی که قدرت به یکی از حاکمان انتفال پیدا میکند, او استفاده از انگل را ممنوع و ان را در جایی از قصرش مخفی میکند.از ان موقع انگل برای صدها سال به فراموشی سپرده میشود, تا اینکه دوباره یکی از حاکمان قصر جای انگل را پیدا و ان را مجددا پخش میکند.

لاس پلاگاس, در اصل به معنای "بلا" یا "طاعون" ا ست.این انگل خودش را به سیستم عصبی قربانی متصل میکند و به تدریج در شش ها و قلب پیشروی میکند, تا نهایتا کنترل سیستم عصبی مرکزی از طریق نخاع بدست میگیرد.نشانه های افراد الوده شامل خروج ناگهانی خون از دهان, غش کردن, توهم, ظاهر شدن خون در اطراف چشم ها, تورم و تغییر رنگ رگهای خونی و همچنین تغییر رنگ عنبیه چشم به طور مشخص به قرمز میباشد.موقعی که تمام نشانه های دیگر موثر واقع نشد, به چشم ها نگاه کن.انها همه نشانه ها بودند, اما ان انگل واقعا چکار میکند؟

به طور خلاصه انگل انها را خیلی قوی و بسیار مقاوم در برابر درد میکند نه فقط انسانها, بلکه به دلیل سازگاری بالایی که دارد, میتواند سایر موجودات زنده را هم به خوبی الوده کند.چطور این انگل اینقدر قدرت تاثیر بالایی دارد؟یک نظریه این هست که لاس پلا گاس نوعی هوش اجتماعی یا بهم پیوسته دارد, چیزی که ممکنه شما اسمشو ذهن کندویی بذارید, برقرای ارتباط از طریق بسامد بسیار بسیار زیاد امواج صوتی.انها چیزهایی اساسی و پایه هستند, حالا اجازه بدبد کمی تخصصی تر موضوع را بررسی کنیم.

پلاگای کشیده حاکم طوری طراحی شده بود, این اختیار را به میزبان میداد که همچنان کنترل کاملی بر روی انگل داشته باشد .به علاوه بتوانند خودشان را هم کنترل کنند.همچنین انها میتوانستد, کنترل انگل های زیر دست در بقیه را بدست بگیرند و توانایی این را داشتند که به دلخواه خودشان دارای جهش شوند.با اینکه اثرات جانبی زیادی بر توانایی های ذهنی میزبان گذاشته نمیشود, اما ان میتواند به انها نیرویی باورنکردنی ببخشد.میزبانی که این پلاگا را حمل میکند, میتواند عملا بدون تغییر باقی بماند تا زمانی که انها از قدرت هایی که موجب جهش ژنتیکی در انگل میشود, جلوگیری کنند.با این وجود اگر انها بخواهند همچین کاری بکنند, توانایی این را دارند تا از طریق به کار بردن ان نیرو جهش های خارق العاده و بسیار شدیدی در بدن خودشان بوجود بیاورند.

به خاطر سطح کنترل پلاگای کشیده غالب, دانشمندان بلیکووا قادر بودند نوعی رابطه ارباب و برده بین انسانها و سلاح های سازماندهی شده زیستی بوجود بیارند, مانند ملکه زنبور و کارگرانش. این بدین معنا هست, انسانی که خودش را به عنوان میزبان به پلاگای اصلی الوده کرده میتواند کنترل یک لیکر را مثل یک سگ رام و مطیع بدست بگیرد.

گانادوها, گله.

انها انسانهایی هستند که به میزبان انگل کنترل کننده ذهن تبدیل شدند.انها ممکن است ظاهرا انساهایی معمولی به نظر برسند, قادر به حرف زدن و انجام وظایف روزانه خود باشند.اما اشتباه نکنید, انها کاملا مطیع و فرمانبردار ارباب خود هستند.اگر به انها دستوری داده شود, انها بدون ترس از زخمی شدن و یا مردن بی اختیار حمله میکنند.انها قدرتی فوق العاده و تحمل زیادی درمقابل درد دارند.زخمی که ممکن است یک انسان معمولی را فلج کند, مثل یک درد کوچک برای یک گانادو میماند.زمانی که با گروهی از انها مواجه میشوید باید بسیار هوشیار باشید چرا که انها میتوانند از مهارتهای جنگی استفاده کنند.انها قادرند روش های پیچیده حمله را با همکاری یکدیگر بکار ببرند, مخفی بشوند و از پهلوها قربانی را مورد هدف قرار دهند.

لیکر.

لیکر، موجود  کوچک زشت بد ترکیب.این نوع جهش میتواند یک میزبان الوده شده را در اختیار بگیرد و ان را به یک شکارچی بسیار کشنده تغییر دهد.بطور باور نکردنی سریع هستند, قادرند به ارتفاع های زیاد و مسافت های طولانی پرش کنند.به خاطر ساختار استخوانی که دارند برروی چهار دست و پا و به همین دلیل خیلی سریع بروی زمین راه میروند.انها چنگال های تیزی دارند که بوسیله ان میتوانند از سطوح مختلف بالا بروند و بر روی سقف ها اویزان شوند.بدین معنا که انها میتونند طعمه خود را غافل گیر کنند و تقریبا از هر جایی حمله کنند.چیزی که شما باید در مورد ان مراقب باشید زبان هست.گزارش هایی وجود دارد, اگرچه من خودم هنوز شخصا ندیدم, که زبان یک لیکر قادر هست تا سر یک انسان از بدنش جدا کند.

من به شما گفتم لیکر ها میتوانند به طور ناگهانی حمله کنند, اما راه هایی وجود دارد که شما میتوانید خودتان را از حمله در امان نگه دارید.نابینا بودن, لیکر ها نمی توانند با دیدن شکار کنند.در عوض انها قدرت شنوایی بسیار بالایی دارند.قدرت شنوایی میتواند به شما کمک کند تا از حمله غافلگیرانه جلوگیری کنید.بدلیل اینکه انها راه میروند, شما میتونید اغلب صدای کشیده شدن چنگال ها و بدن شان را بر روی سطوحی که انها از ان بالا میروند بشنوید.انها همچنین معروف به این هستند که صدای جیغ مانند بسیار مشخصی را از خود تولید میکنند.اگر شما قصد کشتن یکی از انها را داشته باشید, انها ممکن است یک جیغ بلند بکشند.که این بیشتر به نظر میرسد برای خبردار کردن بقیه از مکان انها هست.

فرد ناشناس:"دکتر!"
دکتر ولیام گیبسن:"تقریبا تمومه."

تایرانت.

استفاده از تایرانت نیز در اسلاو شرقی تایید شده است.تایرانت سلاح سازماندهی شده زیستی هست, که در اصل بوسیله امبرلا بوجود امده تا نهایت شکل زیستی یک موجود زنده ساخته شود.با بکار بردن تاثیر ویروس تی او دارای سطح بالایی از هوش و مهارت های جنگی برتر بود.به همراه مقاومتی شگفت انگیز زمانی که هدف خود را تعقیب میکند.موقعی که جان او در خطر است او عامل محدود کننده خودش را از بین میبرد و به شکل یک سوپر تایرانت در می اید.متاسفانه وقت برای توضیح بیشتری نداریم.من الان اطلاعات را برای شما میفرستم.

فرد ناشناس:"وقتشه بریم, دکتر."
دکتر ویلیام گیبسن:"فقط باید اپلود کنم.زود باش, زود باش."
فرد ناشناس:"دکتر, گوش کن."
دکتر ویلیام گیبسن:"ان چیه؟به نصفه رسیده."
فرد ناشناس:"ساکت!"
دکتر ویلیام گیبسن:"لیکرها!"
فرد ناشناس:"انها درست پشت در هستند.همینجا بمون.دکتر, بخواب زمین!"

(صدای شکسته شدن در و هیس هیس می اید.)

فرد ناشناس:"نه!لعنتی!زود باش!عقب!"

(صدای شلیک اسلحه و بعد سکوت در حالی که لیکر ها غرش میکنند.)

(صدای اسلحه خالی و فریاد یک لیکر.)

دکتر ویلیام گیبسن:"خدایا کمکمون کن..."

(لیکرها جیغ بلندی میکشند و صفحه کامپیوتر محو میشود, قبل از اینکه اپلود فایل کامل شود.)

• Thanks 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...